ESPM – Brasil

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره ویکی

غیر معمول در حرکت مداوم

با بیش از 65 سال سابقه ، ESPM یک مرجع برزیل در ارتباطات ، بازاریابی و مدیریت در آموزش عالی است و DNA نوآوری و فناوری موجود در کلیه فرایندهای یادگیری ، متخصصان آموزش آماده برای آینده است.

تعهد ESPM به تعالی و ماندگاری این است که کیفیت و شهرت خود را ثابت نگه داریم ، خواه از ده ، بیست ، پنجاه سال از این پس. ما از دیپلم و اعتماد هر یک از دانشجویان خود احترام می گذاریم.

داستان ما

ESPM در سال 1951 ایجاد شد ، زمانی که تبلیغات به عنوان یک بخش تجارت در بسیاری از جهان گسترش یافت و به یک حرفه تبدیل شد. گروهی از تبلیغ کنندگان و کارآفرینان رسانه این تصور را داشتند که فقط با یک مدرسه عالی بتوانیم یک صنعت ارتباطی قوی و توسعه یافته در برزیل داشته باشیم. و بنابراین ، ESPM متولد شد.

امروز ، مدرسه ای که "به کسانی که این کار را انجام می دهند" می آموزد ، همواره حدود 15000 دانش آموز و 600 معلم در بازار کار می کند ، در پردیس های شهر سائوپائولو ، ریو دوژانیرو و پورتو آلگره. مشارکتهای بین المللی با دانشگاههای مشهور در بیش از 10 کشور جهان.

با هدف تعالی و ماندگاری ما به بخش و آموزش متخصصان چند رشته ای ، در حال حاضر 8 دوره کارشناسی ارائه می شود: مدیریت ، علوم اجتماعی و مصرف کننده ، سینما و سمعی و بصری ، طراحی ، روزنامه نگاری ، تبلیغات ، روابط بین الملل و TECH.

نمونه کارها ما همچنین شامل دوره های کارشناسی ارشد ، کارشناسی ارشد ، دکترا و دوره های رایگان ، با مدت کوتاه و متوسط است.

  • مأموریت ما: آموزش رهبرانی که قادر به تحول در تجارت و توسعه کشور هستند.
  • هدف ما: ایجاد مراکز جهانی تعالی در برزیل در مناطق عملیاتی ما.
  • ارزشهای ما: تعالی دانشگاهی؛ اخلاق و حقیقت؛ ابتکار عمل و آزادی بیان؛ صعود انسانی و اجتماعی؛ تنوع

ESPM LifeLab

ابتکار بی سابقه ای در محیط دانشگاهی برزیل

با تغییر در بازار کار ناشی از پیشرفت های اجتماعی و تکنولوژیکی ، پیش بینی آینده حرفه ها دشوار است و این باعث افزایش عدم قطعیت ها و ناامنی های حرفه ای می شود. بنابراین ، ما روش تدریس و یادگیری را ، چه به صورت شخصی و چه از نظر حرفه ای ، دوباره نوآوری کردیم.

در کلیه دوره ها ، ما دانش آموزان خود را تشویق می کنیم تا نه تنها مهارتهای متعارف با مشاغل انتخاب شده خود را توسعه دهند ، بلکه همچنین مهارتهایی را که باعث ارتقاء بهزیستی اجتماعی می شود ، قادر به تشکیل موجودات انسانی و غیرمعمول بیشتری هستند. این صلاحیت ها به سه ستون اصلی مربوط می شود:

  • فراشناختی (خودآموزی): معیارها و ابزارهای آماده سازی برای یک عمر یادگیری.
  • Techquant (تسلط دیجیتال): تسلط در اعداد و نوآوری های فناوری. برخورد با دنیای دیجیتال برای درک جهان و به تبع آن روابط ما ضروری است.
  • اجتماعی و حرکتی (خودشناسی): توسعه مهارت های به اصطلاح نرم مانند خودشناسی و رهبری. مهارت های ارتباطی بهبود یافته و روابط بین فردی.

