Setanta College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

تحت مربیگری و هدایت کارکنان دکتر هنسی آموزش دیده با استفاده از این ماژول منحصر به فرد شد.

کالج SETANTA تأسیس شده

با استفاده از ماژول های آموزش را توسعه و در حالی که در IRFU تکامل یافته، دکتر هنسی کالج SETANTA در سال 2006 تاسیس شد.

عملکرد علوم و قدرت و مطبوع در کالج SETANTA

عملکرد علوم و قدرت و تهویه در حال تبدیل شدن سطح جهان به عنوان یک مسیر حرفه ای در ورزش و صنایع سلامتی عمومی شناخته شده است. برنامه های ما پوشش طیف گسترده ای از موضوعات از غربالگری کاربردی، آموزش مقاومت و حرکت اساسی از طریق به تغذیه، مهارت مربیگری و تکنولوژی ورزشی.

برنامه، هر دو تمام وقت و پاره وقت (آنلاین) طراحی شده برای پوشش آخرین تفکر علمی و پژوهشی اما با تمرکز بر کاربرد عملی است. ماژول ها هر دو سال است که در صنعت آموزشی منحصر به فرد به روز شد.

و همچنین فراهم کردن برنامه های آنلاین شرکای کالج SETANTA با دانشگاه هم در ایرلند و در سطح بین المللی به ارائه برنامه های علمی تمام وقت است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

از دوره های ارشد بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

کارشناسی ارشد حرفه ای در علوم عملکرد

Online & Campus Combined تمام وقت 52  September 2017 ایرلند Dublin Ireland Online + {تعداد} بیشتر

ما را دیده اند تقاضای رو به رشد برای حرفه ای ها عملکرد علوم در سراسر جهان از ورزش و عملکرد انسان است. با انفجار فناوری در ورزش در سال های اخیر است یک نیاز برای افراد کلیدی برای به دست آوردن مهارت مجموعه به درک و تفسیر داده ها و توسعه نرم افزار و مربیگری مهارت های عملی به تدبیر، پیاده سازی و نظارت بر برنامه های عملکرد مربوط وجود دارد. [+]

کارشناسی ارشد حرفه ای در عملکرد علوم مطالعه آنلاین · گزینه های پرداخت

همکاران برنامه ما با ورزشی پیشرو شرکت های فن آوری برای این برنامه همکاری. هر شریک یک مرور کلی از پس زمینه، تکنولوژی فعلی و تحولات آینده در تجزیه و تحلیل عملکرد ورزشی است که در ماژول های ما شامل فراهم کرده است. در طول هفته در محل هر یک از این شرکت ها خواهد شد نشان به نشان دادن و استفاده از دامنه محصولات خود را. مرور درس ما را دیده اند تقاضای رو به رشد برای حرفه ای ها عملکرد علوم در سراسر جهان از ورزش و عملکرد انسان است. با انفجار فناوری در ورزش در سال های اخیر است یک نیاز برای افراد کلیدی برای به دست آوردن مهارت مجموعه به درک و تفسیر داده ها و توسعه نرم افزار و مربیگری مهارت های عملی به تدبیر، پیاده سازی و نظارت بر برنامه های عملکرد مربوط وجود دارد. این برنامه توسعه داده شده است برای رسیدگی به این آموزشی، مربیگری و نرم افزار نیاز به. دوره کارشناسی ارشد ارائه می دهد یک ایده آل، راه مخلوط مطالعه. دانش آموزان، مربیان، پزشکان و کسانی که در ورزش می تواند در منطقه کار خود را مطالعه، و یا در منطقه خانه خود، و در دو یک هفته کارگاه غیر متوالی در SportsLab ما در ایرلند. ماژول های تحت پوشش: پیشرفته مطبوع و بازیابی مانیتورینگ ورزشکار و فناوری مربیگری تغذیه ورزشی مدیریت داده ها و تجزیه و تحلیل جنبش جنبه های پزشکی و رهبری پروژه نهایی... [-]

ویدئو ها

USW and Setanta College sign unique partnership

تماس

Setanta College Ltd

آدرس Belmont Lawn 35
Blackrock, Ireland
تلفن +353 1 857 9080

تلفن undefined