Ahlia University Bahrain

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره دانشگاه آلیا

در دانشگاه Ahlia ما افتخار روبه رشد ما را به عنوان ارائه دهنده آموزش عالی عالی در پادشاهی بحرین و منطقه خلیج فارس افتخار می کنیم. کیفیت بالای آموزش و پرورش در دانشگاه اهالی در هسته همه چیز ما است و بررسی توسط آژانس تضمین کیفیت همچنان به رسمیت شناختن کیفیت آموزش و یادگیری ما است.117209_pexels-photo-1370296.jpeg

چرا تحصیل در AU

1. آموزش عالی و یادگیری عالی

نه تنها ما معتقدیم که آموزش و یادگیری با بالاترین کیفیت در بحرین، آژانس تضمین کیفیت به طور مداوم برنامه های ما را بررسی می کند و گزارش می دهد که ما در دانشگاه خصوصی خصوصی در بحرین هستیم.

2. تحقیقات بین المللی ما

دانشگاهیان و دانشجویان فارغ التحصیل ما به طور مداوم تحقیقاتی را انجام می دهند. منتشر شده در صدها مجله بین المللی، تحقیقات در موضوعات مختلف به عنوان "زنان و سیاست مقابله نظامی" و "ایجاد ظرفیت دانش برای توسعه پایدار در جهان عرب" انجام شده است.

3. محل شگفت آور

آسمان آبی، مناظر زیبا، هر نوع ورزش، فرمول یک مسابقه ای، فرهنگ باز و متنوع، خرید عالی، مرکزی به اروپا و آسیا و غروب های خیره کننده ترین نفس؛ دیگر چه میخواهید.

4. طیف وسیعی از برنامه ها

با پنج کالج که برنامه های PhD و MBA را از طریق برنامه های کارشناسی ارایه می دهند در طیف وسیعی از موضوعات حسابداری از طراحی داخلی و فیزیوتراپی، چیزی مطابق با ترجیحات شما در AU وجود دارد.

5. فرصت های شغلی باور نکردنی

فارغ التحصیلان ما به شدت از سوی بخش های عمومی و خصوصی در سطح بین المللی و منطقه ای به دنبال هستند. برنامه کارآموزی پیشرو ما اجازه می دهد تا هر دانش آموز به دست آوردن تجربه دست اول در دنیای کار قبل از فارغ التحصیلی، کمک به آنها بهتر پس از فارغ التحصیلی برای اشتغال آماده شود.

6. بهترین منابع و امکانات

در میان بسیاری از منابع و امکانات موجود برای دانش آموزان ما؛ کتابخانه ما به شما امکان دسترسی به 2.5 میلیون مجله الکترونیکی، 40،000 کتاب الکترونیکی و 8000 کتاب چاپی را می دهد، آزمایشگاه های ما این امکان را به شما می دهد تا مهارت های فنی مورد نیاز برنامه های مهندسی ما را یاد بگیرید و تمرین کنید و همکاری ما با بیمارستان دانشگاه حمدان اولین دانش آموزان فیزیوتراپی تجربه چند ساله

7. سرمایه گذاری در پردیس جدید ما

در سال 2017 ما اولین مرحله از مجتمع دانشگاهی جدیدی را که هدف آن ساخته شده است باز خواهیم کرد. این محل، در یک جزیره زیبا در بخش شمالی بحرین، که به وسیله وسیله نقلیه قابل دسترسی است، بهترین امکانات، فن آوری و منابع آموزشی موجود در بحرین را فراهم می کند.

8. تنوع دانش آموزان ما

در AU ما معتقدیم که همه دانشجویان صرف نظر از رنگ، نژاد، مذهب، ناتوانی فیزیکی یا یادگیری حق دارند که بهترین آموزش را داشته باشند که ما بتوانیم ارائه دهیم. در AU، ما به شدت کار می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که تمام دانش آموزان ما به همان اندازه و با احترام رفتار می کنند.

9. فرهنگ بین المللی ما

به اشتراک گذاری دانش و دانش در سراسر جهان برای آینده مهم است. در AU، ما همواره در حال توسعه همکاری های بین المللی است که فرصت های دانشجویان محلی و منطقه ای را برای تحصیل در خارج از کشور و پذیرش دانشجویان بین المللی در محوطه دانشگاه ما در بحرین فراهم می کند. این همکاری با اعضای هیئت علمی ما از 34 کشور مختلف با مدارک تحصیلی از برخی از بهترین دانشگاه های جهان است. این همکاری تضمین می کند که ما همچنان با دانشجویان ما کار می کنیم تا آنها را برای بازار جهانی آماده کنیم.

10. خانواده آخلا

اهلی به معنای "خانواده" در زبان عربی است. در AU، روابط بین اعضای هیات علمی، دانشجویان و کارکنان اداری ما، به این معنی است که ما بسیاری را به عنوان یک خانواده نزدیک توصیف کرده ایم. ما به دانشجویان و کارکنانمان احترام می گذاریم و کار خستگی ناپذیری را انجام می دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که هرچه با مشارکت شما در AU ارتباط برقرار می کنیم، بهترین تجربه را به شما می دهد.

چشم انداز و ماموریت

دیدگاه ما

دانشگاه آلیا تلاش می کند که به یک موسسه عالی بین المللی علمی و بین المللی تبدیل شود و از بالاترین سطح صداقت در دستیابی به برتری در زمینه آموزش و تحقیقات و در گستره وسیعی از خدمات حرفه ای با کیفیت بالا به جامعه حمایت کند.

ماموریت ما

مؤسسه دانشگاه Ahlia به عنوان موسسه برجسته آموزش عالی، حرکت مرزهای دانش بشری و ارتقاء سطح اجتماعی و زندگی جامعه است. در حمایت از این مأموریت، دانشگاه متعهد است:

 • تولید فارغ التحصیلان که با صلاحیت حرفه ای خود، چشم انداز انسانی و اخلاق بی نظیر متمایز هستند.
 • ارائه امکانات و حمایت از کارکنان خود برای پیگیری تحقیقات نوآورانه.
 • ایجاد دانشگاه اهلی به عنوان یک مرکز برتری در زمینه های مختلف دانش شناخته شده است.
 • همکاری با جوامع محلی و منطقه ای برای حمایت از نیازهای اجتماعی و اقتصادی.

ابتکارات استراتژیک و ارزشهای اصلی

Ahlia دارای چارچوب ده طرح استراتژیک است که به عنوان چارچوبی برای ارائه دیدگاه و مأموریت ما به کار می رود. اهداف چشم انداز، ماموریت و استراتژی ما ارزش های اصلی ماست، پوشش

 • برتری علمی
 • فرصت های آموزشی
 • رشد شخصی
 • مسئولیت اجتماعی
 • توجه
 • استانداردهای اخلاقی و اخلاقی بالا
 • تمامیت
 • حمایت از تحقیق و توسعه
 • شفافیت
 • ارائه خدمات با بالاترین کیفیت

مکان ها

منامه

Address
Exhibitions Avenue
منامه, فرمانداری پایتخت, بحرین