توضیحات رسمی را مطالعه کنید

معرفی

123116_BrunelUniversityLondon.jpg

Brunel University London ، با نام مهندس تأثیرگذار بریتانیا ایزامدار پادشاهی برونل ، از زمان باز کردن درهای خود در سال 1966 ، پیوسته تعالی دانشگاهی را تحویل داده است. در بیش از 50 سال آموزش آموزشی خود ، این دانشگاه تفاوت های مختلفی را کسب کرده است و در حال حاضر به عنوان 34th در جهان نامگذاری شده است. چشم انداز بین المللی (رتبه بندی دانشگاه جهانی آموزش عالی تایمز 2020).

این دانشگاه به دانشگاهیان مشهور خود افتخار می کند ، که هم برنامه های برونل را توسعه می دهند و هم تحقیقات مشهور جهانی خود را ارائه می دهند. این مربیان با ارائه مهارت هایی در دنیای واقعی ، فارغ التحصیلان را برای پاداش دادن به مشاغل آماده می کنند تا در محیط کار استفاده کنند.

تاریخ و آموزش

Brunel University London برای یکی از برجسته ترین مهندسان انگلیس به نام ایزامدار پادشاهی برونل نامگذاری شده است. چندین فارغ التحصیل برونل در زمینه هایی مانند اقتصاد بهداشت عمومی و کنترل بیماری های عفونی و در زمینه های مهندسی تولید ، مهندسی عمران و خدمات و بخش های دولتی به رهبری در دنیای آکادمی بهداشت عمومی تبدیل شده است.

این دانشگاه بطور مداوم در تلاش است تا استانداردهای دانشگاهی تعیین شده توسط كیفیت کیفیت انگلستان برای آموزش عالی را منتشر كند ، كه توسط آژانس تضمین كیفیت منتشر شده است ، و انتظارات ملی را كه همه موسسات آموزش عالی انگلیس ملزم به رعایت آنها هستند ، تعیین می كند. فرایندها و رویه های دانشگاه به طور مداوم با چارچوب مدارک تحصیلات عالی در انگلستان ، ولز و ایرلند شمالی (FHEQ) مطابقت می یابد تا از استانداردهای بالای دانشگاهی و کیفیت آموزشی که دانشجویان و فارغ التحصیلان انتظار دارند اطمینان حاصل کند.

در برونل ، شما با دانشگاهیان پرشور و تحصیل می کنید که از متخصصان محترم در حوزه های خود هستند. این دانشگاهیان متعهد هستند که پس از فارغ التحصیلی به شما در توسعه مهارتهای آموزشی و شخصی مورد نیاز برای موفقیت کمک کنند.

پژوهش

Brunel University London متعهد به تحقیقات پیشرو در جهان است و سخت گیری دانشگاهی را با نیازهای دولت ، صنعت و بخش های سود و غیرانتفاعی در سطح جهان آمیخته است - ارائه راه حل های خلاقانه برای چالش های پیچیده برای تأمین منافع ، اقتصادی ، فرهنگی و اجتماعی.

امکانات

در مرکز توسعه حرفه ای برونل ، دانش آموزان به منابع شغلی و اشتغالزایی دسترسی دارند ، که می تواند به آنها کمک کند مهارت ها و تجربه مورد نیاز خود را برای ایستادگی در بازار بین المللی شغلی توسعه دهند.

می توانید به کتابخانه دیجیتالی گسترده کتاب ، مقاله و منابع الکترونیکی موجود در Brunel از هر نقطه و هر زمان به صورت آنلاین دسترسی داشته باشید. این منابع شامل سخنرانی های ویدئویی ، انجمن های کلاس ، مطالعات موردی و پادکست ها است.

مطالعه آنلاین

بستر یادگیری آنلاین Brunel به شما امکان می دهد برنامه خود را در یک زمان و مکانی که متناسب با برنامه شما و تعهدات خارج است ، مطالعه کنید. ویژگی وب کنفرانس دانشگاه به شما امکان می دهد تا با دانشجویان دیگر خود ارتباط برقرار کنید و دسترسی به فید های ویدیوی زنده را به اشتراک گذاشته اید.

در حین تحصیل ، به این موارد دسترسی خواهید داشت:

  • مشغول مطالب مطالعه: منابع شما شامل سخنرانی های ویدئویی ، مطالعات موردی ، انجمن های صنفی و پادکست ها است.
  • پشتیبانی و راهنمایی: مدرس برنامه اختصاصی شما در طی تحصیلات شما را از پیشرفت تحصیلی راهنمایی می کند.
  • پردیس مجازی شما: در هر مکانی مطالعه کنید و با متخصصین هم فکر در سراسر جهان ارتباط برقرار کنید.
  • کتابخانه آزاد: دانشجویان آنلاین به کتابخانه ، مقاله ها و منابع الکترونیکی دسترسی کامل به کتابخانه دیجیتال گسترده Brunel دارند.

چرا ما را انتخاب کنید

  • Brunel University London برای شروع حقوق فارغ التحصیلان به عنوان یکی از 25 دانشگاه برتر انگلیس رتبه بندی شده است.
  • Brunel University London به رتبه بندی بین المللی دانشگاه جهانی تایمز بالاتر با رتبه 2020 در رتبه 34 جهان برای چشم انداز بین المللی قرار دارد.
  • برونل فارغ التحصیلان را به مهارت های عملی برای پرداختن به چالش های جامعه در مقیاس جهانی و آماده سازی آنها با آموزش محور از معلمان با تجربه ، مجهز می کند.
برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

Brunel University: London Life, Campus Living

Brunel University London

Brunel University London

Location address
Brunel University
London, انگلستان, UB8 3PH GB
Location address
London, انگلستان, GB