Across the Pond

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

این که آیا شما می خواهید برای تحصیل در مقطع کارشناسی یا فارغ التحصیل، Across the Pond می تواند کمک کند. از سال 2004 ما در حال کمک به پیدا کردن و درخواست بیش از 40 کالج و مدارس عالی در انگلستان و بقیه انگلستان هستیم . تیم ما از کارشناسان تحصیل در بریتانیا، که تجربه دست اول در تحصیل در بریتانیا را دارند، پشتیبانی و راهنمایی رایگان را در هر جنبه ای از روند تحقیق و درخواست ارائه می دهد. امروز، با کمک Across the Pond ، انگیزه تحصیل در انگلستان را شروع کنید و بیشتر از: - مشاوره و راهنمایی شخصی برای دانش آموزانی که مایل به تحصیل در بریتانیا هستند - بیش از 40 دانشگاه انگلستان با برنامه های مشهور جهانی و امکانات تحقیقاتی - شانس پذیرش - راهنمایی در مورد تمام جنبه های زندگی دانشجویی انگلستان از سال 2004، Across the Pond ، مشاوره و راهنمایی دانش آموزان را برای دانشجویانی که به دنبال تحصیل در برخی از دانشگاه های انگلستان هستند، ارائه می دهد.

ما بیش از 40 دانشگاه در سراسر انگلستان و دانش آموزانی که با نرخ بالای پذیرش این موسسات کار می کنند، نمایندگی می کنیم.

کلید موفقیت ما

تعهد ما این است که دانش آموزان را به خدمات رایگان، شخصی و جامع برای کمک به آنها در دستیابی به جاه طلبی های خود در تحصیل در بریتانیا ارائه دهند. این که آیا آن را در برنامه های کارشناسی یا فارغ التحصیل در دانشگاه های شریک ما در انگلستان اعمال می شود، ما اطمینان می دهیم که هر دانش آموز بهتر از اهداف دانشگاهی و شخصی خود هماهنگ است. ما قادر به ارائه این سرویس رایگان سفارشی هستیم زیرا Across the Pond توسط دانشگاه های همکار ما در بریتانیا تامین می شود تا آنها را در آمریکای شمالی نمایندگی نماید.

توانایی خود را بدست آورید

در Across the Pond ، دانش آموزان را تشویق می کنیم که به دنبال منافع خود باشند، به دنبال تعالی و حضور در یک دانشگاه که مناسب همه نیازهای خود است. ما اطمینان داریم که با استفاده از خدماتی که ارائه می دهیم و سطح بالایی از راهنمایی های شخصی را ارائه می دهیم، می توانید شانس خود را برای پذیرش بعضی از بهترین دانشگاه های انگلیس به حداکثر برسانید. تخصص و تعهد کارشناسان بریتانیا ما سنگ بنای Across the Pond و به دلیل این ویژگی ها ما همچنان به کمک دانش آموزان خارج از کشور برای رسیدن به اهداف خود ادامه می دهیم.

مکان ها

ابردین

CONTACT USA TEAM

Address
ابردین, اسکاتلند, بریتانیا

بلفاست

CONTACT CANADA TEAM

Address
بلفاست, ایرلند شمالی, بریتانیا

براون

CONTACT NORWAY TEAM

Address
براون, انگلستان, بریتانیا

کانتربری

CONTACT LATIN AMERICA TEAM

Address
کانتربری, انگلستان, بریتانیا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید