Trinity College Dublin

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

EFMD Equis Accredited

کالج ترینیتی دوبلین کالج ترینیتی دوبلین، دانشگاه دوبلین، در 1592 تاسیس شد، یکی از دانشگاه های پیشرو در جهان است و به طور مداوم در بالای 1 درصد از موسسات رتبه بندی در سراسر جهان. برای بیش از 400 سال، این دانشگاه تاریخی به یک رهبر جهان در با کیفیت بالا، آموزش و پرورش شناخته شده بین المللی بوده است. با شهرت جهانی برای تعالی، ترینیتی ترویج خلاقیت و تفکر نوآورانه در دانش آموزان است.
دانشگاه با هم به ارمغان می آورد جامعه بین المللی پر جنب و جوش از تقریبا 17،000 دانش آموزان و 2860 عضو از کارکنان. دانشگاه خیره کننده این دانشگاه از ساختمان های تاریخی و گردشگاهها سنگفرش با امکانات آن دولت از هنر و مراکز مشهور جهان از برتری که در آن تحقیقات برش، لبه می گیرد قرار داد. با 24 مدارس علمی، ترینیتی دوره در رشته های مختلف از زبان و ادبیات به علوم و مهندسی پزشکی.

زندگی دانشجویی دانشگاه با هم به ارمغان می آورد یک جامعه متنوع، کنجکاو و حمایت از دانشجویان و استادان در قلب شهرستان. استادان واقعا در دسترس و اختصاص داده شده دانش آموزان را تشویق به طور فعال در زندگی دانشگاهی و شهرستان فراتر از دروازه دانشگاه شرکت کنند. زندگی دانشجویی در ترینیتی است بسیار بیشتر از آموزش و پرورش: با بیش از 200 باشگاه های ورزشی و جوامع مختلف از دو و میدانی به تنیس، بحث به سرمایه گذاری، و درام به داستان های علمی تخیلی، چیزی است که با توجه به هر علاقه وجود دارد.

یک عضو هیات علمی اختصاص داده شده که می توانید راهنمایی های تحصیلی، شخصی و حرفه ای در طول برنامه درجه چهار سال ارائه - ترینیتی یکی از تنها دانشگاه های جهان برای ارائه تمام دانشجویان مقطع کارشناسی با یک معلم خصوصی است. طیف گسترده ای از خدمات دانشجویی، از جمله توسعه آموزش و پشتیبانی، نظارت دقیق، مشاوره و مشاوره شغلی، تضمین می کند که همه دانش آموزان حمایت آنها نیاز به موفقیت در ترینیتی و فراتر از آن است.

این دانشگاه یکی از تنها بیست و دو "بهترین خرید" کالج های دولتی در جهان (فیسک راهنمای کالج 2015) است.

ترینیتی دارای روابط استراتژیک با برخی از دانشگاه های معتبر ترین در جهان از جمله دانشگاه فودان، دانشگاه پکن و دانشگاه Tsinghua در چین؛ موسسه مدیریت هند در بنگلور، هند؛ دانشگاه براون و دانشگاه نوتردام در ایالات متحده است.

کسب و کار، نوآوری و کارآفرینی ترینیتی مدرسه کسب و کار است به عنوان یکی از مدارس کسب و کار بالا 30 در جهان (Eduniversal 2015/16) رتبه بندی شده است و پیشگام برش لبه پژوهش، تدریس و یادگیری در مدیریت و کارآفرینی برای نزدیک به یک قرن. ترینیتی خود کارآفرینان بیش از هر دانشگاه دیگر در اروپا تولید کرده است، تولید 180 شرکت، تولید 192 کارآفرینان و بالا بردن 2166 میلیون $ در طول ده سال گذشته (Pitchbook دانشگاه گزارش 2016-2017)، به طوری که مکان ایده آل برای دانش آموزان به انجام کسب و کار خود درجه است .

ترینیتی مدرسه کسب و کار به تازگی یک دوره نوآورانه کسب و کار جدید برای دانشجویان مقطع کارشناسی راه اندازی، کارشناسی در مطالعات کسب و کار درجه. این یک برنامه منحصر به فرد، طراحی شده برای دانش آموزانی که مایل به تمرکز بر روی کسب و کار از همان ابتدا از مدرک خود را است. نوآوری، کارآفرینی و یادگیری تجربی ستون های اصلی این برنامه جدید پویا هستند. این برنامه تاکید بر یادگیری تلفیقی، که در آن برتری علمی در دیدار تجربه در صنعت. دانش آموزان دست اول مهارت های کسب و کار عملی در طول برنامه با انجام کارآموزی، در حال توسعه راه اندازی و یا گرفتن یک نقش رهبری در یکی از جوامع دانش آموز کسب و کار ترینیتی به دست آورید. دانشجویان همچنین این فرصت را به خارج از کشور تحصیل در یکی از موسسات رتبه های شریک ما. برای اطلاعات بیشتر: https://www.tcd.ie/business/undergraduate/bbs/

فرصت های شغلی محل دلخواهی ترینیتی مواضع دانشگاه درست در قلب از توپی از فعالیت کسب و کار جهانی - دره سیلیکون ایرلند - که در آن دانش آموزان برای کارآموزی، شغل تابستان و مشاغل فارغ التحصیل از کارفرمایان که به ترینیتی به عنوان یک ارائه دهنده کلیدی از فارغ التحصیلان با کیفیت بالا به خدمت گرفتند. پس از اتمام موفقیت آمیز در مقطع کارشناسی و یا کارشناسی ارشد برنامه در ترینیتی، دانش آموزان فرصت را به ماندن در ایرلند به کار به مدت یک سال در سطح سوم فارغ التحصیل طرح است. خدمات حرفه ترینیتی را 2 در اروپا (ISB 2015) با 95٪ از فارغ التحصیلان ترینیتی در استخدام و یا مطالعات بیشتر در 6 ماه پس از اتمام تحصیلات خود قرار گرفت. مقر اروپایی شرکت های مانند گوگل، eBay، Airbnb را، مایکروسافت، پی پال، LinkedIn و فیس بوک، دوبلین یک مکان ایده آل برای دانش آموزان است و دانش آموختگان علاقه مند به کار در این شرکت های پیشرو در جهان.

دوبلین شلوغ دانشگاه 47 هکتاری ترینیتی در واحه ای در قلب خیلی از دوبلین، یک شهرستان پر جنب و جوش و امن پایتخت اروپایی است. محل شهرستان-مرکز این دانشگاه ارائه می دهد دانش آموزان فرصت منحصر به فرد به ترکیب یک برنامه علمی دقیق با آرایه ای بی نظیر از تجارب فرهنگی، اجتماعی و حرفه ای است. ثروت از موزه ها، تئاتر، گالری ها، کافه ها، رستوران ها و مکان های توریستی تاریخی درست در آستان ترینیتی واقع شده است.

ترینیتی رتبه بندی

• در برتر جهان 100 و شماره یک دانشگاه در ایرلند. 1 • تعدادی از رتبه بندی موضوع خاص ما از ویژگی های در جهان بالا 50 و 100 که ایستاده ما در سطح جهانی را تقویت میکند. 2 • ما نقاط قوت خاص در زمینه های نمایندگی های دانشجویی، نمایندگی های دانشگاهی و تحقیقاتی استناد بین المللی در هر عضو هیات علمی نشان داده اند. 3 جهانی تحقیقات کلاس در قلب آموزش و پرورش • آموزش و پژوهش منجر ترینیتی یکی از عوامل بارز آموزش و پرورش تثلیث است. • محققان ترینیتی در حال برنده شدن بودجه پژوهش رقابتی در سطح اروپا و جهان با به رسمیت شناختن بین المللی قابل توجه است. • ایرلند دومین کشور موفق ترین در اتحادیه اروپا در جذب تحقیق و اعتبارات لازم برای پیشرفت های جدید هیجان انگیز و اکتشافات، که در آثار به نوبه خود تغییرات جهانی است. حدود 50 درصد از این بودجه شده است به ترینیتی تعلق می گیرد. • هشت از ده 2016 پیشرفت تحقیقات برتر در ایرلند با کالج ترینیتی با توجه به جمهوری سیلیکون همراه است. 4

نوآوری و کارآفرینی • ما 1 در اروپا برای تولید کارآفرینان رتبه بندی شده و تنها دانشگاه اروپا به ویژگی در جهان بالا 50. 5 • ترینیتی ترویج خلاقیت و تفکر نوآورانه در دانش آموزان است. • ترینیتی به ارائه یک محیط است که قادر می سازد نوآوری و کارآفرینی در سراسر دانشگاه متعهد است. ترینیتی تعدادی از طرح های مانند نوآوری و کارآفرینی توپی، Launchbox، استون گفتوگو و Launchlabs به ساخت و حمایت از یک جامعه ارائه می شود که ارزش اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی ایجاد کرده است.

استخدام و خدمات حرفه ای • 95 درصد از فارغ التحصیلان ترینیتی در استخدام و یا مطالعات بیشتر در 6 ماه پس از اتمام تحصیلات خود هستند. • خدمات حرفه ترینیتی است 2 در Europe6 قرار گرفت. دانش آموزان ترینیتی می توانید انتظار بالاترین کیفیت پشتیبانی هنگامی که به دنبال چشم انداز پس از کالج خود. • فراتر از تجربه ترینیتی، آموزش و پرورش ترینیتی فراهم می کند یک مسیر برای تبدیل شدن به یک فارغ التحصیل در سطح جهانی. • کارفرمایان بین المللی بالا به طور فعال فارغ التحصیلان ترینیتی هدف قرار دهند. • محل سکونت یک مزیت بزرگ است که آن را به برنامه ریزی حرفه ای پس از ترینیتی می آید. دوبلین خانه را به مقر اروپایی بسیاری از شرکت های بین المللی جهان پیشرو است. • سرمایه گذاری در برتری علمی • ترینیتی 16 میلیون € به یک کمپین استخدام بین المللی برای پر کردن 40 پست جدید از Ussher استادیار در رشته های متعدد اختصاص داده است. فرصت دهانه از علم، مهندسی و پزشکی به هنر و علوم انسانی. • ترینیتی همچنان به جذب استعداد جهانی از خارج از کشور به منظور تقویت چشم انداز و ارتباطات در آموزش و پژوهش جهانی دانشگاه. 40 درصد از دانشکده ما بین المللی است.

ضمیمه

1 ترینیتی در 1٪ از دانشگاه است، با همه هم سن و سالان معتبر مانند کمبریج، آکسفورد و سنت اندرو. رتبه بندی QS 2016/17. 2 جهان بالا 50 نمونه ها عبارتند از زبان و ادبیات انگلیسی، زبان مدرن، علوم سیاسی و پرستاری و در جهان صفحه 100 از نمونه ها عبارتند علوم زیستی، پزشکی و فارماکولوژی، شیمی و علم مواد، تاریخ، حقوق و حقوقی مطالعات، جامعه شناسی، سیاست اجتماعی و مدیریت. 3 عملکرد استثنایی در شاخص های اصلی خاص بوده است، فرارتبه دیگر همسالان معتبر: • نمایندگی بین المللی دانشکده (98)، کمبریج (97.6) و کینگز کالج لندن (97.6) • نمایندگی دانشجویان بین المللی (85.9)، دانشگاه هاروارد (70) و استنفورد (74 ). 4 https://www.siliconrepublic.com/innovation/irish-breakthroughs-2016-so-far 5 ترینیتی ایجاد کرده است 180 شرکت ها، تولید 192 کارآفرینان و 2،166،000 $ در طول ده سال گذشته مطرح (Pitchbook دانشگاه گزارش 2016-2017) 6 فشار سنج دانشجویان بین المللی.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید کارشناسی ارشد(MSc) » از دوره های ارشد بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

