Trinity College Dublin - Business School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

به مدرسه بازرگانی تریتی خوش آمدید فارغ التحصیلان ما از کسب مدرک کسب و کار درجه یک از دانشگاه است که هر دو شناخته شده و بسیار مورد توجه در سراسر جهان است.

کالج ترینیتی دوبلین در رتبه بندی دانشگاه های جهان در رتبه اول در ایرلند و 104 در دانشگاه های برتر دنیا رتبه بندی شده است و ما خیلی شگفت زده هستیم که دانشگاه پردیس خیره کننده ای که در بالای 500 بهترین مکان در سیاره موجود در سیاره ما قرار دارد 160،000 گردشگر هر ساله بازدید می کنند.

tcd

کالج ترینیتی دوبلین دارای شهرت قوی به عنوان یک دانشگاه بین المللی پیشرو است که بیش از چهار قرن است. مدرسه بازرگانی ترینیتی در سال 1925 تأسیس شد و نقش نوآورانه ای را در آموزش و تحقیقات مدیریت ایفا کرده است که هر دو در صنایع تاثیر می گذارد. در طول سالها، مدرسه ما یک نقش پیشگام در آوردن MBA به اروپا را بازی کرده است و یکی از پربازدیدترین دوره های مدرک کارشناسی در اروپا را ایجاد کرده است. ما دارای مجموعه ای از برنامه های عالی مدرک کارشناسی و نوآورانه جدید کسب و کار درجه کارشناسی (کارشناسی مطالعات کسب و کار، BBS) در اولین دانش آموزان خود را در سال 2016/17. ما همچنین یک برنامه پر جنب و جوش دار را با فارغ التحصیلان موفق در سراسر جهان داریم و از طریق تحقیقات خود تأثیر می گذاریم.

رویکرد ما به آموزش و پرورش منحصر به فرد، با کیفیت بالا و چیزی است که ما دائما بهبود می یابیم. ما با تمایل به ارائه پنج اهداف کلیدی که مبتنی بر شور و شوق ما برای بخشی از یک مدرسه کسب و کار از پیام است:

آموزش و پرورش متمرکز بر شغل و عملکرد کسب و کار است. برنامه هایی که حرفه های عالی خود را برای فارغ التحصیلان ما و عملکرد عالی برای کسب و کار که در آن مشغول هستند. فارغ التحصیلان ما مدرن ترین مدرک دنیای مدرن را از هر دو پژوهشگر برجسته و مدیران ارشد و کارآفرینان با کارایی بالا می آموزند.

مجموعه ای از ارزش ها - "قرار دادن بیش از شما خارج". ما یک دیدگاه عمیق و مسئولانه از اصطلاح "عملکرد کسب و کار" می بینیم که آگاهی را فراتر از سود می گذارد تا تأثیر کسب و کار را بر اقتصاد و جامعه گسترده تر کند. ما انتظار داریم که فارغ التحصیلان ما در طول زندگی حرفه ای خود بیش از آنکه از اقتصاد و جامعه بیرون بیایند.

tcd

توسعه شخصی و رفاه دانشجویان ما. ما فرصتی برای دانش آموزانمان فراهم می کنیم تا بتوانند در برنامه های تحصیلی خود، فرصت های تجاری و شخصی خود را توسعه داده و آنها را برای ایجاد یک شغل سالم در محیط کار دینامیک اما اغلب پر تنش، آماده سازیم.

یک محیط آموزشی واقعی کسب و کار. دانشگاه در مرکز شهر پر جنب و جوش و دوست دوبلین واقع شده است. ما در کنار مرکز خدمات مالی ایرلند (IFSC)، صنایع دیجیتال صنایع اروپایی، اداره امور دولتی و دولتی، مرکز خرده فروشی، صنایع خدماتی و صنایع فرهنگی ایرلند مجاور هستیم. به سادگی، ما شرکت های بین المللی برنده و شرکت های جدید با کارایی بالا را در آستانۀ ما داریم. ما در یک دانشگاه بسیار کارآفرینی مستقر هستیم و دانش آموزان را آموزش می دهیم که آنها نیاز دارند تا در کسب و کارهای پایه و جدید پیشرفت کنند. یک مرکز کارآفرینی در هسته ساختمان جدید مدرسه کسب و کار ما قرار می گیرد و ما در حال حاضر دانش آموزان فرصت های عالی برای توسعه فعالیت های جدید را فراهم می کنیم.

تحقیق دقیق که در خدمت و انتقادی یک کسب و کار را ارزیابی می کند. ایجاد و سپس انتشار تحقیقاتی که به سوالاتی پاسخ می دهد که هر دو در خدمت و انتقاد از عمل واقعی تجارت و سیاست عمومی هستند.

campus

مکان ها

دوبلین

Trinity Business School

Address
Trinity College Dublin, the University of Dublin College Green Dublin 2, Ireland
دوبلین, شهرستان دوبلین, ایرلند
وب سایت
تلفن
+353 1 896 1000