CMI Communications & Management Institute

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

CMI، ارتباطات و سازمان مدیریت، یک موسسه آموزشی پیشرو جهانی است، ارائه صنعت واقعی پاره وقت دوره های دیپلم تخصصی که در سطح بین المللی شناخته شده است.

از سال 2003، زمانی که CMI تاسیس شد، هزاران نفر از دانش آموزان با موفقیت دریافت جایزه بین المللی و ملی، از CMI، که فوق العاده حرفه خود را افزایش داد.

90 درصد از دانش آموزان نمی تواند اشتباه باشد. سرمایه گذاری در مطالعه پاره وقت برای پرداخت خود را. بیش از 90 درصد از دانش آموزان گذشته در حال حاضر در استخدام و بسیاری از مواضع در مدیریت نیست.، متوسط ​​و ارشد و دیگران در حال حاضر در مناطق فنی و حرفه ای تخصصی کار می کنند.

وقت خود را با ارزش است طراحی شده برای به حداکثر رساندن زمان خود، CMI کلاس پاره وقت یک بار در هفته یا در شب و یا در تعطیلات آخر هفته برگزار می شود. همراه با آموزش آنلاین، دوره ترین کلاس درس می با برخی از دوره های ارائه شده توسط آموزش از راه دور.

دوره های در دسترس دوره CMI توسط کلاس درس و نیز با آموزش از راه دور آنلاین ارائه می گردد. کلاس های آنلاین زنده برای پخش در آینده و مشاهده ثبت شده است.

پزشکان به روز، کارشناسی ارشد در شب CMI سخنرانی کارکنان، معلمان هستند عادی شما نیست. آنها در حال کار پزشکان در طول روز و استادان موضوع تدریس خود در شب. آنها تجربه و تحصیلات، بی نظیر دیگر موسسات آموزشی. استادان CMI به صلاحیت ها و آموزش و پرورش خود را به سطح بعدی به ارمغان بیاورد.

ارتباط به محل کار، حیاتی است یکی از ویژگی های CMI دوره پاره وقت تکالیف عملی و یادگیری کاربردی است. در محیط دشوار فعلی، آن را حس می کند به سرمایه گذاری در یک دوره مربوط به محل کار.

به رسمیت شناختن بین المللی کیفیت اعطای بدن چند بسیار برجسته مهر خود را از تصویب به CMI داده اند. این یک علامت تعهد CMI در کیفیت و تضمین به شما می باشد. در هنگام انتخاب CMI، شما می توانید استراحت اطمینان دهم که شما انتخاب موسسه راست.

پیشرفت را به سطح بعدی CMI دوره پاره وقت در سطوح مختلف از چارچوب های مختلف بسته به بدن جایزه و محل آن واقع شده است. البته با تایید. چارچوب ملی مدارک تحصیلی NFQ (جمهوری ایرلند) سطح 5 تا 8. دفتر مدارک تحصیلی و امتحانات مقررات Ofqual (انگلستان) سطح 3- 6؛ و با شرایط اسکاتلند SQA خودگردان SQA به سطح 06/10. آنها در سطح بین المللی شناخته شده است.

در قلب، شما از آنجا که CMI یک موسسه های شخصی کوچک، ارتباط خوب و ارتباط نزدیک بین شما و استادان است / هیات خواهد بود بخشی از تجربه شخصی خود را.

رسیدن به آینده ای روشن تر، شب یادگیری در شب، بهترین راه برای به حداکثر رساندن استفاده از زمان شما می باشد. کارکنان CMI شما را با مشاوره بی طرف به عنوان به دوره مناسب برای شما فراهم می کند. صحبت کردن با ما را به روز و که گام به آینده ای روشن تر.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید Certificates » بازدید کنید دانشنامه های تحصیلات پیشرفته » بازدید کنید دانشنامه های فارغ التحصیلی » بازدید کنید Diplomas » بازدید کنید Courses »

ویدئو ها

About CMI