Setanta College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

تاریخچه مختصری از کالج SETANTA

دکتر لیام هنسی، مدیر علمی کالج SETANTA

دکتر لیام هنسی FRAMI فیزیولوژیست ورزش، قدرت و مربی مطبوع و ورزشکار سابق بین المللی است. لیام در سال 2000 تا زمان و موقعیت از مستقیم از تناسب اندام با IRFU با حواله به ایجاد ساختار و روش قراردادن برای کمک به ایرلندی راگبی رقابت در دوران حرفه ای است. نقش احاطه نظارت بر تناسب اندام و قدرت و تهویه از تیم ملی نخبگان و همچنین استخدام کارمندان برای ایجاد و کار در آکادمی به توسعه بازیکنان جوان در سراسر کشور.

در طی فرایند استخدام مورد نیاز کارکنان 30 به همراه، آن را ثابت دشوار برای پیدا کردن حرفه ای با هر دو تجربه مربیگری علمی و عملی مورد نیاز برای این نقش کلیدی است. برای پیاده سازی فلسفه دکتر هنسی و تمرکز بر بلند مدت بازیکن توسعه، کارکنان مورد نیاز برای درک اصول کلیدی در عملکرد علوم و قدرت و تهویه بلکه باید توانایی به درخواست این اصول و مربی.

راه حل

دکتر هنسی توسعه یک سری از ماژول های آموزش حاوی آخرین تفکر در علوم عملکرد و قدرت و تهویه بلکه با تمرکز بر برنامه های عملی و مربیگری است. تحت مربیگری و هدایت کارکنان دکتر هنسی آموزش دیده با استفاده از این ماژول منحصر به فرد شد. بسیاری از فارغ التحصیلان از این سیستم IRFU رفته اند را به این نقش در لیگ برتر، NFL، جهانی راگبی و همچنین بسیاری دیگر از سازمان های ورزشی حرفه ای جهانی است.

کالج SETANTA تأسیس شده

با استفاده از ماژول های آموزش را توسعه و در حالی که در IRFU تکامل یافته، دکتر هنسی کالج SETANTA در سال 2006 تاسیس شد. از طریق همکاری با موسسه لیمریک فناوری ماژول به برنامه های سطح گواهی، کارشناسی و کارشناسی ارشد برای مطالعه تمام وقت به رسمیت شناخته شدند. مدت کوتاهی پس گفتار است ماژول نیز به گواهی، کارشناسی و کارشناسی ارشد برای مطالعه قسمت زمان از طریق QQI (کیفیت و مدارک ایرلند)، که یک بدن اعتبار شناخته شده بین المللی به رسمیت شناخته شدند آنلاین.

از طریق همکاری با جهانی راگبی قرار دادی ماژول آنلاین توسعه یافته اند و در حال حاضر به عنوان استاندارد طلا جهانی جهانی راگبی برای مربیگری و قدرت و تهویه استفاده می شود. تا به امروز 35000 شرکت کنندگان در سراسر جهان در این برنامه ثبت نام کرده اند.

قدرت ملی و تهویه مستقر در کلرادو ایالات متحده آمریکا با 30000 عضو پلاس و عملکرد موسسه Titleist در کالیفرنیا ایالات متحده آمریکا با بیش از 15000 گواهی حرفه ای به رسمیت شناخته و تایید برنامه های کالج SETANTA است.

کالج SETANTA با سطح جهانی تاسیس شرکت های فن آوری ورزش هایی مانند Orreco، StatSports، ForceDeck و حرکت آلی همکاری و دارای یک هیئت مشورتی به ریاست Padraig هارینگتون و متشکل از کارشناسان و practitoners مشهور جهان.

عملکرد علوم و قدرت و مطبوع در کالج SETANTA

عملکرد علوم و قدرت و تهویه در حال تبدیل شدن سطح جهان به عنوان یک مسیر حرفه ای در ورزش و صنایع سلامتی عمومی شناخته شده است. برنامه های ما پوشش طیف گسترده ای از موضوعات از غربالگری کاربردی، آموزش مقاومت و حرکت اساسی از طریق به تغذیه، مهارت مربیگری و تکنولوژی ورزشی.

برنامه، هر دو تمام وقت و پاره وقت (آنلاین) طراحی شده برای پوشش آخرین تفکر علمی و پژوهشی اما با تمرکز بر کاربرد عملی است. ماژول ها هر دو سال است که در صنعت آموزشی منحصر به فرد به روز شد.

و همچنین فراهم کردن برنامه های آنلاین شرکای کالج SETANTA با دانشگاه هم در ایرلند و در سطح بین المللی به ارائه برنامه های علمی تمام وقت است. ما همچنین با موسسات دانشگاهی و شرکت های فن آوری در سراسر جهان انجام تحقیقات و اعتبار و تست از آخرین فن آوری کار می کنند.

خدمات آتش در ایرلند یک دانشجوی کارشناسی ارشد حمایت کرده اند به درک که چگونه اصول S & C می تواند به صنعت خود و علاوه بر این همکاری در یک تحقیق و غربالگری پروژه با توجه به در حال توسعه یک برنامه سلامتی ملی اعمال می شود. این و دیگر تحولات جدید یک بازار بسیار گسترده تر که در آن دانشجویان و فارغ التحصیلان ما می تواند کمک و به دست آوردن اشتغال ایجاد کنید.

مسیر خود را به موفقیت

هر چه ورزش شما را درگیر با، و یا منطقه مورد علاقه هستید، ما باید طیف وسیعی از دوره که به شما مدرک تحصیلی مورد نیاز را.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

از دوره های ارشد بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

کارشناسی ارشد حرفه ای در علم عملکرد

Online & Campus Combined تمام وقت 52  September 2017 ایرلند Dublin Ireland Online + {تعداد} بیشتر

ما را دیده اند تقاضای رو به رشد برای حرفه ای ها عملکرد علوم در سراسر جهان از ورزش و عملکرد انسان است. با انفجار فناوری در ورزش در سال های اخیر است یک نیاز برای افراد کلیدی برای به دست آوردن مهارت مجموعه به درک و تفسیر داده ها و توسعه نرم افزار و مربیگری مهارت های عملی به تدبیر، پیاده سازی و نظارت بر برنامه های عملکرد مربوط وجود دارد. [+]

کارشناسی ارشد حرفه ای در علوم عملکرد مطالعه آنلاین · گزینه های پرداخت

برنامه همکاران ما با ورزشی پیشرو شرکت های فن آوری برای این برنامه همکاری. هر شریک یک مرور کلی از پس زمینه، تکنولوژی فعلی و تحولات آینده در تجزیه و تحلیل عملکرد ورزشی است که در ماژول های ما شامل فراهم کرده است. در طول هفته در محل هر یک از این شرکت ها خواهد شد نشان به نشان دادن و استفاده از دامنه محصولات خود را. مرور درس ما را دیده اند تقاضای رو به رشد برای حرفه ای ها عملکرد علوم در سراسر جهان از ورزش و عملکرد انسان است. با انفجار فناوری در ورزش در سال های اخیر است یک نیاز برای افراد کلیدی برای به دست آوردن مهارت مجموعه به درک و تفسیر داده ها و توسعه نرم افزار و مربیگری مهارت های عملی به تدبیر، پیاده سازی و نظارت بر برنامه های عملکرد مربوط وجود دارد. این برنامه توسعه داده شده است برای رسیدگی به این آموزشی، مربیگری و نرم افزار نیاز به. دوره کارشناسی ارشد ارائه می دهد یک ایده آل، راه مخلوط مطالعه. دانش آموزان، مربیان، پزشکان و کسانی که در ورزش می تواند در منطقه کار خود را مطالعه، و یا در منطقه خانه خود، و در دو یک هفته کارگاه غیر متوالی در SportsLab ما در ایرلند. ماژول های تحت پوشش: پیشرفته مطبوع و بازیابی مانیتورینگ ورزشکار و فناوری مربیگری تغذیه ورزشی مدیریت داده ها و تجزیه و تحلیل جنبش جنبه های پزشکی و رهبری پروژه نهایی... [-]

ویدئو ها

USW and Setanta College sign unique partnership

تماس

Setanta College Ltd

آدرس Belmont Lawn 35
Blackrock Ireland
تلفن +353 1 857 9080