Access Masters

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

تور سالن 2018 Access Masters در روز 24 ژانویه با یک رویداد در بروکسل آغاز می شود و مأمورین کارشناسی ارشد این فرصت را برای دیدار با بهترین مدارس یک به یک فراهم می کنند.

بین سال های ژانویه و آوریل 2018 تور، متقاضیان آینده نگر را برای دیدار با پیشروان بین المللی دانشگاه ها و مدارس تجاری در 17 رویداد در اروپا، آمریکای لاتین، هند و خاورمیانه، فعال خواهد کرد. تورهای Access Masters برای اولین بار به برلین و بروکسل سفر خواهند کرد. برنامه کامل را در صفحه رویدادها در accessmasterstour.com پیدا کنید

تجربه آموزشی سفارشی

در طول دوره های Access Masters ارشد، دانشجویان ارشد لیسانس یا فارغ التحصیلان اخیر می توانند بهترین برنامه های مربوط به کارشناسی ارشد را پیدا کنند. این حوادث یک نمایشگاه مدرسه فارغ التحصیل، جلسات یک به یک و جلسات مشاوره ای است که دانش آموزان را قادر می سازد تا فرصت های آموزشی را به گونه ای انتخاب کنند که به بهترین شکل ممکن آنها را در بر بگیرد.

رویدادهای یک به یک، شرکت کنندگان را قادر می سازد تا از خودشان از مدرسه های کسب و کار برتر - مدرسان پذیرش، استادان، دانش آموزان فعلی و فارغ التحصیلان ملاقات کنند. در انجام این کار، آنها در موقعیت بهتر قرار دارند تا بهترین برنامه ها را برای آنها شناسایی کرده و شانس پذیرش آنها را بهبود ببخشند. جلسات یک به یک فرصتی برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه های کارشناسی ارشد انفرادی را به طور مستقیم از منبع، کشف همه جزئیات که بیشتر به شما مهم است، و مقایسه دیدگاه ها و تجربیات مختلف.

نمایشگاه های Access Masters به شرکت کنندگان اجازه می دهد تا در هر زمان از برنامه های مختلف کارشناسی ارشد استفاده کنند. متقاضیان کارشناسی ارشد آینده می توانند در تمام مراحل باز منصفانه با تمام دانشگاه های شرکت کننده دیدار و اطلاعات بیشتری در مورد گستره کامل برنامه های تحصیلات تکمیلی خود، از جمله کسب و کار و مدیریت کسب کنند. این یک حس دانشگاه محیطی را فراهم می کند و تجربه بین رشته ای می تواند در آن غوطه ور شود.

اما این حوادث نه تنها در مورد کمک به دانشجویان آینده نگر در یافتن برنامه مناسب است. متقاضیان همچنین می توانند از بازخورد کارشناسان در مورد نقاط قوت و زمینه ها برای بهبود نمایه MBA خود، مشاوره حرفه ای در مورد چگونگی انتخاب برنامه های مناسب و آنچه که یک برنامه عالی ارائه می دهد بهره مند شوند. آنها همچنین می توانند نکات عملی در مورد آمادگی آزمون (GMAT، GRE، TOEFL، IELTS، و غیره)، درخواست بورس تحصیلی و سایر گزینه های مالی را دریافت کنند.

به طور خلاصه، Tour Access Masters Tour شما را قادر می سازد تا بهترین روش ممکن را برای کشف، آماده شدن و شروع به تحصیل در Access Masters خود داشته باشید.

چه کسی می تواند سود ببرد؟

رویدادهای Access Masters برای کمک به دانشجویان کارشناسی ارشد آینده طراحی شده است که برنامه های کارشناسی ارشد را به بهترین نحو بر عهده دارند.

برگزارکنندگان دانشجویان را در سال آخر تحصیلات لیسانس خود و همچنین فارغ التحصیلان اخیر برای پیوستن به این رویداد تشویق می کنند. اکثر برنامه های کارشناسی ارشد از متقاضیانی که تجربه کاری ندارند، استقبال می کنند با این حال، برخی از برنامه ها در حرفه های جوان مورد هدف قرار می گیرند که در حال حاضر حدود دو سال تجربه حرفه ای مربوط به زمینه تخصصی در مدرسه فارغ التحصیل را دارد.

Fluency به زبان انگلیسی برای تحصیلات دانشگاهی ضروری است چرا که اکثر برنامه های ارائه شده در مراسم Access Masters ها به زبان انگلیسی تدریس می شوند.

مهم این است که بدانید که فرمت رویداد یک به یک و انجمن های Access Masters Majors برای انواع مختلف نامزدها تهیه شده است.

فرمت رویداد یک به یک برای دانشجویان آینده نگر که علاقه مند به برنامه های کسب و کار هستند طراحی شده است. نامزدها با مدارس کسب و کار ارتباط برقرار می کنند که با مشخصات و ترجیحات آنها در جلسات جلسه 20 دقیقه ای که پیش از آن برنامه ریزی شده است، مطابقت دارند.

از سوی دیگر، نمایشگاه ها اجازه می دهد نامزدها برای دیدار با ده ها تن از نمایندگان مدرسه برای یادگیری برنامه های مختلف کارشناسی ارشد. این انواع برنامه ها و فرمت ها رویدادهای Access Masters قادر می Access Masters تعداد زیادی از نامزدها را برای انتخاب مسیر خود در زندگی کمک کنند.

مکان ها

سائو پائولو

Address
Alameda Santos, 1123 - Jardim Paulista
سائو پائولو, ایالت سائوپائولو, برزیل

بویناویستا

Address
Alameda Santos, 1123
بویناویستا, ایالت مکزیک, مکزیک

بمبئی

Address
462, Senapati Bapat Marg, Lower Parel
بمبئی, ماهاراشترا, هندوستان

میلان

Address
Piazza della Repubblica 20
میلان, لومباردی, ایتالیا

دهلی نو

Address
Barakhamba Avenue, Connaught Place
دهلی نو, دهلی, هندوستان

پاریس

Address
2 place de la Defense CNIT - BP 210
پاریس, ایل دو فرانسه, فرانسه

مسکو

Address
31A bld.1 Leningradsky prospect
مسکو, مسكوا, روسیه

ریودوژانیرو

Address
Avenida Atlantica, 2600, Copacabana
ریودوژانیرو, ایالت ریو دوژانیرو, برزیل

بیروت

Address
بیروت, استان بیروت, لبنان

مونیخ

Address
Maximilianstraße 17
مونیخ, بایرن, آلمان

مدلان

Address
Carrera 42a No. 1-15
مدلان, آنتیکویا, کلمبیا

کیف

Address
5, Alla Tarasova Street
کیف, شهر کیف, اوکراین

بروکسل

Address
Rue du Commerce 9
بروکسل, بلژیک

لیما

Address
Av. Malecón de la Reserva 1035
لیما, منطقه کالائو, پرو

بنگالورو

Address
Vivanta By Taj - MG Road
بنگالورو, کارناتاکا, هندوستان

بوگوتا

Address
Calle 73 No.8-60
بوگوتا, بوگوتا, کلمبیا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید