Coventry University London Campus

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه کاونتری در مورد کسب و کار جدی است. در حال حاضر یکی از بزرگترین ارائه دهندگان رشته کسب و کار مرتبط در اروپا؛ نمونه کارها برجسته ما با طیف وسیعی از دوره تحویل در پردیس ما در لندن گسترش یافته است، در قلب شهر لندن.

واقع در مرکز لندن، پردیس دانشگاه کاونتری لندن ارائه طیف وسیعی از برنامه در کسب و کار، حسابداری، امور مالی، مدیریت، مدیریت منابع انسانی، مدیریت نفت و گاز، مد، مهمان نوازی و گردشگری و بازاریابی. ما اعتقاد داریم که هیچ جایی بهتر برای مورد کسب و کار نسبت به مطالعه و کار در قلب کسب و کار جهانی در جهان و مرکز مالی یادگیری وجود دارد. در حالی که همچنین توسط بسیاری از تئاتر، موزه ها و گالری که به میراث غنی لندن کمک احاطه شده است.

دانشگاه مدرن از سال و با رتبه بسیار بالایی


دانشگاه کاونتری شده است به نام "دانشگاه از سال برای تجربه دانشجویی در دانشگاه بار بار و یکشنبه خوب راهنمای 2015 و 2016، و عنوان آن از دانشگاه مدرن از سال 'برای سومین سال متوالی حفظ (2014،2015 و 2016). راهنمای دانشگاه کاونتری رتبه 47 را می بیند در انگلستان و بالا بین دانشگاه های مدرن کشور (کسانی که وضعیت دانشگاه اعطا از سال 1992).

راهنمای تایمز و ساندی تایمز سطح رضایت دانشجویان بالا را به عنوان یک عامل مهم در افزایش دانشگاه، در کنار رویکرد نوآورانه خود را به ارائه مقرون به صرفه، مسیرهای جایگزین به آموزش عالی در کاونتری و همچنین در لندن در محوطه دانشگاه کاونتری لندن. بهبود در تایمز و یکشنبه بار رتبه موفقیت های اخیر این دانشگاه در جدول لیگ دانشگاهی گاردین سال 2016، که در آن کاونتری شش مکان برای شکستن به بالا 30 بریتانیا برای اولین بار افزایش یافت و در حال حاضر رتبه 15 را دنبال کنید. .

تحویل PROGAMME ابتکاری و صنعت معلمان متخصص
برنامه درسی ما این است که با ماژول های خاص طراحی شده برای ارائه تمام دانش آموزان با مهارتهای استخدام ضروری تقویت شده است.
تمام برنامه های ما را با فعالیت های مربوط به کار تزریق و پشتیبانی شده توسط سخنرانی رهبری ما را با مشخصات بالا چهره های کسب و کار. آمادگی برای دنیای کار است که به تمام برنامه های ما شده است.

هر یک به طور خاص برای دانش آموزان در دانشگاه کاونتری لندن توسعه داده شده است. با استفاده از کارشناسان برجسته، ما برنامه های فشرده و قرار دادی است که بر روی آماده سازی دانش آموزان برای یک کار موفق کسب و کار بین المللی متمرکز ایجاد شده است.

ما افتخار می کنیم متعهد، کارکنان بسیار با تجربه و حرفه ای ما هستند. از بیش از 20 کشور، آموزگار ما ثروت از تجربه جهانی از طیف وسیعی از صنایع. ما طراحی تمام برنامه های ما را به عنوان پر جنب و جوش، تعاملی و مربوط به دنیای کسب و کار. ارائه مخلوطی از سخنرانی ها، سمینارها و کار گروهی در مراکز هدف ساخته شده ما از جمله اتاق های تدریس نوین، اتاق ملاقات و طبقه تجاری شبیه سازی شده.

تضمین محل کار و یا کار مربوط به پروژه *
استخدام خود را اولویت اول ما است و ما متعهد به ارائه دانش آموزان در دانشگاه لندن خود یک تجربه واقعی کسب و کار، در کنار یک برنامه مطالعه بسیار عالی و طیف وسیعی از فرصت های تجربه کاری برای درخواست متعهد است.
این تضمین می کند که دانش آموزان موفق بینش قابل توجهی به دست آورید به یک کسب و کار واقعی، و حمایت دسترس فارغ التحصیل با شرایط و مهارت های مورد نیاز برای ایجاد تاثیر فوری با هر کارفرمای جدید. پردیس دانشگاه کاونتری لندن اولین قدم به سوی آینده کاری خود را است، و ما را به تولید فارغ التحصیلان بسیار استخدام متعهد است.

* موجود در دوره های انتخاب شده برای دانش آموزانی که واجد شرایط. برای اطلاعات بیشتر تماس پردیس لندن.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید کارشناسی ارشد(MSc) »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

مهمان نوازی بین المللی کارشناسی ارشد و مدیریت گردشگری

Campus تمام وقت October 2017 بریتانیا لندن

این دوره به شما ارائه می دهد فرصت به ترکیب مطالعات علمی با تجربه کسب و کار واقعی در قلب لندن - شهرستان مقصد محبوب ترین. [+]

بررسی اجمالی این برنامه است که در دانش آموزانی که مایل به توسعه حرفه ای موفق در صنعت گردشگری و مهمان نوازی بین المللی در سطح ارشد است. شما این فرصت را به توسعه دانش تخصصی و صنعت ابزار تحلیلی مربوط به موقعیت های رهبری و مدیریت داشته باشد. هدف از این برنامه کارشناسی ارشد به شما هر دو درک استراتژیک از مهمان نوازی و گردشگری صنعتی نیز به عنوان یک دیدگاه مدیریتی چگونه برای اجرای چنین عملیات است. چرا انتخاب این برنامه؟ در یکی از بزرگترین صنایع گردشگری و مهمان نوازی جهان به عنوان لندن هزاران نفر از گردشگران استقبال هر روز. پردیس دانشگاه کاونتری لندن لینک عالی با کارفرمایان بالا، از جمله مشهور جهان هتل ریتز لندن، جایی که دانش آموزان قبلی تجربه در صنعت از طریق سخنرانی مهمان و فرصت تجربه کاری به دست آورد. ماژول استراتژی پایدار - از برنامه ریزی برای پیاده سازی امور مالی، بودجه و چارچوب قانونی برای موفقیت استراتژی مدیریت منابع انسانی جهانی مدیریت پروژه مدیریت عملیات در سفر و گردشگری هتل بین المللی و بازاریابی گردشگری مدیریت تجربه مشتری رویدادها و مدیریت مقصد کسب و کار و روش تحقیق مدیریت گزینه های پروژه دوره انترنی پروژه مشاور پروژه کارآفرینی شبيه سازي پایان نامه اعتباربخشی پس از اتمام موفقیت آمیز برنامه و ماژول انتخاب شما اهدا خواهد شد سطح گواهی 7 CMI در مدیریت استراتژیک و رهبری *. * موضوع به ثبت نام به عنوان یک عضو CMI. تاریخ شروع کارشناسی ارشد هتلداری بین المللی و گردشگری مدیریت است. با شروع در اکتبر 2017. فرصت های بورس تحصیلی پردیس دانشگاه کاونتری لندن خوشحال به به تازگی راه اندازی تعدادی از کمک هزینه تحصیلی برای بریتانیا و دانشجویان بین المللی برگزاری یک پیشنهاد مطالعه برای اکتبر 2016 ژانویه 2017 و آوریل 2017 ورود است. شما می توانید با مشاهده وب سایت ما پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد بورس های تحصیلی است. شرایط ورود درجه افتخارات کلاس دوم (2: 2) یا بالاتر. برنامه های کاربردی از نامزدها با مدرک معادل و تجربه مرتبط خواهد شد به صورت فردی در نظر گرفته. تجربه کاری مطلوب است اما لازم نیست. چشم انداز آینده در ریتز لندن ما بسیار مشتاق به کار با دانشگاه به منظور توسعه مدیران آینده برای صنعت مهمان نوازی است. مشارکت مانند این برای توسعه دانش آموزان به طوری که آنها را با تجربه عملی صدا و همچنین دانش نظری مجهز زمانی که آنها دانشگاه را ترک کنند. - جوآن مردیت رئیس منابع انسانی، ریتز لندن [-]

کارشناسی ارشد بازاریابی بین المللی مد

Campus تمام وقت October 2017 بریتانیا لندن

محل پردیس لندن یک فرصت فوق العاده برای کشف جهان از مد، از ارائه می دهد تا طراحان و آینده و پاپ خود را تا مغازه ها، به آزمایشگاه روند جهانی و خانه برخی از نام های پیشرو در خیابان بالا و مد لوکس علامت های تجاری در جهان است. [+]

