توضیحات رسمی را مطالعه کنید

MDCI این نسخهها کار در انگلستان، شرق میانه و آفریقا ارائه تدارکات را تحت پوشش، مدیریت و پشتیبانی بازاریابی برای برنامه های دانشگاهی کارشناسی ارشد به نمایندگی از تعدادی از دانشگاه های انگلستان.

این شرکت مستقر در بحرین نیز فراهم می کند برنامه های توسعه برنامه های اجرایی و طراحی شده است.

در سی سال ارائه برنامه های اجرایی MDCI دو و نیم هزار حرفه ای بر اساس خلیج کمک کرده است به منظور افزایش حرفه خود با مدارک دانشگاهی به رسمیت شناخته شده در سراسر جهان، و به معرفی آخرین تفکر کسب و کار و مهارت های به خلیج کمک کرده است.

یک عنصر کلیدی از برنامه های این MDCI این است که استادان بر اساس UK پرواز به خلیج برای ارائه ماژول های خود اجازه می دهد حرفه ای محلی به ادامه مراقبین آنها در حالی که تحصیل برای کارشناسی ارشد خود را از دکترا.

توسعه اجرایی (کلاس آموزش) و برنامه های متناسب با از MDCI ترکیب شدن تفکر علمی و کاربرد آن در عملکرد سازمانی، و طراحی شده است تا منعکس کننده فرهنگ خاص کشور میزبان. برنامه ها برای بسیاری از رشته سود دولتی، خصوصی و نه برای، مناسب برای همه نوع از سازمان ها و به طور خاص برای مدیران و مدیران بلند پروازانه طراحی شده تحویل داده.

برنامه های آموزشی توسعه دانش و مهارت های پایه مدیران اجرایی و مدیران امروز و کمک به دانش آموزان ایده ها و مفاهیم اعمال می شود به واقعی مسائل سازمانی، مشکلات و سند چشم انداز. برنامه توسط یک تیم بسیار با تجربه از اتباع بریتانیا، که همه آنها دارای تجربه قابل توجهی از جهان از آموزش و پرورش اجرایی در تنظیمات مختلف ملی تحویل داده است. سایر خدمات ارائه شده توسط MDCI عبارتند از: مشاوره آموزشی، مدیریت آزمون، مشاوره مدیریت.

تاریخچه

در MDCI اوایل سال 1990 تاسیس پایگاه در بحرین به خدمت به نیازهای بزرگ عربستان پتروشیمی و نفت شرکت عربستان. پس از آن، برنامه ارائه شده است، به بلوغ دانش آموزان از دیگر کشورهای شورای همکاری خلیج از پایگاه بحرین و عربستان سعودی، امارات متحده عربی، قطر و عمان دفاتر ماهواره ای. بیش از 2500 مدیران بالغ از خدمات ارائه شده توسط MDCI بهره برده است.

این شرکت تا به هر دو وزارت بازرگانی و وزارت آموزش و پرورش ثبت نام در پادشاهی بحرین به عنوان یک دفتر نماینده شرکت مادر در انگلستان.

جایزه ملکه

هر سال علیاحضرت ملکه الیزابت جایزه به رسمیت شناختن او در قدردانی از کار در خارج از کشور توسط سازمان های پادشاهی متحده در بخش صادرات انجام می شود. MDCI و شرکت مادر آن DA گروه این افتخار اهدا شد و افسران از شرکت را به پذیرش رسمی در کاخ باکینگهام دعوت شدند. این جایزه توسط RT محترم به شرکت ارائه شد. تونی بلر - نخست وزیر.

مدل اجرایی "مدل"، یک مدت با اشاره به روش زمان خدمت ارائه برنامه های کارشناسی ارشد دانشگاههای بریتانیا، در صورت پاره وقت به مدیران پر مشغله است. این دانش آموز اجرایی محلی با تجربه یادگیری همان آنها در برنامه های پاره وقت مشابه لذت می برند، در پردیس دانشگاه فراهم می کند.

در دانش آموزان به طور کلی مدیران بالغ به طور معمول با تجربه در صنعت قابل توجه است. متوسط ​​سن دانش آموزان فعلی MDCI 35 ساله است و در بیش از 8 سال تجربه مرتبط است.

شریک دانشگاه فراهم می کند اجزای دانشگاهی یکسان از برنامه، از جمله آموزش است که دانشجویان در محوطه دانشگاه لذت ببرید. MDCI حمایت محلی برای هر دو دانشگاه و دانشجو فراهم می کند.

توسعه مدیریت مرکز بین المللی با مسئولیت محدود یک شرکت ثبت انگلستان است. این شرکت بخشی از گروه دورهام همکاران مستقر در قدیمی مربی خانه، قلعه عدن، کانتی دورهام است. رئیس گروه بین المللی شناخته شده علمی مدیریت و نویسنده پروفسور جف لنکستر است.

MDCI است که توسط یک هیئت مدیره بر اساس در انگلستان اداره می شود. مدیر شرکت رابرت LF برنج، که دارای اقامت بحرین و زندگی می کردند و در شرق میانه و آفریقا برای حدود 35 سال کار کرده است. در سال 2009 او به عنوان یکی از رهبران در آموزش و پرورش اجرایی در کشورهای خاورمیانه و شمال آفریقا توسط اقتصادی خلاصه MDCI شرق میانه شناسایی شد متکی بر فناوری اطلاعات و رابط انسان برای رسیدن به سطح آن بالا حمایت از دانشجویان و اطمینان از نگهداری از روش های عملیاتی دانشگاه.

دانشجویان و سازمان های حامی خود قدردانی مدل اجرایی تحویل برای تعدادی از دلایل، به ویژه:

  • مدیران پر مشغله از کار خود را برای مدت طولانی حذف نمی
  • دانش آموزان هیچ مشکلات در مراحل انتخابی و نهایی به فرهنگ های خارجی
  • برنامه ادغام زندگی و کار تجربه دانش آموزان با تفکر علمی شدن
  • سازمان از دانش آموزان استفاده از دانش خود را به محیط کار بر اساس تکرار شونده بهره مند
  • یک مفهوم مهم آموزشی در خود - دانش است با اضافه کردن دانش آکادمیک جدید به تجربه های موجود خود را تقویت
  • بسته کامل از جمله مواد به دانش آموز در بحرین تحویل داده، این آزاد کردن آنها به عنوان مثال از زمان هدر رفته پیدا کردن کتاب های متن
  • علاوه بر این، هزینه های برنامه آینه هزینه بریتانیا اما بدون محل سکونت، امرار معاش و هزینه مسافرت پرهزینه است.
  • سازمان قدردانی حفظ کارکنان خود را در طول دوره مطالعه و اغلب از نرم افزار فوری تفکر جدید بهره مند شوند
برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

Study British Executive MBA in Bahrain