Bournemouth University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه ما در مدت زمان کوتاهی راه طولانی ای پیدا کرده است و ما در حال حاضر بیش از 17،000 دانشجو داریم که 1500 دانشجوی بین المللی از حدود 130 کشور هستند.

ما دارای یک جهت گیری حرفه ای قوی با تمرکز بر برتری تحصیلی و قابلیت اشتغال فارغ التحصیلان. به عنوان مثال، ما به عنوان تنها مرکز تمرین رسانه ای در بریتانیا شناخته شده است و فارغ التحصیلان مرکز ملی انیمیشن کامپیوتر در هالیوود در فیلم هایی مانند پروردگار حلقه ها، گلادیاتور، جنگ ستارگان، ماداگاسکار و پادشاه کنگ محدوده های تخصص تحقیقاتی عبارتند از باستان شناسی قانونی و علم جغرافیایی که در آن، به عنوان مثال، کارکنان در حال حاضر در مورد نسل کشی در عراق، بوسنی و هرزگوین و رواندا تحقیق می کنند و پیامدهای پنهان سازی 40،000 ساله انسان در مرکز مکزیک را بررسی می کند.

Bournemouth University در قلب بزرگترین شهرک صنعتی غیر صنعتی در اروپا است. این در یک مکان شگفت انگیز بین جدیدترین پارک ملی انگلیس، بهترین سواحل و بزرگترین بندر طبیعی قرار دارد. این خانه به یک بخش بزرگ خدمات مالی (JP Morgan Chase، انجمن ساختمان کشور و لیورپول ویکتوریا در میان دیگران) و همچنین بزرگترین تمرکز مدارس زبان در خارج از لندن و بسیاری از مأموریت های ملی از جمله موسسه ملی نجات دریایی ملی و Sunseeker بین المللی است.

بورنموث جهان مشهور به عنوان یک مرکز کنفرانس بین المللی است و میزبان بزرگترین کنفرانس های علمی، حرفه ای و، البته، سیاسی است. همچنین یکی از بزرگترین نمایشگاه ها و مراکز تفریحی در ساحل جنوبی را ارائه می دهد.

این دانشگاه یک بازیکن قدرتمند در زندگی اقتصادی و فرهنگی جنوب غربی انگلستان است. ما در مرکز شبکه ای از شرکای آموزشی، کسب و کار و محلی هستیم و همچنین در بخش های آماده سازی خود برای بازی های المپیک 2012 بازی کردیم.

Bournemouth University شهرت خوبی در میان دانش آموزان، والدین و کارکنان آنها در کالج ها و مدارس دارد. و از زمان ورود من در سپتامبر 2005، این شهرت را تقویت کرده ایم و در مورد آینده Bournemouth University باید Bournemouth University داشته باشیم. در نتیجه، بسیاری از تغییرات هیجان انگیز در حال حاضر در قطار هستند. به طور خاص، ما بر روی نقاط قوت ما، در حال توسعه مناطق جدید حرفه ای مرتبط، سرمایه گذاری بیش از 100 میلیون پوند در کارکنان و تسهیلات، و سازماندهی مجدد برای حفظ تمرکز ما بر برتری تحصیلی.

امیدوارم از تجربیات "تجربه بورنموث مجازی" لذت ببرید.

پروفسور جان وینری

مردم ما

ما معتقدیم مردم ما ارزشمندترین دارایی ما هستند. هر روز ما آنها را تشویق می کنیم تا جهان را در اطراف آنها به چالش بکشیم و آن را به شیوه ای مثبت تغییر دهیم.

بیش از 2000 نفر در هر روز کار می کنند تا یک محیط شاد، سالم و سالم و سازنده داشته باشیم که در آن دانش آموزان ما بتوانند رشد و پیشرفت تحصیلی و تحصیلی را تجربه کنند. این که آیا این تیم اجرایی دانشگاه ما است یا ما 1،150 نفر از کارکنان دانشگاهی، هرکسی تلاش می کند تا بر موفقیت شرکت و نوآوری BU بنا شود.

دانشکده های ما

تمام دوره های ما و پژوهش های علمی توسط چهار دانشکده ما اجرا می شود: بهداشت و درمان

دانشکده بهداشت

گروه ها: علوم انسانی

دانشکده مدیریت

گروه ها: Bournemouth University کسب و کار Bournemouth University (شامل بخش های: حسابداری، امور مالی

دانشکده رسانه

گروه ها: شرکت ها

دانشکده علوم

گروه ها: باستان شناسی، انسان شناسی

چشم انداز و ارزش ها

BU2018: ایجاد، به اشتراک گذاری، الهام بخش
دیدگاه ما بر موفقیت فعلی BU استوار است تا یک پیشنهاد متمایز بر اساس برتری تحصیلی مبتنی بر برتری خدمات ارائه دهد. در قلب همجوشی قدرتمند تحقیق، آموزش و پرورش و تمرین حرفه ای، ایجاد یک تجربه علمی منحصر به فرد است که در آن مبلغ بیشتر از اجزای سازنده است. برای رسیدن به این هدف، تدریس الهام بخش، تحقیق در سطح جهانی و آخرین تفکر در حرفه ها را برای ایجاد یک مبادله مداوم و پر بار با دانش که ایده های جدید، یادگیری و رهبری اندیشه را تحریک می کند، ترکیب می کنیم.

طرح استراتژیک 2012-18

پس از راه اندازی چشم انداز جدید BU

نکات کلیدی این طرح عبارتند از:

  • در قلب BU یک ترکیب قدرتمند از تحقیقات، آموزش و پرورش و تمرین حرفه ای خواهد بود، ایجاد یک تجربه علمی منحصر به فرد که در آن مبلغ بیشتر از اجزای سازنده است. فیوژن عامل اصلی جداسازی BU می باشد و این امر راهبرد بازاریابی ما را به اطلاع و شکل می دهد.
  • ما در تحویل فیوژن از طریق ایجاد صندوق سرمایه گذاری Fusion سالانه 3 میلیون پوند سرمایه گذاری خواهیم کرد. این صندوق از طیف وسیعی از طرح های عملی پشتیبانی می کند که Fusion را پشتیبانی می کند.
  • محدوده های تمرکز شامل تشویق کارکنان و دانش آموزان برای همکاری با یکدیگر برای ایجاد و تولید دانش و پژوهش هستند؛ رانندگی آموزش عالی و نوآوری آموزش و پرورش؛ بهبود کارکنان و تحرک دانشجویی و شبکه سازی؛ تطبیق موضوعات پژوهشی ما به نیاز جامعه؛ و افزایش سهم ما از بازار آموزش عالی تنظیم شده (دانشجویانی که با AAB و بالاتر یا معادل در سطح A، دانشجویان بین المللی و دانشجویان تحصیلات تکمیلی) وارد می شوند.

مکان ها

پولی

Address
Bournemouth University,
Fern Barrow

BH12 5BB پولی, انگلستان, بریتانیا

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: