توضیحات رسمی را مطالعه کنید

شهرستان در مواظب برای ثابت چیزی جدید.

ریو دو ژانیرو همواره خلاصه ای از همه چیز است که برزیل بوده است.

این نقطه که در آن تنوع فرهنگی همگرا است و تئاتر که در آن جنبش ها و رویدادهای فرهنگی تمام کشور منجر مرحله آغاز بکار خود را.

ریو در منزل خود به سامبا و بوسا نوا، به برزیل معماری مدرن و هنر معاصر، به شعر بتن و نو واقع گرا "سینما نووو" جنبش است.

این شهرستان خلاقیت پلاستیکی غنی، ظرفیت مبتکر، طرح های رنگی جذاب و مواد "دوباره اختراع" نشانه واقعی از هویت های چندگانه برزیل.

این یک فرم خود به خودی و غیر آکادمیک طراحی در عمل، یک نوع crossdiscipline است که در آن مد، گرافیک و طراحی محصول ملاقات در جستجوی تکامل اشکال و تجربه.

در درون مرزهای نابغه ریو جایگاههای ژنی، IED تمرکز برنامه های آموزشی خود را به در نه تنها طراحی، مد، ارتباطات و هنرهای تجسمی، بلکه اصول خلاقانه از معماری پایدار و طراحی استراتژیک و خدمات.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • Portuguese (Brazil)

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

IED – Istituto Europeo di Design Rio de Janeiro

آیا می خواهید برای یادگیری بازاریابی و مانند مد؟ آیا می خواهید مد روز را یاد بگیرید و مانند بازاریابی؟ جای او در IED ریو است. در مدرس بازاریابی حرفه ای مد، بازاریابی را ب ... [+]

این دوره در زبان پرتغالی آموزش داده شده است. دانشجویان همراه با حرفه ای از شرکت هایی مانند Vogue و Osklen، یک پروژه بازاریابی و ارتباطی برای نام تجاری مد ایجاد خواهند کرد.

از طریق چندین ارتباط با بازار، دانش آموزان یک چشم انداز فعلی منطقه خواهند داشت و می توانند هر دو نام تجاری خود را شروع کنند و به ادارات ارتباطات شرکت های بزرگ مد بپیوندند.

در همکاری با Levi است، استاد حرفه ای در بازاریابی مد، دانش آموز را فرصتی برای برقراری ارتباط با زندگی روزمره یکی از بزرگترین شرکت های لباس در جهان ارائه می دهد.... [-]

برزیل ریودوژانیرو
درخواست اطلاعات
Portuguese (Brazil)
پاره وقت
400 ساعت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Cassino da Urca

IED Rio - Istituto Europeo di Design
Address
Av. João Luis Alves, 13 22291-090
ریودوژانیرو, ایالت ریو دوژانیرو, برزیل
وب سایت
تلفن
+55 21 3683-3786