CIE Oxford

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

جشن 40 سال تحصیلات بین المللی

در سال 2014 CIE با افتخار جشن 40 ساله برجسته ای را کسب کرد. CIE در سال 1974 توسط مالک Kenichi Ikeno تأسیس شد تا برای دوره های آموزشی زبان انگلیسی در زمینه های علمی پیشرفت کند، CIE شهرت خوبی برای کیفیت دوره های خود، موفقیت دانش آموزان و فضای دوستانه و حمایت در مدرسه ایجاد کرده است.

CIE توسط شورای بریتانیا و بازرسی های مدارس مستقل تأیید شده است و ما از این موسسات برای حمایت و تشویق آنها سپاسگزاریم. وضعیت HTS ما را قادر می سازد تا دانشجویان سطح 4 را قبول کنیم و با این پیش زمینه، با خوش بینی به آینده نگاه می کنیم. ما در حال ایجاد ارتباطات نزدیک با شرکت مادرمان در توکیو هستیم و نتیجه کارکنان ما به طور منظم به ژاپن می روند. این بازدیدکنندگان نه تنها به همکاری نزدیکتر کمک می کنند بلکه بینش کارکنان ما را به یک فرهنگ جذاب تبدیل می کنند. در واقع کار در CIE یک تجربه آموزشی و غنی برای هر دو دانش آموز و معلم است.

دوره بنیاد مطالعات تجاری مسیری است که بسیاری از دانشجویان بین المللی برای ورود به دانشگاه بریتانیا انجام داده اند، اما دوره های کوتاه در موضوعات متنوع مانند فلسفه، نظریه دانش، درام و هنر زیبایی ستایش خاصی را به دست آورده اند و بسیاری از دانش آموزان را درک کرده اند معروفیت معروف مارسل پروست که "سفر واقعی کشف این است که در جستجوی منظرهای جدید نیست، بلکه در داشتن چشمان جدید است".

118501_IMG_20170817_103028_805.jpg

ما همچنان برای کمک به دانشجویان بین المللی برای بهبود زبان انگلیسی و پیشرفت تحصیلی خود ادامه خواهیم داد. به ویژه، ما باید سخت تلاش کنیم نه تنها برای تشویق دانش آموزانمان برای ایجاد چشمان جدید، بلکه همچنین به ویژه برای زیبایی آکسفورد به طور کامل. آکسفورد، که توسط متی آرنولد به عنوان «قدم زدن از برجهاش آخرین قحطی های قرون وسطی» نوشته شده است، باید یکی از زیباترین شهرهای جهان باشد و ما متقاعد شده ایم که ما وظیفه داریم تا دانش آموزانمان را درک کنیم و این شگفتی را درک کنیم شهرستان

118502_Staff.jpg

اهداف ما

هدف CIE ارائه محیطی است که دانش آموزان از طیف وسیعی از زمینه های فرهنگی، قومی و مذهبی می توانند داشته باشند

  1. پتانسیل تحصیلی و اجتماعی خود را کاملا درک کنید
  2. درک و درک تنوع غنی از سنت های مختلف فرهنگی خود را

ما سعی می کنیم این کار را انجام دهیم:

  1. ارائه دوره هایی که فرصت های آموزشی برای دانش آموزان را گسترش می دهد
  2. تدریس این است که از استاندارد بالایی برخوردار است و به توانایی ها و نیازهای هر دانش آموز مناسب است
  3. مراقبت های مقدس که دانش آموز را قادر می سازد تا در یک محیط مراقبتی و حمایتی احساس امنیت کند
  4. فعالیت های اجتماعی که فهم دانش آموزان محیط را گسترش می دهد و فرصت های بیشتری برای تعامل اجتماعی ایجاد می کند
  5. محیط فوری که ایمن و امن است
  6. محیط مدرسه ای که در آن دانش آموزان و معلمان توانایی توسعه مهارت های خود را دارند و همچنان احساس ارزشمند و احترام می کنند

118504_20170531_113203.jpg

مکان ها

آکسفورد

Address
Bocardo House, 24B St. Michael’s Street, Oxford, OX1 2EB
آکسفورد, انگلستان, بریتانیا

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: