City & Guilds of London Art School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

به شهر و اصناف لندن مدرسه هنر، خوش آمدید نه برای سود، متخصص موسسه آموزش عالی اختصاص داده شده به آموزش و الهام بخش نسل بعدی از حرفه ای های خلاق. ما با ارائه یک جایگزین مهم به مدل های دیگر از هنر و صنایع دستی آموزش عالی در انگلستان است.

همه از دوره های ما یک سابقه اثبات شده و به طور گسترده ای مورد احترام است. ما ارائه می دهیم کارشناسی و کارشناسی ارشد دوره های معاصر هنرهای زیبا (BA (لیسانس) و کارشناسی ارشد)، حفاظت از اشیاء فرهنگی (BA (لیسانس) و کارشناسی ارشد)، و منبت کاری تاریخی (دیپلم و دیپلم کارشناسی ارشد)، و همچنین به عنوان یک دیپلم بنیاد در هنر و طراحی. لطفا صفحات برنامه های فردی برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد دوره های ما.

در حالی که هزینه های ما در خط با درجه استاندارد بریتانیا هستند، ما تعهد به سطح بالایی از زمان تماس با آموزگار، که همه آنها حرفه ای فعال هستند. ما همچنین ارائه تعداد قابل توجهی از بورسیه و کمک هزینه تحصیلی برای کمک به دانشجویان مطالعات خود را تامین مالی، به لطف یک طیف گسترده ای از حامیان سخاوتمندانه که تعهد مدرسه هنر به تعالی را تشخیص دهد. دانش آموزان در دوره ما BA (لیسانس) ممکن است واجد شرایط برای وام های دانشجویی از طرف دولت.

آموزش کارکنان ما به نسبت دانش آموز سخاوتمندانه، و آموزش در تمام دوره می گیرد در سراسر هفته است. تدریس توسط هنرمندان و دست اندرکاران در بالای زمینه های حرفه ای خود را، که در مجموع با ارائه طیف متنوع و پویا از تخصص و دیدگاه های انجام شده است. ماهیت متخصص از مدرسه هنر معنی ما می توانیم در تعالی تمرکز و ارائه یک به یک توجه افراد ما نیاز دارند. ما در کنجکاوی، جاه طلبی باور و یادگیری از طریق ساخت. هر دانش آموز است تشویق و حمایت به فراتر از انتظارات خود را دارند.

آموزش و پرورش ما ارائه می دهیم هر دو گسترده و عمیق است. ما ترکیب آموزش مهارت های مبتنی بر با متنی سخنرانی هنر تاریخ و سمینارها که به کار موزه ها و گالری لندن به عنوان یک منبع مهم برای منظم سفرهای مطالعه هدف قرار دادند. نشیمن اساسی به همه دوره ما با الگوی استودیو اختصاصی باز به همه است، در حالی که مثمر ثمر گرده افشانی متقاطع از افراد کمک می کند تا دانش آموزان به منظور توسعه یک درک عمیق از عمل خود را.

محل و امکانات ما در سایت کنینگتون ما از سال 1879، که در حال حاضر شامل یک تراس گرجستان و هدف ساخته شده استودیوهای ویکتوریا واقع در مقابل ایستگاه لوله کنینگتون، همراه با فضاهای بزرگ استودیو انعطاف پذیر برای دیپلم بنیاد در 1930s همسایه ساختمان سابق انبار بوده است. ما گالری لندن و موزه در دسترس آسان با گالری ملی فقط چند ایستگاه دور و هر دو گالری پایان شرق و موزه کنزینگتون جنوبی فقط یک سفر لوله 20 دقیقه فاصله دارند. این منطقه از جنوب لندن سریع تبدیل شدن به یک چهارم فرهنگی با نیوپورت خیابان گالری دیمین هرست، در کارخانه گاز، Beaconsfield بوده و گالری های متعدد دیگر در یک پیاده روی کوتاه است. شبکه ارتباط ما با سازمان های فرهنگی، موزه ها و گالری های گسترده و هر دو محلی (لندن) و جهانی، از جمله مشارکت در ونیز، توکیو و برلین است.

ما در بر محوریت استودیو را به عنوان یک فضا برای تلاش خلاق، تجزیه و تحلیل و آزمایش، و دانش آموزان فضای کاری اختصاص داده شده که عمل فشرده، متمرکز و تمام وقت خود را پشتیبانی اختصاص داده است. هر منطقه از فضای کاری با عمل دانش آموز در ذهن طراحی که آیا این استودیو بالا هنرمندان سقف با نور شمال طبیعی، و یا یک آزمایشگاه تحقیقاتی حفاظت است. علاوه بر این، دانش آموزان امکان دسترسی به متخصص منابع اجرا متخصص و کارگاه های آموزشی، از جمله استودیو طراحی، اتاق چاپ، کارگاه چوب، ریخته گری کارگاه، کارگاه شیشه، ساکلر کتابخانه و استودیو IT، و همچنین دسترسی به امکانات ویژه کوچکتر مانند ریخته گری ، کوره سرامیک و یک تاریکخانه عکاسی.

پشتیبانی و جامعه ما در مقیاس انسانی با حدود 230 دانش آموزان و کارکنان آموزش 80+ به کار گیرند. این ما را قادر به کار با دانش آموزان ما به عنوان عضو متمایز و مهم جامعه خلاق و شعف و ما. ما در مورد مراقبت از پیشرفت فردی و اقامت در ارتباط فعال با فارغ التحصیلان ما، که بسیاری از آنها در حوزه های خود هستند. دانشجویان همچنین از همکاری با میراث فرهنگی، نهادهای پیشرو خلاق و مربوط به هنر و ابتکارات، که ارائه فرصت برای تجربه کار داوطلبانه، راه اندازی و نمایش کار دانشجویی بهره مند شوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر، لطفا وب سایت ما.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید کارشناسی ارشد(MA) »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MA)

حفاظت از MA

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  September 2017 بریتانیا لندن + {تعداد} بیشتر

پس از چندین سال موفق در حال اجرا یک دیپلم کارشناسی ارشد در حفاظت، شهر و اصناف دانشکده هنر لندن مفتخر است اعلام جدید ما MA حفاظت که در کنار BA موجود ما مطالعات (لیسانس) حفاظت البته از پاییز 2017 اجرا خواهد شد. تمام دوره های حفاظت ما پس از آن توسط شریک بلند مدت ما دانشگاه شهر بیرمنگام خواهد اعتبار. [+]

پس از چندین سال موفق در حال اجرا یک دیپلم کارشناسی ارشد در حفاظت، شهر و اصناف دانشکده هنر لندن مفتخر است اعلام جدید ما MA حفاظت که در کنار BA موجود ما مطالعات (لیسانس) حفاظت البته از پاییز 2017 اجرا خواهد شد. تمام دوره های حفاظت ما پس از آن توسط شریک بلند مدت ما دانشگاه شهر بیرمنگام خواهد اعتبار. این دوره از پاییز 2017 اجرا خواهد شد با تمرکز بر حفاظت عملی و تحقیقاتی که به ویژه به بررسی حفاظت از 3 اشیاء فرهنگی بعدی در چوب، سنگ و مواد مربوط از جمله سطوح تزئینی. نزدیک به BA مربوط، در این دوره می پردازد پروژه های پیچیده تر و پژوهش در سطح بالاتر. محتوا و ساختار همانطور که با BA ما مطالعات (لیسانس) حفاظت البته، MA در حفاظت از سه اشیاء بعدی ساخته شده از سنگ و چوب و مواد مربوط مانند سرامیک و گچ، همراه با سطوح تزئینی، تمرکز دارد. متحرک شامل پروژه های سطح بالا حفاظت، علم حفاظت پیشرفته، پژوهش، اخلاق و عمل حرفه ای است. البته نقطه اوج در اتمام پروژه حفاظت عملی بلند پروازانه همراه با تحقیق و درمان گزارش توسعه یافته. شرایط ورود متقاضیان برای MA حفاظت به طور معمول انتظار می رود به دست آورد، و یا انتظار می رود برای رسیدن به درجه BA (لیسانس) در حفاظت و یا متقاضیان موضوع مربوط است که می تواند تجربه حرفه ای قبل معادل نشان نیز در نظر گرفته خواهد شد. متقاضیان که به زبان انگلیسی به عنوان زبان اول صحبت نمی مورد نیاز خواهد بود برای ارائه شواهدی از دستیابی به معادل انگلیسی بین المللی خدمات آزمون زبان (IELTS) نمره 6.5 یا بالاتر، با حداقل 5.5 در هر چهار حوزه. چه ما به دنبال برای در یک برنامه و مصاحبه در این دوره است تا هر سال 4 مکان در دسترس است. ما به دنبال افراد بسیار با انگیزه و ماهر که می تواند نشان دهد: مهارت کتابچه راهنمای کاربر. مهارت های مشاهده؛ رویکردی معرفتی به حل مسئله و مدیریت پروژه اشتها به اشیاء تحقیق، مواد و رفتار آنها. صبر و توجه به جزئیات است. معیارهای انتخاب ما متقاضیان را انتخاب کنید با توجه به توانایی های بالقوه و خود را به نشان دادن به یک سطح بالا است که آنها قادر به: وفا مورد نیاز ورود نشان دادن تعهد، انگیزه برای دوره شواهد دانش نظری و عملی از موضوع جمع آوری، تحقیق و سنتز اطلاعات؛ انتقادی دستاوردهای خود را ارزیابی و زمینه را برای توسعه تشخیص؛ شواهد توجه و علاقه به دانش از اشیاء فرهنگی و بستر تاریخی آن؛ نشان دادن طیف وسیعی از مهارت دست ها و توانایی های فنی طرح و اولویت بندی زمان خود و تنظیم اهداف دست یافتنی برقراری ارتباط ایده شفاهی و مکتوب خود را به طور مستقیم و ارزیابی کار خود را مدت زمان 1 سال تمام وقت 2 سال پاره وقت برای کسب اطلاعات بیشتر، لطفا وب سایت ما. [-]

کارشناسی ارشد هنرهای زیبا

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  September 2017 بریتانیا لندن + {تعداد} بیشتر

دوره کارشناسی ارشد هنرهای زیبا در شهر و اصناف از دانشکده هنر لندن در اکتشاف عمیق از عمل خود را و سرزمین پژوهش و چارچوب های انتقادی، تمرکز دارد. این که آیا شما در حال ادامه پس از به تازگی فارغ التحصیل در هنرهای زیبا و یا بازگشت به مطالعه پس از چند سال به عنوان یک هنرمند تمرین (و یا از کار در این زمینه مرتبط دیگر)، هدف ما این است برای کمک به شما را به فراتر از موقعیت فعلی خود را حرکت می کند، به فراتر از انتظارات خود را. [+]

دوره کارشناسی ارشد هنرهای زیبا در شهر و اصناف از دانشکده هنر لندن در اکتشاف عمیق از عمل خود را و سرزمین پژوهش و چارچوب های انتقادی، تمرکز دارد. این که آیا شما در حال ادامه پس از به تازگی فارغ التحصیل در هنرهای زیبا و یا بازگشت به مطالعه پس از چند سال به عنوان یک هنرمند تمرین (و یا از کار در این زمینه مرتبط دیگر)، هدف ما این است برای کمک به شما را به فراتر از موقعیت فعلی خود را حرکت می کند، به فراتر از انتظارات خود را. ما در یک سبک خانه را باور ندارم؛ این یک مدرسه هنر است که در آن جاه طلبی های خود را خواهد شد بازجویی و پشتیبانی و در پایان سال نمایشگاه MA به طور مداوم نشان می دهد که فاصله دانش آموزان ما را از طریق تعامل در این دوره فشرده سفر کرد. این یک سال تمام وقت و یا دو سال دوره ی پاره وقت است دانشگاه بیرمنگام سیتی هنر اعتبار. به طور منظم چک توسط آژانس تضمین کیفیت و ممتحن خارجی ما را تضمین استانداردها و نتایج عالی ما است. محتوا و ساختار دوره اجرا می شود از سپتامبر تا ماه سپتامبر، دوازده ماه برای دانشجویان تمام وقت و بیش از 2 سال برای دانش آموزان پاره وقت. دانش آموزان تمام وقت در بزرگ فضاهای استودیو به خوبی روشن در مدرسه هنر، در مقابل ایستگاه لوله کنینگتون بر اساس، در حالی که انتظار می رود پاره وقت دانش آموزان به پایه استودیو خود را با دسترسی به کارگاه های ما و امکانات دیگر. پاره وقت دانش آموزان فضاهای استودیو تابستان اختصاص داده در سال آخر خود منجر به MA نشان می دهد زمانی که ماژول نهایی در سرعت تمام وقت گرفته شده است. آنها همچنین ممکن است قادر به کار در استودیو در مدرسه هنر در پایان سال اول خود را داشته باشد. هدف اصلی از برگزاری این دوره به هر دو چالش و حمایت شما برای شناسایی، توسعه و اصلاح عمل فردی خود را. ارزیابی و بررسی از طریق گروه و بحث فرد با طیف گسترده ای از معلمان را قادر به شناسایی مدل و حوزه مناسب پژوهش، کار خود را. دوره شامل سه حوزه اصلی فعالیت؛ عمل استودیو، فعالیت های حرفه ای و زیبایی شناسی حیاتی است. آموزش استودیو در زمینه بخشی، فرآیند را به عمل و تحقق تمرکز دارد. آموزش، نقد گروه و هر دو همکار و معلم رویدادها و جلسات منجر مجموعه های خارج برای شما تجهیز با دانش نظری و عملی و ضروری تجارب برای توسعه یک بدن بلند پروازانه کار، نتیجه گیری در یک نمایشگاه عمومی. کارگاه حرفه ای تمرین، بازدیدکننده داشته است و سمینارهای ارائه شده توسط هنرمندان، منتقدان gallerists و سایر متخصصان دنیای هنر شما کمک خواهد کرد به نقد روش و ساخت استراتژی خود را برای عملکرد حرفه ای برای حفظ عمل هنر خود را در آینده است. انتقادی زیبایی شناسی سمینارها در کنار بحث استودیو اجرا و در نظر گرفتن سوابق تاریخی و شیوه های معاصر، نظریه ها و بحث ها، حمایت از شما را به یک چارچوب برای تحقیقات خود را که پایه و اساس برای بحرانی مدل پایان نامه است که به بررسی موضوعات کلیدی مربوط به عمل خود را تشکیل می دهد. شما خواهد شد توسط یک استاد راهنمای پایان نامه های شخصی، یک عضو از تیم هنری تاریخ در از کارشناسان ما پشتیبانی می شود. شرایط ورود متقاضیان برای MA هنرهای زیبا به طور معمول انتظار می رود به دست آورد، و یا انتظار می رود برای رسیدن به درجه BA (لیسانس) در هنرهای زیبا و یا مرتبط با موضوع. متقاضیانی که می توانید تجربه حرفه ای قبل معادل نشان نیز در نظر گرفته خواهد شد. متقاضیان که به زبان انگلیسی به عنوان زبان اول صحبت نمی مورد نیاز خواهد بود برای ارائه شواهدی از دستیابی به معادل انگلیسی بین المللی خدمات آزمون زبان (IELTS) نمره 6.5 یا بالاتر، با حداقل 5.0 در هر چهار حوزه. معیارهای انتخاب ما متقاضیان را انتخاب کنید با توجه به توانایی های بالقوه و خود را به نشان دادن به یک سطح بالا است که آنها قادر به: وفا مورد نیاز ورود نشان دادن تعهد و انگیزه برای موضوع و البته کاوش، بیان و توسعه ایده اطلاعات پژوهشی خلاقانه و مواد بصری برای حمایت از ایده ها نشان دادن طیف وسیعی از مهارت های مناسب و توانایی های فنی برقراری ارتباط ایده بصری، بطور شفاهی و مکتوب خود را به طور مستقیم و ارزیابی کار خود را مدت زمان 1 سال تمام وقت 2 سال پاره وقت برای کسب اطلاعات بیشتر، لطفا وب سایت ما. [-]

تماس