Mary Immaculate College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در سال 1898 تأسیس شد ، Mary Immaculate College ( MIC ) یک کالج آموزشی کاتولیک و هنرهای لیبرال است . کالج طیف گسترده ای از برنامه ها را در آموزش و پرورش و هنرهای لیبرال در سطح کارشناسی و کارشناسی ارشد ارائه می دهد و بیش از 3000 دانش آموز در اینجا مشغول تحصیل هستند.

7666_rsz_7534_evening_tara.png

پایه

هنگامی که سنگ بنای Mary Immaculate College در سال 1899 گذاشته شد ، هدف این بود که یک موسسه اختصاص داده شده به آموزش حرفه ای معلمان زن برای سیستم مدرسه ملی کاتولیک ارائه شود. امروز با حضور بیش از 3000 زن و مرد جوان در کالج ثبت نام کرده و در بسیاری از برنامه های MIC acade شرکت می کنند ، MIC چشم انداز بنیانگذار کاترین مک آولی را که خواهران کاتولیک رحمت را به عنوان قهرمان ترین حاشیه نشینان جامعه تاسیس کرده است ، ادامه می دهد. این اعتقاد که آموزش برای کیفیت زندگی ضروری است که باید همه افراد از آن برخوردار باشند. این ارزش های ماندگار در بیانیه ماموریت دانشکده درج شده است زیرا مری ایموکتول دوره جدیدی را در قرن بیست و یکم اداره می کند.

4602_rsz_4539_school_page_2.png

بیانیه مأموریت

جامعه دانشکده در سطح کارشناسی و کارشناسی ارشد ، تعالی در تدریس ، یادگیری و تحقیق را ارتقا می بخشد. این تلاش می شود در یک محیط حمایتی و چالش برانگیز که آزادی معنوی کارمندان و دانشجویان را تضمین می کند ، رشد فکری ، معنوی ، شخصی و حرفه ای دانش آموزان را تقویت کند.

به طور خاص ، کالج سعی می کند در کنار دانش آموزان خود روحیه عدالت و دلسوزی در خدمت دیگران ، همراه با گشودگی به سنت و ارزشهای دینی هر فرد پرورش دهد.

دانشکده احساس هویت غنی شده با آگاهی از سنت کاتولیک ، فرهنگ ها ، زبان ها و سنت های ایرلند و تعهد ویژه آن به زبان ایرلندی را تقویت می کند.

Mary Immaculate College احترام به تنوع فرهنگی است. تلاش می شود تا عدالت در جامعه ارتقا یابد و محیطی فراهم شود که همه در آن آزادی و فرصت برای دستیابی به پتانسیلهای کامل خود داشته باشند.

7665_rsz_7535_group_at_train_station.jpg

مکان ها

لیمریک

Mary Immaculate College

Address
Mary Immaculate College,
South Circular Road

لیمریک, شهرستان لیمریک, ایرلند
تلفن
+353 61 204 300

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید