توضیحات رسمی را مطالعه کنید

آیت بن آموزش و واحد آموزش در 2006 دسامبر 5، تاسیس شد. این واحد می آید تحت حواله از ثبت نام، دکتر جوزف رایان. این واحد به حمایت و پیشرفت یادگیری و تدریس در موسسه آتلون فناوری اختصاص یافته است. واحد مشترک کار خواهد کرد برای ادامه به توسعه یک فرهنگ است که:

احترام می گذارد و از تفاوت های فردی در میان زبان آموزان. تشویق می کند توسعه محیط های یادگیری دانش آموز محور که در آن دانش آموزان متنوع می توانند یاد بگیرند و اکسل. ارزش ها و پاداش تدریس. پشتیبانی از کارکنان در تحقیقات آموزشی. کمک به انتشار بهترین عمل در آموزش عالی است. تشویق می کند اجرای طرح های آموزشی / نوآوری. ترویج و پشتیبانی از اهداف و اقدامات مشخص شده در برنامه استراتژیک موسسه، که مربوط به تعالی و نوآوری در آموزش و یادگیری.

مدرسه کسب و کار در AIT متشکل از سه بخش: مطالعات بازرگانی، حسابداری و کسب و کار کامپیوتر، و مهمان نوازی، گردشگری و مطالعات اوقات فراغت. دروس ارائه شده توسط دانشکده پوشش طیف گسترده ای از مناطق از حسابداری مدیریت، روانشناسی کسب و کار به بازاریابی رسانه های اجتماعی، گردشگری به ورزش مدیریت و خیلی بیشتر. شما این فرصت را برای به دست آوردن دانش، توسعه مهارت ها و نگرش پرورش کمک خواهد کرد که شما را به انجام برسانند بالقوه خود را و به حداکثر رساندن چشم انداز شغلی شما داشته باشد.

کسب و کار منطقه هیجان انگیز است، به چالش کشیدن و پویا که در آن به کار است. هنگامی که شما در نظر اثرات کسب و کار چقدر در زندگی روزمره ما، از آن آسان است برای دیدن ارتباط و بهره مند از یک مدرک در این زمینه. موفقیت در کسب و کار یا مطالعات برنامه های مرتبط می تواند یک پاسپورت به یک شغل با ارزش و جالب است.

فرایند یادگیری در مدرسه کسب و کار می گیرد در یک محیط که در آن شما دسترسی به منابع مدرن، دانش کارکنان متخصص داشته، ارتباط با کارفرمایان و آخرین فن آوری. سیستم "نردبان" مدارک تحصیلی اجازه می دهد تا شما را به پیشرفت از طریق گواهی بالاتر به افتخارات مدرک کارشناسی، و به مطالعات کارشناسی ارشد.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

Athlone Institute of Technology

این برنامه تمام وقت ساخت یافته است به شرکت کنندگان را قادر به توسعه و جوی پیشرفته صلاحیت های کلیدی هسته ای در کسب و کار و برای ساخت در تخصص های حال حاضر در افتخارات کارشن ... [+]

این برنامه تمام وقت ساخت یافته است به شرکت کنندگان را قادر به توسعه و جوی پیشرفته صلاحیت های کلیدی هسته ای در کسب و کار و برای ساخت در تخصص های حال حاضر در افتخارات کارشناسی کسب و کار (یا نظم و انضباط مرتبط) سطح به دست آمده. برنامه درسی ارائه می دهد یک غنا و تنوع یادگیری است که اطمینان حاصل شود که دانش آموز توسعه و نشان می دهد طیف وسیعی از دانش و مهارت های سطح بالا در زمینه هایی همچون پژوهش، تفکر استراتژیک و یادگیری بازتاب، در نتیجه ایجاد پایه و اساس برای یک شغل موفق کسب و کار، به عنوان همچنین برای ادامه توسعه علمی و حرفه ای.... [-]

ایرلند Athlone
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Welcome to Athlone Institute of Technology