بررسی اجمالی این برنامه افراد بسیار با انگیزه است که می خواهند به توسعه بازاریابی مد و مهارت های کسب و کار به هر دو کار در صنعت مد، کشف ایده های جدید به راه اندازی کسب و کار خود و یا گسترش کار خانواده با توجه به. تجربه قبلی در صنایع وابسته از قبیل تبلیغات را از یک مزیت خاص باشد. چرا انتخاب این برنامه؟ محل پردیس لندن یک فرصت فوق العاده برای کشف جهان از مد، از ارائه می دهد تا طراحان و آینده و پاپ خود را تا مغازه ها، به آزمایشگاه روند جهانی و خانه برخی از نام های پیشرو در خیابان بالا و مد لوکس علامت های تجاری در جهان است. شما می توانید با استفاده از یک استودیو مد جدید مجهز به اپل رایانه های مک مباهات آخرین نرم افزار طراحی کنند. ماژول بازاریابی در عصر جهانی، پیش بینی روند و پیش بینی مد بازاریابی بین المللی مد مد و مدیریت نام تجاری خرید و تجارت در یک صنعت جهانی در حال تغییر خریدار رفتار بازاریابی خرده فروشی و خدمات کسب و کار و روش تحقیق مدیریت بازاریابی مد و ارتباطات در چهارچوب جهانی پروژه های زنده مد لندن گزینه های پروژه دوره انترنی پروژه مشاور پروژه کارآفرینی شبيه سازي پایان نامه اعتباربخشی پس از اتمام موفقیت آمیز برنامه و ماژول انتخاب شما اهدا خواهد شد سطح گواهی 7 CMI در مدیریت استراتژیک و رهبری *. * موضوع به ثبت نام به عنوان یک عضو CMI فرصت های بورس تحصیلی پردیس دانشگاه کاونتری لندن خوشحال به به تازگی راه اندازی تعدادی از کمک هزینه تحصیلی برای بریتانیا و دانشجویان بین المللی برگزاری یک پیشنهاد مطالعه برای اکتبر 2016 ژانویه 2017 و آوریل 2017 ورود است. شما می توانید با مشاهده وب سایت ما پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد بورس های تحصیلی است. تاریخ شروع کارشناسی ارشد بازاریابی بین المللی مد است تاریخ شروع در ژانویه سال 2017 و اکتبر 2017. شرایط ورود درجه افتخارات کلاس دوم (2: 2) یا بالاتر. برنامه های کاربردی از نامزدها با مدرک معادل و تجربه مرتبط خواهد شد به صورت فردی در نظر گرفته. تجربه کاری مطلوب است اما لازم نیست. چشم انداز آینده من واقعا قدردانی طیف وسیعی از گزینه که در طول مدت نهایی ما در دسترس بود، و یک ماژول بسیار کارآموزی توصیه می شود. به من کمک کرد گرد هم آوردن همه چیز من آموخته بود و ترکیب آن با شیوه های جهان واقعی است. من در حال حاضر به دنبال یک حرفه در صنعت رسانه و سرگرمی و نمی تواند صبر کنید تا ببینید آنچه که در آینده "- سامانتا جانسون، آلمان. [-]

کارشناسی ارشد تجارت مالی جهانی

Campus تمام وقت October 2017 بریتانیا لندن

این برنامه است که در حرفه ای به دنبال تحکیم دانش خود را از دنیای تجارت مالی بین المللی است. [+]