M.phil. در الهیات بین فرهنگی و مطالعات ادیان [فوت / PT}

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  September 2017 ایرلند Dublin + {تعداد} بیشتر

انواع ماژول ارائه شده است هر سال، کشیده شده را از لیست زیر. یک ماژول بر روی تحقیق و روش ها اجباری است. دانش آموزان را انتخاب کنید بیشتر از 5 ماژول برای ارزیابی و نوشتن یک پایان نامه. آموزش مکان در دوبلین طول می کشد بیش از دو دوره. یکی مدت، البته بدون مدرک از مطالعه موجود است ایده آل برای کسانی که در فرصت مطالعاتی است که، و یا که یک دوره کوتاه از مطالعه ترجیح می دهند. همچنین گزینه ای برای حضور در ماژول های تک وجود دارد ... [+]

m.phil./p.grad.dip. در الهیات بین فرهنگی و مطالعات ادیان انواع ماژول ارائه شده است هر سال، کشیده شده را از لیست زیر. یک ماژول بر روی تحقیق و روش ها اجباری است. دانش آموزان را انتخاب کنید بیشتر از 5 ماژول برای ارزیابی و نوشتن یک پایان نامه. ماژول اقتدار، سنت، تجربه: Ecumenics به عنوان فرهنگی الهیات مسیحیت جهانی و گفتوگوی ادیان ®®: معنا و تمرین ادیان و اصول اخلاقی در دنیای کثرتگرا طبیعت، گریس و خدای تثلیث در حال توسعه دکترین: هویت و تغییر در سنت مسیحی تفسیر Ecclesiology عام Ecumenics از دست دادن: دین، مدرنیته و آشتی ایجاد، کیهان شناسی و Ecotheology بنیادگرایی دینی جذاب دانه مسیحی در خاک هندو: مسیحیت در جنوب آسیا این کلیسا در سایه مسجد: مسیحیت در جهان اسلام بر سلامت انسان: انسان شناسی کلامی در چشم انداز میان فرهنگی بسیاری از چهره های عیسی: مسیح و فرهنگ مقایسه / اخلاق ادیان وزارت میان فرهنگی و برخورد ادیان خدا مسلمان، مسیحی خدا: اسلام و مسلمانان و مسیحیان مقایسه الهیات هندو خدا، خدای مسیحی: آیین هندو و هندو- مسیحی مقایسه الهیات یهودیت و یهودی-مسیحی روابط مسائل در گفتگوی بودایی مسیحی ایرلند شمالی: جنگ، مذهب و سیاست صلح ادیان و روابط بین الملل مقایسه / اخلاق ادیان آموزش مکان در دوبلین طول می کشد بیش از دو دوره. یکی مدت، البته بدون مدرک از مطالعه موجود است ایده آل برای کسانی که در فرصت مطالعاتی است که، و یا که یک دوره کوتاه از مطالعه ترجیح می دهند. همچنین گزینه ای برای حضور در ماژول های تک... [-]

M.Phil. در الهیات مسیحی

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  September 2017 ایرلند Dublin + {تعداد} بیشتر

این M.Phil در الهیات مسیحی شرکت کنندگان را قادر به کسب دانشی عمیق از مسائل اصلی در معاصر مسیحی الهیات - مسائلی مانند کلیسا و وزارت، الهیات از کتاب مقدس، حقوق و مسئولیت ها. [+]

M.Phil. در الهیات مسیحی مسائل مذهبی بخش مهمی از بحث های عمومی در جوامع کثرت گرا معاصر است. بسیاری از مسائل اجتماعی و سیاسی بسیار مهم است نگرانی های مذهبی است. بحث سیاست های کلیدی نیاز به تخصص و سواد در مفاهیم دینی و کلامی، سنت ها و شیوه های خود را. این MPhil در الهیات مسیحی شرکت کنندگان را قادر به کسب دانشی عمیق از مسائل اصلی در معاصر مسیحی الهیات - مسائلی مانند کلیسا و وزارت، الهیات از کتاب مقدس، حقوق و مسئولیت ها. دانش آموزان به دانش تاریخی و دقیق بررسی کلامی معاصر معرفی شده است. آموزش سمینار سبک یک مدل آموزشی مهم در این برنامه است. پایان نامه نوشته شده است یک بخش کلیدی از MPhil است. این شرکت کنندگان را قادر می سازد به شرکت در مطالعه پیشرفته از یک موضوع خاص مورد علاقه در این زمینه است. در طول روند نوشتن، به شرکت کنندگان یک به ارائه یک نظارت علمی. شرکت کنندگان در این MPhil مهارت های تحقیقاتی، و همچنین تحلیلی، نوشته شده و مهارت های ارتباط کلامی یاد بگیرند. این بسیار ارزشمند و موثر در انواع زیادی از مشاغل. لویولا موسسه، کالج ترینیتی دوبلین موسسه لویولا است به آموزش و پژوهش در الهیات در سنت کاتولیک گسترده اختصاص یافته است. نگرانی اصلی ما در تقاطع خلاق الهیات، کلیسا و جامعه معاصر است. این ارائه می دهد مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد. برای اطلاعات بیشتر در مورد موسسه لویولا https://www.tcd.ie/loyola-institute را ببینید. ساختار البته هر دو دارای اجزای تدریس و پژوهش است. دانش آموزان... [-]

M.phil. در مطالعات چینی

Campus تمام وقت September 2017 ایرلند Dublin

M.Phil. در مطالعات چینی به دنبال توسعه دانش آموزان در عمق دانش و درک از چین در قرن بیستم و بیست و یکم در یک مقایسه و جهانی. [+]

M.Phil. در مطالعات چینی در ترینیتی این میان رشته ای دو ساله تدریس کارشناسی ارشد در مطالعات چین یک فرصت منحصر به فرد ارائه می دهد را برای شما به تعامل کنند و انتقادی با چین امروز، و به ارائه یک پایه محکم و دقیق برای آرمان های حرفه ای خود را. کارشناسی ارشد ما در مطالعات چینی به دنبال توسعه در عمق دانش و درک دانش آموزان از چین در قرن بیستم و بیست و یکم در یک مقایسه و جهانی. رویکرد ما به مطالعه چین از طیف وسیعی از جنبه های مختلف، از جمله تاریخ معاصر چین و اندیشه، سیاست و حکومت، زبان، جامعه و فرهنگ. طراحی انعطاف پذیر شما می توانید برنامه استاد خود را با توجه به توانایی زبان و منافع خود را خیاط. دانشجویان بین دو رشته کلیدی را انتخاب نمایید. حوزه 1 شما ارائه می دهد آموزش فشرده ماندارین در علاوه بر این به دروس پایه در چین معاصر، و قصد دارد تا شما را به یک سطح مهارت متوسط ​​در گفتاری و نوشتاری ماندارین. حوزه 2 فراهم می کند برای دانش آموزانی که قبل از تجربه یادگیری زبان چینی و نیز مناسب است اگر شما یک زبان مادری از ماندارین است. حوزه 1: دروس پایه الف) زبان چینی و سیستم نوشتاری ب) تاریخ معاصر چین ج) معاصر جامعه و سیاست چین د) چین در مقایسه دیدگاه E) ماندارین 1 F) ماندارین 2 حوزه 1: ماژول انتخابی الف) اداره و سیاست از PRC ب) کسب و کار و اقتصاد چین معاصر ج) دین و... [-]

M.phil در ادبیات عمومی

Campus تمام وقت September 2017 ایرلند Dublin

M.Phil در ادبیات عمومی ارائه می دهد دانش آموزان فرصت منحصر به فرد برای مطالعه پیشرفته از ادبیات مردمی و مکان بسیار مهم خود را در درون فرهنگ مدرن. این آثار تاریخ ژانرهای محبوب مانند ترس و وحشت، علمی تخیلی، عاشقانه، فانتزی و داستان های کارآگاهی، ارائه می دهد و مقدمه ای جامع به نظریه های معاصر از محبوب. لطفا توجه داشته باشید که برنامه های کاربردی برای سال تحصیلی 2017/18 در حال حاضر بسته شده است. برنامه های کاربردی برای 2018/19 در ماه نوامبر باز خواهد شد. [+]

در طول دو دهه گذشته، مطالعه ادبیات مردمی در تمام اشکال عمومی آن از یک منطقه طاقچه از علاقه علمی را به یکی از مناطق پر جنب و جوش ترین و به سرعت در حال رشد از تحقیق انتقادی در مطالعات ادبی تبدیل شده است. تاسیس در سال 2005، M.Phil در ادبیات عمومی اولین (و برای سال های بسیاری، تنها) دوره کارشناسی ارشد اختصاص داده شده در این موضوع بود. M.Phil ارائه می دهد دانش آموزان فرصت منحصر به فرد برای انجام مطالعه پیشرفته از ادبیات مردمی و مکان بسیار مهم خود را در درون فرهنگ مدرن. این آثار تاریخ ژانرهای محبوب مانند ترس و وحشت، علمی تخیلی، عاشقانه، فانتزی و داستان های کارآگاهی، ارائه می دهد و مقدمه ای جامع به نظریه های معاصر از محبوب. مدرسه زبان انگلیسی در کالج ترینیتی دوبلین خود در طول دهه گذشته به عنوان یک مرکز بزرگ بین المللی برای مطالعه علمی از ادبیات مردمی ایجاد کرده است، و M.Phil جذب متقاضیان از سراسر جهان است. اعضای تیم تدریس هسته در M.Phil همه گسترده در ژانرهای محبوب خاص و بین آنها منتشر شده، صدها نفر از M.Phil و پایان نامه در مقطع کارشناسی در مورد موضوعات مربوط به ادبیات عامه پسند نظارت می کنند. M.Phil. یک نقطه شروع ارزشمند برای کسانی که مایل به انجام تحصیلات تکمیلی بیشتر، بلکه به کسانی که مایل به توسعه مهارت های حیاتی و دانش خود را در رابطه با یک جنبه مهم از فرهنگ معاصر تجدید نظر فراهم می کند. تا به امروز، بیش از 200 دانشجو... [-]

MPhil در فلسفه

Campus تمام وقت 1 - 1  September 2017 ایرلند Dublin

این یک سال دوره تمام وقت بنیاد تحقیقات پیشرفته در فلسفه فراهم می کند. MPhil در فلسفه یک دوره گسترده و فکری به چالش کشیدن کارشناسی ارشد برای دانش آموزان با یک پس زمینه در فلسفه یا رشته های مرتبط با مولفه فلسفه قوی است. [+]

گروه فلسفه به اعلام کند که یک دانشکده هنر، علوم انسانی و اجتماعی کارشناسی ارشد دانشجویی خواهد شد به یک دانشجوی ورودی در برنامه MPhil در فلسفه در سال تحصیلی 2016/17 اهدا خوشحال است. ارزش تلمذ 5000 € سهم نسبت به MPhil در شهریه فلسفه (اتحادیه اروپا و یا غیر اتحادیه اروپا) برای سال تحصیلی 2016/17 است. تلمذ دانشکده با هدف حمایت و انکشاف دانشجویان کارشناسی ارشد با استعداد در هنر، علوم انسانی و علوم اجتماعی است. واجد شرایط بودن این تلمذ در سپتامبر 2016 در دسترس به تازه واردان (اتحادیه اروپا و غیر اتحادیه اروپا) به برنامه MPhil در فلسفه، برای پذیرش است. به منظور واجد شرایط، متقاضیان باید نگه دارید و به طور رسمی تخفیف بدون قید و شرط از یک محل در این برنامه توسط 2016 ژوئن 15 پذیرفته شده است. معیارهای انتخاب نرم افزار رقابتی با معیارهای تنها برای کمک مالی از تلمذ بودن لیاقت علمی اثبات شده از نامزد ارزیابی شده است. آن را پذیرفته است، با این حال، که نامزدهای بسیاری با شرایط استثنایی به برنامه اعمال خواهد شد. بنابراین تصمیم را به دریافت کننده تلمذ است در اختیار منحصر به فرد از مدیر دوره MPhil و کمیته دوره MPhil. به عنوان تنها یک تلمذ در دسترس خواهد بود متقاضیان MPhil به شدت توصیه به برای همه بودجه و کمک های مالی باز به آنها دیگر اعمال می شود. متقاضیان MPhil همچنین انتظار می رود برای بازیابی صرف نظر از بورس تحصیلی مقامات محلی آنها ممکن است به عنوان دانشجویان دوره کارشناسی برگزار اعمال... [-]

کارشناسی ارشد(MSc)

علوم کامپیوتر کارشناسی ارشد - سیستم های هوشمند

Campus تمام وقت 1 - 1  زمان ثبت نام باز است ایرلند Dublin

در خانه، در محل کار، و در تعامل های اجتماعی - سیستم های هوشمند رشته در هوشمند، برنامه های کاربردی تعاملی وب و سیستم ها، که در حال تبدیل شدن به بخشی جدایی ناپذیر از زندگی روزمره ما تمرکز دارد. طراحی و ساخت این سیستم ها نیاز به تخصص در هوش مصنوعی، فهم زبان انسان و نسل، سیستم های وب و برنامه های کاربردی، تجزیه و تحلیل داده و مهندسی دانش است. این رشته است که نزدیک به گروه های تحقیقاتی مدرسه در مرکز وفق دهند برای فن آوری محتوای دیجیتال مرتبط است. [+]

محتوای دوره همراه با ماژول های هسته ای در ترم اول، شما یک پایه در تکنیک های هوش مصنوعی از جمله مدل های معماری شناختی انسان، تکنیک های ارائه دانش مانند هستی شناسی ها و مدل های پردازش زبان طبیعی به دست آورید. در دانش و اطلاعات مهندسی، شما در مورد وب معنایی شامل طراحی مدل، استدلال و پرس و جو یاد بگیرند. در نهایت، شما می توانید یک موضوع (5 واحد) از یک استخر از ماژول های کارشناسی ارشد به شما این امکان را تکمیل منافع اصلی خود را در سیستم های هوشمند را انتخاب نمایید. همه دانش آموزان در ترم 2 یک دوره 10 اعتبار در نرم افزار پیشرفته مهندسی که به بررسی روش ها و تکنیک های درگیر در مقیاس بزرگ توسعه نرم افزار شامل توسعه باشگاه و افراطی برنامه نویسی (XP)، آزمون محور و دوباره مقاطعه را پوشش میدهد. در بازیابی اطلاعات و جستجو در وب، شما را در عمق بررسی مسائل نظری و عملی در جستجو در وب و یا هر یا مجموعه بزرگی از اسناد، از جمله پردازش متن، رتبه بندی نمرات، طبقه بندی و غیره این دوره توسط ماژول تجزیه و تحلیل ترافیک متن که نشان می دهد که چگونه روش حالت محدود، تئوری و نظریه مدل دسته را می توان مورد استفاده قرار گیرد به تجزیه و تحلیل محتوا و تعیین احساسات تکمیل شده است. ماژول نرم افزار تطبیقی ​​است در دست، بررسی چگونگی برنامه های کاربردی می توانند انطباق را با توجه به کاربران شخصی. در نهایت، انتخاب 2 اجازه می... [-]

فوق لیسانس علوم کامپیوتر - گرافیک و فن آوری دیدگاه

Campus تمام وقت 1 - 1  زمان ثبت نام باز است ایرلند Dublin

این رشته با هدف تولید فارغ التحصیلان با مهارت های لازم برای کمک به تعاملی صنعت فن آوری سرگرمی از آینده است. این است که در تخصص پژوهش در آزمایشگاه GV2 مدرسه با ورودی فعال از دامنه خود را از شرکای صنعتی ساخته شده است. دانش آموزان با انجام، ایجاد یک مجموعه ای از کار متشکل از پروژه ها، مقالات و پایان نامه های پژوهشی قابل توجهی که باید به فرصت های شغلی آینده موفق کمک می کند. گرافیک و چشم انداز فن آوری رشتهها ماژول [+]

همراه با ماژول های هسته ای در ترم اول، شما حداقل دو ماژول از یک استخر از سه را انتخاب نمایید. اولین بار از این چشم انداز کامپیوتر است که شما با آگاهی از طیف وسیعی از پردازش تصویر، استخراج ویژگی و نمایندگی شکل و تکنیک های تحول تجهیز خواهد شد. آن را در این دوره یادگیری ماشین با هدف قرار دادن این تکنیک در حوزه بینایی کامپیوتر ساخت. گرافیک کامپیوتری قبل از پرداختن به این خط لوله گرافیک کامپیوتری، اپنجیال، طرح ریزی و مشاهده تکنیک ها و مدل های روشنایی با تکنیک های مدل سازی و جبر خطی عمومی برخورد خواهد کرد. ماژول سوم در این مجموعه؛ ریاضیات از نور و صدا را به ریاضی مورد نیاز برای سنتز و تجزیه و تحلیل سیگنال های صوتی و تصویری حفر کردن. در نهایت، شما می توانید یک موضوع (5 واحد) از یک استخر از ماژول های کارشناسی ارشد به شما این امکان هم تکمیل منافع اصلی خود را در گرافیک و فن آوری بینایی یا کاوش بیشتر به موضوع هسته ای خود را انتخاب کنید. در ترم 2، شما یک دوره 10 اعتبار در نرم افزار پیشرفته مهندسی که به بررسی روش ها و تکنیک های درگیر در مقیاس بزرگ توسعه نرم افزار شامل توسعه باشگاه و افراطی برنامه نویسی (XP)، آزمون محور و دوباره مقاطعه را پوشش میدهد. در زمان واقعی ارائه شما را به خط لوله گرافیکی کشف، GPU ها و همچنین انواع سایه، نور و نور و تکنیک های ارائه. ماژول واقعیت افزوده مجهز به دانش آموزان... [-]

