Arts University Bournemouth - The Graduate School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ما متخصصان خلاق هستیم

دانشگاه هنر بورنموث که در سال 1883 به عنوان یک موسسه تخصصی تأسیس شد ، یک دانشگاه پیشرو است که دارای آموزش عالی و با کیفیت بالا در زمینه های هنری ، طراحی ، رسانه و عملکرد در صنایع خلاق است.

ما در مورد موضوعات خلاقانه ما آموزش می بینیم و همچنان به تشویق کنجکاوی، ریسک پذیری و ماجراجویی در جستجوی و تحویل دانش سوژه و مرزهای آن هستیم.

چرا AUB؟

این AUB است. محیطی برای شکل دادن و ساختن کار شما. برای یادگیری ، به اشتراک گذاری ، تحریک و همکاری.

یک جامعه خلاق برای متفکران اصلی و سازندگان نوآور نوآورانه که مرزها تحت فشار قرار می گیرند و اتحاد های خلاقانه شکل می گیرد.

جایی که کنوانسیون مورد آزمایش قرار می گیرد، چشم انداز تغییر یافته و حرفه های خلاقانه راه اندازی شده است. زندگی، تنفس، محیط آموزشی دانشگاهی برای خلاقیت.

ما یک دانشگاه پیشرفته برای صنایع خلاق هستیم. ما بی وقفه در حال نوآوری، همکاری و ارتباط در راه است که به نوبه خود استعداد خلاق به حرفه.material بروس مریخ / Unsplash

در اینجا پنج دلیل برای تحصیل در AUB وجود دارد.

آموزش عالی

کارمندان ما استثنایی هستند. آنها پزشک ، معلم و محقق هستند ، همه در اینجا برای حمایت از شما در مطالعات خود و کمک به شما برای دستیابی به نتایج برجسته.

ما توسط TEF (چارچوب تعالی تعالی) به ما طلا داده شده است. ما این کار را برای ارائه تدریس ، یادگیری و نتایج مداوم برجسته برای دانش آموزان دریافت کردیم. آموزش ما از بالاترین کیفیتی برخوردار است که در انگلیس یافت می شود.

همچنین ، دیپلم ما در هنر و طراحی - برنامه مطالعات بنیاد خوشحال است که در بازرسی سال 2018 خود - در هر چهار زمینه ، موفق به کسب رتبه "عالی" شده است. می توانید اطلاعات بیشتری در اینجا بخوانید و گزارش کامل را در اینجا مشاهده کنید.

یک پردیس مانند هیچ دیگر

کلیه دوره های ما در پردیس برنده جایزه خیره کننده ما است. این مرکز تفریحی خلاقانه و پیشرفته است که برای متخصصان طراحی شده است. با پشت پرده ای از معماری سرگردان ، در جامعه سازندگان و متفکران متفکر قرار خواهید گرفت.

دانشگاه ما یک کاتالیزور برای شکل دادن و ساختن کار شما است. برای آزمایش، نوآوری، مرموز بودن و فشار دادن. این جایی است که چیزهای شگفت انگیزی اتفاق می افتد.

فضاهای ما به روستاها ، بلوارها ، فضای سبز و زیرساختها تقسیم شده است. پردیس ما نیز در مورد آن واقعه واقعی دارد. در مسیر کافی نت ، می توانید یک خدمه فیلم ، یک زن با لباس الیزابت و یک دی جی عبور دهید. این یک خرد خرد از صنایع خلاق است.

AUB توسط دانشگاه The Times و The Sunday Times Good University 2018 به بالاترین رتبه دانشگاه مدرن در جنوب غربی رای داده شد. همچنین به ما برای جوامع دوستدار محیط زیست جوایز برتر محیط زیست ، EcoCampus Platinum اهدا شده است.

ما به شدت در تکنولوژی و فضای صنعت استاندارد سرمایه گذاری می کنیم که شما را برای زندگی در صنایع خلاق آماده می کند. ما می خواهیم شما برای استفاده از تجهیزات و امکانات موجود در دنیای واقعی استفاده کنید.

علاوه بر این، شما همچنین توسط جنگل جدید، سواحل عالی و ساحل دریای میراث جوراب احاطه شده است. بورنموث دارای یک شب زنده داری و فرهنگ عالی است و لندن فقط دو ساعت فاصله دارد.

خلاقیت را به سمت حرفه تبدیل کنید

ما یک دانشگاه عملی با جاه طلبی های قوی برای فارغ التحصیلان ما برای لذت بردن از شغلی با ارزش است.

ما دانشگاه هنری پیشرو در انگلستان برای چشم انداز تحصیلات تکمیلی و تکمیل و دانشگاه شماره یک متخصص استخدام * هستیم. ما دروازه ای برای صنایع خلاق هستیم - بخشی که با سرعتی بیشتر از کل اقتصاد انگلیس در حال رشد است!

متوسط نرخ اشتغال فارغ التحصیلان ما در پنج سال گذشته 97٪ بوده است **

ما به طور مداوم نتایج قابل توجهی در زمینه استخدام به دست می آوریم به دلیل کیفیت آموزش ما و دانشگاه و امکانات ما که دانش آموزان را برای اشتغال آماده می کند.

ما دروازه ای برای صنایع خلاق 92 میلیارد پوند است که در حال رشد سریع تر از کل اقتصاد انگلیس است که به ترتیب 1 تا 11 شغل است.

این بخش است که می تواند پاداش، هیجان انگیز و نیاز به روش های جدید تفکر. صنایع خلاق به کسی مانند شما نیاز دارند.

فارغ التحصیلان ما دائماً با داستانهای باورنکردنی از کارهایی که انجام داده اند ، بازرگانی که ایجاد کرده اند و جوایزی که کسب کرده اند برمی گردند.

* مطابق با راهنمای دانشگاه Sunday Times Good 2020 و مجله The Times Higher Education.

** درصد دانشجویان شاغل یا مشغول ادامه تحصیل مطابق DLHE 2012 / 13-2016 / 17.

همکاری در هر گوشه

بهترین کار وقتی اتفاق می افتد که رشته های مختلف با هم جمع می شوند. همه افراد اینجا خالق هستند و شما فرصتی برای همکاری با آنها خواهید گرفت. از آنجا که هیچ موضوعی به تنهایی نیست ، شما قادر خواهید بود که چگونه صنعت کار می کند و همچنین با آنها ارتباط برقرار می کند.

هر سال، دانشگاه را به عنوان بزرگترین آژانس خلاق در ساحل جنوبی به مدت 24 ساعت تبدیل می کنیم. ثبت نام کنید و این فرصت را دارید تا امروز از برخی از مارک های نوآورانه شرکت کنید. خلاصه های گذشته از Virgin، Bestival و RNLI گرفته شده است.

AUB Human

جامعه AUB ما تلاش می کند تا جهان را به مکان بهتری تبدیل کند و از خلاقیت برای ارائه راه حل هایی برای نابرابری هایی که در جهان مشاهده می کنیم ، استفاده کند. با هدف پیوند دادن به پزشکان خلاق که تمایل به ایجاد تحول مثبت دارند ، منافع جهانی را به وجود می آورد. ما کارهای بزرگی انجام داده ایم و برنامه هایی برای انجام کارهای بیشتر داریم.

زندگی در AUB

ما اعتقاد داریم که مردم در یک محیط پر جنب و جوش و پرتحرک بهترین چیزها را یاد می گیرند. ما می خواهیم به شما کمک کنیم تا در اینجا حضور داشته باشید تا پیشرفت کنید.

در محوطه دانشگاه ، منابع ، امکانات و امکانات بسیار مهم و مهمتر از همه ، یک محیط دوستانه بسیار عالی خواهید یافت. بسیاری از دوره ها با هم همپوشانی دارند یا با هم همکاری می کنند ، بنابراین شما دوستان زیادی را می خوانید که موضوعات دیگر را مطالعه می کنند.

پردیس ما

پردیس خیره‌کننده و مدرن ما یک مرکز تفریحی خلاق با معماری چرخان و تجهیزات استاندارد صنعت است. شما در جامعه ای از سازندگان متفکر و متفکر قرار خواهید گرفت که به شما در پیشرفت کمک می کند. ما سرمایه گذاری زیادی در فناوری و فضاهایی می کنیم که دانشجویان خود را برای زندگی در صنایع خلاقانه تجهیز می کند. ما می خواهیم که شما با تجهیزات و امکاناتی که در دنیای واقعی پیدا خواهید کرد ، عادت کنید.

فارغ التحصیلان و دوستان

ما به فارغ التحصیلان خود افتخار می کنیم. بسیاری از آنها به انجام کارهای باورنکردنی رفته اند. در این بخش ، فقط یک انتخاب کوچک از نامهای بزرگی که از دانشگاه خلاق ما فارغ التحصیل شده اند ، پیدا خواهید کرد.

یاران افتخاری

یاران افتخاری ما شامل Edgar Wright و Dame Darcey Bussell DBE هستند. AUB جایزه کمک هزینه افتخاری را به افرادی که سهم قابل توجهی در زمینه هنر ، طراحی ، رسانه یا عملکرد داشته اند ، می دهد.

گسترش مشارکت و دسترسی

مشارکت و دسترسی گسترده تر این اصل را تأیید می کند که افراد با هر زمینه ای که پتانسیل بهره مند شدن از آموزش عالی (HE) را داشته باشند باید فرصتی برای انجام این کار داشته باشند.

مکان ها

پولی

Address
Wallisdown
BH12 5HH پولی, انگلستان, بریتانیا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید