توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Brunel University London که در سال 1966 تاسیس شده است، یک دانشگاه مبتنی بر دانشگاه است که بسیاری از فرصت های کارشناسی، تحصیلات تکمیلی و پژوهش را ارائه می دهد. ماموریت ما این است که یک زمین شناسی کامل دانشگاهی با مهارت های عملی، کارآفرینی و تخیلی که باید دانش خود را در دنیای واقعی اعمال کنید ترکیب کنید.

مربوط به صنعت و جامعه

موسسات حرفه ای بسیاری از دوره های ما را تأیید می کنند؛ این نهادها توسط کارفرمایان به رسمیت شناخته شده و می توانند عضویت یا معافیت را برای مطالعه بیشتر ارائه دهند. برونل همچنین دارای اخلاق تحقیقاتی قوی است که به تدریس ما، جامعه و دنیای اطراف ما و دوره های تدریس دوره های تحصیلات تکمیلی ما تمرکز دارد و بر توسعه مهارت و مهارت برای تحقیق و استاندارد صنعت تمرکز دارد.

پردیس زندگی

ما در Uxbridge واقع در غرب لندن واقع شده است که دارای بیش از 300 فروشگاه، سینمای چند منظوره، چندین بار و رستوران است. شما می خواهید به یک دانشگاه مبتنی بر دانشگاه بروید که دارای تمام منابع مورد نیاز در یک پیاده روی 10 دقیقه ای است: محل اقامت، بانک، مرکز پزشکی، داروخانه، مغازه و سالن ورزشی. شما می توانید در 30 دقیقه از طریق ایستگاه متروی Uxbridge در مرکز لندن باشید و نزدیکی ما به فرودگاه هیتروورس ما را برای دانشجویان بین المللی انتخاب می کند.

با در نظر گرفتن تور مجازی ما، بهتر است با دانشگاه ما آشنا شوید.

انجمن های گوناگون

همیشه در Brunel چیزی جالب وجود دارد! جامعه ما شامل 13000 دانش آموز از جمله 2500 دانشجوی بین المللی از 110 کشور است. در حقیقت، ما در دو سال گذشته (Times of High Education) به عنوان یکی از 20 دانشگاه برتر جهان در جهان رتبه بندی شده ایم.

محل اقامت

تمام اتاق های مسکونی Brunel دارای امکانات با کیفیت بالا هستند و در محوطه دانشگاه قرار دارند، به این معنی است که هرگز بیش از 10 دقیقه از تسهیلات آموزشی، اجتماعی و ورزشی نیستید.

چرا با سفر تور مجازی به دنبال خود نیستید؟

حتی بهتر است، اگر درخواست کردید، شرایط خود را برآورده کرده و پذیرش پیشنهاد ما را با مهلت ارائه شده در ایمیل ارائه خود تضمین کنید، ما شما را در محل اقامت خود در دانشگاه تضمین خواهیم کرد.

بورس تحصیلی

برنامه بورس تحصیلی بین المللی برونل یک جایزه سالانه است که توسط دفتر بین المللی برونل اداره می شود و به تمام دانش آموزان بین المللی باز می شود. هدف آن حمایت مالی از دانشجویان استثنایی است. بورس تحصیلی در طول زمان خود در دانشگاه به عنوان نماینده برونل به عنوان سفیر معرفی خواهد شد.

اطمینان حاصل کنید که از وب سایت ما برای اطلاعات بیشتر در مورد مالیات بیشتر بازدید کنید.

چرا Brunel University London را انتخاب کنید

 • ما رتبه اول را در لندن، سوم در بریتانیا و 25 در جهان در رتبه بندی جهانی جدید از 100 دانشگاه های برتر تاسیس کردیم که در 50 سال گذشته توسط آموزش عالی Times (2015) تاسیس شده است.
 • جوایز تحصیلی بار در سال 2013 در مدرسه کسب و کار مدرسه کسب و کار برونل موفق به کسب مدال کسب و کار شد.
 • بر اساس نظر سنجی دانشجویان ملی (2015)، ما برای رضایت دانشجویان در لندن 7 رتبه بندی شدیم.
 • شما به امکانات ورزشی چند میلیون پوند دسترسی خواهید داشت که یک اردوی آموزشی رسمی برای بازی های المپیک لندن در سال 2012 بود.
 • ما جایزه سالگرد جایزه معتبر ملکه برای تحصیلات تکمیلی و عالی را برای تحقیقات سرنوشت ساز ما به دست آوردیم.
 • شورای بریتانیا مرکز Pathways و زبان (IPLC) را به عنوان یکی از مرکز زبان برتر در چارچوب اعتباربخشی جدید خود قرار داده است. بنابراین شما می توانید مطمئن باشید که دوره های زبان انگلیسی ما شما را برای موفقیت دانشگاه آماده می کند و به شما کمک می کند که در زندگی دانشگاهی قرار گیرید.
 • دانشجویان بین المللی برونل می توانند از طیف وسیعی از خدمات پشتیبانی از جمله کارکنان متخصص که پروسه پذیرش، امور مالی، مهاجرت (شامل طرح بازسازی ویزا)، تحقیقات عمومی و خیلی بیشتر را مدیریت می کنند، بهره مند شوند.
 • با شبکه شخصی معلم ما، شما باید کسی را برای مشاوره در مورد مسائل علمی یا شخصی در طول زمان خود در دانشگاه داشته باشید.
 • ما همچنین از طریق باشگاه خانواده ما که به شرکا و فرزندان دانشجویان بین المللی اختصاص داده شده، کمک می کند تا خانواده خود را در زندگی در محوطه دانشگاه قرار دهند.

این دانشگاه برنامه های خود را در:

 • انگلیسی
برنامه‌های آموزش داده شده در:
 • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

Brunel University: London Life, Campus Living

Location address
London, England, GB
Location address
Brunel University
London, England, UB8 3PH GB