University of Limerick, Centre for Project Management

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه لیمریک

دانشگاه لیمریک (UL) مستقل، دانشگاه بین المللی متمرکز با سابقه افتخار نوآوری در آموزش و پرورش و به تعالی در پژوهش و بورس تحصیلی است.

ما افتخار بزرگی در جذب دانش آموزان که به دنبال یک محیط یادگیری حمایت برای کمک به پرورش و رسیدن به رویاهای شخصی و حرفه ای خود را. فارغ التحصیلان UL یک رکورد از استخدام بالا و دانشگاه دارای روابط کاری نزدیک با صنعت، از مقطع کارشناسی به سطح فوق دکترا. چشم انداز ما این است که برای ارائه به دانش آموزان یک محیط آکادمیک که رشد فکری و توسعه شخصی از و توسط اصول انصاف، عدالت و صداقت است.

مرکز برای مدیریت پروژه

یکی از اولین مراکز در جهان از تعالی و متخصص در آموزش و پرورش مدیریت پروژه، آموزش و پژوهش، UL CPM تنها مرکز از نوع خود در ایرلند است.

مرکز مدیریت پروژه است که در داخل مدرسه کسب و کار Kemmy در دانشگاه لیمریک واقع شده است. تاسیس در سال 1992، آن را یکی از اولین مراکز در جهان از تعالی است که متخصص در پروژه های آموزش مدیریت، آموزش و پژوهش است.

برنامه های ما طراحی شده اند به توسعه دانش کسب و کار جامع و مهارت های به باردار شدن، طرح، پیاده سازی و پروژه های کامل موفقیت. مرکز توسعه روش های جایگزین مطالعه که مناسب تغییر شیوه زندگی و پاسخگویی به نیازهای بخش های مختلف کسب و کار منجر شده است.

ماموریت ویژه CPM است برای تبدیل تخصص مدیریت پروژه را به راه حل های عملی مناسب به نفع عملیاتی سازمان ها و شرکت.

سخنرانیها استادان با تجربه در خط مقدم از زمینه های خود.

دوره های CPM کشف نظم و انضباط مدیریت پروژه از هر دو دیدگاه علمی و پزشک با استادان با تجربه در خط مقدم از زمینه های خود. استادان ما در همکاری با پروژه و برنامه مدیران صنعت پیشرو کار برای اطمینان را به آخرین و مناسب ترین موارد صنعت و محتوای دوره در معرض.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید کارشناسی ارشد(MSc) »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

ویدئو ها

Discover what Aidan Cafferky, Mechanical Engineer, learnt from the course

See how Lloyd Harnett, Revenue & IT Manager, benefited from the course

تماس
آدرس محل سکونت
Plassey, Limerick, Ireland
Limerick, IE
رسانه های اجتماعی