Iceland Academy of the Arts

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره آکادمی

ایسلند فرهنگستان هنر موسسه خودگردان ارائه آموزش عالی در هنرهای زیبا، تئاتر، رقص، موسیقی، طراحی، معماری و هنر آموزش و پرورش است.

نقش و هدف

نقش آکادمی ایسلند از هنر است که به تشویق تفکر مترقی در هنر و به تحریک نوآوری و توسعه در زمینه های مختلف. آکادمی ارائه می دهد آموزش در هنر در سطح دانشگاه و انتقال دانش و حرفه ای در هنر به جامعه ایسلندی. آن را در یک محیط جهانی عمل می کند و خود را در برابر آکادمی که در آموزش و پرورش هنر در کشورهای همسایه اکسل را می سنجد.

سه مقدار اصلی هدایت تمرکز و جهت آکادمی در تمام کار خود را:

کنجکاوی درك كردن شجاعت

کنجکاوی ما باعث به پرسش و جستجو برای روش های جدید، راه حل ها و پاسخ. ما آن پاسخ تشریح و تلاش برای درک آنچه خارجی به ما است. از طریق درک و آموزش ما در توسعه استعدادها و مهارت های ما نیاز دارد. در راه است که ما شجاعت ما به دنبال تقویت از اعتقادات ما و دید هنری ما است.

همکاری

ایسلند فرهنگستان هنر تاکید بر افزایش همکاری با دیگر موسسات آموزش عالی در کشور و نهادهای مختلف دیگر و شرکت. شرکای آن عبارتند از: دانشگاه ایسلند، دانشگاه ریکیاویک، دانشگاه کشاورزی ایسلند، دانشگاه بیفروست، موزه هنر ریکیاویک، گالری ملی ایسلند، موزه هنر زندگی، مدرسه موسیقی به Isafjordur، مرکز فرهنگی Skaftfell، سمفونی ایسلند ارکستر، ایسلند اپرا، سالن موسیقی سالور، سر، ریکیاویک، تئاتر شهر، تئاتر ملی، تئاتر Akureyri در، شرکت ایسلند رقص، هنر جشنواره ریکیاویک و پخش خدمات دولت.

ایسلند فرهنگستان هنر شرکت کنندگان فعال در همکاری های بین المللی است. آکادمی توافقنامه های دو جانبه با حدود 120 مؤسسات آموزش عالی در اروپا از طریق برنامه اراسموس ساخته شده است. در NordPlus، آکادمی با حدود 90 آکادمی هنر در نوردیکهای و بالتیک همکاری می کند. در حال آماده سازی برای همکاری با آکادمی هنر در آسیا، از جمله چین، ژاپن و تایلند ساخته شده است. بنابراین دانش آموزان می توانند تکمیل بخشی از مطالعات خود را در مکان های خارجی است. به طور کلی، تبادل دانشجو یک ترم طول می کشد. تعداد زیادی از دانش آموزان خارجی مبادله نیز در آکادمی ایسلند هنر مطالعات و معلمان مهمان متعدد خارجی در آکادمی طولانی تر یا کوتاه مدت از زمان آموزش.

تحصیلات

آکادمی ارائه می دهد آموزش تمام وقت در سطح دانشگاه، با تاکید بر آموزش برتر و آموزش برای دانش آموزانی که دقیقترین شرایط پذیرش گذشت. چهار دانشکده گروه ارائه برنامه های درجه در کارشناسی هنر سطح، از طریق شاخه های مختلف مطالعه است. سه بخش ارائه یک برنامه کارشناسی ارشد و علاوه بر گروه موسیقی ارائه می دهد یک برنامه دیپلم.

پیشرفت آموزشی

آموزش و پرورش در آکادمی در ECTS (سیستم انتقال اعتبار اروپا) اعتبار اندازه گیری شد. حجم کار در هر اعتباری بین مناطق موضوع متفاوت است، اما، به طور کلی، دانش آموز می توانید انتظار به اختصاص حداقل 25-30 ساعت کار در اعتبار.

مقطع کارشناسی

حداقل 180 ECTS برای یک BA یا B.Mus مورد نیاز است. درجه. برنامه درسی آکادمی برگزار شده است که برای حداکثر 72 ECTS در یک سال تحصیلی و بیش از 210 ECTS برای دوره کامل دانش آموز از مطالعه می شود.

یک دانشجوی تمام وقت باید حداقل 48 ECTS در یک سال تحصیلی کامل اجازه داده می شود برای پیشبرد به سال آینده از مطالعه.

به منظور پیشبرد از یک ترم به بعد، دانش آموزان باید تمام هزینه های برجسته پرداخت کرده اند. تغییرات به ثبت نام بعد از 1 اکتبر در نیمسال دوم در پاییز و 15 فوریه در ترم بهار مجاز نیست.

کل دوره ترکیبی دانش آموز از مطالعه باید یک سال و بالاتر از طول طبیعی مطالعه با توجه به زایمان / مرخصی تجاوز نمی کند، با استثنای نبود. پیشوا، در توصیه از یک دین، ممکن است استثنا در این مورد در شرایط خاص عطا کند. در آن موارد، دانش آموزان مربوطه شرایط خود را در نوشتن توضیح، بیان کرد دلایل خود را برای نرم افزار.

برنامه های کارشناسی ارشد

حداقل 120 ECTS برای MA، M.Mus مورد نیاز است. و M.Art.Ed. درجه است. برنامه درسی آکادمی برگزار شده است که برای حداکثر 66 ECTS در یک سال تحصیلی و بیش از 132 ECTS برای دوره کامل دانش آموز از مطالعه می شود.

دانشجویان کارشناسی ارشد در طراحی، هنرهای زیبا و ترکیب باید حداقل 48 ECTS به منظور پیشبرد به سال آینده از مطالعه کامل است.

به منظور پیشبرد از یک ترم به بعد، دانش آموزان باید تمام هزینه های برجسته پرداخت کرده اند. تغییرات به ثبت نام بعد از 1 اکتبر در نیمسال دوم در پاییز و 15 فوریه در ترم بهار مجاز نیست.

کل دوره بدون وقفه دانش آموز از مطالعه باید یک سال بالاتر و فراتر از طول طبیعی از مطالعه تجاوز. در وزارت آموزش و پرورش هنر، دوره بدون وقفه دانش آموز از مطالعه باید دو سال از طول طبیعی از مطالعه تجاوز نمی کند، با استثنای عدم توجه به زایمان / مرخصی. پیشوا، در توصیه از یک دین، ممکن است استثنا در این مورد تحت شرایط ویژه اعطا کند. در آن موارد، دانش آموزان مربوطه شرایط خود را در نوشتن توضیح، بیان دلایل کاربرد آنها.

پذیرش

ایسلند فرهنگستان هنر به دنبال افراد با استعداد و خلاق با آموزش و پرورش جامد پایه و دانش اولیه از هنر است.

برنامه های کاربردی برای سال تحصیلی 2016-2017 از در ژانویه 2016 باز خواهد شد.

فرم درخواست الکترونیکی موجود در وب سایت است. متقاضیان باید برای ارسال فرم الکترونیکی از نرم افزار است. دیگر اسناد و روش نرم افزار مورد نیاز متفاوت با توجه به هر بخش. به همین دلیل، بسیار مهم است که متقاضی بار خوانده شده اطلاعات بخش مربوطه از نزدیک و با دقت به پیروی از دستورالعمل.

یک برنامه معتبر نیست تا زمانی که متقاضی ارائه کرده است نرم افزار، غیر انتفایی هزینه درخواست و IAA مدارک زیر را دریافت کرده است:

فرم الکترونیکی با موفقیت ارسال امضا چاپ کردن فرم الکترونیکی نسخه گواهی شده از گواهی مدرک و ریز نمرات مدرسه دیگر مدارک مورد نیاز (اطلاعات بخش مربوطه مراجعه کنید)

فرم الکترونیکی باید چاپ شود و پس از آن امضا کامل شده است و ارائه شده است. این شامل یک عکس گذرنامه در فرم الکترونیکی ضروری است. فرم پس از آن باید در تحویل داده می شود و یا به دفتر بخش مربوطه همراه با مدارک مورد نیاز ارسال می شود.

هزینه درخواست

IAA به اتهام 5.000 IKR برای هر برنامه. هزینه نرم افزار به کارت اعتباری متقاضیان هنگامی که برنامه در ارسال و غیر قابل استرداد می باشد عنوان شده است. فروشنده دارای تمام اطلاعات را از خریدار در رابطه با خرید به عنوان محرمانه است. تحت هیچ شرایطی اطلاعات به شخص ثالث واگذار کرد.

مطالعه، طراحی، موسیقی و هنر در ایسلند

ایسلند فرهنگستان هنر یک پلت فرم برای خلاقیت، آزمایش و تفکر انتقادی است. آکادمی ارائه می دهد یک شبکه نزدیک از دانشگاهیان، رهروان و دانش آموزان در ارتباط مستقیم با فرهنگ های محلی و در مجاورت چشم انداز وسیع روستایی از ایسلند.

در آکادمی ایسلند از هنر شما خواهد بود بخشی از یک شبکه گره پویا و نزدیک از هنرمندان و طراحان در آن شما باید آزادی برای آزمایش و کشف چیزهای جدید در مورد خود و عملکرد حرفه ای خود را.

هنرمندان و طراحان برجسته ترین ایسلند بخشی از و در آکادمی ایسلند هنر مانند راگناروک Kjartansson، Kjartan Sveinson (عضو سابق Sigur ROS)، ها Elfa اجرا Kristinsdóttir، ویولونیست و proffessor، آنا Þorvaldsdóttir، آهنگساز تحسین شده، VIK مورد مطالعه Prjónsdóttir و Siggi Eggerts.

با تفکر خلاق، ما جهان را تغییر دهید. هنر راه رجا، درک خود، محیط زیست خود و تاریخ خود و ایجاد یک آینده است. در چند سال گذشته، ارزش اقتصادی صنایع خلاق به همه آشکار شده است. توسط هنر ما نگرش را تغییر دهید، ما از مردم زندگی را تغییر دهید و در این کار، امیدوارم کمک به ساختن جهان به مکانی بهتر.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

از دوره های ارشد بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

ترکیب MA

Campus تمام وقت August 2018 ایسلند Reykjavik

این یک برنامه مطالعه دو ساله 120 ECTS است. دورهی کارشناسی ارشد برنامه در ترکیب موسیقی وسیله ای برای ایجاد و توسعه / منطقه خود را از تخصص به عنوان یک آهنگساز خود فراهم می کند که دانش آموز. [+]

این یک برنامه مطالعه دو ساله 120 ECTS است. دورهی کارشناسی ارشد برنامه در ترکیب موسیقی وسیله ای برای ایجاد و توسعه / منطقه خود را از تخصص به عنوان یک آهنگساز خود فراهم می کند که دانش آموز. دانش آموز می تواند از ماژول های مختلف در مورد تئوری موسیقی، الکترو آکوستیک، ابزار دقیق و ترکیب را به حمایت از / زمینه خود را انتخاب کنید. علاوه بر این، با هدف توسعه دانش آموزان مهارت های حرفه ای، دانش آموز می تواند از برنامه در کارآفرینی، مدیریت پروژه یا تحقیق انعکاسی هنری را انتخاب نمایید.... [-]


طراحی کارشناسی ارشد

Campus تمام وقت August 2018 ایسلند Reykjavik

ما در حال حاضر با استفاده از عبارت "طراحی" در مورد تفکر است که به مراتب فراتر از منطقه سنتی طراحی می رسد، به عنوان طراحی چرخد ​​اولین و مهمترین اطراف شکل دادن به فضای داخل ذهن انسان و لکه بینی فرصت های جدید. [+]

فکر اشکال جهان

ما در حال حاضر با استفاده از عبارت "طراحی" در مورد تفکر است که به مراتب فراتر از منطقه سنتی طراحی می رسد، به عنوان طراحی چرخد ​​اولین و مهمترین اطراف شکل دادن به فضای داخل ذهن انسان و لکه بینی فرصت های جدید. طرح پژوهش، نیروی تحول و عمل سیاسی است. هیچ چیز بی ربط به آن است، می شود آن را آموزش و پرورش، سیاست، کسب و کار و یا جامعه به عنوان یک کل.

ایده طراحی همه چیز برای فروش در مغازه ها است و نه منسوخ شده در حال حاضر، به عنوان اهداف اعلام شده از طراحی تبدیل شده اند منجر به تفکر، به تغییر نگرش و به یک تاثیر مثبت بر روی مردم چگونه زندگی می کنند. تقاضا از طراحان معاصر که آنها را از مسئولیت و قدرت خود را در جهان کرده است که محدودیت حداکثر تلاش ماتریالیسم رسیده آگاه هستند ساخته شده است. طراحان طرفداران مهم پایداری و رفتار مسئول، در مناطق ساخته شده و یا در طبیعت هستند. آنها باید قادر به خارج الگوهای آنها در جامعه به نظر می رسد، تنظیم مجدد و استفاده از این کار خوب است.... [-]


کارشناسی ارشد هنرهای زیبا

Campus تمام وقت August 2018 ایسلند Reykjavik

برنامه کارشناسی ارشد در هنرهای زیبا در آکادمی ایسلند از هنر ارائه می دهد یک پلت فرم برای دانش آموزان به تعمیق دانش خود و افزایش مهارت های خود را در زمینه هنرهای زیبا، تقویت دیدگاه های شخصی خود و مربوط عمل هنری خود را به معیارهای نظری نظم و انضباط است. [+]

مشخصات و اهداف برنامه مطالعه

برنامه کارشناسی ارشد در هنرهای زیبا در آکادمی ایسلند از هنر ارائه می دهد یک پلت فرم برای دانش آموزان به تعمیق دانش خود و افزایش مهارت های خود را در زمینه هنرهای زیبا، تقویت دیدگاه های شخصی خود و مربوط عمل هنری خود را به معیارهای نظری نظم و انضباط است.

البته باعث خواسته های بزرگ برای روش کار مستقل است. است که تاکید بر عمل هنر و تحقیقات مربوط به یک ساختمان تا سیستماتیک دانش وجود دارد، که به دانش آموزان توسعه دستور خوبی از هر دو پارامتر علمی و عملی از هنر خوب در آماده سازی برای کار به عنوان هنرمندان مستقل در زمینه هنر معاصر است.... [-]


ویدئو ها

MA Design - Jiao Jiaoni

MA Design - Arite Fricke