توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Hibernia College ، رهبر ثابت در پیشگام فناوری های جدید آموزش و پرورش و پذیرش تغییر در دنیای در حال توسعه آموزش و پرورش است.

Hibernia College پس از هزاره جدید توسط دکتر سینا روولاند تأسیس شد و پس از یک استراتژی بلندپروازانه و پیش رو به منظور نقش اصلی در آموزش و پرورش در آینده به دنبال دارد. دکتر روولند همکاران خود را از جوامع شرکتی، آموزش و پرورش و فناوری جمع آوری کرد تا Hibernia College ، یک موسسه آموزشی اینترنتی معتبر را ایجاد کند.

ما بر این باوریم که برنامه های ما باید نه تنها بر روی سختی های تحصیلی آنها تأثیر بگذارد، بلکه در کارآیی آن ها در کمک به دانش آموزان ما در مقابله با چالش هایی که هر روز در زندگی حرفه ای آنها بوجود می آید.

پس از 18 سال، ما می توانیم از برجسته برجسته ما، با یک تیم اختصاصی از بیش از 350 دانشکده کامل / نیمه وقت، افتخار می کنیم. آنها در رشته های خود و در سراسر صنعت چشمگیر هستند، از جمله دانشکده هاروارد، کالج سلطنتی جراحان ایرلند، دانشکده ترنیتی کالج دانمارک مواد مخدر، دانشکده تجارت، مدرسه بازرگانی IE، مادرید و دیگر موسسات برجسته.

Hibernia College یک مدل آموزش آنلاین را توسعه داده است که موفقیت آمیز است زیرا متعهد به کمک به متخصصان برای برآورده ساختن چالش های فعلی کار خود و به طور مداوم بر تعامل دانش آموزان و استادان است.

ما حرفه ای در سراسر جهان را آموزش می دهیم که می خواهد دسترسی به بهترین آموزش های آنلاین را در دسترس داشته باشد.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

Hibernia College

Hibernia College پست آموزش ابتدایی - کارشناسی ارشد آموزش و پرورش برای تشویق محدوده گسترده ای از مردم برای در نظر گرفتن آموزش به عنوان یک حرفه با ارائه مسیر انعطاف پذیر تر ... [+]

Hibernia College پست آموزش ابتدایی - کارشناسی ارشد آموزش و پرورش برای تشویق محدوده گسترده ای از مردم برای در نظر گرفتن آموزش به عنوان یک حرفه با ارائه مسیر انعطاف پذیر تر برای تبدیل شدن به معلم کامل مدرسه پس از دبستان ایجاد شد.

با توجه به ساختار برنامه و معیارهای واجد شرایط بودن، می توان برنامه های کاربردی را از ایرلند پذیرفت.

استاد آموزش حرفه ای آنلاین مخلوط

این برنامه که محتوای آنلاین، محیط های یادگیری مجازی و تحویل چهره به چهره را ترکیب می کند، طراحی شده است تا متخصصان و متخصصانی را که می توانند رهبری در زمینه آموزش ابتدایی را ترتیب دهند، طراحی می کنند. این برنامه ایده آل برای هر کسی است که دسترسی آسان به یکی از ارائه دهندگان آموزش سنتی ندارد و یا کسی که به طور روزانه به مسافرت و سخنرانی سفر نمی کند.... [-]

ایرلند Dublin
آوریل 2020
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Hibernia College

کارشناسی ارشد آموزش ابتدایی - کارشناسی ارشد حرفه ای در آموزش ابتدایی پس از ایجاد یک مجتمع گسترده تر برای تشویق به تدریس مدارس ابتدایی به عنوان حرفه ای با ارائه یک مسیر ان ... [+]

کارشناسی ارشد آموزش ابتدایی - کارشناسی ارشد حرفه ای در آموزش ابتدایی پس از تاسیس برای تشویق محدوده گسترده ای از مردم برای در نظر گرفتن آموزش ابتدایی به عنوان یک حرفه با ارائه مسیر انعطاف پذیر تر برای تبدیل شدن به یک معلم کامل واجد شرایط ایجاد شده است و نیازی نیست دارای تجربه تدریس پیشین برای واجد شرایط بودن برای درخواست این دوره است.با توجه به ساختار برنامه و معیارهای واجد شرایط بودن، می توان برنامه های کاربردی را از ایرلند پذیرفت.... [-]

ایرلند Dublin
آوریل 2020
پاره وقت
18 - 24 دوره حقوق شناسی خود را مشخص کنید
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Hibernia College explainer video

Hibernia College Gaeltacht Experience

Hibernia College
Address
Hibernia College Dublin Block B, The Merrion Centre, Merrion Road, Dublin 4.
Dublin, County Dublin, ایرلند
وب سایت
تلفن
+353 1 661 0168