Aberystwyth University Business School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مدرسه کسب و کار Aberystwyth خود را اندازه می گیرد و در برابر ارائه خدمات و برتری محصول "استانداردهای طلا" بخش دانشگاه انگلستان است. ما نوع مدرسه کسب و کار نیستیم که در آن سخنرانی های شما با صدها دانشجو دیگر صورت می گیرد و شما در طول زمان خود در دانشگاه به دانشکده ی خود اطمینان ندارید. اندازه کلاس در Aberystwyth کوچک هستند و در چند هفته اول ما با ما به صورت شخص شناخته می شود. ما ترکیبی عالی از دانشجویان بریتانیا و بین المللی از کشورهای مختلف داریم و شما می توانید با دانشجویان دیگر از طیف وسیعی از زمینه ها و فرهنگ ها آشنا شوید. نتیجه: Aberystwyth به طور منظم در 5 دانشگاه برتر انگلستان برای تجربه دانشجویان و رضایت دانشجو رای می دهد.

شهرت

دانشگاه ایبریستوایت یک دانشگاه قدیمی سنتی انگلیس است که شهرت علمی برجسته ای دارد. مدرک کارشناسی ارشد دانشگاه Aberystwyth توسط کارفرمایان در سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده است و در طول حرفه حرفه ای آینده شما سودمند خواهد بود. در مدرسه کسب و کار Aberystwyth ما زمینه های کلیدی برای دانش آموزان فعلی و آینده ما را شناسایی می کنیم. نتیجه به طور منظم و با استعداد فوق العاده بالا، از جمله برنده جایزه تدریس تعلیم و تربیه دولت بریتانیا در سال 2018، دانشگاه تایمز سال برای آموزش برای دو سال بی سابقه در 2017 و 2018 و 90٪ رضایت دانشجویان به طور کلی با توجه به ملی بررسی وضعیت دانشجویان در سال 2018.

اقامت و ضمانت شما

شما می بایستی تضمین شده محل اقامت، در ایده آل در نزدیکی مدرسه کسب و کار Aberystwyth. خبر خوب، دقیقا همینطوره مدرسه کسب و کار Aberystwyth در مرکز اصلی دانشگاه Penglais Campus واقع شده و پارکینگ زیادی وجود دارد. شما می توانید در 15 دقیقه به مرکز شهر ابریستوایت بروید و یا می توانید از خدمات اتوبوس به طور منظم به مرکز و مرکز شهر استفاده کنید.

آموزش دادن و یادگیری

مدرسه کسب و کار Aberystwyth برای کیفیت آموزش و یادگیری و تجربه فرهنگی در مطالعه مدیریت و مالی مشهور است. کارکنان از آکادمی ها و بخش خصوصی به منظور ارائه دانش آموزان به دیدگاه پیشرفته تئوری و عمل کسب و کار به کار گرفته می شوند. در حالی که ما از کوچک بودن و مشت زدن بیش از وزن ما لذت می برند، کارکنان ما بسیار مفتخرند آنچه را که آنها به طور مداوم به دست می آورند. دانشجویان ما مزایای انعطاف پذیری برنامه درسی و پوشش رشته ای بسیار متمرکز را تشخیص می دهند - ما موضوعات محرمانه ای را آموزش نمی دهیم، ما بر اساس اصول مطلق تمرکز می کنیم؛ آن اصول که نتایجی را که برای شما اهمیت دارند، ارائه می دهد: معاصر می داند، شایستگی حرفه ای برجسته و قابلیت های استخدام.

منابع یادگیری

با دسترسی الکترونیکی به تمام منابع یادگیری که شما هرگز نیازی به آن ندارید، بیش از 1400 رایانه رایانه های شبکه و اتصال اینترنت بی سیم در هر اتاق، هرگز برای پیدا کردن اطلاعاتی که میخواهید هنگام تلاش برای تکمیل یک تکلیف، هرگز تلاش نکنید. 4.5 میلیون پوندی صرف ساختن امکانات تدریس در سال گذشته شده است، و امکانات آموزشی در سطح جهانی را ایجاد کرده است. اگر دوست دارید تبدیل صفحات کتاب های واقعی به شانس شما نیز باشد. Aberystwyth School of Business واقع در نزدیکی کتابخانه هیو اوون که در آن همه کتاب و مجلات دانشگاه برگزار می شود. کمتر از پنج دقیقه راه رفتن از دانشگاه پنگلاسی، کتابخانه ملی ولز است که یک کتابخانه حق چاپ است که نسخه ای از هر کتاب یا مجله را در بریتانیا (6 میلیون) منتشر می کند.

قابلیت کارکرد

ما درک می کنیم که تحصیل در مقطع کارشناسی بخشی از کار حرفه ای طولانی مدت است. همچنین برای رسیدن به درجه خود، برای بهترین شروع در دنیای کسب و کار، باید مهارت ها و تکنیک های به روز را داشته باشید. تدریس ما مبانی مدیریت و مالی را با تأکید بر دانش کاربردی مورد حمایت، در صورت لزوم، با اعتبار مجوز از سازمان های حرفه ای پوشش می دهد. فارغ التحصیلان برای بسیاری از موسسات معتبر، از جمله سازمان های چند ملیتی، کارفرمایان SME و بخش دولتی، کار می کنند. دانش آموزان توسط یک افسر حرفه ای، یک شبکه فارغ التحصیل و کلاس های حرفه ای در سطح خود حمایت می کنند تا انتقال به حرفه ای انجام شود.

بورس تحصیلی

ما بورس تحصیلی و تحصیلی زیادی داریم برای جزئیات خاص و واجد شرایط بودن، مراجعه کنید

مکان ها

آبریستویت

Aberystwyth Business School

Address
Aberystwyth Business School
Aberystwyth University
Hugh Owen Building

SY23 3DY آبریستویت, ولز, بریتانیا
تلفن
+44 1970 622500

اعتیار سنجی ها