Cranfield School of Management

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Cranfield School of Management بیش از 50 سال در آموزش مدیریت ، تحقیق و مشاوره در Cranfield School of Management ، یک مدرسه تجاری منحصراً تحصیلات تکمیلی است که ماموریت آن بهبود عمل در مدیریت است. ما یک شهرت جهانی برای توسعه رهبران با عملکرد بالا در فناوری و مدیریت داریم - آنها را ترغیب می کنیم تا سازمان ها و جامعه گسترده تر خود را متحول کنند.

کرنفیلد به دلیل پیوندهای محکم ما با صنعت مشهور است که هم در مورد تجارت و هم برای تجارت است. ما یک مرکز تحقیقاتی ، تخصص و تدریس در سطح جهانی هستیم و راه حلهای عملی عملی را از طریق طیف وسیعی از فعالیتها از جمله رهبری ، مالی ، بازاریابی و لجستیک ارائه می دهیم.

ما یکی از گروه های نخبه مدارس در سراسر جهان هستیم که اعتبار معتبر سه گانه را از AACSB International (انجمن دانشکده های پیشبرد دانشکده های تجاری) ، EQUIS (سیستم ارتقاء کیفیت اروپا) و AMBA (انجمن MBAs) برگزار می کنیم.

چه چیزی Cranfield School of Management منحصر به فرد می کند؟

  • تجربه تدریس بی نظیر. گروه معلمین شما بیش از شش دانشجو نخواهد داشت و از تماس نزدیک و پشتیبانی مستمر اطمینان می یابد.
  • یک محیط یادگیری بالغ. از آنجا که ما فقط دانشگاهی برای تحصیلات تکمیلی هستیم ، شما توسط افراد همفکر محاصره می شوید که برای موفقیت در حرفه انتخابی خود هدایت می شوند.
  • یادگیری متمرکز بر شغل. از آنجا که تدریس ما منحصراً در مقاطع تحصیلات تکمیلی و کارشناسی ارشد متمرکز است ، به گونه ای طراحی شده است که مهارت های عملی و اعتماد به نفس عملی شما را پرورش می دهد و تأکید زیادی بر چالش های دنیای واقعی می کند.
  • شبکه گسترده فارغ التحصیلان ما. شما با 65000 فارغ التحصیل از شبکه ما عضو خواهید شد ، بسیاری از آنها اکنون نقش ارشد در برخی از سازمانهای برجسته جهان دارند. ما در انگلستان برای استخدام فارغ التحصیلان در مقام دوم قرار داریم (بررسی طولی DLHE ، 2017).

Cranfield School of Management طور مداوم در رتبه بندی های مشخص ویژه مدرسه و برنامه عملکرد خوبی داشته و موقعیت ما را به عنوان یک مدرسه برتر مدیریت جهانی تقویت می کند.

برای دیدن همه رتبه بندی های ما اینجا را کلیک کنید

چشم انداز آینده شغلی

فارغ التحصیلان ما

دانشگاه کرنفیلد بیش از 65000 فارغ التحصیل دارد. در کرنفیلد ما متعهد هستیم که یک برنامه کلاس جهانی از خدمات فراگیر و مادام العمر را برای فارغ التحصیلان خود فراهم کنیم. اطلاعات بیشتری در مورد فارغ التحصیلان ما کسب کنید .

قابل توجه فارغ التحصیلان Cranfield

وارن ایست ، مدیرعامل رولز رویس؛ جان مک فارلین ، رئیس اجرایی بارکلیز. اومبلا جانسون ، وزیر فناوری ارتباطات نیجریه؛ چارلی مایفیلد ، رئیس ، مشارکت جان لوئیس. و گری کوپلند ، مدیر عامل - عملیات ، بریتیش ایرویز.

محل

پردیس دانشگاه کرانفیلد با قطار 40 دقیقه با مرکز لندن فاصله دارد ، که نزدیکترین شهرها میلتون کینز و بدفورد هستند. فرودگاه لوتون لوتون نزدیکترین دانشگاه به دانشگاه است ، در حالی که هیترو ، گاتویک و استنستد از طریق قطار و مربی به راحتی در دسترس هستند.

دفاع و امنیت کرنفیلد با قطار از لندن حدود 50 دقیقه و با قطار حدود 25 دقیقه با بریستول فاصله دارد. وان ، چلتنام ، بریستول و آکسفورد همه در یک ساعت رانندگی و لندن با ماشین کمتر از دو ساعت فاصله دارند.

محل اقامت

ما در محل اقامت در پردیس ، از هر دو محل سکونت گرفته تا خانه های مشترک ، آپارتمان برای زوج ها تا خانه برای خانواده ها ، هر دو پذیرایی و خودمراقبتی ارائه می دهیم.

این دانشگاه همچنین می تواند به یافتن محل های خصوصی در شهرهای اطراف و روستاها کمک کند. اتاق های دانشگاه در پردیس Shrivenham به طور کلی برای دانشجویان ارتش رزرو می شود.

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محل اقامت ما ، به وب سایت ما مراجعه کنید

مکان ها

کرنفیلد

Cranfield School of Management

Address
Cranfield School of Management
Cranfield

MK43 0AL کرنفیلد, انگلستان, بریتانیا
تلفن
+44 1234 758081

اعتیار سنجی ها