St. Angela's College Sligo, a College of the National University of Ireland, Galway

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کالج سنت آنجلا، اسلایگویک کالج از دانشگاه ملی ایرلند، گالوی، ارائه آموزش در سطح دانشگاه و پژوهش در شمال غرب ایرلند است. به عنوان یک کالج در داخل شبکه گسترده تر دانشگاه ملی ما پویا و رو به رشد موسسه آموزشی که موقعیت استراتژیک ما در اسلایگو و شمال غرب به رسمیت می شناسد. ما به طور کامل به نیازهای محلی / منطقه ای پاسخگو و از سهم ما نه تنها به آموزش در سطح دانشگاه، اما به توسعه اجتماعی و اقتصادی در منطقه آگاه است.

دانش آموزان در کالج سنت آنجلا، اسلایگو می با کیفیت بالا از آموزش و پرورش دانشگاه با کلاس کوچک، دولت از منابع هنر فراهم در یک محیط اجتماعی قوی در حالی که فرصت گسترده تر بودن دانش آموزان ثبت نام در NUI گالوی داده شده است.

کالج سنت آنجلا، اسلایگواست، در بیش از 400 سال از سنت آموزش و پرورش تاسیس شد. این یک سنت است که ارزش های هر دو آرمان مسیحی و برتری علمی است. به عنوان یک کالج در دانشگاه ملی ایرلند شبکه گسترده تر است یک محیط جامعه قوی است که برای دوستانه، مراقبت، جو است که با احترام به افراد خود را به رسمیت شناخته شده است.

کالج سنت آنجلا، اسلایگو، دارای شهرت خوبی سزاوار برای ارائه برنامه های با کیفیت بالا در هر دو سطح کارشناسی و کارشناسی ارشد در سراسر بخش های دانشگاهی مطالعات بهداشت، اقتصاد و آموزش و پرورش صفحه اصلی پرستاری و. کالج ارائه می دهد طیف گسترده ای از دسترسی، آموزش بزرگسالان و برنامه های توسعه حرفه ای.

اگر چه به عنوان یک کالج آموزش و پرورش برای صفحه اصلی اقتصاد معلمان در سال های اخیر تاسیس کالج فراتر حواله اصلی آن و در حال حاضر مشخصات خود را از برنامه های آکادمیک از مطالعه همچنین شامل گسترش: پرستاری و مطالعات بهداشت، آموزش و پرورش، نیازهای ویژه آموزش و پرورش، الهیات، غذا و مطالعات مصرف کننده، علم، ایرلندی، مطالعات اجتماعی اقتصاد و.

تصمیم ایرلندی دولت به نام کالج سنت آنجلا، اسلایگو به عنوان ارائه دهنده انحصاری صفحه اصلی اقتصاد آموزش و پرورش معلم در ایرلند (2003) و وزارت تایید سلامت از مدرسه جدید مطالعات بهداشت پرستاری و منجر به افزایش چشمگیر تعداد دانشجویان در پنج سال گذشته است. تعداد دانشجویان فعلی حضور در کالج حدود 900.

ارائه چنین طیف وسیعی از ارائه دانشگاهی در دو مقطع کارشناسی و سطح کارشناسی ارشد همراه با موقعیت جغرافیایی منحصر به فرد خود به عنوان ارائه دهنده تنها آموزش و پرورش دانشگاه در شمال غرب به افزایش چشمگیر تعداد دانشجویان منطقه ای و ملی با منجر علاقه روز افزون بین المللی . این پیش بینی که وجود خواهد داشت رشد قابل توجهی در تعداد دانشجویان در طول چند سال آینده است.

پردیس مدرن روز و محیط زیست

در سال 1952، کالج سنت آنجلا، اسلایگو توسط اورسولاین سفارش تاسیس شد. آن را در اطراف این ساختمان سنگ برش منحصر به فرد بود، زیبا 19 قرن Clogherevagh خانه که دانشگاه مدرن و روز ما، مشرف به دریاچه تبدیل شده است.

در سال های اخیر کالج دستخوش دوره توسعه سریع زیربنایی است. نقطه عطفی ارس جدید مایکل ساختمان خانه را به خوبی مجهز کتابخانه McKeown و وزارت پرستاری و بهداشت مطالعات ترکیب دولت از امکانات بالینی هنر است. خوابگاههای دانشجویی سنت آنجلا می خوابگاه دانشجویی لوکس در مجاورت پردیس سنت آنجلا، مشرف به دریاچه گیل و در دسترس به دانش آموزان، بازدید از دانشگاهیان و مهمانان بین المللی. در سایت خدمات پشتیبانی شامل لباس های شسته شده، سالن ورزش، فروشگاه راحتی با دستگاه های خودپرداز و پارکینگ خودرو. (www.sasr.info را ببینید)

جدید پرستاری ساختمان، کتابخانه و خوابگاههای دانشجویی به وضوح تعهد کالج به نوسازی امکانات و زیرساخت نشان می دهد. همه تحولات زیربنایی منعکس رشد علمی و ثبت نام تازه. ارتقاء بیشتر از کلاس های درس، امکانات سخنرانی و آزمایشگاههای تخصصی، ورزش محیط داخلی و خارجی و امکانات تفریحی: طرح های سرمایه گذاری و تحولات جاری به انجام پروژه های قابل توجهی از ساخت و ساز و نوسازی در سال های آینده که شامل هستند.

ما می دانیم و به آن افتخار این واقعیت است که دانشگاه کالج ما این است که در یکی از مناطق خوش منظره و زیبا ترین در کشور در سواحل دریاچه گیل واقع شده است. ما کالج سبز مانیتور تیم و حفظ ما چگونه با محیط زیست روستایی ما تعامل به عنوان ما همچنان به توسعه و برای افزایش جمعیت دانشجویی تهیه شده است. هدف از این تیم سبز است که در حفظ منابع طبیعی تمرکز و افزایش بازیافت به طوری که یک دانشگاه سازگار با محیط زیست را می توان با دانش آموزان، کارکنان، جامعه و بازدید کنندگان به طور یکسان لذت می برد.

بیانیه ماموریت

کالج سنت آنجلا، اسلایگو یک کالج از دانشگاه ملی ایرلند، گالوی، با دوره اعتبار از طریق NUI گالوی. این کالج کاتولیک توسط اورسولاین جماعت در سال 1952 تاسیس شده است. این کالج در واقع شرکت Sligo، ایرلند.

ما با ارائه در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد برنامه برای طیف وسیعی از نقش های حرفه ای در آموزش و پرورش و مراقبت های بهداشتی. ما همچنین ارائه برنامه های مقطع کارشناسی تخصصی در زمینه های علوم انسانی و علوم اجتماعی است. ما به دنبال خدمت به نیازهای جامعه منطقه ای، ملی و بین المللی از طریق آموزش، پژوهش و مشاوره اعمال می شود.

فلسفه آموزش ما این است که توسعه پتانسیل کامل از دانش آموزان ما را با پاسخ به نیازهای شخصی، علمی و حرفه ای خود را. این فلسفه به منظور توانمند ساختن دانش آموزان به عنوان یادگیرندگان بازتابنده. ما متعهد به برتری در آموزش و پرورش، به عمل نوآورانه و به مفهوم یادگیری مادام العمر.

ما یک محیط جامعه فقط، مشارکتی، فراگیر و غیر تبعیض آمیز برای کارکنان و دانش آموزان حمایت می کنند. ما در ارزشهای عدالت اجتماعی، برابری، احترام به تنوع حمایت و مراقبت از محیط زیست طبیعی.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید MAs » بازدید کنید کارشناسی ارشد » بازدید کنید کارشناسی » بازدید کنید دوره های تابستانی » بازدید کنید دوره های کارشناسی(BScs) » بازدید کنید Diplomas » بازدید کنید Courses »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MA)

ارسال گواهی نامه فارغ التحصیل / دیپلم / کارشناسی ارشد در مدیریت و رهبری برای جامعه و بخش عمومی

Campus تمام وقت September 2018 ایرلند Sligo

این کارشناسی ارشد گواهی / دیپلم / کارشناسی ارشد هنر در رهبری و مدیریت برای جامعه و بخش عمومی با هدف توسعه طیف وسیعی از مهارت برای دانش آموزان به تشخیص و تجزیه و تحلیل رهبری، مدیریت و حکومت در جامعه، داوطلبانه، غیر انتفاعی، قانونی و عمومی بخش ها است. [+]

این کارشناسی ارشد گواهی / دیپلم / کارشناسی ارشد هنر در رهبری و مدیریت برای جامعه و بخش عمومی با هدف توسعه طیف وسیعی از مهارت برای دانش آموزان به تشخیص و تجزیه و تحلیل رهبری، مدیریت و حکومت در جامعه، داوطلبانه، غیر انتفاعی، قانونی و بخش های دولتی. دانش آموزان را تشویق به تجارب خود را در بخش به درخواست به منابع نظری و دانشگاهی از برنامه است. این انعطاف پذیر، پاره وقت برنامه ارائه می دهد یا تکمیل در دو یا سه سال است و توسط NUI گالوی معتبر.... [-]


تحصیلات تکمیلی گواهی / دیپلم / کارشناسی ارشد در مطالعات تاریخی و میراث شمال غرب، ایرلند

Campus پاره وقت October 2018 ایرلند Sligo

تحصیلات تکمیلی گواهی / دیپلم / کارشناسی ارشد در مطالعات تاریخی و میراث آن از شمال غرب دانش آموزان را قادر به مقابله با تئوری و عمل از مطالعات تاریخی؛ در مورد افسانه هاو روایات قومی، زندگی و اسطوره شناسی در منطقه یاد بگیرند. و تحریک دانش آموزان در تم از تاریخ محلی، مطالعات موزه و کشاورزی است. [+]

کارشناسی ارشد گواهی / دیپلم / کارشناسی ارشد در مطالعات تاریخی و میراث آن از شمال غرب دانش آموزان برای مقابله با تئوری و عمل از مطالعات تاریخی را قادر خواهد ساخت؛ در مورد افسانه هاو روایات قومی، زندگی و اسطوره شناسی در منطقه یاد بگیرند. و تحریک دانش آموزان در تم از تاریخ محلی، مطالعات موزه و کشاورزی است.

این برنامه دانش آموزان به طیف گسترده ای از منابع اولیه و مواد دیگر، مورد استفاده در تحقیق فرهنگ عامه، تاریخ محلی و مرزی، مطالعات موزه و تاریخ کشاورزی در NW معرفی. این برنامه روابط متقابل بین تئوری و عمل، همراه با اصول آموزش بزرگسالان و روند مادام العمر را منعکس کند. دانش آموزان در نتیجه به طیف وسیعی از استراتژی های تدریس و یادگیری نوآورانه آشکار خواهد شد، از جمله تجربه کار میدانی تحصیلات تکمیلی گواهی / دیپلم / کارشناسی ارشد شامل تاریخ، میراث فرهنگی، کشاورزی، مطالعات موزه و فرهنگ عامه به بهتر دانش آموزان در حال حاضر از طریق چشم از گذشته است.... [-]