توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشکده بریتانیا از مد یک مرکز آکادمیک نوآورانه توسعه یافته توسط دانشگاه کالدونین گلاسکو (GCU) برای ایجاد و انتشار استراتژیک بینش کسب و کار مد از طریق ارائه آن از پیشرو آموزش، پژوهش و مشاوره است.

اختصاص داده شده به بیانیه ماموریت خود را از دستیابی به "منافع مشترک،" دانشکده بریتانیا از مد پیشرفت کسب و کار و مدیریت تفکر و تمرین از طریق همکاری ایجاد دانش با شرکای صنعت خود، محترم افتخاری اساتید، شبکه فارغ التحصیلان، تحقیقات هیات فعال و دانش آموز متنوع جمعیت.

در تظاهرات از طبیعت کارآفرینی آن، دانشکده بریتانیا از مد طراحی و ارائه اجرایی در سطح جهانی منحصر به فرد و برنامه های کارشناسی ارشد که ارائه شرکت کنندگان یک تجربه یادگیری ترانس نظم و انضباط در سراسر دانشگاه آن در لندن و نیویورک.

که ما که هستیم؟

اولین گام ما در تاریخ مد به سال 1875 و به کالج تاسیس ما در گلاسکو، اسکاتلند. در آن دوران هدف اصلی ما به ارائه زنان با فرصت ها در طراحی، منسوجات و خرده فروشی، با آگاهی زیادی از نیازهای اقتصادی، اجتماعی و زیست محیطی آن زمان بود. مد انگلستان تکامل یافته است برای در بر گرفتن خیلی بیشتر از فقط ساخت و آموزش و پرورش ارائه شده توسط GCU مدرسه انگلیسی از مد نشان دهنده این تغییرات.

برای چند دهه، GCU است به کسب و کار از مد از طریق ایجاد دوره های پیشگام کمک کرده است. ما اولین موسسه بریتانیا به ارائه مدرک کارشناسی ارشد در بازاریابی بین المللی مد در سال 2000، و هنوز هم یکی از تنها چند دانشگاه در سراسر جهان برای ارائه یک MBA اختصاص داده شده در مدیریت نام تجاری لوکس.

دانشکده بریتانیا مد نظر دارد به ساخت بر پایه و اساس شده توسط میراث فرهنگی و صنعت مد تخصص قوی ما را از طریق ادامه نوآوری برنامه های جدید و سرمایه گذاری و توسعه اعضای هیئت علمی ما ارائه شده است.

چه ما یاد می دهد؟

پیشنهاد ما برنامه های مدرک کارشناسی ارشد متمایز از اساتید افتخاری ما، دانش از کارشناسان دانشگاهی و نوآوری و انرژی از دانش آموزان ما همکاری ایجاد شده از طریق تخصص صنعت.

ما در بر شدن تفکر علمی با بینش کسب و کار گسترده تر ما از پژوهش و مشاوره ما از عمل کسب و کار معاصر استخراج در اختیار دارد. آموزش ما این است که به طور کامل با صنعت مد مشغول است و ما باید مشارکت و همکاری با طیف متنوعی از شرکت های مد از جمله مارکس و اسپنسر، صحبت، ASOS، خرده فروشی اعتماد، آرکادیا، عامیانه، همه پرستاران، Lyst، مجلس فریزر، مارگارت هاول، Farfetch و تاپ شاپ.

از طریق این لینک نزدیک، ما قادر به ارائه کلاسها از کسب و کارهای برجسته جهان، و همچنین فرصت های کارآموزی با ارزش، بازدیدکننده داشته است و دادخواستها پروژه زندگی می کنند.

ما اطمینان حاصل شود که فارغ التحصیلان ما دارای مهارت و تخصص مورد نیاز برای مدیریت یک کسب و کار مد در بازار جهانی امروز است. ما دانش آموزان ما را به چالش برای تبدیل شدن به متفکران منتقد، با درک صالح از نظریه ها و مفاهیم که کمک به توضیح و پیشبرد بهترین عمل در کسب و کار. ما آنها را تشویق به چالش کشیدن وضع موجود، به در تفکر خود خلاق باشد، به کارآفرینی باشد در اعمال خود، و به رسمیت شناختن که کسب و کار خوب بهتر است.

چرا ما متفاوت؟

شعار ما این دانشگاه "برای ثروت عمومی" - به معنی "در جهت منافع مشترک" - موضوع اصلی در سراسر هر یک از مدرسه انگلیسی از مد طرح های ما است. صدراعظم ما، استاد محمد یونس، نماینده قبل از هر چیز ما در این رابطه است، پس از دریافت جایزه صلح نوبل برای موفقیت در توسعه اقتصادی و اجتماعی را دریافت کرد. پروفسور یونس همچنین یکی از تنها هفت نفر است که با یک صلح جایزه نوبل، مدال آزادی ریاست جمهوری و مدال طلای کنگره به رسمیت شناخته شده است.

"در مورد انتقال دانش قدیمی به نسل جدید نیست. این در مورد حل مشکلات، در حال حاضر است. لحظه ای که شما چیزی را تبدیل به یک کسب و کار اجتماعی، آن را یک موتور که سوختگیری نیاز می شود. "

پروفسور محمد یونس، صدراعظم GCU.

دانشکده بریتانیا مد در GCU مظهر تلاش دانشگاه به ترویج سرمایه گذاری، نوآوری و یادگیری بیمه های وجدان عمیق و ریشه دار اجتماعی است. ما می دانیم که صنعت مد مسئولیت را به انجام کسب و کار در شیوه ای اخلاقی، به ترویج و تمرین تجارت عادلانه است.

پردیس نیویورک ما خانه مرکز مد نمایشگاه. این ابتکار به عنوان یک مخزن و لوله از اطلاعات عمل می کند، و این مرکز به در بررسی مورد کسب و کار برای پایداری در صنعت مد متمرکز شده است.

علاوه بر این، دانشکده بریتانیا از مد به یک تماس در سراسر جهان در پاسخ به قرار مسئولیت اجتماعی، اخلاق و پایداری در صدر دستور کار برای آموزش رهبران کسب و کار آینده با تبدیل شدن به یکی از امضاء کنندگان طرح سازمان ملل متحد پیمان جهانی مورد حمایت: اصول برای مسئول مدیریت آموزش و پرورش (PRME). شرکت ما در PRME نمایشگاه ماموریت بلند مدت ما به ارائه مزایای اقتصادی و اجتماعی در خانه و در سراسر جهان، و ارزش های PRME زیر بنای کل دانشکده بریتانیا از نمونه کارها مد است. از طریق این تعهد، ما همچنان به بهبود تعامل با علت. ما به طور منظم پیشرفت خواهد گزارش در مورد استفاده از اصول، و در انجام این کار، به تجربه یادگیری از موسسات دانشگاهی در سراسر جهان در ابتکار عمل PRME شرکت کننده کمک می کند.

چگونه ما همکاری ایجاد دانش ما؟

دانش مد تخصصی ما این است که از طریق یک تعادل منحصر به فرد و انتقادی از عمل صنعت لبه پیشرو تولید شده و بیمه های آخرین تحقیقات علمی.

کسب و کار مد یک راننده های بزرگ اقتصادی در انگلستان و در سطح بین المللی و دانشکده بریتانیا از مد است به تبدیل شدن به یک مرکز پیشرو برای درک رفتار مصرف کنندگان نسبت به مد متعهد است. با اتخاذ روش شناسی پژوهش های ابتکاری و تجربی، ما در حال حاضر پیشبرد درک از مصرف مد - در تمام کانال های توزیع.

دانش است که ما تولید سهام سه ویژگی مشترک هستند:

  • این دقیق، مستقل و بر اساس روش شناسی پژوهش صدا است
  • نتایج همیشه ارتباط و افزودن ارزش به بخش کسب و کار مد
  • این بهبود و پیشرفت رقابت از افراد و سازمان

بینش ما کالا کنجکاوی فکری و درک پیچیده از واقعیت های کسب و کار در جهانی، OMNI-کانال محیط زیست مد امروز است. با به رسمیت شناختن این، بسیاری از کسب و مد پیشرو ایالات متحده کمیسیون به انجام طیف متنوعی از پروژه های مشاوره و توسعه کسب و کار قرار دادی.

یکی از مهم ترین راه ما دست آوردن و حفظ دانش ما از طریق روابطی که ما با اساتید افتخاری ما و شرکای صنعتی پرورش.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

British School of Fashion

این برنامه پیشگام در همکاری با کسب و کار مد پیشرو طراحی شده است تا منعکس کننده ماهیت متمایز ایجاد کسب و کار در این بخش. دانش آموزان بینش به استراتژی ها و شیوه های کلیدی ب ... [+]

ایجاد کسب و کار مد کارشناسی ارشد پیشگام، برنامه مشخص، یکپارچه سازی آخرین بینش تحقیقات دانشگاهی در مد و کسب و کار به طور کلی، با تجربه عملی به دست آمده از اتصالات در سطح بالا در صنعت است.

این برنامه شامل یک بررسی انتقادی از آناتومی یک کسب و کار مد و بررسی روند و اقدامات مرتبط با توسعه و اجرای استراتژی در مناطق مد جدید و در حال توسعه. دانش آموزان درک صدای استراتژی پیشرفت جهانی، از جمله چگونگی ایجاد و بازار یک نام تجاری مد در جهان دیجیتالی متمرکز امروز توسعه.... [-]

بریتانیا لندن
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
British School of Fashion

ما کارشناسی ارشد در لوکس نام تجاری بازاریابی یک برنامه بی نظیر جدید، فراهم می کند که دانش آموزان با مهارت های تخصصی، دانش صنعت و تخصص لازم برای ایجاد یک حرفه ای موفق در ت ... [+]

ما کارشناسی ارشد در لوکس نام تجاری بازاریابی برنامه دانش آموزان فراهم می کند با وسعت غنی از دانش و درک از بازاریابی به طور خاص به علامت های تجاری لوکس در ارتباط است. این شامل تمرکز بر بینشی انتقادی لوکس رفتار مصرف کننده، نام تجاری لوکس و ارتباطات بازاریابی، و بررسی جنبه های قانونی نام تجاری در یک زمینه لوکس.

این به شما اجازه به توسعه توانایی های فکری خود را همراه با مهارت های معاصر و شیوه های برای پیشرفت لازم در این صنعت است. وجود دارد همچنین یک فرصت برای تکمیل قرار دادن کار خواهد بود، داوطلبانه کار، مشاوره مبتنی بر میز و یا حتی در خارج از کشور تحصیل می کنند. دانش آموزان نیز تشویق به شرکت در یک پروژه تحقیقاتی مستقل است.... [-]

بریتانیا لندن
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
British School of Fashion

یک برنامه متمرکز بر آینده در حال بررسی صنعت مد تغییر و ادغام مد و شیوه زندگی است. صنعت مد پویا است، در حالی که برخی از بخش ها با کاهش فروش مواجه شده اند، زیرا مصرف کنندگا ... [+]

یک برنامه متمرکز بر آینده در حال بررسی صنعت مد تغییر و ادغام مد و شیوه زندگی است.

صنعت مد پویا است، در حالی که برخی از بخش ها با کاهش فروش مواجه شده اند، زیرا مصرف کنندگان هزینه های خود را نسبت به کالاها و تجارب شیوه زندگی تغییر می دهند.

برای مقابله با این، مارک های شیوه زندگی در بازار ظهور کرده اند، در حالی که مد ها در کنار، به عنوان مثال، محصولات فن آوری، ساعت ها و لوازم خانگی، و همچنین تجربه های در فروشگاه مانند کلاس های یوگا فروخته می شود. این مارک ها نمونه هایی از محصولات یا خدماتی است که منافع و نگرش های فرد را به تصویر می کشد و به دنبال الهام بخشیدن و هدایت شیوه زندگی مصرف کننده است.... [-]

بریتانیا لندن
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
British School of Fashion

سریع گام، هیجان انگیز و خلاقانه، کارشناسی ارشد بازاریابی بین المللی مد مجهز به دانشجویان دانش کسب و کار بین المللی و همچنین تخصص بازاریابی خلاق و عملی برای موفقیت در رقاب ... [+]

بازاریابی کارشناسی ارشد بین المللی مد یک برنامه نوآورانه است که دانش آموزان با ترکیبی حیاتی دانش کسب و کار بین المللی به علاوه مهارت های بازاریابی خلاق و عملی ارائه خواهد شد، به آنها را قادر به موفقیت و برتری در بسیار رقابتی صنعت مد بین المللی است.

برنامه ما شامل تحریک یک برنامه آموزشی گسترده، با تمرکز بر مفاهیم و اصول اصلی تدارکات، خرید و تجارت، تجزیه و تحلیل کسب و کار مد، ارتباطات بازاریابی یکپارچه و مدیریت نام تجاری.... [-]

بریتانیا لندن
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Location address
GCU London
40 Fashion Street

London, انگلستان, E1 6PX GB