University of Limerick

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

University of Limerick متمایز، پیشگام و متصل است که آینده را از طریق آموزش و توانمندسازی مردم برای رفع چالش های واقعی فردا شکل می دهد. در زمان تغییر عمیق و سریع جامعه و تکامل قابل ملاحظه ای در نقش دانشگاه، UL تدریس نوآورانه را ارائه داده است، تجربیات یادگیری بهتر را برای دانش آموزان ایجاد کرده، مطالعات جهانی انجام یافته را انجام داده و مشارکت های مؤثرتری را برای پاسخگویی به نیازهای ایرلند ایجاد کرده است. در حال حاضر بهترین نرخ های تکمیل در کشور را داراست و حتی مهمتر از همه در این زمان های اخیر، UL بهترین نرخ اشتغال را پس از فارغ التحصیلی دارد، که رکوردی است که ما بسیار افتخار می کنیم. UL همچنین تعداد قابل توجهی از دانشجویان بین المللی را هر ساله در بین المللی دانشگاه خود جذب می کند.

ما برنامه های عالی دانشگاهی، دوره کارشناسی، که توسط برنامه آموزش تعاونی ما، برنامه های تحصیلات تکمیلی و پاره وقت و فرصت های تحقیقاتی تکمیل می شود، ارائه می شود. ما به طور گسترده ای برای موفقیت در موفقیت تجاری تحقیق و ارائه مزایای ارزش افزوده به وسیع تر شناخته شده است. جامعه

Campus Life Services با هدف کاهش اثرات کربن بر محیط خود از طریق درگیر شدن دانشجویان در تعدادی از پروژه های زیست محیطی در طول دوره است. ما بسیار خوش شانس هستیم که در محوطه دانشگاه ما در یک پارک زیبایی UL مجاورت شانون واقع شده است.

زندگی در محوطه دانشگاه فرصتی برای لذت بردن از وقت شما در دانشگاه به شما می دهد. دانشگاهی در University of Limerick امکانات و امکانات خوبی دارد که از بهترین دانشگاه های کشور هستند و با بسیاری از دانشگاه های معتبر دنیا شناخته شده است.


مجتمع Quigley در ماه سپتامبر 2012، جدیدترین توسعه ما در پردیس شمالی است. Quigley Residence تنها برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی 120 دانش آموز در آپارتمان های 4 و 2 خوابه راحت خواهد داشت. مجتمع Quigley در مجاورت ساختمان جدید مدرسه پزشکی UL ، امکانات مدرن را در چشم انداز جذاب فراهم می کند.
University of Limerick ( UL ) (ایرلندی: Ollscoil Luimnigh) یک دانشگاه در ایرلند در نزدیکی شهر Limerick است. این دانشگاه در سال 1972 به عنوان مؤسسه ملی آموزش عالی لیمریک تاسیس شد و در سال 1989 طبق قانون University of Limerick در سال 1989 به عنوان مقرری دانشگاه تاسیس شد. این دانشگاه اولین دانشگاهی بود که از زمان تأسیس این ایالت در سال 1922 تأسیس شد و بعد از آن همان روز با تاسیس دانشگاه ایالتی دوبلین.

این دانشگاه در امتداد رودخانه شانون واقع در حومه 80 هکتار (200 هکتار) در پارک ملی تکنولوژی پارک ملی 240 هکتار (600 هکتار) در کالدروی واقع در 5 کیلومتری مرکز شهر لایمریک واقع شده است. این دانشگاه در حال حاضر بیش از 11،000 دانشجوی کارشناسی تمام وقت و 1500 دانشجوی نیمه وقت است.

همچنین بیش از 800 دانشجوی تحصیلات تکمیلی و 1300 دانشجوی کارشناسی ارشد در دانشگاه وجود دارد. آموزش هماهنگ کننده (معمولا به نام Co-Op) برنامه، تمام دانش آموزان را به عنوان بخشی از مدرک کار 8 ماهه تخصیص می دهد. این اولین برنامه هایی بود که در ایالت بود.

این دانشگاه به خاطر "تجربه UL " و احساس محض جامعه در محوطه دانشگاه مشهور است.

مکان ها

لیمریک

Address
University of Limerick,
Limerick, Ireland

لیمریک, شهرستان لیمریک, ایرلند