Centro Universitário Una

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

بهترین مرکز دانشگاه خصوصی معادن (MEC / INEP)

با یک رویکرد پر جنب و جوش و نوآورانه، مرکز انجمن ملل متحد دانشگاه سال 3، مرکز دانشگاه بهترین خصوصی معادن و، برای سال 4 متوالی، مرکز دانشگاه بهترین خصوصی BH. با توجه به ارزیابی (صفحه اول عمومی دوره) IGC منتشر شده توسط وزارت آموزش و پرورش (INEP / MEC) در دسامبر / 2014 - شاخص اصلی ملی کیفیت در آموزش عالی در برزیل.

شاخص، که دامنه از 1 تا 5، طول می کشد به عملکرد دانش آموز در حساب Enade (آزمون ملی عملکرد دانشجویی)، ارزیابی زیرساخت های دانشکده و مقدار دانشکده آموزش.

آیا 53 سال ارائه آموزش های حرفه ای جامد را از طریق یک فرایند یادگیری متفاوت است. دانشکده ما شامل استادان و پزشکان صلاحیت علمی و بازار به رسمیت شناخته شده و برنامه آموزش و پرورش ما مدرن است، و همواره در ترویج توسعه استقلال و ظرفیت تصمیم گیری دانش آموزان با هدف و ارائه تجربه از جهان مشغول به کار در اتاق کلاس.

انجمن ملل متحد نیز در توسعه شخصی و حرفه ای خود را از دانش آموزان (تنها در نیمه 2 سال 2014، 1267 دانش آموزان توسط 713 شرکت های شریک استخدام شده بودند) سرمایه گذاری نیز از طریق برنامه کمک، کمک می کند که با فعالیت های طبیعت آموزشی، اجتماعی، فرهنگی، علمی و فن آوری.

این فداکاری و تعهد به نوبه خود این کشور برای آموزش و پرورش است در نتایج منعکس شده است: دوره های مختلف در راهنمای دانشجویی آوریل Editora را به ثمر رساند (55 ستاره، بیشترین میزان از سال 2009، رکورد در 2015 نسخه از راهنمای) و ورق رتبه بندی دانشگاه سائو پائولو - RUF.

برتری علمی را در زمینه های علوم انسانی، علوم اجتماعی، علوم زیستی و بهداشت، ارتباطات و هنرهای کاربردی، باعث می شود مرجع ملی انجمن ملل متحد در فارغ التحصیلی فن آوری، از طریق موسسه انجمن ملل متحد فناوری (Unatec). پیشنهاد نوآورانه برای فارغ التحصیلی برای هر کسی که با اعتبار و به سرعت، به زندگی می کنند تا با چالش های جدید و حرفه ای. در خط با بازار، دوره شامل تشکیل یک حرفه ای باید قادر به توسعه به طور کامل و نوآورانه راه، فعالیت در یک منطقه خاص و حرفه ای باشد.

برنامه های تحصیلات تکمیلی ما ارائه می دهد بیش از 100 دوره های تخصصی و دو درجه کارشناسی ارشد در مدیریت و مدیریت اجتماعی، آموزش و پرورش و محلی در میان بهترین در برزیل توسط پرسنل آموزش عالی بهبود هماهنگی (CAPES) توسعه قرار گرفت. همچنین MBAS در میان بهترین در امریکا لاتین، با توجه به AmericaEconomia مجله (2012) می باشد.

در سال 2014، ما بیشتر در صحنه آموزش و پرورش برزیل با انتشار کارشناسی ما تقویت و فارغ التحصیل 100٪ فاصله. در حال حاضر، ما ارائه می دهیم آموزش بدون مرز در بسیاری از کشور، با مراکز واقع در میناس Gerais، سائو پائولو، ماتو گروسو دو سول و در شمال شرقی. از جمله مزایای استفاده می روش نوآورانه ما، روابط شخصی و استاندارد بالا با دانش آموزان ما و تمرکز بر حرفه ای و توسعه حرفه ای است.

ما 12 واحد واقع در نقاط استراتژیک در شهرستانها از بلو هوریزونته، Betim، Contagem، Divinópolis و Sete Lagoas، ارائه دوره ها، در شخص و از راه دور، کارشناسی، کارشناسی ارشد، فناوری فارغ التحصیلی، فارغ التحصیل، و دوره های فنی برنامه ملی برای دسترسی به آموزش و پرورش فنی و اشتغال، دولت فدرال - از طریق Pronatec ارائه شده است. واحد ها دارای فضاهای دانشگاهی مدرن، آزمایشگاه برای فعالیت های عملی، مناطق و محل رابطه نخست.

انجمن ملل متحد نیز انتخاب یکی از 100 بهترین مکان برای کار در برزیل، برای سال متوالی 4 (2011، 2012، 2013 و 2014)، GPTW موسسه / مجله تایمز. در سال 2014، یک نظرسنجی که توسط GPTW در همکاری با روزنامه Estado د میناس، برخورد مجله و ABRH-MG انجام شده است، این مرکز همچنین دانشگاه یکی از 30 بهترین شرکت های نامگذاری شد به کار در معادن. این دستاوردها با تعهد روزانه برای ساخت یک محیط یادگیری تدریس و الهام بخش است که در افراد بیدار شور و شوق برای یک زندگی کامل و ویژگی های هر یک احترام تنها ممکن بود.

مکان ها

Belo Horizonte

Address
Campus Guajajaras
Rua Guajajaras, 175, centro

Belo Horizonte, ایالت میناس گرایس, برزیل

Belo Horizonte

Address
Campus Liberdade
R. da Bahia, 1764 - Centro

30160-011 Belo Horizonte, ایالت میناس گرایس, برزیل

Belo Horizonte

Address
Campus Barro Preto
Rua dos Goitacazes, 1159 - Barro Preto

30190-051 Belo Horizonte, ایالت میناس گرایس, برزیل

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: