Cork English World

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره مدرسه

Cork World English، مدرسه برنده جایزه کمبریج ایرلند، دوره هایی را فراهم می کند که برای ارائه دانش آموزان به مهارت های زبان مورد نیاز برای برقراری ارتباط موثر و با اعتماد به نفس به زبان انگلیسی طراحی شده است. دوره های ما همچنین دانش آموزان را با مهارت ها و استراتژی های لازم برای یادگیری زبان انگلیسی در خارج از کلاس آموزش می دهد.

Cork World English متخصص در دوره های زبان انگلیسی و آموزش معلمان درسی برای معلمان انگلیسی به عنوان زبان دوم است. روش های ما بر اساس بیش از 30 سال تجربه متمرکز و متمرکز است.

CEW باید رهبر در زمینه آموزش معلمان زبان باشد، که باید در خط مقدم روش شناسی یادگیری زبان باشد. CEW دارای کارکنان اصلی 8 نفر تحت مجلس شورا و مایر کینگستون است. رکورد ما ثابت شده است، زمان و زمان ما نتایج مورد نظر را دریافت می کنیم.

در Cork World English شما انگلیسی حداقل 20 ساعت در هفته صحبت خواهید کرد ... سخاوت در زبان انگلیسی دیگر داستان نیست!

Cork World English کلاسهای انگلیسی را در حداقل 6 سطح، از ابتدایی (A1) تا پیشرفته (C1)، با حداکثر 12 دانش آموز در هر کلاس ارائه می دهد.

مشتریان

"از این دوره بسیار متشکرم من در اینجا در مدرسه و در کرک به طور کلی به خوبی از این موضوع برخوردار بودم. من خیلی خوشحالم که این مدرسه را انتخاب کردم. من می خواستم انگلیس را بهبود ببخشم و قطعا آن را انجام دادم و خیلی بیشتر نیز دریافت کردم. »(Ekaterina، Russia)

"از شما بسیار سپاسگزارم برای همه چیز. من وقت خوبی در CEW داشتم همه واقعا خوب و دوستانه هستند "(مایکو، ژاپن)

"من قطعا CEW را توصیه می کنم! این فقط برای من مفید نبود اما بسیار سرگرم کننده بود. من یک وقت واقعا سرگرم کننده بودم، همیشه منتظر بودم که صبح اینجا بمانم "

(رومن، آلمان)

مکان ها

چوب پنبه

Address
Crawford Business Park, Bishop St, Cork City
چوب پنبه, چوب پنبه, ایرلند

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: