توضیحات رسمی را مطالعه کنید

آنچه که ما فکر می کنیم یا آنچه که می دانیم یا آنچه که ما باور داریم، در نهایت نتیجه کمی است. تنها نتیجه آن چیزی است که ما انجام می دهیم.

در Anglia Ruskin University (ARU)، جهش، شکست دادن شانس و تلاش برای موفقیت، این است که ما انجام می دهیم. اینها داستان هایی است که مردم ARU را تشکیل می دهند.

دیدگاه ما

تغییر زندگی از طریق آموزش و پژوهش نوآورانه، فراگیر و کارآفرینی.

ارزش های ما

هدف - آرزو

ما مصمم هستیم که به اهدافمان برسیم و به طور مستمر تلاش کنیم تا دانشگاه را به نفع همه ارتقاء دهیم.

نوآوری

ما خلاقیت جمعی و فردی خود را برای تصور و توسعه ایده های جدید اعمال خواهیم کرد، و آنها را به نفع جوامعی که در خدمت هستند، اجرا می کنیم.

شجاعت

ما در تصميم گيري هايي که احساس مي کنيم درست است، حيرت آور هستيم، حتي وقتي که اين کار دشوار است.

جامعه

ما به طور مشارکتی ارزشمند هستیم، از یکدیگر حمایت می کنیم و به همه کمک می کنیم تا پتانسیل خود را به دست آوریم.

تمامیت

ما انجام می دهیم آنچه که می گوییم انجام می دهیم و در تصمیم گیری و اقدامات ما عادلانه و شفاف است.

مسئوليت

ما تصمیماتی را اتخاذ میکنیم و به گونه ای عمل می کنیم که به ملاحظات زیست محیطی، اجتماعی و اقتصادی احترام می گذاریم و از بهترین کسانی که با ما مطالعه می کنند و با ما کار می کنند حمایت می کنیم.

بررسی ملی دانشجویان 2018

در Anglia Ruskin دانش آموزان در قلب دانشگاه ما هستند. ما می خواهیم تجربه آموزشی خود را درگیر و به چالش بکشند تا آنها به پتانسیل کامل خود برسند.

بنابراین ما خوشحال هستیم که دانشجویان سال آخر ما بارها تجربه ی آموزشی خود را در سالانه National Student Survey (NSS) ارزیابی کرده اند.

امسال رضایت کلی ARU به 84٪ افزایش یافته است - بالاتر از میانگین بخش 83٪.

دانش آموزان ما بسیار ما را ارزیابی می کنند

دانش آموزانی که در این نظرسنجی شرکت می کنند، مجموعه ای از سوالات در مورد جنبه های زندگی دانشگاهی، از جمله تدریس، ارزیابی و بازخورد، منابع آموزشی و صدای دانش آموزان را می پرسند. در این سال 78٪ از دانش آموزان سال گذشته ما پاسخ دادند.

علاوه بر این، نمره رضایت کلی ما به 84٪ افزایش می یابد ، فوق العاده است که دانش آموزان ما را ببینند:

  • میزان تحصیلات آنها - از آموزش و پشتیبانی دانشگاهی تا ارزیابی و بازخورد - بسیار بالا است
  • احساس اعتماد به نفس کنید که صدای آنها شنیده می شود و ما به نظرات آنها اهمیت می دهیم. این موضوع به شدت برای سال دوم اجرا می شود
  • ارزش جامعه یادگیری در Anglia Ruskin.

ما واقعا نتایج را ارزشمند می دانیم، زیرا آنها به ما کمک می کنند تا تجربه دانش آموزان را در Anglia Ruskin ارتقاء دهیم. آنها همچنین دانش آموزان آینده نگر را برای انتخاب آگاهانه در مورد جایی که می خواهند مطالعه کنند، کمک می کند.

تدریس تعالی چارچوب جایزه نقره ای

ما خوشحالیم که یک جایزه TEF Silver را برگزار کنیم که نشان دهنده کیفیت بالای تدریس توسط کارکنان با استعداد ما است.

جایزه TEF جایزه ما به این معناست که ما تدریس، یادگیری و نتایج عالی را برای دانش آموزانمان ارائه می دهیم و همواره از کیفیت مورد نیاز ملی برای آموزش عالی انگلستان بالاتر می رود. ما بسیار خوشحال هستیم که ارزیابی ما سطوح بسیار بالایی از رضایت دانشجویان را نشان می دهد و بسیاری از دانش آموزان ما نتایج عالی را به دست می آورند.

از آن جالب بود که پنل TEF اظهار داشت که ما نسبت به معیار «معیارهای بسیار بالایی از رضایت دانشجویان با آموزش، ارزیابی و بازخورد و حمایت آموزشی» دانشجویان بودیم.

پانل TEF به رسمیت شناخته شده است که ما در حال تغییر زندگی از طریق نوآوری، آموزش جامع و کارآفرینی است، که در دیدگاه جدید ما و تمایل به ارائه "یک تجربه آموزشی برجسته و جامع" در استراتژی دانشگاه ما، طراحی آینده ما 2017-26.

جایزه و به رسمیت شناختن

ما برنده هستیم

در سال 2018، ما به عنوان یکی از 250 دانشگاه برتر اروپا شناخته شدیم، در حالی که در عین حال برنده جایزه برای کیفیت امکانات آموزشی ما شد.

موسسه مديريت اجرايی نيز تاثيراتی را که ما بر ميزان توانمندی، مديريت و مهارت رهبری دانشآموزانمان داريم شناختيم.

دانشجویان سال آخر ما بار دیگر تجربه تحصیلی خود را از جمله تدریس، حمایت آموزشی، ارزیابی و بازخورد را در مطالعات دانشجویی ملی ارزیابی کردند.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MA)

Anglia Ruskin University

پیروی از مراحل هنرمندان کودکان تحسین شده را دنبال کنید. با یک تیم پشتیبانی اختصاصی از نقاشان شناخته شده بین المللی برای ایجاد واژگان بصری شخصی خود کار کنید. ارتباطات را د ... [+]

بررسی اجمالی

پیروی از مراحل هنرمندان کودکان تحسین شده را دنبال کنید. با یک تیم پشتیبانی اختصاصی از نقاشان شناخته شده بین المللی برای ایجاد واژگان بصری شخصی خود کار کنید. ارتباطات را در صنعت چاپ و نشر کودکان ایجاد کنید.

واژگان بصری شخصی خود را که توسط یک تیم از بیننده های بین المللی به دست آمده پشتیبانی می کننداز سنت نقاشی 150 ساله و خلاقیت الهام بخش در مدرسه هنر کمبریج بهره مند شویدپیروی از تصاویر بسیاری از کتاب های کودکان برنده جایزه... [-]
بریتانیا کمبریج
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
18 - 30 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Anglia Ruskin University

مطالعات موردی واقعی را بررسی کنید تا کارهای درونی جرم و جنایت جدی و روش های مورد استفاده برای پلیس انجام شود. شما مهارت ها و دانش مورد نیاز برای بسیاری از حرفه ها در عدال ... [+]

بررسی اجمالی

مطالعات موردی واقعی را بررسی کنید تا کارهای درونی جرم و جنایت جدی و روش های مورد استفاده برای پلیس انجام شود. شما مهارت ها و دانش مورد نیاز برای بسیاری از حرفه ها در عدالت کیفری، مانند پلیس، عدالت جوانان، اداره خانه یا آژانس های مرزی، به دست خواهید آورد.

تحصیل با یک مدرسه رتبه 8 در انگلستان برای جرم شناسی (راهنمای دانشگاه Guardian 2018)احساس پشتیبانی توسط جامعه نزدیک دانشجویان و کارکنان، از جمله گروه های اختصاصی رسانه های اجتماعی حمایت می شوداز کارکنان عدالت جنایی حرفه ای از طریق سخنرانی ها، کارگاه ها و فعالیت های دیگر مطلع شویدشرکت در حوادث از جمله سفرهای زمینی، سخنرانی مهمانان و کنفرانس جرمشناسی سال آخر ماپیوستن به نیروها با PIER، موسسه پلیس ما برای منطقه شرقی، با پیوندهایی به نیروهای محلی و منطقه ای و پلیس و افسران اصلی در سطح محلی و ملی... [-]
بریتانیا کمبریج
ژانویه 2020
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
12 - 15 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

کارشناسی ارشد(MSc)

Anglia Ruskin University

شما از طریق فرصت هایی که کسب و کار بین المللی برای شما باز می شود انگیزه می گیرید. و کارشناسی ارشد بین المللی ما با اهداف خود در ذهن طراحی شده است. شما اهمیت تصمیمات حرفه ... [+]

بررسی اجمالی

شما از طریق فرصت هایی که کسب و کار بین المللی برای شما باز می شود انگیزه می گیرید. و کارشناسی ارشد بین المللی ما با اهداف خود در ذهن طراحی شده است. شما اهمیت تصمیمات حرفه ای خود را درک می کنید و آنچه که واقعا این دوره را از هم جدا می کند، گزینه های مختلفی است که می توانید انتخاب کنید، مانند ترم در خارج از کشور سوئیس یا هلند و فارغ التحصیل شدن با درجه دو، انتخاب ماژول های اختیاری شما، یا انجام یک دوره 34 هفته ای به عنوان بخشی از دوره خود را. بنابراین شما می توانید دوره را با توجه به جاه طلبی خود در حالی که ابزار مهم کیت کسب و کار بین المللی را در اختیار دارید، شخصی کنید.... [-]

بریتانیا کمبریج
ژانویه 2020
انگلیسی
تمام وقت
12 - 24 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Anglia Ruskin University

برای رسیدن به یک حرفه بالینی با کودکان کار کنید یا گام بعدی را به سوی دکترا بردارید. به دست آوردن درک علمی پیشرفته از اختلالات رشد و سلامت روان در دوران کودکی؛ و بررسی عل ... [+]

بررسی اجمالی

برای رسیدن به یک حرفه بالینی با کودکان کار کنید یا گام بعدی را به سوی دکترا بردارید. به دست آوردن درک علمی پیشرفته از اختلالات رشد و سلامت روان در دوران کودکی؛ و بررسی علل، ارزیابی، طبقه بندی و درمان.

البته ما شما را با پایه ای قوی برای تحقیق آماده می کند و تمرین بالینی حرفه ای خود را تکمیل می کند. شما دانش نظری جامع در زمینه و همچنین توانایی عملی برای طراحی و ارزیابی برنامه های تحقیقاتی بالینی به دست خواهید آورد.... [-]

بریتانیا کمبریج
ژانویه 2020
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
12 - 16 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Life at ARU: The ARU experience - George