University of Tehran, Kish International Campus

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره KIC

دانشگاه بین المللی کیش

پردیس بین المللی کیش در سال 2007 به منظور تسهیل ثبت نام دانشجویان خارجی تاسیس شد. فارغ التحصیلان UT Kish Campus دارای توانایی های زبانی و حرفه ای برای کارکردن به طور موثر در یک محیط بین المللی هستند. مهارت های فنی برای کار در دنیای فنی فزاینده پیچیده؛ ظرفیت فکری و انعطاف پذیری برای انطباق با تغییرات دائمی و پتانسیل های رهبری برای به دست آوردن بیشترین سهم ممکن در توسعه جامعه برای نفع مردم خود. در هماهنگی با این مأموریت، دانشگاه دانشجویان ایرانی و بین المللی را انتخاب خواهد کرد که می توانند موفق به استفاده از توانایی های علمی و تحقیقاتی مختلف شوند. با توسعه ارتباطات علمی قوی با مؤسسات آموزشی و تحقیقاتی محلی و خارجی، پردیس همچنان به بالاترین کیفیت تحقیق و آموزش و پرورش ادامه می دهد. تلاش برای انجام این کار در کمپوس برای حفظ جایگاه علم در زمینه های مختلف و تنظیم استراتژی های آن برای رفع نیازهای بازار صورت گرفته است. محل این کمپوس جزیره زیبای مرجانی کیش، مروارید خلیج فارس با تمام جاذبه های گردشگری و کسب و کار آن است.

فعالیت های بین المللی

دفتر روابط بین الملل اطلاعات و کمک به دانش آموزان، اعضای هیات علمی و محققان بین المللی را فراهم می کند. همچنین ارتباطات بین دانشگاه و دیگر دانشگاههای ایران و از سوی دیگر دانشگاه ها، موسسات تحقیقاتی و مراکز تحقیقاتی دیگر را نیز در بر می گیرد. دفتر روابط بین الملل مشاوره و خدمات را برای همه دانش آموزان و دانش پژوهان بین المللی ارائه می دهد. این فرصت را برای اعضای علمی و دانش آموزان برای شرکت در کنفرانس ها، سمینارها و کارگاه های آموزشی فراهم می کند. همچنین از روابط نزدیک با بسیاری از انجمن های بین المللی برخوردار است و همکاری در ارائه خدمات خود را برای کنفرانس های مشترک، عضویت در انجمن های بین المللی و برگزاری مراسم تدفین دارد.

فعالیت های کنونی

  • سازماندهی دیدارهای رسمی با مقامات دانشگاه از سراسر جهان
  • گسترش همکاری بین المللی با بهترین دانشگاه های جهان
  • دعوت از استادان و دانشمندان ایرانی و خارجی در برگزاری سخنرانی ها و کارگاه های آموزشی در پردیس بین المللی کیش
  • گسترش برنامه تبادل دانشجویان بین المللی
  • توسعه دوره های آموزشی پیشرفته و کوتاه مدت و برنامه های آموزشی مشترک

آمار و ارقام

وضعیت فعلی

کارکنان دانشگاهی پردیس بین المللی کیش متشکل از بیش از 190 استاد و نیمه وقت استادان و اعضای وابسته است. این دانشگاه شامل 3000 دانشجوی کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترای است.

آمار کتابخانه

کتابخانه دانشگاه دارای مجموعه معقول کتاب (21927) در زبان فارسی (12792) و انگلیسی (9135) است. این دانشگاه همچنین دارای یک کتابخانه الکترونیک جامع (کتاب الکترونیکی و مجلات الکترونیکی) است.

مکان ها

تهران

Address
Kish International Campus, University of Tehran, Niyayesh St., Mirmohanna Blvd., Kish Island, Iran.
تهران, استان تهران, جمهوری اسلامی ايران