University of Milan, Department of Social & Political Sciences

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دربارهی ما

دانشگاه میلان است آموزش های عمومی و دانشگاه های پژوهشیکه - با 8 دانشکده و 2 مدرسه و کارکنان آموزش 2000 استادان - است که توسط طیف گسترده ای از رشته های انضباطی آن مشخص شده است. موسسه پیشرو در ایتالیا و اروپا برای بهره وری علمی، دانشگاه میلان بزرگترین دانشگاه در منطقه است، با حدود 64،000 دانش آموزان؛ آن را نیز یک منبع مهم برای بافت اجتماعی و اقتصادی که آن بخشی است.

میلان ، در واقع، پایتخت لمباردی، یکی از مناطق پویا و بین المللی در اتحادیه اروپا، است رهبر در اقتصاد ملی که در خط مقدم ایتالیایی از تحقیق و توسعه سرمایه گذاری و تعهد به نوآوری در فن آوری است. دانشگاه میلان نیز دارای یک قابل توجه میراث فرهنگی و هنری که شامل ساختمان های مهم تاریخی، مجموعه به ارث برده و به دست آورد، آرشیو ها، باغ های گیاه شناسی و بررا رصدخانه قدیمی راه اندازی شده توسط ماریا ترزا از اتریش.

گروه دانشگاه در بناهای تاریخی مهم در مرکز میلان و در ساختمان های مدرن در منطقه شناخته شده به عنوان کیتا Studi در (شهر مطالعات) قرار دارد.

بین palazzos امکاناتی که خانه دانشگاه قدیمی هستند کلسیم گراندا (خانه بزرگ) - یک مجموعه به یاد ماندنی از 15th قرن در قلب مرکز شهرستان تاریخی - The 18th قرن پالازو Greppi طراحی شده توسط جوزپه پیرمارینی - که تئاتر اسکالا در میلان ساخته شده است - و 17 قرن کالج Sant'Alessandro راه اندازی شده توسط خانواده Arcimboldi. مجموعه کتاباست، که یکی از غنی ترین در منطقه، در حفظ 52 کتابخانه، در حالی که مرکز APICE جمع آوری سهام کتاب نادر و با ارزش و آرشیو. دانشگاه همچنین دارای یک گروه کر و خود را ارکستر، که فعالانه به زندگی فرهنگی این شهرستان کمک و دریافت قدردانی بین المللی به صورت فزاینده مکرر.

گروه علوم اجتماعی و سیاسی

گروه علوم اجتماعی و سیاسی (SPS) در میان ادارات زیادی از علوم اجتماعی در ارزیابی 2004-2010 تحقیقات رتبه اول شده است. SPS انجام و مختصات برنامه تحقیق و تدریس در زمینه های تئوری اجتماعی و سیاسی، تجزیه و تحلیل سیاست های عمومی، سیاست کار و رفاه، و به مطالعه فرهنگ و روابط اجتماعی است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید کارشناسی ارشد(MSc) »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

کارشناسی ارشد مدیریت منابع انسانی و مطالعات کارگری

Campus تمام وقت October 2017 ایتالیا Milan

برنامه MLS یک پایه بسیار چند رشته ای در منابع انسانی و مطالعات نیروی کار، حفظ یک کسب و کار و مدیریت گرایش قوی را فراهم می کند. [+]

کارشناسی ارشد مدیریت منابع انسانی و مطالعات کار کارشناسی ارشد مدیریت منابع انسانی و مطالعات کار برنامه (MLS) دوره دو سال ابتکاری و بسیار به چالش کشیدن از مطالعه است که پایه و اساس بسیار چند رشته ای در منابع انسانی و مطالعات نیروی کار، حفظ یک کسب و کار و مدیریت گرایش قوی فراهم می کند. این برنامه دانش آموزان ارائه می دهد یک آرایه وسیعی از موضوعات را با یک چشم انداز کثرت گرا، جهت گیری های بین المللی و مقایسه قوی و یک چارچوب یکپارچه بین کسب و کار و مدیریت تصمیم گیری ها و موسسات بازار کار و پویایی، در اعتقاد راسخ که مدیران نیاز به شناخت پویایی نهادی و سیاسی، و تنظیم کننده نیاز دارند تا اذعان نیازهای کسب و کار و چارچوب. این برنامه یک فرصت منحصر به فرد برای مطالعه مدیریت منابع انسانی و مطالعات کارگری در جنوب اروپا، به فرهنگ و زبان های مختلف در معرض در حالی که حضور در کلاس درس به زبان انگلیسی ارائه می دهد.در جهانی از کسب و کار غنای این تجربه نشان دهنده یک مزیت رقابتی روشن است. ویژگی های کلیدی درجه دو ساله طراحی شده اجازه می دهد تا شایستگی کامل و عملی در سراسر حوزه های مختلف مدیریت منابع انسانی و مطالعات نیروی کار آموزش چند رشته ای، با ادغام قوی بین موضوعات، و با دانشکده اختصاص داده شده، جوان و در حال ظهور در جهان پیشرو با تجربه کسب و کار گسترده مسئله محور و بر اساس اطلاعات، یادگیری با انجام روش در... [-]