Canterbury Christ Church University Business School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

خوش آمدید به Canterbury Christ Church University Business School


توسعه تعالی در کسب و کار و مدیریت در قلب آنچه ما انجام می دهیم - چه از طریق صلاحیت های ما ارائه می دهیم و یا از طریق فعالیت های تحقیق و مشاوره ما.


متقاضیان مدارس، متخصصین با تجربه و دانشجویان بین المللی می توانند دوره های مختلفی را که توسط وزارت بازرگانی و مدیریت ارائه می شود مطالعه کنند.


بسته به نیازهای شما، خدمات مشاوره ای توسط تیم بسیار با تجربه ما در بخش مدیریت رهبری و مدیریت و یا کارکنان دانشگاهی ما ارائه می شود.

چرا کلیسای کانتیبوری کلیسا دانشگاه؟


ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم تا گام بعدی هیجان انگیز را به آموزش عالی برسانید.


مطالعه در کلیسای مسیحی کانتربری ، به این معنی است که شما به یک جامعه دوستانه تقریبا 22،000 افسر و دانش آموز در منطقه خیره کننده کنت و مدوی پیوستید.


دانش آموزان ما به ما می گویند که آنها واقعا از تجربه تحصیل در دانشگاه کلیسای کانتیبریل مسیح لذت می برند و ما افتخار می کنیم که می گویند که اکثر آنها با شغل و حرفه ای فراوانی روبرو می شوند.


پس از مطالعه با ما، دانش آموزان نیز فرصت منحصر به فرد برای فارغ التحصیل شدن در کلیسای جامع معروف کانتربری را به نمایش می گذارند.


مردم ما نیز به خاطر شهرت عالی کارکنان آموزشی ما را انتخاب می کنند. بر اساس دانشگاه های ما در کانتربری، Broadstairs، Medway، Tunbridge Wells و Folkestone، آنها به شما دانش، توجه شخصی و پشتیبانی شما نیاز دارند تا موفق شوند.


دانش آموزان ما نیز می توانند از امکانات برنده جایزه IT، کتابخانه های جدید و ساختمان های ورزشی و خدمات پشتیبانی عالی برای کمک به بهترین نتیجه در زندگی دانشگاه و حرفه آینده خود بهره مند شوند.


و چون ما تنها یک ساعت از لندن، فاصله کوتاهی از سواحل و شهر های برجسته و پرتاب سنگ از فرانسه هستیم، دانش آموزان ما در انتظار تحصیل در کنت هستند.

مکان ها

کانتربری

Canterbury Christ Church University

Address
Canterbury Campus
North Holmes Road


CT1 1QU کانتربری, انگلستان, بریتانیا
تلفن
+44 1227 767700

اعتیار سنجی ها

EFMD Equis Accredited