Cardiff Metropolitan University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Cardiff Metropolitan University ، واقع در پایتخت مهیج و مدرن پایتخت اروپا ، یک دانشگاه جهانی است. ما به طور مستمر روی آینده دانش آموزان خود سرمایه گذاری می کنیم و فرصت های آموزشی و آموزشی را برای دانشجویان از بیش از 140 کشور جهان در دسترس ، انعطاف پذیر و با بالاترین کیفیت ارائه می دهیم.

این دانشگاه از سال 1865 با شهر کاردیف یکپارچه است و ما مفتخریم که یک دانشگاه قوی ، پایدار و دانش محور هستیم ، با محوریت رفاه اقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی کاردیف و جنوب شرقی ولز؛ ارتقاء اشتغال دانشجویی ، درخواست شده برای تحقیق و انتقال دانش.

تمرکز بر قابلیت های کاری

همه مدارس ما در دوره هایی تخصص می یابند که دارای شغل گرا هستند و در رابطه با تجارت و صنعت طراحی شده اند. از طریق برنامه های محل کار ، اعتباربخشی حرفه ای و فرصت هایی برای تحصیل در خارج از کشور ، تمرکز ما بر اشتغالزایی تضمین کرده است که 6/95 درصد فارغ التحصیلان ما طی شش ماه از فارغ التحصیلی وارد اشتغال یا تحصیل بیشتر شوند.

یادگیری و تدریس

رویکرد ما برای یادگیری ، تدریس و ارزیابی از استانداردهای دانشگاهی با کیفیت بالا ، همکاری با دانشجویان ، توسعه و تعبیه یادگیری و ارزیابی پیشرفته فن آوری ، و آموزش آگاهانه پشتیبانی می شود.

هدف ما توسعه فارغ التحصیلان خلاق ، انعطاف پذیر و به دنبال تحصیلات عالی با مهارت ها ، مهارت ها و تجربیاتی است که به آنها امکان می دهد تا در حرفه انتخاب شده یا Pathway خود تأثیر بگذارند. یادگیری و تدریس همواره مورد توجه کارهایی است که در Cardiff Metropolitan University انجام می دهیم و امیدواریم که تلاش های خود را برای حفظ یک تماس شخصی در یک محیط یادگیری دوستانه و حمایتی کاملاً تجربه کنید.

یک دانشگاه جهانی

Cardiff Metropolitan University مفتخر است که با تعدادی از شرکای کالیبر بالا در انگلستان و بین المللی ارتباط دارد. اتحاد نزدیک این دانشگاه با کالج وابسته خود ، دانشکده بازرگانی لندن و مشارکتهای خارج از کشور که برنامه های ما را در مصر ، کره ، لبنان ، مراکش ، سریلانکا و سنگاپور ارائه می دهند بدین معنی است که دانشجویان بیش از 140 کشور جهان قادر به تحصیل مدرک Cardiff Metropolitan University و MBA هستند. برنامه ها.

7 دلیل تحصیل در انگلستان در Cardiff Metropolitan University :


دلیل یک - قابلیت اشتغال فارغ التحصیل
کلیه دوره های کاردیف مت تمرکز بر شغل های آینده دانشجویان ما و اشتغال زایی آنها است. برنامه های کارشناسی ما همه شامل محل های کار است و ما تعدادی دوره کارشناسی ارشد با فرصت های کارآموزی یک ساله داریم. تمرکز ما روی کارآفرینی دانشجویی به دانشجویان ما کمک می کند تا فارغ التحصیلان بسیار شاغل شوند.

دلیل دوم - آموزش تعالی و رضایت دانش آموزان
کاردیف مت در چارچوب تعالی تدریس به یک رتبه نقره رسیده است و به طور مداوم رضایت دانش آموزان بالایی را بدست می آورد. تعدادی از دوره های ما اخیراً 100٪ در جدیدترین نظرسنجی ملی دانش آموزان به ثمر رسیده اند.

دلیل سوم - پشتیبانی دانشجویان بین المللی
کاردیف مت از حمایت بین المللی دانشجویی خود افتخار می کند ، و ما در 10 سال گذشته 6 بار در رتبه برتر انگلیس قرار گرفتیم. ما یک تیم مشاوره ویژه دانشجویان جهانی داریم که از دقایقی که پیشنهادشان را در دانشگاه می پذیرند به دانشجویان کمک می کند. از درخواست ویزای خود ، پیدا کردن محل اقامت و ملاقات با شما در فرودگاه هنگام ورود به انگلیس ، کمک به شما برای زندگی در انگلستان و ارائه کلاسهای مهارتهای آکادمیک ، تیم در اینجا استرس خود را از آمدن به تحصیل در یک دوره جدید برمی دارد. کشور ، و به شما اجازه می دهد تا روی مطالعات خود متمرکز شوید.

دلیل چهارم - امکانات دانشجویی خارق العاده
طی چند سال گذشته ، کاردیف مت با پیشرفت 70 میلیون پوند سرمایه گذاری های کامل و برنامه ریزی شده ، پیشرفت قابل توجهی در امکانات دانشجویی ما داشته است. از کارگاههای آموزشی و استودیوی دولتی گرفته تا مراکز ورزشی و مراکز دانشجویی برجسته جهان ، دانشگاه هر آنچه را که باید در طول تحصیلات خود برای تعالی داشته باشید ، دارد.

دلیل پنجم - یک انجمن بزرگ دانشجویی
با داشتن اتحادیه فعال دانشجویی ، حمایت از کلوپ های دانشجویی و جوامع ، به همراه تیم های ورزشی و کلوپ ها برای مهارت و توانایی در همه سطوح ، Cardiff Met مکان بسیار خوبی برای درگیر شدن با همه جوانب زندگی دانشجویی است. محل اقامت در محوطه دانشگاه ما یک مکان امن و دوستانه برای زندگی در اختیار دانشجویان قرار می دهد و اخیراً دانشگاه به عنوان بهترین انجمن دانشجویی در سالن ها در بررسی ملی مسکن دانشجویی رای داده شد.

دلیل ششم - شهر کاردیف
نه تنها Cardiff به طور مداوم به عنوان مقرون به صرفه ترین شهر دانشجویی در انگلستان نامگذاری شده است ، بلکه مکانی فوق العاده برای زندگی است و از زندگی بسیار بالایی در اختیار دانشجویان قرار می دهد. با همه چیز از سرگرمی ، گرفته تا خرید ، از فرهنگ ، غذا ، نوشیدنی و رویدادها ، کاردیف برای همه چیز دارد.

دلیل هفتم - تحصیل در ولز
شما در کشور ولز تحصیل خواهید کرد. ولز به دانشجویان این فرصت را می دهد که مدرک انگلستان را که در سراسر جهان به رسمیت شناخته شده است ، در یک محیط دوستانه و زیبا به دست آورند. این یک پایگاه عالی برای کشف بقیه انگلستان در طول تحصیلات شما است ، در حالی که کشف همه چیز این کشور بی نظیر است.

مکان ها

کاردیف

Cardiff Metropolitan University

Address
Cardiff Metropolitan University, Llandaff Campus, Western Avenue, Cardiff
CF5 2YB کاردیف, ولز, بریتانیا
تلفن
+44 29 2041 6070

برنامه ها

دوره های اجرایی
کارشناسی ارشد(MA)
کارشناسی ارشد(MSc)