بررسی اجمالی این برنامه است که در دانش آموزان با علاقه شدیدی را در معاملات مالی در بازارهای مالی یکپارچه است. شما در تجارت و رفتار بازارهای مالی جهانی از طریق استفاده از یک شبیه سازی در محوطه دانشگاه طبقه تجاری، فراهم می کند که قرار گرفتن در معرض عملی و تجربه عملی در هنر تجارت تمرکز می کنند. علاوه بر این، شما حرفه ای مهارت های کسب و کار آماده از کارفرمایان، از جمله کار گروهی، ارتباط، ارائه و مهارت های رهبری در پی به دست آورید. چرا انتخاب این برنامه؟ توسط موفقیت تکمیل این برنامه شما به نفع کسب یک مدرک کارشناسی ارشد، در کنار آماده شدن برای اطلاعات مالی دانشیار (FICD) گواهی، به رسمیت شناخته شده توسط شرکت های پیشرو اطلاعات مالی در جهان است. ماژول اخلاق و روش های کمی درک گزارشگری مالی و تجزیه و تحلیل اقتصاد و بازرگانی بازارهای مالی جهانی ارزیابی از سهام و درآمد ثابت تصادفی مالی محاسباتی و معاملات الگوریتمی تجربی مالی و روش پژوهش حسابداری مشتقات مالی در سرتا گزینه های پروژه دوره انترنی پروژه مشاور پروژه کارآفرینی شبيه سازي پایان نامه تاریخ شروع کارشناسی ارشد تجارت جهانی مالی است تاریخ شروع در ژانویه سال 2017 و اکتبر 2017. فرصت های بورس تحصیلی پردیس دانشگاه کاونتری لندن خوشحال به به تازگی راه اندازی تعدادی از کمک هزینه تحصیلی برای بریتانیا و دانشجویان بین المللی برگزاری یک پیشنهاد مطالعه برای اکتبر 2016 ژانویه 2017 و آوریل 2017 ورود است. شما می توانید با مشاهده وب سایت ما پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد بورس های تحصیلی است. شرایط ورود درجه افتخارات کلاس دوم (2: 2) یا بالاتر. برنامه های کاربردی از نامزدها با مدرک معادل و تجربه مرتبط خواهد شد به صورت فردی در نظر گرفته. تجربه کاری مطلوب است اما لازم نیست. چشم انداز آینده دانش آموزان از این دوره با قدرت به خوبی توسعه یافته تجزیه و تحلیل، دیدگاه روشن در استراتژی و تفکر استراتژیک، و ارتباط و تحقیقات مهارت بسیار موثر پدیدار شود. که همه آنها توسط کارفرمایان در سازمان های بخش خصوصی، عمومی، و سوم در سراسر جهان خواستار است. [-]

کارشناسی ارشد حسابداری حرفه ای

Campus تمام وقت October 2017 بریتانیا لندن

کارشناسی ارشد مناسب برای دانش آموزان که هدف این است برای به دست آوردن درک درستی از اهمیت حسابداری و حرفه حسابداری در زمینه بین المللی خواهد بود. [+]

بررسی اجمالی این برنامه برای دانش آموزانی که مدرک کارشناسی حسابداری و یا مرتبط با موضوع و کسانی که حسابداران واجد شرایط هستند اما می خواهم به توسعه درک بیشتری از حسابداری به منظور افزایش کار خود را در نقش مدیریت گسترده تر طراحی شده است. شما یک درجه از یک شماره به دست آوردن 15 دانشگاه در انگلستان است که همچنین به شماره رتبه بندی 7 برای حسابداری و امور مالی توسط جدول نگهبان لیگ دانشگاه 2016. چرا انتخاب این برنامه؟ با انتخاب به مطالعه این برنامه شما سیستم نرم افزار و محصولات آموزشی دریافت (SAP) - بعد از مهارت در صنعت به دنبال. علاوه بر این شما قرار گرفتن در معرض طبقه تجاری طور کامل شبیه سازی غنی از فن آوری به دست آوردن، معکوس یک بانک سرمایه گذاری بالا و نرم افزار تجاری بلومبرگ. ماژول حسابرسی، اطمینان و اخلاق حرفه ای حرفه ای گزارشگری مالی و تجزیه و تحلیل مدیریت مالی جهانی مدیریت عملکرد جهانی مالیات روش تحقیق کسب و کار آموزش SAP پروژه شبیه سازی حسابداری گزینه های پروژه دوره انترنی پروژه مشاور پروژه کارآفرینی شبيه سازي پایان نامه اعتباربخشی شما این فرصت را برای به دست آوردن حداکثر معافیت از ACCA، CIMA، ICSA و ICAEW دارند. تاریخ شروع کارشناسی ارشد حسابداری حرفه ای است. با شروع در اکتبر 2017. فرصت های بورس تحصیلی پردیس دانشگاه کاونتری لندن خوشحال به به تازگی راه اندازی تعدادی از کمک هزینه تحصیلی برای بریتانیا و دانشجویان بین المللی برگزاری یک پیشنهاد مطالعه برای اکتبر 2016 ژانویه 2017 و آوریل 2017 ورود است. شما می توانید با مشاهده وب سایت ما پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد بورس های تحصیلی است. شرایط ورود درجه افتخارات کلاس دوم (2: 2) یا بالاتر. برنامه های کاربردی از نامزدها با مدرک معادل و تجربه مرتبط خواهد شد به صورت فردی در نظر گرفته. تجربه کاری مطلوب است اما لازم نیست. چشم انداز آینده هدف فارغ التحصیلان با توجه به در حسابداری و امور مالی، برنامه شما را برای تعدادی از نقش در صنعت آماده کند. شما خواهد شد استفاده از نرم افزار صنعت مانند SAP، بلومبرگ و سرمایه IQ است. [-]

کارشناسی ارشد مالی جهانی

Campus تمام وقت October 2017 بریتانیا لندن

این دوره است که در دانش آموزان با علاقه شدیدی را در امور مالی با هدف، آماده سازی آنها برای طیف گسترده ای از مشاغل مالی و مشارکت فعال در بازارهای مالی جهانی است. [+]

بررسی اجمالی شما این فرصت را برای به دست آوردن مدرک کارشناسی ارشد، تراز وسط قرار دارد به مدارک حرفه ای مانند مدیریت ریسک مالی (FRMTM) داشته باشد. شما یک تخصص در تجزیه و تحلیل مالی سنتی، سرمایه گذاری جایگزین و یا مدیریت ریسک مالی ساخت برای کمک به شما برای موفقیت در امتحانات حرفه ای دقیق. چرا انتخاب این برنامه؟ کارشناسی ارشد بازارهای مالی است توسط دانشگاهیان مجرب برگزاری دکترای و / یا اعتبار حرفه ای مانند CFA ® و / یا FRMTM تدریس، برخی از زمینه های قابل توجهی در بخش مالی، به دست آمده از کار به عنوان تحلیل گران مالی و یا مدیران در بانک های سرمایه گذاری پیشرو، شرکت مدیریت دارایی و یا صندوق های تامینی. علاوه بر این مناطق موضوع حسابداری و امور مالی در دانشگاه کاونتری می 7 در جدول دانشگاه نگهبان تم لیگ 2016 قرار گرفت. دروس پایه بازار مالی جهانی مواد و روش ها اخلاق و کمی برای امور مالی درک گزارشگری مالی و تجزیه و تحلیل اقتصاد و بازرگانی ارزیابی از سهام و درآمد ثابت مدیریت نمونه کارها تجربی امور مالی و روش پژوهش حسابداری دروس اختیاری (دو را انتخاب کنید تنها) امور مالی شرکت تجزیه و تحلیل خطر و مدلسازی مالی مدیریت ریسک مالی درآمد ثابت، مشتقات و سرمایه گذاری جایگزین گزینه های پروژه دوره انترنی پروژه مشاور پروژه کارآفرینی شبیه سازی پایان نامه تاریخ شروع کارشناسی ارشد تجارت جهانی مالی است تاریخ شروع در ژانویه سال 2017 و اکتبر 2017. فرصت های بورس تحصیلی پردیس دانشگاه کاونتری لندن خوشحال به به تازگی راه اندازی تعدادی از کمک هزینه تحصیلی برای بریتانیا و دانشجویان بین المللی برگزاری یک پیشنهاد مطالعه برای اکتبر 2016 ژانویه 2017 و آوریل 2017 ورود است. شما می توانید با مشاهده وب سایت ما پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد بورس های تحصیلی است. شرایط ورود درجه افتخارات کلاس دوم (2: 2) یا بالاتر. برنامه های کاربردی از نامزدها با مدرک معادل و تجربه مرتبط خواهد شد به صورت فردی در نظر گرفته. تجربه کاری مطلوب است اما لازم نیست. چشم انداز آینده "با هدف فارغ التحصیلان با توجه به در حسابداری و امور مالی، برنامه شما را برای تعدادی از نقش در صنعت آماده کند. شما خواهد شد استفاده از نرم افزار صنعت مانند SAP، بلومبرگ و سرمایه IQ. "برنامه رهبر، کارشناسی ارشد حسابداری حرفه ای را [-]

تماس
آدرس محل سکونت
Coventry University London Campus,
University House,
109-117 Middlesex Street

London, England, E1 7JF GB