Ashridge Executive Education

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

EFMD Equis Accredited
ProCo

کمک به ساخت رهبران برای بیش از 50 سال

با حمایت اولیه از شرکت ها از جمله شل و یونیلور، Ashridge آموزش و پرورش اجرایی شده است در کمک به مردم، شرکت ها و سازمان موفق متمرکز شده است تاسیس در سال 1959. برای بهبود چگونه سازمان انجام و چگونه مدیران منجر شود: پژوهش، آموزش، و دوره ما همیشه یک هدف داشت.

یادگیری انعطاف پذیر با تجربه واقعی که با استادان

دانشکده

ما درک می کنیم که توازن میان کار و زندگی روزمره با مطالعه می تواند به چالش کشیدن. بنابراین، برنامه های تحصیلی اجرایی ما طراحی شده اند به شدت انعطاف پذیر به کمک حرفه ای مشغول است. تمام برنامه های ما پاره وقت، آنلاین، و یا ترکیبی از هر دو. غرور خود را دانشکده ما در اشتیاق خود را برای آموزش، و بسیاری از موفقیت قابل توجهی در دنیای شرکت های بزرگ دست یافته اند، به این معنی که آنچه آنها آموزش است که به شدت با تجربه زندگی واقعی خود را تحت تاثیر قرار.

محل باور نکردنی الهام بخش یادگیری

گسترش تفکر خود را بر روی نفس املاک و ما Ashridge. محل اقامت سلطنتی سابق در مجموعه 5000 جریب پارک، Ashridge محل ایده آل به گام به دور از شغل روزانه خود را و تجربه خود را در یادگیری است.

فارغ التحصیل با درجه سه معتبر از ترین مدرسه کسب و کار بین المللی

ما در جامعه مدرسه کسب و کار بین المللی منحصر به فرد هستند به عنوان ما سه معتبر و جایزه دو درجه ایالات متحده و انگلستان هستند. AACSB، EQUIS و AMBA: ما افتخار می کنیم که Ashridge آموزش و پرورش اجرایی است که توسط سه معتبر از موسسات معتبر جهانی معتبر هستند. این به این معنی است که مدرک خود را خواهد شناخت جهانی و پتانسیل شما را حتی بیشتر افزایش یافته است.

تحقیقات زمین شکستن ما را نگه می دارد یادگیری خود را مرتبط

ما انجام پیشگام پژوهش، با تمرکز بر مسائل که امروز رهبران و سازمان تاثیر می گذارد. توسط پایه تحقیقات ما در عمل روزمره، ما اطمینان حاصل شود که برنامه درسی ما همیشه مربوط به فضای کسب و کار غالب.

تاریخ شبکه فارغ التحصیلان که واقعا دهانه جهان

AlumniM

شما خواهید یک جامعه از 16،000 فارغ التحصیلان، گسترش در سراسر 156 کشور بپیوندند. برنامه های ما در قرعه کشی شرکت کنندگان از سراسر جهان، به نمایندگی از طیف گسترده ای از لوازم و پس زمینه. شما می توانید به دیدگاه های جدید در معرض و چالش کشیده می شود به فکر متفاوت.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

از دوره های ارشد بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

کارشناسی ارشد در تغییر سازمانی (AMOC)

Campus پاره وقت October 2017 بریتانیا لندن

Ashridge کارشناسی ارشد در سازمانی تغییر (AMOC) دو سال کارشناسی ارشد پاره وقت است. خلاقانه. ساخت در مهارت های موجود خود را به عنوان یک رهبر از تغییر است. [+]

این پاره وقت برنامه دو ساله کارشناسی ارشد توسط یک تیم از تمرین دانشکده توسعه داده است، به طور خاص مقابله با چالش های منحصر به فرد در سازمان. این برنامه برای کسانی که حمایت و فعال کردن تغییر، که مایل به تعمیق درک خود را از سازمان ها و سهم آنها می توانند در محیط های به طور فزاینده پیچیده و نامطمئن را با هدف.

 

ما در یک روز باز عضویت تجربه برنامه، با اعضای هیئت علمی و فارغ التحصیلان.... [-]


کارشناسی ارشد در مربیگری اجرایی (AMEC)

Campus پاره وقت March 2017 بریتانیا لندن

استاد Ashridge در مربیگری اجرایی (AMEC) است که برای کسانی که مایل به تبدیل شدن به یک مربی معتبر طراحی شده است. [+]

تبدیل شدن به یک مربی تیم اجرایی حرفه ای، کاملا معتبر و مجهز به آخرین دانش در این زمینه است. بررسی و دوباره راه اندازی عمل خود را، استخدام بهترین مهارت های طبیعی خود را، مورد خودتان یاد بگیرید به عنوان یک مربی از طریق نظارت و همکاری مربیگری، و دیدار با برخی از پزشکان با تجربه ترین در این زمینه.

ما در یک روز باز عضویت تجربه برنامه، با اعضای هیئت علمی و فارغ التحصیلان.

توسعه مربیگری خود را و مهارت های مشاوره، یا به ادغام کار مشاوره موجود خود و یا برای ایجاد یک پایه محکم که در آن به ساخت یک مربیگری و مشاوره عمل.... [-]


کارشناسی ارشد در پایداری و مسئولیت (AMSR)

Campus پاره وقت August 2017 بریتانیا لندن Berkhampstead امارات متحده عربی + {تعداد} بیشتر

کارشناسی ارشد Ashridge در توسعه پایدار و مسئولیت دو سال کارشناسی ارشد پاره وقت است. این برنامه یک ترکیب منحصر به فرد از ورودی در تغییر، رهبری و پایداری. [+]

Ashridge کارشناسی ارشد در توسعه پایدار و مسئولیت پاره وقت برنامه کارشناسی ارشد دو ساله بر اساس یک سری از پنج کارگاه های مسکونی فشرده، هر یک از مدت زمان سه روز در Ashridge است. است در یک کارگاه آموزشی اضافی در شوماخر کالج مشهور جهان (تمام هزینه برای این در شهریه شامل) وجود دارد.

برای یک روز باز به ما بپیوندید! تجربه این برنامه تحول برای خودتان.

 

این برنامه پر جنب و جوش شما را به تعامل با بحث های بین المللی رو به رشد و عمل در اطراف پایداری، کسب و کار و مسئولیت به چالش بکشد. برای درک مناطق مختلف به عنوان اقتصاد محیط زیست و زیست محیطی، سیستم محیط زیست و زندگی، توسعه پایدار و طراحی و یا حقوق بشر و عدالت اجتماعی و روشی که در آن آنها را تحت تاثیر زنجیره جهانی عرضه، عمل کسب و کار و برنامه ریزی برای آینده است. این برنامه یادگیری تحول واقعی ایجاد می کند. این چالش و پشتیبانی از شما به توسعه راه شما را به مسائل کلیدی و درک مسئولیت های کسب و کار پاسخ می دهند. این شما را قادر به اتخاذ اقدامات موثر در زمینه پایداری و مسئولیت.... [-]


ویدئو ها

Introduction to Ashridge Video

Graduation Video

تماس

Hult Ashridge Business School

آدرس HP4 1NS, United Kingdom
وب سایت http://www.ashridge.org.uk/
تلفن +44 1442 843491