Ashridge Executive Education

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

EFMD Equis Accredited

کمک به ساخت رهبران برای بیش از 50 سال با حمایت اولیه از شرکت ها از جمله شل و یونیلور، Ashridge آموزش و پرورش اجرایی شده است در کمک به مردم، شرکت ها و سازمان موفق متمرکز شده است تاسیس در سال 1959. برای بهبود چگونه سازمان انجام و چگونه مدیران منجر شود: پژوهش، آموزش، و دوره ما همیشه یک هدف داشت.

یادگیری انعطاف پذیر با تجربه واقعی که با استادان

ما درک می کنیم که توازن میان کار و زندگی روزمره با مطالعه می تواند به چالش کشیدن. بنابراین، برنامه های تحصیلی اجرایی ما طراحی شده اند به شدت انعطاف پذیر به کمک حرفه ای مشغول است. تمام برنامه های ما پاره وقت، آنلاین، و یا ترکیبی از هر دو. غرور خود را دانشکده ما در اشتیاق خود را برای آموزش، و بسیاری از موفقیت قابل توجهی در دنیای شرکت های بزرگ دست یافته اند، به این معنی که آنچه آنها آموزش است که به شدت با تجربه زندگی واقعی خود را تحت تاثیر قرار.

محل باور نکردنی الهام بخش یادگیری گسترش تفکر خود را بر روی نفس املاک و ما Ashridge. محل اقامت سلطنتی سابق در مجموعه 5000 جریب پارک، Ashridge محل ایده آل به گام به دور از شغل روزانه خود را و تجربه خود را در یادگیری است.

فارغ التحصیل با درجه سه معتبر از ترین مدرسه کسب و کار بین المللی ما در جامعه مدرسه کسب و کار بین المللی منحصر به فرد هستند به عنوان ما سه معتبر و جایزه دو درجه ایالات متحده و انگلستان هستند. AACSB، EQUIS و AMBA: ما افتخار می کنیم که Ashridge آموزش و پرورش اجرایی است که توسط سه معتبر از موسسات معتبر جهانی معتبر هستند. این به این معنی است که مدرک خود را خواهد شناخت جهانی و پتانسیل شما را حتی بیشتر افزایش یافته است.

تحقیقات زمین شکستن ما را نگه می دارد یادگیری خود را مرتبط ما انجام پیشگام پژوهش، با تمرکز بر مسائل که امروز رهبران و سازمان تاثیر می گذارد. توسط پایه تحقیقات ما در عمل روزمره، ما اطمینان حاصل شود که برنامه درسی ما همیشه مربوط به فضای کسب و کار غالب.

تاریخ شبکه فارغ التحصیلان که واقعا دهانه جهان

شما خواهید یک جامعه از 16،000 فارغ التحصیلان، گسترش در سراسر 156 کشور بپیوندند. برنامه های ما در قرعه کشی شرکت کنندگان از سراسر جهان، به نمایندگی از طیف گسترده ای از لوازم و پس زمینه. شما می توانید به دیدگاه های جدید در معرض و چالش کشیده می شود به فکر متفاوت.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

از دوره های ارشد بازدید کنید » بازدید کنید کارشناسی ارشد - OnlineStudies » بازدید کنید دانشنامه های کارشناسی ارشد » بازدید کنید دکترا(PhD) »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

استادان اجرایی در تغییر سازمانی

Campus پاره وقت October 2018 بریتانیا لندن

عوامل تغییر روبرو هستند اختلال فرار در جهان است. این خطرات برای بسیاری از و فرصت برای کسانی است که می تواند حس، به دست گرفتن و انطباق به طور موثر فراهم می کند. بسیاری از تمرینکنندگان تغییر است که تغییر را درک کرده اند و نوآوری است که عمدتا یک پدیده اجتماعی-فن آوری و روش های استاندارد کار نمی تماس در سازمان خود را. [+]

عوامل تغییر روبرو هستند اختلال فرار در جهان است. این خطرات برای بسیاری از و فرصت برای کسانی است که می تواند حس، به دست گرفتن و انطباق به طور موثر فراهم می کند. بسیاری از تمرینکنندگان تغییر است که تغییر را درک کرده اند و نوآوری است که عمدتا یک پدیده اجتماعی-فن آوری و روش های استاندارد کار نمی تماس در سازمان خود را.

این برنامه دو ساله در پاره وقت نوشته شده توسط پزشکان با تجربه طراحی شده برای پاسخگویی به نیازهای از همسالان خود. شما خواهید دیدگاه های مختلف در سازمان، تغییر و رویکردهای جدید که ریشه در سال تجربه عملی و همچنین تحقیقات دانشگاهی صدا اکتشاف.... [-]


کارشناسی ارشد در مربیگری اجرایی (AMEC)

Campus پاره وقت May 2018 بریتانیا لندن

کارشناسی ارشد در مربیگری اجرایی دو سال، پاره وقت، مدولار، برنامه معطوف به خود است. این یک فرصت برای بررسی و دوباره راه اندازی عمل خود را، بهترین استفاده را از مهارت های طبیعی خود را، مورد خودتان یاد بگیرید به عنوان یک مربی از طریق نظارت و همکاری مربیگری، و دیدار با برخی از پزشکان با تجربه در این زمینه است. [+]

سخت. مربوط. واقعی است. انعکاسی.

مسیر خود را به تبدیل شدن به یک مربی تیم اجرایی کاملا معتبر.

اگر شما علاقه مند در تبدیل شدن به یک کاملا معتبر، مربی تیم اجرایی حرفه ای، مجهز به آخرین دانش در این زمینه هستند، این برنامه برای شما است. کارشناسی ارشد در مربیگری اجرایی دو سال، پاره وقت، مدولار، برنامه معطوف به خود است. این یک فرصت برای بررسی و دوباره راه اندازی عمل خود را، بهترین استفاده را از مهارت های طبیعی خود را، مورد خودتان یاد بگیرید به عنوان یک مربی از طریق نظارت و همکاری مربیگری، و دیدار با برخی از پزشکان با تجربه در این زمینه است.... [-]


ویدئو ها

Introduction to Ashridge Video

Graduation Video

تماس

Hult Ashridge Business School

آدرس Ashridge Executive Education Berkhamsted Hertfordshire
HP4 1NS لندن, England, بریتانیا
وب سایت http://www.ashridge.org.uk/
تلفن +44 1442 843491