Fast Forward Language Institute

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ما مجموعه ای از استانداردهای بین المللی برای پرتغالی به عنوان زبان خارجی

از سال 1991، سریع به جلو شده است به ارائه با کیفیت بالا و آموزش شخصی به پرتغالی به عنوان زبان دوم اختصاص داده است.

چرا مطالعه پرتغالی؟

مهارت های زبان پرتغالی بسیار بهبود خواهد وقت خود را در برزیل و تمام جنبه های زندگی روزمره بسیار ساده تر. این امر هر دو به گردشگران که فقط در اینجا در یک دیدار، به کاوش در این کشور زیبا، و شرح آماده حرکت خود را به برزیل.

استفاده از زبان در برزیل

پرتغالی، در انواع برزیلی خود، تنها زبان رسمی کشور است که نه تنها. آن را نیز یک نشانگر هویت ملی. تقریبا تمام 200 میلیون نفر جمعیت برزیل مسلط پرتغالی صحبت می کنند، در حالی که زبان های دیگر صرفا وضعیت اقلیت در میان مردم بومی (به عنوان مثال در آمازون) و جوامع مهاجر (به عنوان مثال فرزندان آلمانی، ژاپنی، یا مهاجران لهستانی) است.

تا آنجا که به زبان های خارجی مربوط می شود، طبقات متوسط ​​و بالا تحصیل معمولا حداقل یک زبان دیگر در مدرسه یاد می گیرند. انگلیسی رایج ترین انتخاب است، اما اسپانیایی در حال تبدیل شدن همیشه محبوب تر، با توجه به روابط اقتصادی برزیل به اسپانیایی زبان لاتین امریکا است.

با این حال، شما می توانید همیشه در تماس های خود را به کسب و کار، همسایگان جدید خود را، و یا دکتر خود تکیه می کنند به مسلط به زبان انگلیسی یا اسپانیایی. اگر شما خودتان اسپانیایی صحبت می کنند، بسیاری از سخنرانان از پرتغالی قادر خواهد بود تا شما را در درک، هر چند، و به یادگیری یک زبان عاشقانه نیز کمتر از یک موضوع برای شما باشد.

زبان کسب و کار

داشتن دانش پرتغالی قطعا کمک جویندگان کار خارجی علاقه مند به پیدا کردن یک شغل در برزیل خواهد شد. برزیل ارائه می دهد مقدار زیادی از فرصت های اقتصادی برای کسانی که می توانند حک کردن یک طاقچه برای خود در دنیای کسب و کار.

در حال حاضر، اقتصاد ملی در تلاش است کمی با رکود رشد و افزایش تورم است. این مشکلات در حال حاضر وجود، اقتصاد برزیل بزرگترین هشتم در جهان و قدرتمند ترین در تمام مرکزی و جنوبی امریکا باقی مانده است.

علاوه بر این، نرخ بیکاری است در تمام زمان کم، و نابرابری های اجتماعی و اقتصادی و نه انتظار کشور به تدریج در حال کاهش است. برزیل دارای منابع طبیعی غنی، و همچنین به عنوان یک بازار بزرگ داخلی با پتانسیل عظیمی برای افزایش مصرف. بخش های مختلف، از جمله نفت و گاز، مواد شیمیایی و صنایع خودرو، بهداشت و درمان و فن آوری پزشکی، و زیرساخت های حمل و نقل، به زودی از سرمایه گذاری های عمده سود.

اگر شما بیش از حد، می خواهم به عنوان یک بخشی از اقتصاد برزیل، زبان پرتغالی می سازد زندگی و کار در اینجا امکان پذیر است. این است که هنوز به زبان پیش غالب کسب و کار و دولت: مهم نیست که اگر شما نیاز به بستن یک قرارداد خرید و فروش، به ارائه، آموزش یک تیم از کارگران، و یا فقط گپ با همکاران جدید خود را - پرتغالی راه رفتن است . به محض این که شما نیاز به مقابله با بوروکراسی محلی در خارج از دفتر، در حال اجرا کارهای خود را به مراتب کمتر پیچیده است اگر شما در واقع می تواند در زبان رسمی ارتباط برقرار کند.

کلید فرهنگ برزیل

تاریخ و زمان آخرین اما مطمئنا نه کم، یادگیری زبان دیگری کلید را به یک فرهنگ متفاوت است. دستیابی به برخی از مهارت پرتغالی خواهد درب را برای شما باز که آن را به پیدا کردن دوستان جدید و یا فقط لذت بردن از سرگرمی محلی می آید. برزیل دارای یک میراث ادبی محبوب بسیار و یک چشم انداز رسانه شکوفایی. در برخی موارد، شما ممکن است قادر به درک کلاسیک محبوب مانند رمان های خورخه آمادو یا فیلم ضربه شهر خدا در نسخه اصلی، و همچنین به عنوان آخرین telenovela به در تدبیر جهانی!

Margit Grobbel

ماموریت ما

"به منظور ارائه برنامه های با کیفیت به زبان پرتغالی در یک محیط حرفه ای و دوستانه ارائه می دهد که یک تجربه یادگیری موثر و لذت بخش به همه دانش آموزان ما است." همه معلمان ما به زبان مادری، فارغ التحصیلان دانشگاهی و آموزش دیده در رویکرد مستقیم به جلو سریع به آموزش زبان. ما با روش های تدریس خود ما، با هدف تنگاتنگ با فرهنگ دانش آموزان کار می کنند.

در برزیل، واقع در سائو پائولو، مرکز مالی کشور، سریع به جلو ارائه می دهد یک تجربه منحصر به فرد و جذاب در واقعیت فرهنگی از زبان پرتغالی.

آموزش زبان در تمرکز رو به جلو سریع در ارتباطات؛ فراتر از کتاب گرامر و تمرین نوشته شده است، استادان ما عبارتند از انواع عناصر دهان و گوش دادن با تا به فن آوری قدیمی به تحریک یک درک جامع از زبان پرتغالی.

دانش آموزان را تشویق به تعامل با همکلاسی های خود، استادان خود و کل کارکنان در اینجا در سریع به جلو. استادان ما نیز خلاقیت و وقت خود را به این سازمان از فعالیت های مختلف در طول زمان و تعطیلات آخر هفته رایگان دانش آموزان اختصاص.

خانواده های میزبان مشتاق و با تجربه نیز تا حد زیادی به دانش آموزان خوب بودن در طول اقامت خود (بخش محل اقامت را ببینید) کمک می کند.

ما سخت کار برای ایجاد یک فضای صمیمی هم در طول و پس از زمان کلاس که استقبال، الهام بخش، چالش ها و پاسخ به هر دانش آموز.

ما بیش از شاد برای ارائه اطلاعات اضافی و همچنین توصیفات از دانش آموزان گذشته.

ما مشتاقانه منتظر استقبال از شما را در فرد.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
  • Portuguese (Brazil)

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: