Trinity College Dublin

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ترینیتی

Trinity College Dublin ، دانشگاه دوبلین، که در سال 1592 تاسیس شد، دانشگاه برتر کشور ایرلند است و به طور مداوم به عنوان یکی از معتبر ترین دانشگاه های جهان شناخته می شود. برای بیش از 400 سال، این دانشگاه تاریخی رهبر جهان در آموزش عالی با کیفیت بالا و بین المللی شناخته شده است. عبور از نمادین قله تریتیک، به مسیرهای سنگی در محوطه تاریخی ترینیتی، شما را در پی قدمت چهار قرن فارغ التحصیل هایی که شکل گرفته اند و در حال شکل دادن به تاریخ ایرلند و جهان گسترده تر هستند دنبال می کنند. امروزه این سنت برتری بر هر سخنرانی، هر آزمایش و هر پیشرفت تحقیق در تسهیلات پیشرفته کشور ما پایه ریزی شده است.

این دانشگاه یک جامعه پر جنب و جوش و متنوع تقریبا 17،000 دانش آموز و 2860 عضو کارمند را به ارمغان می آورد. محوطه دانشگاهی دانشگاه با امکانات پیشرفته آن و مراکز برجسته جهان شناخته شده است، که در آن تحقیقات پیشرفته و با تاثیر جهانی صورت می گیرد. 24 مدرسه علمی ترینیتی در دوره های رشته های مختلف از زبان ها و ادبیات به علوم نانو و مهندسی زیست پزشکی ارائه می دهند.

زندگی دانشجویی

این دانشگاه یک جامعه متنوع، کنجکاو و حامی دانش آموزان و اعضای هیات علمی در قلب شهر دوبلین را به ارمغان می آورد. استادان واقعا در دسترس و اختصاص داده شده، دانشجویان را تشویق می کنند تا در زندگی کالج شرکت کنند و با شهر، کشور و قاره فراتر از دروازه های پردیس درگیر شوند. زندگی دانشجویی در ترینیتی خیلی بیشتر از تحصیل است: با بیش از 170 باشگاه ورزشی و جوامع مختلف از ورزش های رزمی به تنیس، بحث در مورد سرمایه گذاری و نمایش به علمی تخیلی، چیزی با توجه به هر علاقه ای وجود دارد.

ترینیتی یکی از تنها دانشگاه های جهان است که تمامی دانشجویان مقطع کارشناسی را با یک معلم شخصی - یک عضو هیئت علمی اختصاص داده که می تواند در طول برنامه چهار ساله راهنمایی های علمی، شخصی و حرفه ای ارائه دهد. طیف گسترده ای از خدمات دانشجویی، از جمله آموزش توسعه و پشتیبانی، مشاوره همکار، مشاوره و مشاوره حرفه ای، تضمین می کند که همه دانش آموزان نیاز به حمایت در ترقی و فراتر از آن را دارند.

تثلیث روابط استراتژیک با برخی از معتبرترین دانشگاه های دنیا را شامل می شود که شامل این مشارکت ها دانش آموزان تریسی با مبادله بی نظیر و تحصیل در خارج از کشور می باشد.

شغل

محل غم انگیز تریتی موقعیت دانشگاه را در قلب مرکز فعالیت تجاری جهانی - دره سیلیکون ایرلند - که در آن دانش آموزان برای کارآموزی، شغل تابستانی و حرفه های کارشناسی ارشد از کارفرمایانی که به تریتی به عنوان یک تامین کننده اصلی فارغ التحصیلان با کیفیت بالا نگاه می کنند، به کار می گیرند. پس از اتمام موفقیت آمیز یک دوره کارشناسی یا تحصیلات تکمیلی در تریتی، دانش آموزان فرصت دارند تا در ایرلند اقامت کنند تا برای یک سال تحصیل در دوره سوم تحصیلات تکمیلی کار کنند. خدمات شغلی تریتیک در رتبه دومدر اروپا (ISB 2015) با 95 درصد از فارغ التحصیلان تثلیث در اشتغال و یا مطالعات بیشتری در ظرف 6 ماه پس از اتمام تحصیلات خود رتبه بندی شد. در سال 2019، ترینیتی برای اولین بار در ایرلند برای نتایج اشتغال فارغ التحصیل و نتایج فارغ التحصیلان (رتبه بندی دانشگاه QS جهانی برای مشاغل تحصیل شده در سال 2019) رتبه اول قرار گرفت. خانه ای به مقر اروپایی شرکت هایی مانند گوگل، eBay، AirBnB، مایکروسافت، پی پال، LinkedIn و فیس بوک، دوبلین یک مکان ایده آل برای دانشجویان و فارغ التحصیلان است که علاقه مند به کار در این شرکت های بزرگ در جهان هستند.

آموزش تريتی

در طول زمان خود در تریتیک، دانش آموزان ما با فرصت هایی برای پیشرفت و نشان دادن دستاوردهای طیف وسیعی از ویژگی های فارغ التحصیل که از رشد تحصیلی خود حمایت می کنند، ارائه می شوند. مربیان اصلی Trinity فارغ التحصیل می شوند که مسئولیت پذیری عمل کنند، تفکر مستقل، ارتباط موثر و توسعه مستمر می توانند در فعالیت های علمی و همکاری و غیر حرفه ای به دست آیند.

دوبلین

پردیس 47 مجتمع شیک ترینیتی، یک واسط در قلب دوبلین، یک شهر پایتخت پر جنب و جوش و امن اروپا است. محل دانشگاه در مرکز شهر دانشجویان فرصت منحصر به فرد برای ترکیب یک برنامه تحصیلی دقیق با مجموعه ای بی نظیر از تجربیات فرهنگی، اجتماعی و حرفه ای را فراهم می کند. ثروت از موزه ها، تئاتر ها، گالری ها، کافه ها، رستوران ها و سایت های توریستی تاریخی درست در آستانه Trinity واقع شده است.

مکان ها

دوبلین

Trinity College Dublin

Address
Trinity College Dublin, College Green, Dublin 2
Dublin 2 دوبلین, شهرستان دوبلین, ایرلند
وب سایت
تلفن
+353 1 896 1000

اعتیار سنجی ها

EFMD Equis Accredited