توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کمک به ساخت رهبران برای بیش از 50 سال با حمایت اولیه از شرکت ها از جمله شل و یونیلور، Ashridge آموزش و پرورش اجرایی شده است در کمک به مردم، شرکت ها و سازمان موفق متمرکز شده است تاسیس در سال 1959. برای بهبود چگونه سازمان انجام و چگونه مدیران منجر شود: پژوهش، آموزش، و دوره ما همیشه یک هدف داشت.

یادگیری انعطاف پذیر با تجربه واقعی که با استادان

ما درک می کنیم که توازن میان کار و زندگی روزمره با مطالعه می تواند به چالش کشیدن. بنابراین، برنامه های تحصیلی اجرایی ما طراحی شده اند به شدت انعطاف پذیر به کمک حرفه ای مشغول است. تمام برنامه های ما پاره وقت، آنلاین، و یا ترکیبی از هر دو. غرور خود را دانشکده ما در اشتیاق خود را برای آموزش، و بسیاری از موفقیت قابل توجهی در دنیای شرکت های بزرگ دست یافته اند، به این معنی که آنچه آنها آموزش است که به شدت با تجربه زندگی واقعی خود را تحت تاثیر قرار.

محل باور نکردنی الهام بخش یادگیری گسترش تفکر خود را بر روی نفس املاک و ما Ashridge. محل اقامت سلطنتی سابق در مجموعه 5000 جریب پارک، Ashridge محل ایده آل به گام به دور از شغل روزانه خود را و تجربه خود را در یادگیری است.

فارغ التحصیل با درجه سه معتبر از ترین مدرسه کسب و کار بین المللی ما در جامعه مدرسه کسب و کار بین المللی منحصر به فرد هستند به عنوان ما سه معتبر و جایزه دو درجه ایالات متحده و انگلستان هستند. AACSB، EQUIS و AMBA: ما افتخار می کنیم که Ashridge آموزش و پرورش اجرایی است که توسط سه معتبر از موسسات معتبر جهانی معتبر هستند. این به این معنی است که مدرک خود را خواهد شناخت جهانی و پتانسیل شما را حتی بیشتر افزایش یافته است.

تحقیقات زمین شکستن ما را نگه می دارد یادگیری خود را مرتبط ما انجام پیشگام پژوهش، با تمرکز بر مسائل که امروز رهبران و سازمان تاثیر می گذارد. توسط پایه تحقیقات ما در عمل روزمره، ما اطمینان حاصل شود که برنامه درسی ما همیشه مربوط به فضای کسب و کار غالب.

تاریخ شبکه فارغ التحصیلان که واقعا دهانه جهان

شما خواهید یک جامعه از 16،000 فارغ التحصیلان، گسترش در سراسر 156 کشور بپیوندند. برنامه های ما در قرعه کشی شرکت کنندگان از سراسر جهان، به نمایندگی از طیف گسترده ای از لوازم و پس زمینه. شما می توانید به دیدگاه های جدید در معرض و چالش کشیده می شود به فکر متفاوت.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

Ashridge Executive Education

عوامل تغییر روبرو هستند اختلال فرار در جهان است. این خطرات برای بسیاری از و فرصت برای کسانی است که می تواند حس، به دست گرفتن و انطباق به طور موثر فراهم می کند. بسیاری از ... [+]

عوامل تغییر روبرو هستند اختلال فرار در جهان است. این خطرات برای بسیاری از و فرصت برای کسانی است که می تواند حس، به دست گرفتن و انطباق به طور موثر فراهم می کند. بسیاری از تمرینکنندگان تغییر است که تغییر را درک کرده اند و نوآوری است که عمدتا یک پدیده اجتماعی-فن آوری و روش های استاندارد کار نمی تماس در سازمان خود را.

این برنامه دو ساله در پاره وقت نوشته شده توسط پزشکان با تجربه طراحی شده برای پاسخگویی به نیازهای از همسالان خود. شما خواهید دیدگاه های مختلف در سازمان، تغییر و رویکردهای جدید که ریشه در سال تجربه عملی و همچنین تحقیقات دانشگاهی صدا اکتشاف.... [-]

بریتانیا London
درخواست اطلاعات
انگلیسی
پاره وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Ashridge Executive Education

کارشناسی ارشد در مربیگری اجرایی یک برنامه دو ساله، نیمه وقت، مدولار، خودگردان است. این فرصتی است برای بازبینی و راه اندازی مجدد تمرین، ایجاد بهترین مهارت های طبیعی خود، ی ... [+]

دقیق مربوط. واقعی بازتابنده

Pathway شما برای تبدیل شدن به یک مربی اجرایی به طور کامل معتبر.

اگر شما علاقه مند به تبدیل شدن به یک مربی حرفه ای به طور کامل معتبر و حرفه ای، مجهز به آخرین دانش در این زمینه، این برنامه برای شما است.

کارشناسی ارشد در مربیگری اجرایی یک برنامه دو ساله، نیمه وقت، مدولار، خودگردان است. این فرصتی است برای بازبینی و راه اندازی مجدد تمرین، ایجاد بهترین مهارت های طبیعی خود، یادگیری خود را به عنوان یک مربی از طریق نظارت و همکاری، و دیدار با برخی از تجربه ترین تمرین کنندگان در این زمینه.... [-]

بریتانیا London
درخواست اطلاعات
انگلیسی
پاره وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Introduction to Ashridge Video

Graduation Video