فوق لیسانس علوم کامپیوتر رشته علم اطلاعات

Campus زمان ثبت نام باز است ایرلند Dublin

علم اطلاعات و یا داده های بزرگ تبدیل به یک موضوع بسیار مهم در سال های اخیر پیدا کردن برنامه های کاربردی در بهداشت و درمان، امور مالی، حمل و نقل، شهرهای هوشمند و جاهای دیگر. در این رشته، کارشناسان برجسته ترینیتی در این زمینه شما را از طریق چگونه به جمع آوری و هدایت داده فروشگاه (با استفاده از اینترنت اشیا و محاسبات ابری فن آوری و پردازش (با استفاده از آمار و تکنیک های پیشرفته مانند یادگیری ماشین) و ارائه بینش و دانش جدید از داده . [+]

همراه با ماژول های هسته ای در ترم اول، شما تکنیک های کلیدی داده کاوی و تجزیه و تحلیل از جمله تکنیک های طبقه بندی، شبکه های عصبی و روش گروه با کار عملی در زبان R یاد بگیرند. شما ممکن است یکی ماژول های اضافی (5 ECTS) از یک استخر را انتخاب نمایید. شما در این در ترم 2 با یک دوره در بهینه سازی الگوریتم برای تجزیه و تحلیل داده که از جمله موضوعاتی مانند بهینه سازی محدب، شبیه سازی بزرگ با یک فرصت به درخواست مهارت های جدید خود را که در یک پروژه با استفاده از پایتون، R و یا اسکالا کشف خواهد ساخت. در کاربردی آماری مدلسازی، شما را با بسیاری از تکنیک های رایج مانند زنجیره مارکف و شبیه سازی مونت کارلو با یک فرصت برای اعمال این تکنیک به مجموعه ای از داده های واقعی برخورد خواهد کرد. شما خواهد آموخت که چگونه به فاش کردن بینش به دست آمده از مجموعه داده های بزرگ در ماژول مصورسازی داده. در نهایت، شما کشف خواهید کرد چگونه مجموعه داده های بزرگ ممکن است جمع آوری و دستکاری در امکانات محاسبات ابری بزرگ در ماژول محاسبات مقیاس پذیر و پوشش cyrpto و امنیت نگرانی اساسی در تجهیزات امنیتی و ماژول حریم خصوصی. علاوه بر این، شما می توانید یک ماژول های اضافی را از یک استخر را انتخاب نمایید. توسط آوریل، شما را انتخاب کرده اند موضوع پایان نامه خود را، برداشت و با سرپرست خود را انتخاب مشورت و آماده به توسعه قابل توجهی... [-]

کارشناس ارشد سیستم های شبکه های کامپیوتری در آینده علم

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 1  زمان ثبت نام باز است ایرلند Dublin + {تعداد} بیشتر

شبکه های کامپیوتری جامعه بیش از 20 سال گذشته تبدیل شده است و همچنان رو به پیشرفت های جدید را قادر می سازد از شبکه های اجتماعی از طریق اینترنت از چیزهایی که به ابر رایانه. این رشته بر اساس فعالیت های تحقیقاتی در مرکز تحقیقات CONNECT و سابقه طولانی در نوآوری و راه اندازی شرکت در مدرسه. [+]

همراه با ماژول های هسته ای در ترم اول، شما دو ماژول از یک لیست از سه را انتخاب نمایید. این خدمات عبارتند از سیستم های توزیع شده - که با همزمانی پردازد، علم معاملات توزیع، خدمات وب و چارچوب برنامه های پیشرفته. در اینترنت از چیزهایی که، ما تکنولوژی کشف اساسی این منطقه رو به رشد از جمله میان، کشف سرویس و ترکیب و سنسور و مجازی سازی شبکه. تمرین های عملی شما را از طریق طراحی، پیاده سازی و استقرار یک برنامه پایان به پایان اینترنت اشیا منجر شود. در شبکه های نسل، ما در آینده روند شبکه های ثابت و بی سیم ارتباطات از جمله دسترسی نسل بعدی، LTE و فن آوری های شبکه نرم افزار تعریف شده را کشف کند. در نهایت، شما می توانید یک موضوع (5 واحد) از یک استخر از ماژول های کارشناسی ارشد به شما این امکان را تکمیل منافع اصلی خود را در آینده شبکه سیستم را انتخاب نمایید. در ترم 2، شما یک دوره 10 اعتبار در نرم افزار پیشرفته مهندسی که به بررسی روش ها و تکنیک های درگیر در مقیاس بزرگ توسعه نرم افزار شامل توسعه باشگاه و افراطی برنامه نویسی (XP)، آزمون محور و دوباره مقاطعه را پوشش میدهد. محاسبات مقیاس پذیر به نظر می رسد در چه برنامه ها و حجم کار را می توان با امکانات محاسبات در مقیاس انبار سرویس. ماژول خواهد معماری ابر، مدیریت منابع و ملاحظات امنیتی را کشف کند. ناشی از پژوهش در مرکز تحقیقات هوشمند و شهرستانها پایدار مدرسه، محاسبات... [-]

کارشناسی ارشد. در تنوع زیستی و حفاظت

Campus تمام وقت September 2017 ایرلند Dublin

تنوع زیستی تنوع حیات را در زمین است، و در حال حاضر در افزایش نرخ از دست داد. تنوع زیستی ما فراهم می کند با غذا، لباس، سوخت، مصالح ساختمانی، دارو و طیف گسترده ای از خدمات اکوسیستم. ما خودمان را بخشی از تنوع زیستی این سیاره: ما باید درک و حفظ تنوع زیستی برای تضمین آینده ای پایدار برای بشریت ... [+]

تنوع زیستی تنوع حیات را در زمین است، و در حال حاضر در افزایش نرخ از دست داد. تنوع زیستی ما فراهم می کند با غذا، لباس، سوخت، مصالح ساختمانی، دارو و طیف گسترده ای از خدمات اکوسیستم. ما خودمان را بخشی از تنوع زیستی این سیاره: ما باید درک و حفظ تنوع زیستی برای تضمین آینده ای پایدار برای بشریت است. این دوره در عمق آموزش و تجربه برای کسانی که به دنبال برای پیشبرد کار خود را در جنبه های مختلف تنوع زیستی و حفاظت از آن، برای دانشجویان علاقمند به دنبال تحقیقات پس از فارغ التحصیل بیشتر در این زمینه را فراهم، و برای حرفه ای ها در حال حاضر در زمینه زیست شناسی حفاظت کار که مایل به به دست آوردن مدارک مربوطه. سخنرانی ها، practicals، یادگیری مبتنی بر زمینه، خواندن هدایت و گروه های بحث و روشهای مبتنی بر وب: این دوره خواهد شد از طریق انواع روشهای تدریس می شود. انواع روش های ارزیابی نیز به تصویب رسید خواهد شد - نوشتن مقاله، ارائه شفاهی، آزمایش مبتنی بر وب، امتحانات و ارزیابی پایان نامه. رویکرد خواهد بود به منظور توسعه، به تدریج، درجه بالایی از تفکر مستقل و برتری علمی در دانش آموزان از اتمام دوره، ارائه یک انتقال آرام برای کسانی که وارد هر دو به طور مستقیم از رشته در مقطع کارشناسی، و برای کسانی که ورود به دوره از صنعت. دانش آموزان یک مطالعه مبتنی بر میز فردی که در آن آنها از نزدیک با سرپرست دانشگاهی کار می کنند انجام... [-]

کارشناسی ارشد در رسانه های دیجیتال تعاملی

Campus تمام وقت September 2017 ایرلند Dublin

این کارشناسی ارشد البته یک پایه در فناوری و رسانه های مربوط به بخش رسانه های دیجیتال فراهم می کند. دوره اجرا می شود تمام وقت در طی یک دوره دوازده ماهه. تدریس رسمی به دو ترم دوازده هفته تقسیم ... [+]

کارشناس ارشد رسانه های تعاملی دیجیتال این کارشناسی ارشد البته یک پایه در فناوری و رسانه های مربوط به بخش رسانه های دیجیتال فراهم می کند. دوره اجرا می شود تمام وقت در طی یک دوره دوازده ماهه. تدریس رسمی به دو ترم دوازده هفته تقسیم شده است. هر دانش آموز را انتخاب و آغاز یک پروژه تحقیقاتی، که باید در قالب یک پایان نامه از 12،000 کلمات در اواسط ماه مارس است. دانشجویان همچنین یک پروژه نهایی، که می تواند توسعه و همکاری با تعدادی از دانشجویان از کلاس کامل است. تاکید قابل توجهی در تئوری به جای در رسانه ها و یا نرم افزار برنامه های کاربردی وجود دارد. یک آزمایشگاه ویژه برای کلاس که در آن دانش آموزان می توانند با برنامه های کاربردی نرم افزار آشنا شوند ارائه شده است. دوره های ارائه شده عبارتند از: مقدمه ای بر برنامه نویسی؛ XML / HTML. فن آوری های صوتی. سنسور. نوشتن تعاملی؛ طراحی گرافیک؛ پردازش تصویر؛ مطالعات فرهنگی و انتقادی؛ روش شناسی پژوهش؛ مشتری / سرور فن آوری و شبکه؛ داستانی تعاملی؛ محاسبات همراه؛ پردازش تصویر و 3-D مدل؛ بازی توسعه و تولید؛ مسائل حقوقی در انتشارات دیجیتال؛ رسانه های دیجیتال شرکت در این دوره به ویژه برای فارغ التحصیلان با درجه اولیه در هر دو علوم انسانی یا علوم کامپیوتر مناسب به عنوان هر دو رشته به بخش رسانه های دیجیتال مهم است. نرم افزار خواهد شد از افتخارات فارغ التحصیلان خوب در هر رشته و یا از دانش آموزان بالغ با تجربه صنعت مربوطه پذیرفته... [-]

کارشناسی ارشد در علوم اعصاب

Campus تمام وقت September 2017 ایرلند Dublin

این یک ساله کارشناسی ارشد البته با هدف ارائه یک آموزش چند رشته در علوم اعصاب، در موضوعات مختلف از مولکولی به علم اعصاب رفتاری. البته ایده آل برای دانشجویان مایل به گسترش دانش تخصصی خود، و برای کسانی که مایل به تبدیل از نظم و انضباط درجه اصلی خود است. این برنامه شرکت کنندگان با مهارت های لازم برای پیشرفت را به یک حرفه ای در پزشکی، دارویی و یا تجهیز ... [+]

کارشناسی ارشد در علوم اعصاب این یک ساله کارشناسی ارشد البته با هدف ارائه یک آموزش چند رشته در علوم اعصاب، در موضوعات مختلف از مولکولی به علم اعصاب رفتاری. البته ایده آل برای دانشجویان مایل به گسترش دانش تخصصی خود، و برای کسانی که مایل به تبدیل از نظم و انضباط درجه اصلی خود است. این برنامه شرکت کنندگان با مهارت های لازم برای پیشرفت را به یک حرفه ای در پزشکی، دارویی و یا تحقیقات عصب تجهیز. آموزش برای دوره متشکل از حدود 200 ساعت تماس بیش از دو دوره تحصیلی شامل سخنرانی ها، جلسات عملی آزمایشگاهی، کارگاه های آموزشی مجله باشگاه ها و سمینارها مبتنی بر دانش آموز. ماژول ها توسط مخلوطی از در دوره ارزیابی و امتحانات نوشته شده ارزیابی شده است. ماژول های تخصصی تحت پوشش عبارتند از: فرم و عملکرد سیستم عصبی اساس بیوشیمیایی نوروفارماکولوژی Neuropharmacology توسعه مواد مخدر عصبی علوم اعصاب تجربی مهارت های ادبی علمی مهندسی عصبی فناوری تصویربرداری عصبی مباحث جاری در علوم اعصاب مهارت های پژوهشی دوره سوم شامل یک پروژه تحقیقاتی در برخی از جنبه های رمان علوم اعصاب. ترینیتی کالج موسسه علوم اعصاب (TCIN) یک محیط پژوهشی پویا با تحقیقات پوشا مولکولی / علوم اعصاب سلولی به علوم اعصاب بالینی / ترجمه است. پروژه در سراسر این مناطق تحقیق ممکن است با مشورت با سرپرست متخصص انجام می شود. برای دانش آموزان علاقه مند در یک پروژه در علوم اعصاب سلولی / مولکولی طیف وسیعی از تکنیک سلولی مانند کشت بافت، ایمونوسیتوشیمی، immunobloting غربی و immunoprecipitation، میکروسکوپ کانفوکال،... [-]

کارشناسی ارشد روانشناسی (البته تبدیل)

Campus تمام وقت September 2017 ایرلند Dublin

کارشناسی ارشد روانشناسی (تبدیل دوره) دوره کارشناسی ارشد تبدیل کاملا معتبر برای دانش آموزانی که مایل به دنبال یک کار حرفه ای در روانشناسی (به عنوان مثال است، در روانشناسی مشاوره روانشناسی بالینی، روانشناسی آموزشی، شغلی [+]

کارشناسی ارشد روانشناسی (تبدیل دوره) یک دوره تبدیل کارشناسی ارشد کاملا معتبر برای دانش آموزانی که مایل به دنبال یک کار حرفه ای در روانشناسی است (به عنوان مثال، در روانشناسی مشاوره روانشناسی بالینی، روانشناسی تربیتی، روانشناسی شغلی و یا سایر زمینه های مرتبط) اما چه کسی یک افتخارات نگه ندارد تحصیل در رشته روانشناسی و واجد شرایط برای پایه تحصیلات تکمیلی برای عضویت از انجمن روانشناسی ایرلند (PSI) است. ساختار دوره و برنامه درسی طراحی شده اند به ارائه آموزش در نظریه و پژوهش روش های روانشناختی از وسعت و عمق کافی برای این دوره به عنوان یک مدرک برای اولین بار به واجد شرایط بودن برای فارغ التحصیل عضویت در انجمن روانشناسی ایرلند (PSI) یا معادل آن در نظر گرفته شود . البته اجازه خواهد داد که فارغ التحصیلان برای ادامه به آموزش کارشناسی ارشد بیشتر، از جمله دکترا بالاتر پژوهش، و به تخصص در یک منطقه از روانشناسی حرفه ای است. محتوای دوره و ساختار دانش آموزان 6 مناطق اجباری از روانشناسی مورد نیاز برای انجمن روانشناسی مجوز رسمی ایرلند پوشش: - روانشناسی شناختی - روانشناسی زیستی - روانشناسی اجتماعی - روانشناسی رشد - تفاوت های فردی - روش تحقیق پیشرفته در حداقل دو ماژول در هر یک از شش مناطق در دسترس هر خواهد بود سال است. همه دانش آموزان تبدیل باید به اعتبار در هر یک از این مناطق با عبور یک ماژول در آن منطقه به دست آورید. پنج ماژول هسته اجباری می باشد و هر سال ارائه می شود: - به ماژول های... [-]

کارشناسی ارشد علوم محیط زیست

Campus تمام وقت September 2017 ایرلند Dublin

این یک سال، تمام وقت دورهء کارشناسی ارشد را به یک کارشناس ارشد علوم محیط زیست منجر شود. البته با هدف تولید دانشمندان محیط زیست با پس زمینه بین رشته ای قادر به مقابله با وسیعترین طیف وسیعی از مسائل حفاظت از محیط زیست ... [+]

کارشناس ارشد علوم محیط زیست به کارشناس ارشد علوم محیط زیست خوش آمدید صفحات وب: اولین دوره علوم زیست محیطی توسعه یافته در ایرلند. در اینجا شما می توانید جزئیات از ماژول های ارائه شده در این دوره، تجارب قبلی دانش آموز و جزئیات برنامه پیدا کنید. این یک سال، تمام وقت دورهء کارشناسی ارشد را به یک کارشناس ارشد علوم محیط زیست منجر شود. البته با هدف تولید دانشمندان محیط زیست با پس زمینه بین رشته ای قادر به مقابله با وسیعترین طیف وسیعی از مسائل حفاظت از محیط زیست. برنامه درجه کارشناسی ارشد تدریس در علوم محیط زیست است شجره نامه تاسیس، جذب دانش آموزان با پیشینه تحصیلی متنوع برای ایرلند و خارج از کشور. این دوره فشرده تمام وقت برای کارگران اداری و علمی و فارغ التحصیلان جدید با پس زمینه علوم زیستی / زمین مناسب در نظر گرفته شده. البته دانش آموزان فراهم می کند با طیف گسترده ای از دانش و مهارت های مربوط به علوم زیست محیطی. این با هدف ارائه یک درک علمی شرکت از مسائل زیست محیطی فعلی که مربوط به کسانی که علاقه مند در مدیریت زیست محیطی و حوزه های مربوط باشد. البته یک پایه و درک درستی از سیاست های فعلی محیط زیست و قانون، و بر اساس این با دروس نظری و عملی فراهم می کند. مرور درس هدف کلی از این دوره است که به ترویج دانش آموزان درک از علوم زیست محیطی، و قابلیت های خود را که آن دانش به مسائل زیست محیطی در حال... [-]

ویدئو ها

TCD

تماس

Trinity College Dublin

آدرس College Green
Ireland
وب سایت http://www.tcd.ie/
تلفن +353 1 896 1000