Limerick Institute of Technology

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

چرا LIT؟

دسترسی به مدرسین

به عنوان یک دانشجوی LIT ، در جمع گم نمی شوید. نسبت دانشجویان به استاد ما امکان مشارکت و بحث و گفتگو در سخنرانی ها را فراهم می آورد.

همه پردیس های LIT جامعه ای محکم از زبان آموزان است که دانشجویان در آن به اساتید دسترسی دارند ، چه در راهروها ، چه در غذاخوری ها ، یا برای جلسات برنامه ریزی شده ، که به راحتی برگزار می شوند ، به اساتید دسترسی دارند.

یادگیری فعال

در LIT ، دانش آموزان با انجام این کار یاد می گیرند. ما تمرین را با تئوری ترکیب می کنیم و دانش آموزان را با استفاده از الگوی تجربی یادگیری ، مهارت های اساسی که می توانند در حرفه انتخابی شما داشته باشند ، به دانش آموزان ارائه می دهد.

Designer sketching Wireframesآفتاب پرست سبز / Unsplash

کلوپ ها و انجمن ها

یک تجربه خوشحال از کالج به زندگی موفقیت آمیز در کالج کمک می کند و سفر جدید دانشگاه شما توسط افراد جدیدی که با آنها ملاقات می کنید ، دوستان جدیدی که ایجاد می کنید ، تجربیات جدیدی که با آنها روبرو می شوید و سرگرمی که دارید ، تقویت می شود!

کلوپ ها و جوامع می توانند تجربه بسیار مثبتی در تجربه کلی کالج شما داشته باشند. ما می دانیم که مشارکت در فعالیتهای خارج از کار دانشگاهی شما چقدر مهم است و همه دانشجویان خارج از کشور را به دیدن باشگاهها و جوامع مختلف موجود در LIT تشویق می کنیم.

قابلیت کارکرد

فارغ التحصیلان LIT آماده صنعت و بسیار قابل استفاده هستند. نه تنها از LIT فارغ التحصیل می شوید که دارای مدرک شناخته شده ای مربوط به رشته تحصیلی خود باشید بلکه به لطف رویکرد عملی ما برای یادگیری ، شما همچنین مهارت و مهارت عملی را خواهید داشت که کارفرمایان به دنبال آن هستند.

مسیرهای پیشرفت

آیا نگران این هستید که نتوانید امتیاز کافی کسب کنید یا مدارک لازم را برای رفتن مستقیم به یک دوره افتخارات (سطح 8) کسب کنید؟ نگران نباش در LIT ، بسیاری از دوره های ما دارای مسیرهای پیشرفت انعطاف پذیر هستند که به دانشجویان اجازه می دهد تحصیلات خود را در سطح بالاتری نسبت به مقطعی که در آن شروع کرده اند به پایان برساند.

دانشجویانی که تحصیلات خود را در سطح 6 یا 7 شروع می کنند ، با پیوستن به یک دوره سطح 8 برای سال آخر خود ، می توانند ادامه تحصیل دهند. این بدان معناست که اگرچه شما می توانید تحصیلات خود را در سطح پایین تر در مقطع پایین تر شروع کنید ، اما می توانید خیلی راحت با یک مدرک در یک سطح بالاتر فارغ التحصیل شوید ...... و همه در مدت 4 سال!

اندازه کلاس های کوچک

تجربه یادگیری محکم و عملی که دانش آموزان در LIT دریافت می کنند فقط به دلیل اندازه کلاسهای کوچک ما امکان پذیر است.

در LIT سالن های سخنرانی صدها دانشجو را تجربه نخواهید کرد که برای بسیاری از افراد می تواند بسیار دلهره آور باشد. درعوض ، خود را در اندازه کلاس بیش از 30 نفر پیدا خواهید کرد. این به دانش آموزان کمک می کند تا سطح تعامل خود را نه تنها با اساتید بلکه دانشجویان دیگرشان افزایش دهند ، در نتیجه یک تجربه یادگیری با کیفیت بالاتر به وجود می آید.

مکان ها

لیمریک

Address
Limerick Institute of Technology
Moylish Park

V94 EC5T لیمریک, شهرستان لیمریک, ایرلند

Clonmel

Address
LIT Clonmel,
Cashel Road,
Clonmel,
Co. Tipperary

E91 D896 Clonmel, County Tipperary, ایرلند

انیس

Address
LIT Ennis,
Bindon Street,
Ennis,
Co. Clare

انیس, شهرستان کلر, ایرلند

لیمریک

Address
Limerick School of Art & Design
Clare St

V94 KX22 لیمریک, شهرستان لیمریک, ایرلند

Thurles

Address
LIT Thurles,
Nenagh Road,
Thurles,
Co. Tipperary

Thurles, County Tipperary, ایرلند