Ashridge Executive Education

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کمک به ساخت رهبران برای بیش از 50 سال با حمایت اولیه از شرکت ها از جمله شل و یونیلور، Ashridge آموزش و پرورش اجرایی شده است در کمک به مردم، شرکت ها و سازمان موفق متمرکز شده است تاسیس در سال 1959. برای بهبود چگونه سازمان انجام و چگونه مدیران منجر شود: پژوهش، آموزش، و دوره ما همیشه یک هدف داشت.

یادگیری انعطاف پذیر با تجربه واقعی که با استادان

ما درک می کنیم که توازن میان کار و زندگی روزمره با مطالعه می تواند به چالش کشیدن. بنابراین، برنامه های تحصیلی اجرایی ما طراحی شده اند به شدت انعطاف پذیر به کمک حرفه ای مشغول است. تمام برنامه های ما پاره وقت، آنلاین، و یا ترکیبی از هر دو. غرور خود را دانشکده ما در اشتیاق خود را برای آموزش، و بسیاری از موفقیت قابل توجهی در دنیای شرکت های بزرگ دست یافته اند، به این معنی که آنچه آنها آموزش است که به شدت با تجربه زندگی واقعی خود را تحت تاثیر قرار.

محل باور نکردنی الهام بخش یادگیری گسترش تفکر خود را بر روی نفس املاک و ما Ashridge. محل اقامت سلطنتی سابق در مجموعه 5000 جریب پارک، Ashridge محل ایده آل به گام به دور از شغل روزانه خود را و تجربه خود را در یادگیری است.

فارغ التحصیل با درجه سه معتبر از ترین مدرسه کسب و کار بین المللی ما در جامعه مدرسه کسب و کار بین المللی منحصر به فرد هستند به عنوان ما سه معتبر و جایزه دو درجه ایالات متحده و انگلستان هستند. AACSB، EQUIS و AMBA: ما افتخار می کنیم که Ashridge آموزش و پرورش اجرایی است که توسط سه معتبر از موسسات معتبر جهانی معتبر هستند. این به این معنی است که مدرک خود را خواهد شناخت جهانی و پتانسیل شما را حتی بیشتر افزایش یافته است.

تحقیقات زمین شکستن ما را نگه می دارد یادگیری خود را مرتبط ما انجام پیشگام پژوهش، با تمرکز بر مسائل که امروز رهبران و سازمان تاثیر می گذارد. توسط پایه تحقیقات ما در عمل روزمره، ما اطمینان حاصل شود که برنامه درسی ما همیشه مربوط به فضای کسب و کار غالب.

تاریخ شبکه فارغ التحصیلان که واقعا دهانه جهان

شما خواهید یک جامعه از 16،000 فارغ التحصیلان، گسترش در سراسر 156 کشور بپیوندند. برنامه های ما در قرعه کشی شرکت کنندگان از سراسر جهان، به نمایندگی از طیف گسترده ای از لوازم و پس زمینه. شما می توانید به دیدگاه های جدید در معرض و چالش کشیده می شود به فکر متفاوت.

مکان ها

لندن

Hult Ashridge Business School

Address
Ashridge Executive Education
Berkhamsted
Hertfordshire

HP4 1NS لندن, انگلستان, بریتانیا
تلفن
+44 1442 843491

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

اعتیار سنجی ها