Athlone Institute of Technology

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

آیت بن آموزش و واحد آموزش در 2006 دسامبر 5، تاسیس شد. این واحد می آید تحت حواله از ثبت نام، دکتر جوزف رایان. این واحد به حمایت و پیشرفت یادگیری و تدریس در موسسه آتلون فناوری اختصاص یافته است. واحد مشترک کار خواهد کرد برای ادامه به توسعه یک فرهنگ است که:

  • احترام می گذارد و از تفاوت های فردی در میان زبان آموزان.
  • تشویق می کند توسعه محیط های یادگیری دانش آموز محور که در آن دانش آموزان متنوع می توانند یاد بگیرند و اکسل.
  • ارزش ها و پاداش تدریس.
  • پشتیبانی از کارکنان در تحقیقات آموزشی.
  • کمک به انتشار بهترین عمل در آموزش عالی است.
  • تشویق می کند اجرای طرح های آموزشی / نوآوری.
  • ترویج و پشتیبانی از اهداف و اقدامات مشخص شده در برنامه استراتژیک موسسه، که مربوط به تعالی و نوآوری در آموزش و یادگیری.

مدرسه کسب و کار در AIT متشکل از سه بخش: مطالعات بازرگانی، حسابداری و کسب و کار کامپیوتر، و مهمان نوازی، گردشگری و مطالعات اوقات فراغت. دروس ارائه شده توسط دانشکده پوشش طیف گسترده ای از مناطق از حسابداری مدیریت، روانشناسی کسب و کار به بازاریابی رسانه های اجتماعی، گردشگری به ورزش مدیریت و خیلی بیشتر. شما این فرصت را برای به دست آوردن دانش، توسعه مهارت ها و نگرش پرورش کمک خواهد کرد که شما را به انجام برسانند بالقوه خود را و به حداکثر رساندن چشم انداز شغلی شما داشته باشد.

کسب و کار منطقه هیجان انگیز است، به چالش کشیدن و پویا که در آن به کار است. هنگامی که شما در نظر اثرات کسب و کار چقدر در زندگی روزمره ما، از آن آسان است برای دیدن ارتباط و بهره مند از یک مدرک در این زمینه. موفقیت در کسب و کار یا مطالعات برنامه های مرتبط می تواند یک پاسپورت به یک شغل با ارزش و جالب است.

فرایند یادگیری در مدرسه کسب و کار می گیرد در یک محیط که در آن شما دسترسی به منابع مدرن، دانش کارکنان متخصص داشته، ارتباط با کارفرمایان و آخرین فن آوری. سیستم "نردبان" مدارک تحصیلی اجازه می دهد تا شما را به پیشرفت از طریق گواهی بالاتر به افتخارات مدرک کارشناسی، و به مطالعات کارشناسی ارشد.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

از دوره های ارشد بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

کارشناسی ارشد بازرگانی

Campus تمام وقت September 2017 ایرلند Athlone

این برنامه تمام وقت ساخت یافته است به شرکت کنندگان را قادر به توسعه و جوی پیشرفته صلاحیت های کلیدی هسته ای در کسب و کار و برای ساخت در تخصص های حال حاضر در افتخارات کارشناسی کسب و کار (یا نظم و انضباط مرتبط) سطح به دست آمده. [+]

این برنامه تمام وقت ساخت یافته است به شرکت کنندگان را قادر به توسعه و جوی پیشرفته صلاحیت های کلیدی هسته ای در کسب و کار و برای ساخت در تخصص های حال حاضر در افتخارات کارشناسی کسب و کار (یا نظم و انضباط مرتبط) سطح به دست آمده. برنامه درسی ارائه می دهد یک غنا و تنوع یادگیری است که اطمینان حاصل شود که دانش آموز توسعه و نشان می دهد طیف وسیعی از دانش و مهارت های سطح بالا در زمینه هایی همچون پژوهش، تفکر استراتژیک و یادگیری بازتاب، در نتیجه ایجاد پایه و اساس برای یک شغل موفق کسب و کار، به عنوان همچنین برای ادامه توسعه علمی و حرفه ای. فارغ التحصیلان انتظار می رود که: درک انتقادی از پیشرفته نظریه ها، مفاهیم، ​​اصول، روش ها و تکنیک های کسب و کار و تحقیقات مرتبط توانایی اعمال تفکر استراتژیک و فنون تجزیه و تحلیل و تفسیر اطلاعات را انتخاب کنید ظرفیت ارزیابی و کنتراست تاثیر تصمیمات، با اشاره خاص به اخلاق کسب و کار و مسئولیت اجتماعی توانایی برای انجام تحقیقات بیشتر و خود کارگردانی، یادگیری مادام العمر حداقل شرایط ورود متقاضیان باید حداقل یک افتخارات مدرک کارشناسی (سطح 8) در کسب و کار و یا یک رشته هم ریشه در سطح 2.2 و یا مدرک معادل تایید کرده اند. متقاضیان خواهد شد به منظور شایستگی رتبه بندی، بر اساس تحصیلی و نتیجه یک مصاحبه انتخاب. قبل از شروع برنامه، دانش آموزان یک دوره القایی دو روزه انجام دهند. دوره القای بخشی جدایی ناپذیر از این برنامه که در اوایل ماه سپتامبر آغاز هر سال است. ماژول خدمات مدیریت بازاریابی، استراتژی بین المللی شرکت، سرمایه گذاری جدید ایجاد و رشد، شرکت محیط زیست، روش تحقیق، سیستم های اطلاعات برای مدیران، کاربردی استراتژی شرکت، نوآوری و خلاقیت، پروژه تحقیقاتی است. فرصت های شغلی در دسترس بودن از افتخارات دارندگان مدرک اولیه در بازار کار گسترده تر می شود، کارفرمایان در حال تبدیل شدن بیشتر انتخابی و این افزایش اشتغال و حرفه ای چشم انداز دارندگان مدرک کارشناسی ارشد. این برنامه انتظار می رود به دانش آموزان با تخصص برای زنده ماندن و پیشرفت در بازار کار به طور فزاینده رقابتی. فارغ التحصیلان با مدرک کارشناسی ارشد (سطح 9) می تواند منطقی انتظار می رود به افزایش به موقعیت های پیشرفته تر، از جمله سطح ارشد اجرایی، در بخش خصوصی، در بخش های دولتی و خصوصی، و در آموزش و پرورش. هزینه برای سال تحصیلی 2014/2015، هزینه برای کارشناسی ارشد کسب و کار 5،500 € برای دانش آموزان اتحادیه اروپا و 10،000 € برای متقاضیان غیر اتحادیه اروپا. این هزینه ها تحت یک بازبینی سالانه. [-]

ویدئو ها

Welcome to Athlone Institute of Technology