Bath Spa University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

شود حمام و آبگرم

دانشگاه حمام و آبگرم در مورد بیش از مطالعه. تفکر، ساخت و انجام: این در مورد گرفتن در گیر کرده است. درباره تداوم را به دوستان در محوطه دانشگاه، با استقبال چالش ها و واقعا دلسوز است. ما فشار مرزهای و خودمان. در صورتی که برای تلفن های موبایل خوب به شما، شما را به خوبی مناسب در.

چرا حمام و آبگرم؟

شهرت

ریشه های ما به تاریخ به 1852 و اصلی مدرسه حمام هنر، بنابراین ما اعتبار ما در بیش از 160 سال از سنت و موفقیت ساخته شده است. ما در حال رشد به طور پیوسته از حد، با دوره های هیجان انگیز و مناطق تحقیق.

به خوبی متصل شده

ما همکاری با شرکت ها، سازمان ها و موسسات در هر گوشه از جهان است. شما دانش آموزان ما در کنفرانس های بین المللی، تور و حوادث به کانادا "بعدی راه بین المللی" را ببینید، از جشنواره فرینج ادینبورگ. شما حمام و آبگرم به عنوان یک شهروند جهانی با جاه طلبی، درایو و تمرکز را ترک کند.

دسترسی به همه

دسترسی و برابری برای ما مهم است. مطالعه منحصر به فرد و محیط اجتماعی ما ارائه می دهیم یک عامل کلیدی در محبوبیت ما است. دانشجویان ما از طیف وسیعی از زمینه ها و فرهنگ آمده است، از تمام نقاط این کشور و خارج از کشور، و با انواع اعتبار علمی.

اثبات است در آمار

چشم انداز فارغ التحصیل بزرگ: 93.7 درصد از فارغ التحصیلان حمام آبگرم در محل کار و یا بیشتر مطالعه 6 ماه پس از فارغ التحصیلی هستند (HESA: 2014/15 مقصد از ترک از آموزش عالی، منتشر شده 2016) بالا 5 برای خلاقیت: ما رای داده شده یکی از پنج دانشگاه برتر خلاق است. (کدام؟ دانشگاه بررسی دانشجو 2016) شما اینجا در امان: ما امن ترین دانشگاه 2 در جنوب غرب و 6 هستید زمانی که تقریبا در برابر 130 دانشگاه های دیگر و موسسات آموزش عالی سراسر انگلستان و ولز قرار گرفت. (راهنمای کامل دانشگاه 2015) توسعه پایدار و تعهدات زیست محیطی: این کار با مردم متوقف نمی شود - ما برای محیط زیست ما مراقبت و همچنین. سیاست تمرکز سبز ما به ما به دست آورده "افتخارات کلاس اول". (مردم و سیاره سبز لیگ 2015)

مکان ها

حمام

Bath Spa University

Address
Bath Spa University,
Newton Park,
Newton St Loe,

BA2 9BN حمام, انگلستان, بریتانیا
تلفن
+44 1225 875875

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها

کارشناسی ارشد(MA)