توضیحات رسمی را مطالعه کنید

RTH

از آنجا که برای اولین بار در سپتامبر سال 1970 افتتاح شد، IT اسلایگو شده است یکی از ایرلندپیشرو نهادهای سطح سوم. دانش آموزان در قلب آنچه که ما انجام می شود. این خانه را به 6000 دانش آموزان در سراسر برنامه تمام وقت، پاره وقت و کارآموزی مؤسسه است. از این تعداد، 2000 در حال مطالعه آنلاین.

5ey7jدر IT اسلایگو، شما را وادار به دانستن استادان خود، و همچنین به عنوان همکلاسی خود را. در اینجا شما را شبکه های دوستی که یک عمر آخرین تشکیل می دهد.

IT اسلایگو محل برای کمک به شما پیش رو دریافت در جهان از کار با قرار دادن صنعت است. با تشکر به تماس نزدیک ما و همکاری پژوهشی با شرکت های پیشرو و کارفرمایان بزرگ، ما می توانیم شما طیف گسترده ای از فرصت های ارائه دهد.

IT اسلایگو همچنین یک نهاد سطح سوم به شدت بلند پروازانه است. کار به سمت دوباره طراحی به عنوان یک دانشگاه فنی، یک 60 میلیون € سرمایه گذاری در امکانات دانشگاه در طول دهه گذشته 21 محیط یادگیری قرن خیره کننده ایجاد کرده است.

است هنوز هم ایستاده است. در سراسر سه دانشکده مؤسسه آموزش کسب و کار و علوم اجتماعی؛ طراحی مهندسی؛ و علوم، IT اسلایگو به طور مداوم در حال توسعه و افزایش دوره ها و امکانات خود را برای ارائه یک بسته کلی که منطبق بر نیازهای دانش آموز امروز - و فردا.

e57j

شش دلیل برای انتخاب IT اسلایگو

  1. ارتباط و تنوع رشته های ما - ما به همکاری نزدیک با صنعت به خیاط دوره های ما طوری که زمانی که شما فارغ التحصیل، شما باید یک مدرک که کارفرمایان تشخیص و می خواهید.
  2. کارکنان آموزش ما - دانش آموزان کنونی به طور مداوم برجسته کیفیت آموزش و سخنرانی کارکنان به عنوان یکی از بزرگترین نقاط قوت IT اسلایگو است.
  3. این شخصی - کلاسهای کم معنی دانش آموزان از توجه فردی و پشتیبانی از کارکنان اختصاص داده شده ما بهره مند شوند.
  4. پردیس داغ - ما تنها در مدرن 72 هکتاری دانشگاه "دانشگاه احساس است دائما در حال تحول به منعکس کننده نیازهای دانش آموز قرن 21st. همه چیز در راه رفتن فاصله - از جمله مرکز شهر اسلایگو
  5. جاه طلبی های کلاس جهانی - به غیر از به رسمیت شناخته شماره 1 مقصد ایرلند برای دیجیتال (آنلاین) آموزش و پرورش، اسلایگو تا تولید بین المللی تحقیقات زمین شکستن در علم و باستان شناسی بیش از 12 ماه گذشته شناخته شده است.
  6. خانه از خانه - به عنوان یک مکان برای زندگی، به Sligo یکی از گزینه های سبک زندگی مقرون به صرفه ترین، جذاب و پر جنب و جوش می بالد. در اینجا، است کافی با کیفیت بالا خوابگاه دانشجویی وجود دارد.
گرم
برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

Institute of Technology Sligo

بخش سال های اولیه ایرلند دارای آینده ای پویا، هیجان انگیز و چالش برانگیز است. به آن نیاز دارد رهبران موثر و با اعتماد به نفس در سراسر زمینه از عمل، سیاست، دفاع، مقررات، آ ... [+]

بخش سال های اولیه ایرلند دارای آینده ای پویا، هیجان انگیز و چالش برانگیز است. به آن نیاز دارد رهبران موثر و با اعتماد به نفس در سراسر زمینه از عمل، سیاست، دفاع، مقررات، آموزش و پرورش و توسعه حرفه ای است.

آیا شما آنچه در آن طول می کشد به یکی از آن دسته از رهبران؟ آیا شما می خواهید برای توسعه رهبری و حمایت از مهارت ها و توانایی های خود را در راه است که منعکس کننده و ایجاد ظرفیت های بخش سال های اولیه؟ آیا شما می خواهید که بخشی از یک جامعه از عمل است که به آینده را تحت تاثیر قرار داده و منجر بخش سال های اولیه؟ ... [-]
ایرلند Sligo
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

کارشناسی ارشد(MSc)

Institute of Technology Sligo

کارشناسی ارشد علوم (کارشناسی ارشد) و ارسال دیپلم (PGD) در Bioprocessing توسط INSTITUTE OF TECHNOLOGY SLIGO (IT اسلایگو) توسعه یافته اند به پاسخگویی به نیازهای رو به رشد ص ... [+]

کارشناسی ارشد علوم (کارشناسی ارشد) و ارسال دیپلم (PGD) در Bioprocessing توسط INSTITUTE OF TECHNOLOGY SLIGO (IT اسلایگو) توسعه یافته اند به پاسخگویی به نیازهای رو به رشد صنعت بیودارویی.

بلجس، همچنین به عنوان بیولوژیک (AL) شناخته شده محصولات پزشکی، و یا بیولوژیک، هر محصول دارویی داروسازی تولید در، استخراج شده از، و یا سنتز از منابع بیولوژیکی. بیوتکنولوژی پزشکی و بخش بیودارویی در میان سریع ترین رشد در منطقه زندگی علوم ملی و بین المللی می باشد.... [-]

ایرلند Sligo
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی