Centre for Alternative Technology

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

"هیچ سازمان و بهتر است قرار داده شده برای ارائه مهارت های برای آینده کربن صفر، هیچ ساختمان بهتر ساخته شده است که برای ارائه آموزش." تحصیلات تکمیلی دانشکده در CAT یک مرکز آموزشی در سطح جهانی با بیش از 35 سال تجربه و تخصص در عمل پایداری است. بر اساس در موسسه ولز برای آموزش و پرورش پایدار (WISE) در GSE ارائه می دهد آموزش و محل اقامت امکاناتی بی نظیر، از جمله:

منفجر تئاتر زمین سخنرانی بزرگ اتاق های سمینار و کارگاه های آموزشی آزمایشگاه های تحقیقاتی مجموعه IT ادارات، اتاق مشترک و مناطق پذیرایی 24 اتاق خواب مطالعه سوئیت رستوران و نوار

WISE یک دولت از هنر سازگار با محیط زیست آموزشی تاسیسات است. طراحی شده توسط معماران پت خوار و دیوید لی، این یک ترکیب زیبا از طراحی و برش لبه تکنیک های ساخت و ساز پایدار محیط زیست آگاه است. محل برگزاری حساس از مواد کم انرژی تجسم مانند کنف و آهک ساخته شده، زمین و چوب پایدار منابع منفجر. عرضه در محل منابع انرژی تجدید پذیر، از جمله زیست توده و انرژی خورشیدی، بدان معنی است که WISE یک مکان واقعا پایدار برای مطالعه است. WISE جایزه 2011 RIBA برنده ساختمان است و ساختمان از سال 2010 در روزنامه دیلی تلگراف به دست آورد. غذا و اسکان محل اقامت کامل مسکونی در طول ماژول برای دانش آموزان شرکت کننده در محل در CAT، از جمله تمام وعده های غذایی ارائه شده است. همه وعده های غذایی را در رستوران WISE جدید در گربه و گیاهی هستند. رژیم غذایی مورد نیاز ویژه را می توان برای catered.

مکان ها

ماچینلت

Address
Centre for Alternative Technology
SY20 9AZ ماچینلت, ولز, بریتانیا