Alliance Manchester Business School - The University of Manchester

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

اتحاد مدرسه بازرگانی منچستر یکی از دو مدرسه بازرگانی انگلستان است که در سال 1965 راه اندازی شده است) و اکنون بزرگترین مدرسه مدیریت تجاری و مدرسه در انگلستان است.

منچستر برای متفکران اصلی خود به رسمیت شناخته شده است: تاریخ طولانی و افتخار ما برتری پژوهش، روح نوآوری و دستاوردهای که شهر مشهور است، ادامه دارد.

ما رتبه دوم را در انگلستان برای تحقیقات کسب و کار (مطالعات کسب و کار و مدیریت، REF 2014) رتبه بندی کرده ایم و اخیرا بررسی های مالی تایمز در رتبه ی هفتم در بریتانیا و 15 در اروپا قرار گرفته است.

ما می دانیم که تحقیقات در سطح جهانی به اندازه کافی کافی نیست و ما می بینیم که تفکر اصلی ما برای تاثیر در کسب و کار و مدیریت، دولت و جوامع مورد استفاده قرار می گیرد.

ما آموزش کسب و کار و مدیریت جهانی را برای دانشجویان کارشناسی ارشد، کارشناسی ارشد، کارشناسان با تجربه و کسانی که با جاه طلبی های علمی و پژوهشی حرفه ای مواجه هستند، ارائه می دهیم. اتحاد MBS ارائه تفکر و آموزش اصلی، که توسط محیط تجاری معاصر مطلع می شود.

قابلیت کار در برنامه درسی تعبیه شده است. خدمات حرفه ای کارشناسی ارشد MBS Alliance با خدمات Careers Service دانشگاه منچستر همکاری می کند و به دانش آموزان اجازه می دهد تا تعداد زیادی از سازمان هایی را که در رویدادهای دانشگاهی حضور دارند، دسترسی یابند. این دانشگاه یکی از دانشگاه های انگلیس است که توسط برترین کارفرمایان فارغالتحصیل شده (The High Fliers Report، 2019) است.

اعتباربخشی:

  • Alliance MBS بخشی از یک گروه کوچک و انتخابی موسسات در سراسر جهان است که توسط همه سه سازمان عمده - AACSB International، AMBA و EQUIS تأیید شده است.
  • هیات دولت بریتانیا (HEFCE) توانایی تدریس تدریس MBS را به عنوان عالی، بالاترین رده را به حساب می آورد.

یک مدرسه بین المللی:

  • ما شبکه جهانی گسترده ای داریم، با حضور در زمین در برزیل، چین، هنگ کنگ، سنگاپور و امارات متحده عربی.
  • دوره های کارشناسی ارشد ما متشکل از برتری تحصیلی با تمرکز بر عملکردهای کسب و کار و مدیریت در دنیای واقعی است. علاوه بر این، دانش آموزان ما با همکلاسی های خود از بیش از 65 ملیت ارتباط برقرار می کنند.
  • پیوستن به جامعه دانشجویی ما و بیش از 300 متخصص کارشناسان و پژوهشگران، کمک می کند فارغ التحصیلان را برای محیط کسب و کار جهانی و بازار کار امروز آماده کنید.

مکان ها

منچستر

Manchester Business School

Address
The University of Manchester
Booth Street West

M15 6PB منچستر, انگلستان, بریتانیا
تلفن
+44 (0) 161 820 8343

اعتیار سنجی ها