زنده EAD

علاوه بر دوره های چهره به چهره ، ما یک سکوی کامل از دوره های فارغ التحصیلی رایگان و آنلاین داریم که به صورت پیشگام در برزیل تدریس می شود. کلاسهای 100٪ زنده ، تعامل در زمان واقعی بین معلم و دانش آموز ، با دسترسی نامحدود به کلاسهای ضبط شده.

138648_pexels-photo-3769021.jpeg

برنامه کارشناسی ارشد دانشگاهی

تفاوت روشهای تدریس فعال

از سال 2013 ، ما یک طرح جامع علمی داریم که پیشنهادات منحصر به فرد و متفاوت را برای هدایت ابتکارات دانشجویی ارائه می دهد. ما تخصص خود را در یک مدل واحد آموزشی ، که به طور فزاینده ای رقابتی است ، جمع می کنیم.

ما استفاده از روشهای فعال را که در بهترین دانشگاههای جهان استفاده می شود و قادر به یادگیری دانش آموزان و غلبه بر محدودیت های کلاسهای سنتی هستیم ، در اولویت قرار می دهیم. ما سخنرانی ها را کاهش دادیم و پویایی عملی تر در فضاهای خاص ، در چندین اتاق مطالعه موردی و آزمایشگاه های چند مرحله ای را ترویج کردیم.

برنامه های تبادل

ما اهمیت تجربیات بین المللی را در آموزش دانش آموزان خود می دانیم ، به همین دلیل با چندین موسسه در سراسر جهان توافق داریم با کشورهایی مانند آرژانتین ، کانادا ، شیلی ، کلمبیا ، اسپانیا ، ایالات متحده ، فرانسه ، انگلیس ، ایتالیا ، مکزیک و پرتغال.

هر دانش آموز ESPM می تواند بخشی از مطالعات خود را در خارج از کشور انجام دهد و بین دوره های کوتاه مدت و بلند مدت را انتخاب کند.

بیمه تحصیلی رایگان

ماندگاری تضمین شده در دوره

در اینجا ، همه دانش آموزان می توانند تحصیلات خود را راحت تر دنبال کنند. ESPM یک بیمه آموزشی رایگان را ارائه می دهد ، که در صورت بروز هرگونه اتفاق غیرقابل پیش بینی که امکان پرداخت شهریه را غیرممکن می سازد ، علاوه بر ارائه کمک های 24 ساعته برای حوادث ، ادامه تحصیل را نیز تضمین می کند.

138649_pexels-photo-3777727.jpeg

مکان ها

سائو پائولو

Address
Rua Dr. Álvaro Alvim, 123
Vila Mariana - São Paulo

سائو پائولو, ایالت سائوپائولو, برزیل

سائو پائولو

Address
Rua Joaquim Távora, 1240
Vila Mariana - São Paulo

سائو پائولو, ایالت سائوپائولو, برزیل

سائو پائولو

Address
Av. Dr. Chucri Zaidan, n° 920 - 6º andar, no Market Place Tower I
Chácara Santo Antonio - São Paulo

سائو پائولو, ایالت سائوپائولو, برزیل

ریودوژانیرو

Address
Rua do Rosário, 90
Centro - Rio de Janeiro

ریودوژانیرو, ایالت ریو دوژانیرو, برزیل

ریودوژانیرو

Address
Rua do Rosário, 111
Centro - Rio de Janeiro

ریودوژانیرو, ایالت ریو دوژانیرو, برزیل

پورتو آلگره

Address
Rua Guilherme Schell, 350
Santo Antônio - Porto Alegre

پورتو آلگره, ایالت ریو گراند دو سول, برزیل

فلوریانپولیس

Address
Rodovia José Carlos Daux, 2945, Saco Grande
Florianópolis - Santa Catarina

فلوریانپولیس, ایالت سانتا کاتارینا, برزیل

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید