توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشکده علوم انسانی علاقه و پژوهش در بسیاری از مناطق چند رشته با برنامه های مختلف اعم از فرهنگ و استعمار به مطالعات ایرلندی، انگلیسی، تاریخ، فلسفه و یا قدیمی ایرلندی به فیلم و رسانه های دیجیتال را تشویق می کند. مهارت های تجزیه و تحلیل انتقادی، حل مسئله و دیگر مهارت های قابل انتقال از طریق برنامه های نوآورانه آموزش ما به دست آمده. بنابراین فارغ التحصیلان مجهز برای تبدیل شدن به شهروندان مسئول و اعضای ارزشمند جامعه است.

درباره دانشگاه

با بیش از 17،000 دانش آموزان و بیش از 2،400 کارکنان، NUI گالوی شهرت دارد برجسته برای آموزش و تعالی پژوهش.

اعتبار ما

NUI گالوی به رسمیت شناختن ملی و بین المللی به دست آورده است به عنوان یک دانشگاه تحقیقاتی به رهبری با تعهد به teaching. با کیفیت بالا

دانشگاه ما

دانشگاه ما شده است در طول دهه گذشته از طریق 400 میلیون € برنامه سرمایه ما تبدیل شده است. با بیش از 90 ساختمان در 105 هکتار از زمین، دانشگاه مناسب در قلب شهرستان گالوی است.

چگونه ما منحصر به فرد هستیم

از موضع ما در لبه بسیار از اروپا، ما رسیدن به جهان، و ما باید بدن متنوع ترین دانش آموز در ایرلند. زبان ایرلندی و فرهنگ، و همچنین به عنوان داوطلبانه و امدادرسانی به جامعه نقش قوی در تجربه دانشجویی اینجا بازی.

زبان ایرلندی

زبان دارای یک موقعیت منحصر به فرد در دانشگاه، عمدتا به دلیل نزدیکی آن به Connemara را Gaeltacht - بزرگترین منطقه ایرلندی زبان در ایرلند.

تاریخ ما

از کالج کوئین به دانشگاه ملی ایرلند، گذشته از دانشگاه است با تاریخ گالوی و Ireland. در هم تنیده

دانشجویان دوره کارشناسی علاوه بر به موضوعات سنتی از جمله انگلیسی، تاریخ و فلسفه، دانش آموزان در علوم انسانی نیز دامنه ارائه شده به توسعه زمینه های مورد علاقه مانند مطالعات ایرلندی، روزنامه نگاری، نوشتن خلاق، فیلم و یا درام و مطالعات تئاتر. ما طیف وسیعی از برنامه های مقطع کارشناسی ترکیب موضوع هنرهای سنتی با این تخصص در نتیجه ارائه یک عنصر اضافی به صلاحیت دانش آموز.

تحصیلات تکمیلی مدرسه ما یک جامعه پر جنب و جوش تحقیقات دانشجویی با بیش از 120 دانشجوی دکترا. دانش آموزان با یک سرپرست در منطقه خود را از علاقه همسان و دسترسی به منابع آرشیو بزرگ و جامعه پژوهشی گسترده ای دارند. بسیاری از کنفرانس های تعاملی، همکاری و ابتکارات می گیرد در هر ترم ایجاد یک جامعه پویا از محققان.

علاوه بر این، علوم انسانی است بیست و یک برنامه کارشناسی ارشد تدریس مختلف ارائه بسیاری از یک پل به دکترای یا، به ویژه برای برنامه های حرفه ای تر متمرکز، افزایش اشتغال. بسیاری از برنامه های کارشناسی ارشد ما در هر دو تمام وقت و یا به صورت پاره وقت ارائه شده است.

دانشجویان بین المللی انگلیسی، تاریخ و فلسفه ما دوره های محبوب با دانشجویان بین المللی با چند صد هر سال در نظر گرفتن کلاس می باشد. کلاس های کوچک گروه ما برای تبادل ایده ها و به اشتراک گذاری از فرهنگ های مختلف اجازه می دهد. بسیاری از برنامه های کارشناسی ارشد تدریس ما یک گروه از دانشجویان بین المللی که ایجاد پویا جالب و ترکیبی از دیدگاه در گروه کلاس.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MA)

National University of Ireland Galway School of Humanities

دورهی کارشناسی ارشد در فرهنگ و استعمار به بررسی ادبیات، سیاست و فرهنگ از ایرلند به هند، و از آفریقا تا شرق میانه است. این استاد تدریس چند رشته ای از برنامه هنر، با هدف فا ... [+]

دورهی کارشناسی ارشد در فرهنگ و استعمار به بررسی ادبیات، سیاست و فرهنگ از ایرلند به هند، و از آفریقا تا شرق میانه است. این استاد تدریس چند رشته ای از برنامه هنر، با هدف فارغ التحصیلان از هنر، علوم انسانی و علوم اجتماعی است. دانش آموزان تعالی امپریالیستی، نژاد و نظریه های نژادی، جنبش های ملی، تجارب پسااستعماری، ظهور استعمار نو اندیشه، چند فرهنگی و چند میانفرهنگ و پیامدهای جهانی شدن و توسعه برای جهان مدرن تجزیه و تحلیل.... [-]

ایرلند گالوی
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی