توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره UVA

UVA

A UVA در سال 1971 تاسیس شد و در سال های اخیر توسط یک فرایند در برابر رشد علمی و نتایج به دست آمده از نکات برجسته در ارزیابی اخیر از وزارت آموزش و پرورش (MEC) منتقل می شود. در سال 2012، موسسه تا آهنگ 4 از شاخص MEC عمومی دوره های آموزشی (1-5)، بالاترین رسیده است که توسط یک دانشگاه خصوصی در کشور رسیده است. امروز، آن را اشغال جایگاه هفتم در رتبه بندی از بهترین دانشگاه های خصوصی در کشور، که دومین خاص دولت ریو دو ژانیرو.

این ارائه می دهد 40 در مقطع کارشناسی و فارغ التحصیلی فن آوری، درجه پنج کارشناسی ارشد و بیش از 70 sensu دوره پس از فارغ التحصیلی. در سال 2012، مجوز برای ایجاد اولین دانشگاه دکترا در رشته روانکاوی، بهداشت و جامعه، که برای اولین بار کلاس خود را در سال 2013 اعطا شد.

با چهار دانشگاه، سه نفر از آنها در شهرستان از ریو دو ژانیرو - Tijuca، نوار و مرکز - و چهارم در Cabo Frio در، در منطقه دریاچه ها، و یک مرکز بهداشتی، دانشگاه در یک دوره سرمایه گذاری قابل توجهی در زیرساخت ها است.

UVA ارائه می دهد دوره آموزش از راه دور کارشناسی ارشد و برنامه های صدور گواهینامه دوگانه، در همکاری با دانشگاه های آمریکا. اولین دوره در رابطه با دانشگاه تگزاس آرلینگتون (UTA) می باشد.

رئيس دانشگاه

دیدار، Arlindo Cardarett Vianna

رئیس تحصیلات تکمیلی

کاتیا کریستینا مونته نگرو مراحل طرفدار رئیس آموزش و پرورش فارغ التحصیل، تحقیق و توسعه ماریا بئاتریس دوآرته Balena نرم افزار دانشگاه برای امور دانشجویی

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی
  • Portuguese (Brazil)

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

Universidade Veiga de Almeida (UVA)

دوره کارشناسی ارشد مهندسی عمران را می توان در پنج سال (10 دوره) انجام و ساخت یافته است به ارائه مبانی نظری کلاسیک و مدرن ترین تکنیک های پیشرفته قابل اجرا به حل در منطقه م ... [+]

دوره

دوره کارشناسی ارشد مهندسی عمران را می توان در پنج سال (10 دوره) انجام و ساخت یافته است به ارائه مبانی نظری کلاسیک و مدرن ترین تکنیک های پیشرفته قابل اجرا به حل در منطقه مشکل است.

این دوره است که دانش آموز با یک پس زمینه جامد در منطقه از عمل، در حال رشد در دامنه با توجه به تکامل ثابت فن آوری از جهان مدرن، برجسته عدم تجاوز به محیط زیست و مشارکت، افزایش مهندسان عمران در فعالیت های مدیریت ، مدیریت و برنامه ریزی است. هر روز، بسیاری از تغییرات و عمیق، با توجه به توسعه مواد جدید و فن آوری، و ایجاد و تصویب روش های تحلیلی جدید، تحت تأثیر استفاده از کامپیوتر وجود دارد. بنابراین، درست مهندسی عمران از فعالیت را گسترش داده است و تعمیم مناطق به طور سنتی ترجیح (سازه، ژئوتکنیک و حمل و نقل، منابع آب و مواد ساخت و ساز).... [-]

برزیل Belém
مارس 2020
Portuguese (Brazil)
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی