ISPED

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره ISPED

موسسه جنوب آمریکا تحقیق و توسعه - ISPED یک شرکت برزیلی، که مقر آن در São Paulo / SP در شهرستانها چند کشور از طریق مشارکت با دوره های آمادگی و دیگر شرکت ها در بخش آموزش و پرورش ارائه شده است.

نهاد به دنبال دسترسی انعطاف پذیر تر به تجارب آموزشی و حرفه ای در کشورهای دیگر، و همچنین پشتیبانی از اولین تماس از صدور و اعتبار از مقام سناتوری.

تبدیل دانش آموزان به ماهر و حرفه ای در کشور ما هدف اصلی از ISPED است که به دنبال اطلاع در مورد بازار جهانی، به ویژه از طریق فرصت های جدید که نهادهای امریکا جنوبی ارائه شده است.

دوره های ارائه به دنبال دیدار با الزامات کشورهای مبدا، استانداردهای برزیل و به خصوص انتظارات از دانش آموزان ما.

ماموریت

ارائه فرهنگ و توسعه حرفه ای، و همچنین تجربه بین المللی ارائه شده توسط سازمان مشهور است.

VISION

افزایش عرضه دوره ها و به عنوان یک شرکت مدرن و جهانی در جهان شناخته شده است.

ارزش

صداقت، احترام و فرصت هایی را برای بازار کار و کسانی که به منظور بهبود و تجربیات خلاق به ما می آیند. مسئول و پایدار فعال در موازات یک توافق بین المللی است که رشد اقتصادی به عنوان هدف اصلی؛ مدیریت نوآورانه با گسترش به اعضای جدید و اهداف حرفه ای و تعریف خاص؛ شرکت بلند پروازانه و برآورده سازد به دانش آموزان، همکاران و بیمه به طوری که همه رشد به عنوان یک هدف به دست آورد داشته باشد؛ اعتباری رابطه حرفه ای به عنوان فرض لازم برای ایجاد شبکه و توسعه پیشرفته از کشور ما است.

درباره دانشگاه اتونوما دی آسونسیون

UAA - دانشگاه اتونوما دی Asuncion در 1978 از طریق ایجاد دانشکده مدیریت بازرگانی (ESAE) نشات گرفته، با هدف اولیه از تربیت نیروی انسانی برای کسب و کار موجود در پاراگوئه.

با گذشت زمان و به لطف این عکس از جدیت و تقاضا منتقل شده توسط UAA برای به دست آوردن آموزش با کیفیت و مقرون به صرفه به جمعیت آن، ESAE گسترش زیرساخت های فیزیکی و علمی خود و افزایش دوره پیشنهاد خود را به مناطق دیگر مانند در علوم اجتماعی، حقوق، علوم انسانی، سیاست، بهداشت و فناوری.

از سال 1991 بانک از طریق فرمان شماره 11615 از وزارت کشور خود را از آموزش و پرورش به دانشگاه تبدیل شد، بیشتر گسترش فهرست خود را از دوره های موجود نیز به دانش آموزان خود دوره های کارشناسی ارشد در Lato Sensu و Sensu stricto اول.

در حال حاضر، UAA دارای بیش از 125 موافقتنامه در سراسر جهان، که تنها کشور در ایالات متحده آمریکا توسط ACBSP به رسمیت شناخته شده - شورای اعتباربخشی برای کسب و کار مدارس و برنامه ها. علاوه بر این شناخت، UAA همچنین دارای اعتبار بین المللی بزرگ، که در سال 2015 توسط QS TOP دانشگاه یکی از 3 دانشگاه برتر در پاراگوئه و ذکر شده در میان مناسب ترین در امریکا لاتین محسوب می شود.

برای به انجام رساندن همه این مسئولیت، ماموریت UAA است به ادامه ارائه خدمات با کیفیت، با منابع فیزیکی کافی تحصیلات دانشگاهی به صراحت و منابع تخصصی انسانی در فعالیت های مربوطه خود را، در نتیجه حفظ رسمیت شناختن آن از زیرساخت های آموزشی بهتر از پاراگوئه.

درباره دانشگاه مرن

UM یک موسسه خصوصی است که از سال 1960 به تدریس در رشته دانشگاهی اختصاص داده شده است. در حال حاضر، آن را تا 26000 متر مربع از زیرساخت های آموزشی، 6000 متر مربع برای آزمایشگاه ها و مدرن امکانات کتابخانه خود را.

برای کلاس های درس خود را بیش از 50،000 فارغ التحصیلان از یکی از 10 دانشکده موجود، از جمله دانشکده پزشکی منتقل می شود.

کار حرفه ای در موسسه با دقت با توجه به سابقه و تجربه خود را انتخاب، به طوری که آموزش با کیفیت و احترام غلبه بر تمام مشاغل موجود در دانشگاه.

دانشگاه و خارج از غرفه برای تصویر بزرگ که در مدیریت فعلی آن باقی مانده است. یک موسسه با تنوع انضباطی گسترده و روح و روان دمکراسی واقعی است که در یک مفهوم متفاوت از دیگر دانشگاه های خصوصی در آرژانتین، فراهم می کند که نمایش مدرن با توجه به نیازها و خواسته های جامعه و جامعه خود، و همچنین گسترش آن مشخص در صحنه آموزش و پرورش بین المللی است.

دانشکده پزشکی

اهداف خود را بر روی آموزش حرفه ای در زمینه علم و هنر پزشکی، که هدف آن درک ساختار انسان، ارتقاء سلامت، پیشگیری و درمان بیماری های متمرکز شده است.

دانشکده پزشکی استفاده می کند برای به کمال از اهداف، یک جامد علمی، فنی و انسانی، با حضور محققان اصلی، یک دانشکده مجرب و آزمایشگاه مجهز به آخرین فن آوری در جهان است.

نهاد به عنوان یکی از بهترین دانشگاه های علوم پزشکی در جهان است، به عنوان آن معاونت، دکتر دومینگو لیوتا، در سراسر جهان به عنوان خالق قلب مصنوعی شناخته شده است. علاوه بر این، مهم است که به یاد داشته باشید که دارای بالاترین میزان مصوبات برای آزمایش اقامت در آرژانتین، با اعداد بالاتر از 70 درصد از فارغ التحصیلان آن است.

در حال حاضر یکی از مسئول سلامت از چهار میلیون نفر جمعیت، از طریق بازدیدکننده داشته است ساخته شده توسط دانش آموزان خود است، بنابراین، نهاد با بزرگترین مسئولیت اجتماعی کشور در توجه به بهداشت عمومی است.

با این دارایی ها، تضمین تشویق پزشکان آینده و حرفه ای دیگر برای به دست آوردن و ساخت دانش به تقویت مبانی نظری لازم برای عمل پزشکی معتبر و روح پرسش.

درباره دانشگاه ملی کوردوبا

UNC - دانشگاه ملی کوردوبا کار خود را در آرژانتین در اواسط قرن هفدهم آغاز شد زمانی که فعالیتهای خود را تحت نام کالج و Máximo، که در آن دانش آموزان خود را، که در اکثر شهرستان های مذهبی کوردوبا شد، کلاس های فلسفه و الهیات دریافت آغاز شده .

آن است که دقیقا از طریق تولد UNC که آرژانتین تاریخ خود در آموزش و پرورش آغاز شد. از طریق این نهاد، که برای بیش از 400 سال ارائه دهنده خدمات آموزشی، تمام شهرستان کوردوبا می تواند تکامل و ببینید، از این نهاد، فارغ التحصیلان به نوبه خود رئیس جمهور.

در حال حاضر، UNC قدیمی ترین نهاد آرژانتین و راه بیش از 110.000 دانش آموزان از مکان های مختلف از طریق 250 برنامه کارشناسی و کارشناسی ارشد ارائه شده و به رسمیت شناخته شده در سراسر جهان است. هر سال، بیش از 1500 پروژه های تحقیقاتی به طور مستقیم به او مرتبط است، و همچنین 13 کالج، 100 مراکز تحقیقاتی، 25 کتابخانه ها و موزه ها 16.

دانشکده حقوق

دانشکده حقوق و علوم اجتماعی، UNC قدیمی ترین بخش از شهرستان، در کنار ساختمان اول دانشگاه، در کالج Nacional د Monserrat از و همچنین ساختمان های دیگر از زمان است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • اسپانیایی

از دوره های ارشد بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

مدرک کارشناسی ارشد در علوم تربیتی

Campus پاره وقت March 2018 برزیل سائوپائولو

ISPED که توسط AELA - انجمن آموزشی آمریکای لاتین و دانشگاه اتونوما دی آسونسیون ارائه حرفه ای در بخش آموزش و پرورش یک دوره کاملا منحصر به فرد و متفاوت برای کسانی که به دنبال صدور گواهینامه سطح Sensu stricto اول. این برنامه کارشناسی ارشد در علوم تربیتی بین المللی برای سطح آن از تعالی به رسمیت شناخته شده است. نهادهای پیشنهاد به استاد دانشگاهی این فرصت را به انجام آن در کلاس های طراحی شده برای دانشجویان برزیل، و برای حرفه ای ها که زمان کمی در دسترس است. شرکت کنندگان در کلاس های معمولی در Asuncion دارند - پاراگوئه، در دوره های ژانویه و ژوئیه، در مجموع از 3 ماژول. پویایی برنامه اجازه می دهد تا استاد انطباق معمول حرفه ای خود را به دوره، ارائه عملکرد فوق العاده و سطح بالایی از تعالی. [+]

ISPED که توسط AELA - انجمن آموزشی آمریکای لاتین و دانشگاه اتونوما دی آسونسیون ارائه حرفه ای در بخش آموزش و پرورش یک دوره کاملا منحصر به فرد و متفاوت برای کسانی که به دنبال صدور گواهینامه سطح Sensu stricto اول. این برنامه کارشناسی ارشد در علوم تربیتی بین المللی برای سطح آن از تعالی به رسمیت شناخته شده است. نهادهای پیشنهاد به استاد دانشگاهی این فرصت را به انجام آن در کلاس های طراحی شده برای دانشجویان برزیل، و برای حرفه ای ها که زمان کمی در دسترس است. شرکت کنندگان در کلاس های معمولی در Asuncion دارند - پاراگوئه، در دوره های ژانویه و ژوئیه، در مجموع از 3 ماژول. پویایی برنامه اجازه می دهد تا استاد انطباق معمول حرفه ای خود را به دوره، ارائه عملکرد فوق العاده و سطح بالایی از تعالی. هدف توسعه دانش به عنوان برای رسیدن تغییرات آموزشی در جامعه داده می شود، تجزیه و تحلیل آن برای تمام مشکلات موجود است. تجزیه و تحلیل مداخله آموزشی پروژه از طریق توسعه معیارهای برنامه ریزی مناسب، اجرا و ارزیابی در زمینه های مختلف. مطالعه مدل های مدیریت نوآوری در آموزش و پرورش. ترکیب منطقه آموزشی با دیگر بخش های منطقه آموزشی، با استفاده از برای این اهداف پژوهشهای بینرشتهای به عنوان یک مرجع به مطالعات. اجازه می دهد Mestrandos امکان از ابزارها و تکنیک اجازه می دهد که تحول آموزشی از طریق آموزش از حرفه ای جدید در حال توسعه. امکان گسترش دانش و فرهنگ به محققان برزیلی که در هر منطقه آموزشی کار... [-]

کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار

Campus پاره وقت 2 - 5  March 2018 برزیل سائوپائولو

ISPED در همکاری با UAA - دانشگاه خودمختار Assuncion ارائه می دهد برنامه کارشناسی ارشد در مدیریت کسب و کار کاملا منحصر به فرد و متفاوت برای برزیلی ها به دنبال یک گواهینامه یک Sensu stricto اول بین المللی است. شرکت کنندگان در کلاس های معمولی در دوره ژانویه و ژوئیه در کلاس به برزیلی ها در ماژول های کوتاه با نظارت مستمر متناسب با تأیید مجدد عنوان در برزیل است. [+]

ISPED که توسط AELA - انجمن آموزشی آمریکای لاتین و پیشنهاد دانشگاه اتونوما دی آسونسیون حرفه ای در زمینه مدیریت کسب و کار به طور کلی یک دوره کاملا منحصر به فرد و متفاوت برای کسانی که به دنبال صدور گواهینامه سطح Sensu stricto اول. این برنامه کارشناسی ارشد در مدیریت کسب و کار بین المللی برای سطح آن از تعالی به رسمیت شناخته شده است. نهادهای پیشنهاد به استاد دانشگاهی این فرصت را به انجام آن در کلاس های طراحی شده برای دانشجویان برزیل، و برای حرفه ای ها که زمان کمی در دسترس است. شرکت کنندگان در کلاس های معمولی در Asuncion دارند - پاراگوئه، در دوره های ژانویه و ژوئیه، در مجموع از 3 ماژول. پویایی برنامه اجازه می دهد تا استاد انطباق معمول حرفه ای خود را به دوره، ارائه عملکرد فوق العاده و سطح بالایی از تعالی. هدف توسعه دانش به ارائه یک نمای کلی از مدیریت یک شرکت است. افزایش مهارت های لازم برای پیاده سازی استراتژی های مدیریت در شرکت ها و خطوط کسب و کار متفاوت است. مطالعه و اعمال مدیریت و مدل های نوآوری در منطقه اداری تمرین در سراسر جهان. کاوش در مدیریت های مختلف دانش، با توجه به سازمانهای دولتی و خصوصی، اجازه می دهد برای به دست آوردن بینش است که تجزیه و تحلیل به وضوح از پیچیدگی بالاتر از یک شرکت را فعال کنید. بررسی ابزار های متعدد و استفاده از آنها در هر فعالیت کسب و کار. تجزیه و تحلیل و اعمال روش های تدریس برای... [-]

ویدئو ها

Postgrado UAA

UNC en numeros

Medicina na UM