Iceland Academy of the Arts

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره آکادمی

1

ایسلند فرهنگستان هنر موسسه خودگردان ارائه آموزش عالی در هنرهای زیبا، تئاتر، رقص، موسیقی، طراحی، معماری و هنر آموزش و پرورش است.

نقش و هدف

نقش آکادمی ایسلند از هنر است که به تشویق تفکر مترقی در هنر و به تحریک نوآوری و توسعه در زمینه های مختلف. آکادمی ارائه می دهد آموزش در هنر در سطح دانشگاه و انتقال دانش و حرفه ای در هنر به جامعه ایسلندی. آن را در یک محیط جهانی عمل می کند و خود را در برابر آکادمی که در آموزش و پرورش هنر در کشورهای همسایه اکسل را می سنجد.

سه مقدار اصلی هدایت تمرکز و جهت آکادمی در تمام کار خود را:

  • کنجکاوی
  • درك كردن
  • شجاعت

کنجکاوی ما باعث به پرسش و جستجو برای روش های جدید، راه حل ها و پاسخ. ما آن پاسخ تشریح و تلاش برای درک آنچه خارجی به ما است. از طریق درک و آموزش ما در توسعه استعدادها و مهارت های ما نیاز دارد. در راه است که ما شجاعت ما به دنبال تقویت از اعتقادات ما و دید هنری ما است.

همکاری

ایسلند فرهنگستان هنر تاکید بر افزایش همکاری با دیگر موسسات آموزش عالی در کشور و نهادهای مختلف دیگر و شرکت. شرکای آن عبارتند از: دانشگاه ایسلند، دانشگاه ریکیاویک، دانشگاه کشاورزی ایسلند، دانشگاه بیفروست، موزه هنر ریکیاویک، گالری ملی ایسلند، موزه هنر زندگی، مدرسه موسیقی به Isafjordur، مرکز فرهنگی Skaftfell، سمفونی ایسلند ارکستر، ایسلند اپرا، سالن موسیقی سالور، سر، ریکیاویک، تئاتر شهر، تئاتر ملی، تئاتر Akureyri در، شرکت ایسلند رقص، هنر جشنواره ریکیاویک و پخش خدمات دولت.

ایسلند فرهنگستان هنر شرکت کنندگان فعال در همکاری های بین المللی است. آکادمی توافقنامه های دو جانبه با حدود 120 مؤسسات آموزش عالی در اروپا از طریق برنامه اراسموس ساخته شده است. در NordPlus، آکادمی با حدود 90 آکادمی هنر در نوردیکهای و بالتیک همکاری می کند. در حال آماده سازی برای همکاری با آکادمی هنر در آسیا، از جمله چین، ژاپن و تایلند ساخته شده است. بنابراین دانش آموزان می توانند تکمیل بخشی از مطالعات خود را در مکان های خارجی است. به طور کلی، تبادل دانشجو یک ترم طول می کشد. تعداد زیادی از دانش آموزان خارجی مبادله نیز در آکادمی ایسلند هنر مطالعات و معلمان مهمان متعدد خارجی در آکادمی طولانی تر یا کوتاه مدت از زمان آموزش.

تحصیلات

آکادمی ارائه می دهد آموزش تمام وقت در سطح دانشگاه، با تاکید بر آموزش برتر و آموزش برای دانش آموزانی که دقیقترین شرایط پذیرش گذشت. چهار دانشکده گروه ارائه برنامه های درجه در کارشناسی هنر سطح، از طریق شاخه های مختلف مطالعه است. سه بخش ارائه یک برنامه کارشناسی ارشد و علاوه بر گروه موسیقی ارائه می دهد یک برنامه دیپلم.

پیشرفت آموزشی

آموزش و پرورش در آکادمی در ECTS (سیستم انتقال اعتبار اروپا) اعتبار اندازه گیری شد. حجم کار در هر اعتباری بین مناطق موضوع متفاوت است، اما، به طور کلی، دانش آموز می توانید انتظار به اختصاص حداقل 25-30 ساعت کار در اعتبار.

مقطع کارشناسی

حداقل 180 ECTS برای یک BA یا B.Mus مورد نیاز است. درجه. برنامه درسی آکادمی برگزار شده است که برای حداکثر 72 ECTS در یک سال تحصیلی و بیش از 210 ECTS برای دوره کامل دانش آموز از مطالعه می شود.

یک دانشجوی تمام وقت باید حداقل 48 ECTS در یک سال تحصیلی کامل اجازه داده می شود برای پیشبرد به سال آینده از مطالعه.

به منظور پیشبرد از یک ترم به بعد، دانش آموزان باید تمام هزینه های برجسته پرداخت کرده اند. تغییرات به ثبت نام بعد از 1 اکتبر در نیمسال دوم در پاییز و 15 فوریه در ترم بهار مجاز نیست.

کل دوره ترکیبی دانش آموز از مطالعه باید یک سال و بالاتر از طول طبیعی مطالعه با توجه به زایمان / مرخصی تجاوز نمی کند، با استثنای نبود. پیشوا، در توصیه از یک دین، ممکن است استثنا در این مورد در شرایط خاص عطا کند. در آن موارد، دانش آموزان مربوطه شرایط خود را در نوشتن توضیح، بیان کرد دلایل خود را برای نرم افزار.

برنامه های کارشناسی ارشد

حداقل 120 ECTS برای MA، M.Mus مورد نیاز است. و M.Art.Ed. درجه است. برنامه درسی آکادمی برگزار شده است که برای حداکثر 66 ECTS در یک سال تحصیلی و بیش از 132 ECTS برای دوره کامل دانش آموز از مطالعه می شود.

دانشجویان کارشناسی ارشد در طراحی، هنرهای زیبا و ترکیب باید حداقل 48 ECTS به منظور پیشبرد به سال آینده از مطالعه کامل است.

به منظور پیشبرد از یک ترم به بعد، دانش آموزان باید تمام هزینه های برجسته پرداخت کرده اند. تغییرات به ثبت نام بعد از 1 اکتبر در نیمسال دوم در پاییز و 15 فوریه در ترم بهار مجاز نیست.

کل دوره بدون وقفه دانش آموز از مطالعه باید یک سال بالاتر و فراتر از طول طبیعی از مطالعه تجاوز. در وزارت آموزش و پرورش هنر، دوره بدون وقفه دانش آموز از مطالعه باید دو سال از طول طبیعی از مطالعه تجاوز نمی کند، با استثنای عدم توجه به زایمان / مرخصی. پیشوا، در توصیه از یک دین، ممکن است استثنا در این مورد تحت شرایط ویژه اعطا کند. در آن موارد، دانش آموزان مربوطه شرایط خود را در نوشتن توضیح، بیان دلایل کاربرد آنها.

پذیرش

ایسلند فرهنگستان هنر به دنبال افراد با استعداد و خلاق با آموزش و پرورش جامد پایه و دانش اولیه از هنر است.

برنامه های کاربردی برای سال تحصیلی 2016-2017 از در ژانویه 2016 باز خواهد شد.

فرم درخواست الکترونیکی موجود در وب سایت است. متقاضیان باید برای ارسال فرم الکترونیکی از نرم افزار است. دیگر اسناد و روش نرم افزار مورد نیاز متفاوت با توجه به هر بخش. به همین دلیل، بسیار مهم است که متقاضی بار خوانده شده اطلاعات بخش مربوطه از نزدیک و با دقت به پیروی از دستورالعمل.

یک برنامه معتبر نیست تا زمانی که متقاضی ارائه کرده است نرم افزار، غیر انتفایی هزینه درخواست و IAA مدارک زیر را دریافت کرده است:

  • فرم الکترونیکی با موفقیت ارسال
  • امضا چاپ کردن فرم الکترونیکی
  • نسخه گواهی شده از گواهی مدرک و ریز نمرات مدرسه
  • دیگر مدارک مورد نیاز (اطلاعات بخش مربوطه مراجعه کنید)

فرم الکترونیکی باید چاپ شود و پس از آن امضا کامل شده است و ارائه شده است. این شامل یک عکس گذرنامه در فرم الکترونیکی ضروری است. فرم پس از آن باید در تحویل داده می شود و یا به دفتر بخش مربوطه همراه با مدارک مورد نیاز ارسال می شود.

هزینه درخواست

IAA به اتهام 5.000 IKR برای هر برنامه. هزینه نرم افزار به کارت اعتباری متقاضیان هنگامی که برنامه در ارسال و غیر قابل استرداد می باشد عنوان شده است. فروشنده دارای تمام اطلاعات را از خریدار در رابطه با خرید به عنوان محرمانه است. تحت هیچ شرایطی اطلاعات به شخص ثالث واگذار کرد.

مطالعه، طراحی، موسیقی و هنر در ایسلند

ایسلند فرهنگستان هنر یک پلت فرم برای خلاقیت، آزمایش و تفکر انتقادی است. آکادمی ارائه می دهد یک شبکه نزدیک از دانشگاهیان، رهروان و دانش آموزان در ارتباط مستقیم با فرهنگ های محلی و در مجاورت چشم انداز وسیع روستایی از ایسلند.

در آکادمی ایسلند از هنر شما خواهد بود بخشی از یک شبکه گره پویا و نزدیک از هنرمندان و طراحان در آن شما باید آزادی برای آزمایش و کشف چیزهای جدید در مورد خود و عملکرد حرفه ای خود را.

هنرمندان و طراحان برجسته ترین ایسلند بخشی از و در آکادمی ایسلند هنر مانند راگناروک Kjartansson، Kjartan Sveinson (عضو سابق Sigur ROS)، ها Elfa اجرا Kristinsdóttir، ویولونیست و proffessor، آنا Þorvaldsdóttir، آهنگساز تحسین شده، VIK مورد مطالعه Prjónsdóttir و Siggi Eggerts.

با تفکر خلاق، ما جهان را تغییر دهید. هنر راه رجا، درک خود، محیط زیست خود و تاریخ خود و ایجاد یک آینده است. در چند سال گذشته، ارزش اقتصادی صنایع خلاق به همه آشکار شده است. توسط هنر ما نگرش را تغییر دهید، ما از مردم زندگی را تغییر دهید و در این کار، امیدوارم کمک به ساختن جهان به مکانی بهتر.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

از دوره های ارشد بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

ترکیب MA

Campus تمام وقت August 2017 ایسلند Reykjavik

این یک برنامه مطالعه دو ساله 120 ECTS است. دورهی کارشناسی ارشد برنامه در ترکیب موسیقی وسیله ای برای ایجاد و توسعه / منطقه خود را از تخصص به عنوان یک آهنگساز خود فراهم می کند که دانش آموز. [+]

این یک برنامه مطالعه دو ساله 120 ECTS است. دورهی کارشناسی ارشد برنامه در ترکیب موسیقی وسیله ای برای ایجاد و توسعه / منطقه خود را از تخصص به عنوان یک آهنگساز خود فراهم می کند که دانش آموز. دانش آموز می تواند از ماژول های مختلف در مورد تئوری موسیقی، الکترو آکوستیک، ابزار دقیق و ترکیب را به حمایت از / زمینه خود را انتخاب کنید. علاوه بر این، با هدف توسعه دانش آموزان مهارت های حرفه ای، دانش آموز می تواند از برنامه در کارآفرینی، مدیریت پروژه یا تحقیق انعکاسی هنری را انتخاب نمایید. اطلاعات کاربردی 120 ECTS دو سال تحصیل تمام وقت مصاحبه با متقاضیان را در ماه مه. پذیرش خواهد شد در ماه مه اعلام کرد ترم پاییز آغاز می شود اوت 25 حداکثر تعداد دانش آموزان برای MA ترکیب 4 دانش آموز در هر سال است آموزش زبان انگلیسی شهریه برای مدرسه سال 2016-17 ISK 796.000 در هر سال تحصیلی است. لطفا مستندات زیر از طریق پست الکترونیکی با نرم افزار ارسال: فرم الکترونیکی با موفقیت ارسال امضا چاپ از فرم های الکترونیکی و انگیزه نامه رزومه نسخه گواهی شده از گواهی مدرک و ریز نمرات مدرسه نمونه کارها از آثار لطفا صفحه وب ما برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه بازدید: www.lhi.is/en [-]

طراحی کارشناسی ارشد

Campus تمام وقت August 2017 ایسلند Reykjavik

ما در حال حاضر با استفاده از عبارت "طراحی" در مورد تفکر است که به مراتب فراتر از منطقه سنتی طراحی می رسد، به عنوان طراحی چرخد ​​اولین و مهمترین اطراف شکل دادن به فضای داخل ذهن انسان و لکه بینی فرصت های جدید. [+]

فکر اشکال جهان ما در حال حاضر با استفاده از عبارت "طراحی" در مورد تفکر است که به مراتب فراتر از منطقه سنتی طراحی می رسد، به عنوان طراحی چرخد ​​اولین و مهمترین اطراف شکل دادن به فضای داخل ذهن انسان و لکه بینی فرصت های جدید. طرح پژوهش، نیروی تحول و عمل سیاسی است. هیچ چیز بی ربط به آن است، می شود آن را آموزش و پرورش، سیاست، کسب و کار و یا جامعه به عنوان یک کل. ایده طراحی همه چیز برای فروش در مغازه ها است و نه منسوخ شده در حال حاضر، به عنوان اهداف اعلام شده از طراحی تبدیل شده اند منجر به تفکر، به تغییر نگرش و به یک تاثیر مثبت بر روی مردم چگونه زندگی می کنند. تقاضا از طراحان معاصر که آنها را از مسئولیت و قدرت خود را در جهان کرده است که محدودیت حداکثر تلاش ماتریالیسم رسیده آگاه هستند ساخته شده است. طراحان طرفداران مهم پایداری و رفتار مسئول، در مناطق ساخته شده و یا در طبیعت هستند. آنها باید قادر به خارج الگوهای آنها در جامعه به نظر می رسد، تنظیم مجدد و استفاده از این کار خوب است. تمرکز اصلی درک سیستماتیک از رابطه بین طراحی و محیط زیست است. دانش آموزان باید در مورد محل مفهومی طراحی بدانند و قادر به اتخاذ یک موضع مسئول نسبت به محیط زیست و جامعه است. دانش عمیق تر و افزایش مهارت برای تعامل با پروژه های طراحی پیچیده است. زل زل نگاه کردن به سمت مسائل فوری معاصر است. یک تغییر برای خوب در جامعه با استفاده از روش طراحی برای افزایش کیفیت زندگی و بهره وری - و به ایجاد ارزش. دانش آموزان تشویق به طور مداوم به دنبال راه حل های جدید و به پرورش اصالت، تخیل و تفکر انتقادی. ادغام ابتکار و خلاقیت و زیبایی شناسی، فن آوری، علم و اخلاق برای ایجاد ارزش مادی و ذهنی. گفتار در طراحی توسط تعمیق دانش در این زمینه و قرار دادن روش های طراحان در یک چارچوب گسترده تر افزایش یافته است. اطلاعات کاربردی 120 ECTS دو سال تحصیل تمام وقت مصاحبه با متقاضیان را در ماه می پذیرش خواهد شد در ماه مه اعلام کرد برنامه آغاز گردید 25 اگست حداکثر تعداد دانش آموزان برای MA طراحی 12 دانش آموزان در هر سال است آموزش زبان انگلیسی شهریه ISK 796.000 برای سال تحصیلی 2016-17 دانشگاهی بود. آن را برای برنامه های کاربردی برای مدرسه سال تحصیلی 2016-2017 از ژانویه 20th- 2016 مه 13 باز است. مشخصات و اهداف برنامه مطالعه برنامه کارشناسی ارشد در طراحی ایجاد یک پلت فرم به تعمیق دانش و افزایش شایستگی به انجام پروژه های طراحی پیچیده در مورد مسائل فوری زمان ما. این برنامه بر ادغام ابتکار و خلاقیت و زیبایی شناسی، فن آوری، علم و اخلاق برای ایجاد values.Emphasis محسوس و نامحسوس است در مقابله با شرایط غیر معمول در پرتو کوچکی از یک جامعه در یک کشور پهناور طبیعت با شکوه قرار می گیرد، با هدف از راه حل های قالب ریزی و سازه که ممکن است استفاده شود به یک کل بزرگتر است. بزرگترین چالش از طراحی معاصر development.Design پایدار است همیشه مستلزم همکاری و مشاوره و برنامه کارشناسی ارشد در طراحی یک فرصت برای همکاری گسترده در رشته ایجاد می کند. این برنامه ایجاد یک پلت فرم برای دانش آموزان به منظور توسعه روش ها و فرایندهای به پیاده سازی ایده که در آن اثرات طراحی ترویج افزایش کیفیت زندگی است. این برنامه تاکید بر: همکاری: به توسعه فرآیندهای مشترک و یکپارچه سازی طراحی، فن آوری و علم در همکاری با جامعه کسب و کار، دانشگاه ها، موسسات و گروه های دیگر در جامعه است. جامعه: برای ایجاد تغییر مثبت در جامعه با استفاده از روش طراحی برای افزایش کیفیت زندگی، بهره وری و ایجاد ارزش. پایداری: به تحقیق و توسعه پایداری با استفاده از روش طراحی شود و در نتیجه بهبود همزیستی انسان و طبیعت. پژوهش: برای ترویج افزایش خلق دانش و گفت و گو در طراحی. دانش آموزان در روش کار مستقل و منتقد در یک، برنامه مربوط به رشته ای که در آن تاکید تحقیقات بزرگ در طرح طراحی فکر بر روی چالش های واقعی در جامعه قرار داده شده آموزش داده است. محتوا و ساختار برنامه کارشناسی ارشد در طراحی تمام وقت دوره دو سال، 120 ECTS، که در مدرک کارشناسی ارشد در طراحی نقطه اوج است. دانشجویان انتظار می رود برای تکمیل 30 ECTS از دوره های نظری و کاربردی هر ترم. دوره های کاربردی را به تیم طراحی، کارگاه موضوعی و پروژه های فردی (بازدید کنندگان) در ارتباط با آزمایشگاه تحقیقاتی (بازدید کنندگان) تقسیم شده است. دروس نظری به دوره های مربوط به طراحی، سمینارها و دوره های انتخابی تقسیم شده است. در کارگاه تیم طراحی، چالش های فوری از زمان فعلی در گرفته و دانش آموزان پروژه مشترک تعریف شده توسط تجزیه و تحلیل و جمع آوری داده ها، کار بر روی طرح گیری که اثرات یک تغییر مثبت به شرایط فعلی، توسعه برنامه های پروژه و پیاده سازی طرح های پیشنهادی. این پروژه نیاز به یک ارتباط روشنی به جامعه، همکاری نیاز به ساختار می شود، پروژه اجرا و تجربه از روند کار و اثر آن منتشر شده است. در تیم طراحی است، تأکید بر کار گروهی، که در آن دانش آموزان در سال اول و دوم کار خود را با هم در اهداف کلی پروژه های موضوعی بزرگتر و توسعه فعالیت های پروژه خود را و یا جمعی، راه حل های فردی و یا سیستماتیک قرار داده است. پروژه های فردی با توجه به خلق دانش تخصصی از مناطق نظم و انضباط فردی در گروه با در نظر استادان در آزمایشگاه های تحقیقاتی، به عنوان مثال آزمایشگاه تحقیقاتی در نوع و رسانه ها، آزمایشگاه تحقیقاتی در مطالعات عکاسی، آزمایشگاه تحقیقاتی در ارتباط تصویری و آزمایشگاه تحقیقاتی در توسعه تجزیه و تحلیل مکانی. در کنار پروژه های فردی و پروژه های تیم طراحی، دانش آموزان در سمینارها که در آن موضوعات تخصصی این رشته مورد بحث قرار شرکت می کنند. نظریه ها و روش ها از طریق سخنرانی و بحث در سمینارها و پایه نظری دانش آموزان معرفی شده است افزایش یافته به توسعه پروژه های خود را دارند. از طریق سمینارها دپارتمان جمعی در فرهنگستان هنر، بحث منظم در بین دانش آموزان و معلمان، که در آن تاکید ویژه است که در تحقیقات در هنر و ادغام ایجاد هنر و پژوهش قرار داده است. در این سمینارها، تاکید شده است در دانش آموزان از اشکال هنر های مختلف کار بر روی پروژه های جمعی قرار داده است. در دروس نظری مربوط به طراحی، است که تاکید بر انتشار و برای افزایش درک دانش آموزان از اندیشه، نظریه ها و روش که ممکن است نور تازه ای بر پرتاب و تعمیق فرآیندهای طراحی وجود دارد. تاکید بر اندیشه های میان رشته ای، فرهنگی و تجزیه و تحلیل اجتماعی است. در طول این دوره، است که تاکید بر ادغام دروس نظری و دوره های طراحی خلاق وجود دارد. دروس تئوری را به سه قسمت تقسیم می شود: دروس نظری مربوط به طراحی آکادمی سمینار دانشجویان کارشناسی ارشد هنر جمعی، دوره های انتخابی از طریق آموزش پژوهش، دروس نظری، شرکت در سمینارها، پروژه های فردی و پروژه های مشترک، دانش آموزان در ایجاد پروژه های و مدیریت آنها، به طور فعال در همکاری شرکت کننده، shouldering مسئولیت و به اشتراک گذاری شایستگی ها، ایده ها و دانش خود در شرایط مختلف آموزش داده است. تعلیم آموزش می گیرد در استودیو، در سخنرانی ها، در سمینارها، در کلاس های بحث گروهی و در طول بررسی از پروژه های تحت هدایت مربیان که به عنوان حرفه ای داخل و خارج از آکادمی کار می کنند. دانش آموزان درک و تجربه اهمیت کار تیمی به دست آورید، در مدرسه و در پروژه های مشترک میان رشته ای بزرگتر. دانش آموزان دارای امکانات کار در استودیو جمعی برای دانشجویان کارشناسی ارشد در طراحی. استودیو یک پلت فرم برای خلق دانش، ایجاد هنر، همکاری و انتشار است. استودیو یک محیط است که به ترویج کار مستقل که در آن تفکر خلاق و انتقادی بر چالش های زمان فعلی در دانش آموزان را تشویق ایجاد می کند. ارزیابی ارزیابی بر پیشرفت دانش آموز در هر ترم است. در ارزیابی، تمامی مراحل طراحی بررسی است. جمع آوری داده، تحقیق، تجزیه و تحلیل، برنامه ریزی پروژه، توسعه ایده، انتشار، پردازش و ارائه و چگونه همه بخش هایی از طراحی آنها باید انجام شود از ایده تا اجرا می باشد. بررسی و نقد جمعی از پروژه های دانش آموزان را در پایان دوره ها، با معلمان و متخصصان خارجی. ارزیابی نظر می رسد در کیفیت و ارائه پروژه با توجه به هر یک از وضعیت پروژه های در بازه زمانی مربوطه. پروژه MA موضوع پروژه کارشناسی ارشد است به ابتکار دانش آموز است. وجود دارد، منافع خود، احساسات و شهود اهمیت است. یک دانش آموز ساختار فرایند طراحی پروژه (تصویر را ببینید) در همکاری با مربی خود تعریف می کند و. این پروژه باید زمینه های اجتماعی دارند. محلی و یا بین المللی است. آن را باید در نظر گرفته شود، نشان دادن توانایی های فنی مربوطه، درک زیبایی شناسی و آگاهی اخلاقی. پروژه MA ممکن است از تحقیق و کار طراحی در پروژه های فردی دانش آموزان (بازدید کنندگان) ایجاد شده و یا تیم طراحی را صادر کند. در آغاز، دانش آموز تجزیه و تحلیل وضعیت پروژه باعث می شود و به صراحت می گوید که چرا انتخاب موضوع فوری است. دانش آموز باید قادر به توضیح اهمیت اجتماعی و زمینه پروژه و ایجاد یک برنامه برای یک فرایند طراحی. تحقیقات و زمینه بخشی از فرآیند طراحی می باشد. آن است که همیشه در فراتر رفتن از آنچه که دانش آموز می داند و ایجاد دانش جدید است. این کار است که در آنچه در آن ممکن است برای تدریس به کارگردانی و آنچه باید کشف شود. روند کار ثبت شده و ساخته شده صریح و روشن همراه با جمع آوری داده ها و زمینه ایدئولوژیک است. هدف این است که از خواب بیدار و بالغ نیروهای که دروغ استفاده نشده و یا خفته. این مهم است که به توسعه شجاعانه، برای پیدا کردن و تعریف countercurrents به یک پروژه و همچنین ارزیابی و در نظر گرفتن خطرات در پیشرفت این پروژه است. دانش آموز باید از چارچوب بزرگتر آگاه باشند. نتیجه گیری (پیشنهاد / پایان نامه) پس از آن در نمایشگاه نهایی است که به روی عموم باز ارائه شده است. این باید در نظر گرفته شود و نشان دادن برنامه کارشناسی ارشد مستقل و منتقد AdmissionThe در طراحی ارائه می دهد یک پلت فرم برای افرادی که می خواهند به کار در رشته های با ذهن باز و حیاتی است. مانند یک پلت فرم است با فشار دادن در به منظور پاسخگویی به چالش های مختلف زمان ما. نتایج یادگیری پس از اتمام مطالعات خود، دانش آموزان باید قادر به: درک نظریه، ایدئولوژی، مفاهیم و روش های طراحی و مطالعات دانشگاهی مرتبط در زمینه بین المللی. نشان اصالت در عمل، استفاده از شهود و تخیل در آفرینش هنری / طراحی تصمیم گیری مستقل در ساختار، پردازش و اجرای پروژه های و دولت مورد آنها در زمینه های حرفه ای است. قادر به درک و طرح های پیچیده و توسعه این در یک زمینه حرفه ای است. قادر به استفاده از دانش، فهم، شهود خود در طراحی و روش های حرفه ای در کار خود. قادر به گرفتن ابتکار عمل و برای مدیریت پروژه، شرکت فعال در همکاری، مسئولیت شانه برای اثرات پروژه و انتشار شایستگی ها، ایده ها و دانش خود را به متخصصان و عموم مردم. قادر به تجزیه و تحلیل و ارزیابی چالش های اخلاقی در زمینه هنری و علمی است. درس دادن این برنامه بر ادغام الهام بخش، ابتکار و خلاقیت، زیبایی شناسی، فن آوری، علم و اخلاق برای ایجاد ارزش محسوس و نامحسوس. دانش آموزان در روش کار مستقل و منتقد در یک، برنامه مربوط به رشته ای که در آن تاکید تحقیقات بزرگ در طرح طراحی فکر بر روی چالش های واقعی در جامعه قرار داده شده آموزش داده است. هسته از 2 سال دوره کارشناسی ارشد می گیرد در استودیوهای دانش آموزان. تاکید شده است در عمل و تحقیقات مربوط به ساخت و ساز سیستماتیک زمینه مفهومی از کار خود را از طریق پروژه های تیم های فردی و طراحی قرار می گیرد. هدف این است که به تعمیق دانش و افزایش شایستگی به انجام پروژه های پیچیده، که به طور مستقیم نگاه دانش آموز نسبت به مسائل فوری زمان ما. پایه و اساس است که از آغاز این دوره با مطالعه پیشنهاد دانش آموز گذاشته شد. پس از آن دانش آموزان به طور پیوسته کار بر روی اجرای بیشتر و توسعه کار خود را در مشورت با سرپرستان خود و بازدید از استادان است. دوره های تئوری در نظر گرفته شده برای افزایش توانایی و دانش دانش آموزان در استفاده از تفکر انتقادی؛ تأکید بر مقابله شرایط غیر معمول در پرتو کوچکی از یک جامعه در یک کشور پهناور طبیعت با شکوه، با هدف از راه حل های قالب ریزی و سازه که ممکن است استفاده شود به یک کل بزرگتر قرار داده است. بزرگترین چالش از طراحی معاصر توسعه پایدار است. دانش آموزان شرکت در یک سمینار میان رشته ای است که برای تمام دانشجویان کارشناسی ارشد از IAA اجباری است. در این سمینار، روش تحقیق و پژوهش با فکر خاصی داده شده به ادغام تمرین و پژوهش هنری، همراه با روش علمی مورد بحث است. طراحی همیشه مستلزم همکاری و مشاوره و برنامه فرصتی برای همکاری گسترده در رشته ایجاد می کند. این برنامه ایجاد یک پلت فرم برای دانش آموزان به منظور توسعه روش ها و فرایندهای به پیاده سازی ایده که در آن اثرات طراحی ترویج افزایش کیفیت زندگی است. تاکید برنامه: همکاری: به توسعه فرآیندهای مشترک و یکپارچه سازی طراحی، فن آوری و علم در همکاری با جامعه کسب و کار، دانشگاه ها، موسسات و گروه های دیگر در جامعه است. جامعه: برای ایجاد تغییر مثبت در جامعه با استفاده از روش طراحی برای افزایش کیفیت زندگی، بهره وری و ایجاد ارزش. توسعه پایدار: به تحقیق و توسعه پایداری با استفاده از روش طراحی شود و در نتیجه بهبود همزیستی انسان و طبیعت. پژوهش: برای ایجاد همکاری بین تئوری، تحقیق و طراحی از طریق عمل بر اساس نوشتن و گفت و گو اطلاع حیاتی است. برای پروژه کارشناسی ارشد خود، دانش آموزان به برگزاری یک ارائه عمومی / نمایشگاه. عمل هنر می گیرد برای اولین بار اما دانش آموز است برای ارائه پایان نامه. ارزیابی این پروژه بر روی یکپارچه سازی ارائه هنری و تجزیه و تحلیل انتقادی است. [-]

کارشناسی ارشد هنرهای زیبا

Campus تمام وقت August 2017 ایسلند Reykjavik

برنامه کارشناسی ارشد در هنرهای زیبا در آکادمی ایسلند از هنر ارائه می دهد یک پلت فرم برای دانش آموزان به تعمیق دانش خود و افزایش مهارت های خود را در زمینه هنرهای زیبا، تقویت دیدگاه های شخصی خود و مربوط عمل هنری خود را به معیارهای نظری نظم و انضباط است. [+]

مشخصات و اهداف برنامه مطالعه برنامه کارشناسی ارشد در هنرهای زیبا در آکادمی ایسلند از هنر ارائه می دهد یک پلت فرم برای دانش آموزان به تعمیق دانش خود و افزایش مهارت های خود را در زمینه هنرهای زیبا، تقویت دیدگاه های شخصی خود و مربوط عمل هنری خود را به معیارهای نظری نظم و انضباط است. البته باعث خواسته های بزرگ برای روش کار مستقل است. است که تاکید بر عمل هنر و تحقیقات مربوط به یک ساختمان تا سیستماتیک دانش وجود دارد، که به دانش آموزان توسعه دستور خوبی از هر دو پارامتر علمی و عملی از هنر خوب در آماده سازی برای کار به عنوان هنرمندان مستقل در زمینه هنر معاصر است. یکی از ویژگی های منحصر به فرد از آکادمی ایسلند برنامه استاد هنرهای مجاورت دانش آموزان را به رشته های دیگر در هنر در آکادمی است. همکاری در زمینه هنرهای زیبا، موسیقی، طراحی و تئاتر از طریق دانش آموزان دوره کار و توسعه مستقل از آثار خود را ارائه شده است. برنامه های مقطع کارشناسی ارشد مستلزم مشارکت در این زمینه حرفه ای از هنر است. وزارت هنرهای زیبا با تمام موسسات هنر اصلی در این کشور همکاری، علاوه بر همکاری های مختلف با آکادمی داخلی و خارجی، هنرمندان و مسئولان و نظریه پردازان در این زمینه بین المللی هنرهای زیبا. دانش آموزان در نتیجه به فرصت های بی شماری برای تخصص در ارتباط با زمینه های مختلف از منافع خاص و همچنین پروژه های مربوط به طبیعت و ویژگی های محلی این کشور قرار گرفته است. تاکید اصلی این دوره ارتقاء خلاقیت مستقل و مترقی بصری دانش آموز است. عمل هنر و پژوهش از اولویت برخوردار است و هدف این دوره به منظور ارتقاء مهارت دانش آموزان در روش های نظم و انضباط، آموزش آنها را به بحث در مورد کار خود و برای تبدیل شدن به شرکت کنندگان فعال در زمینه بین المللی هنرهای زیبا. پذیرش متقاضیان باید مدرک دیپلم در رشته هنرهای زیبا یا رشته های مرتبط در هنر و تئوری داشته باشد. تأکید بر متقاضیان در اختیار داشتن دانش و شایستگی برای تمرین هنر مستقل با ابتکار و توانایی به دنبال ایده های خود را از طریق قرار داده است. پیشنهاد مطالعه در طرح پیشنهادی مطالعه خود، متقاضی باید یک توصیف از قصد هنری خود و اهداف شخصی در برنامه کارشناسی ارشد در رشته هنرهای زیبا در آکادمی ایسلند از هنر را ارسال کنید. پیشنهاد می شود یک یا دو صفحه طولانی است. نیازهای زیر را از در پیشنهاد مطالعه خطاب: چرا متقاضی برای برنامه اصلی در هنرهای زیبا در آکادمی ایسلند از هنر استفاده و انتظارات آنچه را که در رابطه با برنامه استاد است. مواد و روش ها و رسانه های که متقاضی در نظر دارد برای استفاده در مطالعات خود را. تجزیه و تحلیل از چارچوب کار؛ با توجه به منابع، مسائل و تم ها. چه موضوع متقاضی در نظر دارد برای کشف در مطالعات خود را. مورد Porfolio نمونه کارها از عمل هنری applicant's به عنوان یک مروری جامع بر کار خود را. نمونه کارها باید اندازه A4 یا A3 باشد. باید مدارک لازم تا 20 از آثار applicant's شامل؛ عکس روشن، کامپیوتر چاپ یا سایر نسخه از آثار. این مهم است که مشخص اگر این پروژه یک مشترک است. آثار ممکن است بالاتر از پنج سال. عنوان، اندازه، مواد و سال: همراه هر کار باید یک شرح می شود با. آثار ویدئویی باید با عکس و شرح کوتاهی از محتوای آنها شرح داده شده، علاوه بر آن ممکن است به عنوان فیلم اسناد و مدارک تکمیلی و / یا آثار صوتی بر روی دی وی دی را ارسال کنید. مجموع مدت زمان در حال اجرا از چنین کاری باید ده دقیقه تجاوز نمی کند. اگر کار در سوال این است که دیگر پس از آن یک بخشی از کار باید همراه با اطلاعات مربوط به زمان اجرای کل ارسال گردد. اطلاعات مربوط به پس زمینه، مطالعات قبلی، کار قبلی و هر چیز دیگری به پس زمینه هنری از متقاضی مرتبط است. منابع نوشته از سه نفر که می دانیم که کار هنری applicant's. یک کمیته پذیرش ویژه منصوب ارزیابی برنامه های کاربردی بر اساس مواد ارسال و مصاحبه است. مورد نیاز زبان برنامه کارشناسی ارشد در هنرهای زیبا یک برنامه بین المللی است. انگلیسی زبان اصلی آموزش تدریس خصوصی اما ممکن است در ایسلند و یا انگلیسی باشد. دانش آموزان باید بتوانند خود را در زبان انگلیسی بیان می شود. ممکن است لازم باشد که متقاضی گذراندن آزمون TOEFL. لطفا مستندات زیر از طریق پست الکترونیکی با نرم افزار ارسال: فرم الکترونیکی با موفقیت ارسال امضا چاپ از فرم های الکترونیکی و انگیزه نامه رزومه توصیه نسخه گواهی شده از گواهی مدرک و ریز نمرات مدرسه نمونه کارها از آثار اطلاعات کاربردی 120 ECTS دو سال تحصیل تمام وقت مصاحبه با متقاضیان را در ماه می پذیرش اعلام خواهد شد پایان ماه مه برنامه آغاز گردید 25 اگست حداکثر تعداد دانش آموزان برای MA هنرهای زیبا 8 دانش آموزان در هر سال است آموزش زبان انگلیسی هزینه درخواست ISK 5000 هزینه ها ISK 796.000 در هر سال تحصیلی. محتوا و ساختار برنامه کارشناسی ارشد در هنرهای زیبا تمام وقت دوره دو سال، 120 ECTS است. ساختار این دوره به عمل مستقل هنری، سمینارها، دوره های نظری و یک پروژه نهایی تقسیم شده است. دانش آموزان باید 30 ECTS هر ترم کامل است. آموزش جزء اصلی از دوره عمل استودیو است، و در نتیجه یک پروژه Master's. برای این منظور، دانش آموز توسط یک معلم اصلی است که او در طول دوره مطالعه زیر پشتیبانی می شود. مشاوره و راهنمایی اضافی موجود از معلمان دیگر در وزارت، متخصصان در کارگاه ها و هنرمندان مهمان و دانشگاهیان آمده است که برای تدریس در دانشگاه هنرهای زیبا در هر سال است. دانش آموزان علاوه بر این باید انتخاب از مشارکت در پروژه های مشترک هنری بین المللی و داخلی و پروژه های تحقیقاتی مستقل است. بخش تئوری این دوره به سمینارها، دوره های نظری، طرحهای پژوهشی مستقل و پایان نامه، که بخشی از پروژه نهایی برای کارشناسی ارشد به شکل تقسیم شده است. در گروه سمینارها هنرهای زیبا، است که تاکید بر ادغام کار عملی و نظری در عمل هنر دانش آموزان وجود دارد. علاوه بر سخنرانی در نظریه هنر، مطالعات فرهنگی، تاریخ ایده ها و فلسفه هنر، به نام چند، سمینارها در نظر گرفته شده برای افزایش دانش و شایستگی دانش آموزان دوره در استفاده از تفکر انتقادی در فرآیندهای هنری خود، در بحث ها و در ارائه و حیاتی تجزیه و تحلیل کار خود هستند. دانش آموزان همچنین در جمعی سمینارها برنامه استاد در آکادمی ایسلند هنر شرکت در آن دانش آموزان از رشته های مختلف هنری را تشویق به همکاری با یکدیگر در پروژه های اجتماعی. این یک پلت فرم باز سخنرانی و بحث که در اطراف می چرخد، از یک سو، روش کار عملی، به عنوان مثال روشهای اساسی پژوهش هنری، نگارش دانشگاهی، انتشار و تدریس و از سوی دیگر، تاریخ ایده در هنر و مقدمه است دیدگاه های مختلف، ایده ها و روش اشکال هنر است. خارج دوره های هسته ای اجباری، دانش آموز انتخاب خود را از دوره های تحصیلی مربوط به منطقه خود را از منافع و کار مستقل خود را سازمان می دهد. دوره ها و سمینارهای در مقطع کارشناسی ارشد در بخش های دیگر در آکادمی ایسلند از هنر و در تئوری هنر در دانشگاه ایسلند ممکن است انتخاب شود، علاوه بر دوره های در سطح کارشناسی، بر این اساس که آنها افزایش تخصص دانش آموز است. دانش آموزان می توانند یک برنامه مبادله وارد کنید و یا دوره های پروژه در خارج از کشور به مدت یک ترم و آن مطلوب است که این محل را در طول دوره دوم این دوره است. دانش آموز فرصت برای کار بر روی یک پروژه تحقیقاتی مستقل در حوزه مطالعات هنرهای زیبا در رابطه با منطقه خود را از علاقه و pracice هنری به منظور تعمیق و گسترش دانش خود را از یک منطقه خاص تخصصی است. این پروژه در مشورت با استاد مدیر برنامه دوره و رئیس تئوری در دانشگاه هنرهای زیبا تعریف شده است. دانش آموز در این پروژه تحقیقاتی تحت هدایت یک معلم خصوصی کار می کند. پیشرفت student's کار هر ترم فرم های پایه از پایان ارزیابی مدت. ارائه گروه و بررسی از کار student's می گیرد با آموزگار، هنرمندان مهمان و دیگر متخصصان. دانش آموز پس از به استادش تسلیم یک متن و یک نمونه کارها به روز که اسناد و منعکس کننده در توسعه کار خود را در طول ترم. ارزیابی بر روی پروژه های ارسال و بر اساس student's مشارکت فعال در سمینارها و دوره های. پروژه نهایی توسعه عمل هنر student's و پژوهش مستقل هنری در پروژه نهایی برنامه استاد متبلور شده است. تاکید اصلی در توسعه عمل هنری student's است اما او همچنین باید یک پایان نامه نهایی به عنوان یک مکمل بازتابنده به کار ارسال کنید. علاوه بر این، دانش آموز پروژه نهایی خود را در یک نمایشگاه درجه برای برنامه استاد ارائه شده است. این می تواند در قالب یک نمایشگاه و یا تعامل با مخاطبان در یک رویداد عمومی باشد. در پایان نامه، دانش آموز باید فکر و کار هنری خود را تجزیه و تحلیل، نشان دادن درک خوب و شناخت بافت، تاریخ و منابع فرهنگی در هنر معاصر است. این پروژه توسط یک پانل با امتحان های خارجی مورد بررسی و ارزیابی است بر روی یکپارچه سازی ارائه هنری و زمینه بخشی نظری است. زمینه وزارت هنرهای زیبا سخنرانی گسترش هر سال، تعدادی از هنرمندان و دانشگاهیان ارائه سخنرانی و ارائه در کار خود و ایده ها در سخنرانی ناهار باز در دانشگاه هنرهای زیبا. سخنرانی ها، تحت عنوان استودیو، پشت درهای بسته و فرمت، در نظر گرفته شده را به شما معرفی و بحث در مورد مسائل مختلف از نظر از جهان هنر و معاصر فرهنگ و همچنین ارتباط بین رشته ها و مشاغل مختلف را تشویق کنند. سخنرانی ها بخش مهمی از روابط عمومی Academy's و همچنین به عنوان یک پلت فرم باز برای ارتباط بین دانش آموزان و جهان از ایده ها و تجربه از هنرمندان و دانشگاهیان. Hugarflug (ذهن پرواز) Hugarflug یک سری سخنرانی های جدید در فرهنگستان هنر در نظر گرفته شده برای ایجاد یک پلت فرم برای بحث انتقادی در مورد تحقیق در رشته دانشگاهی هنر است. تاکید بر تنوع که در رویکرد، انتشار و درمان وجود دارد قرار داده است. ارزش عملی و محیط حرفه ای یک کارشناسی ارشد در رشته هنرهای زیبا از آکادمی ایسلند از هنر دانش آموزان آماده برای کار به عنوان هنرمندان تجسمی مستقل در سطح بین المللی، برای شرکت در نمایشگاه ها و بحث ها و شرکت اقامت هنر و درخواست برای کمک های مالی. البته می تواند در حرفه های مختلف مرتبط، به عنوان مثال در موسسات هنر، در آموزش و در رسانه ها مفید است. علاوه بر این، ممکن است فرض شود که تفکر خلاق و انتقادی با قابلیت اتصال به میان رشته ای در وزارت زیبا Arts' برنامه استاد تدریس می تواند استفاده در پروژه های مترقی و نوآوری در تمام زمینه های زندگی اجتماعی و فرهنگی در ایسلند است. برنامه زمانبندی ترم 1 عمل هنری (سمینار استودیو + + تئوری) خرید و فروش، 2 ECTS اجباری کار در استودیو، 14 ECTS اجباری هنرهای زیبا سمینارها، 4 ECTS اجباری سمینارها استاد میان رشته ای است سمینار میان رشته ای از استاد است: روش پژوهش هنری و کار دانشگاهی، 4 ECTS اجباری نظریه MA نظریه هنر معاصر، 4 ECTS اجباری نظریه BA تاثیر سینمای در هنر معاصر، 2 ECTS انتخابی رنگ، درک و تفسیر، 2 ECTS انتخابی زیبایی شناسی در فلسفه معاصر، 2 ECTS انتخابی مجموع ECTS 28 ECTS اجباری 2 ECTS انتخابی ترم 2 عمل هنری (سمینار استودیو + + تئوری) کار در استودیو، 18 ECTS اجباری سمینارها هنرهای زیبا، 4 ECTS انتخابی: پروژه مستقل تحقیقاتی پروژه های بین المللی / داخلی مشترک تبادل مطالعات سمینارها استاد میان رشته ای است استاد میان رشته ای را سمینار II: پژوهش و انتشار هنری، 2 ECTS اجباری نظریه MA ادراک و خلاقیت هنری، 4 ECTS انتخابی نظریه BA عکاسی در هنر معاصر، 2 ECTS انتخابی مناظر و طبیعت در هنر بصری، 2 ECTS انتخابی مجموع ECTS 24 ECTS اجباری 6 ECTS انتخابی [-]

ویدئو ها

MA Design - Jiao Jiaoni

MA Design - Arite Fricke