digital-coach.it

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

DIGITAL COACH یک علامت تجاری ثبت شده متعلق به ایتالیا توسط HR SOLUTIONS SRL است، دانشکده آموزش و پرورش تاسیس شد 22 اکتبر 2004، ثبت نام در اتاق بازرگانی میلان با شماره REA 1828396 و دفتر قانونی و عملیاتی در میلان در Viale Francesco Restelli 3 / در منطقه Porta Nuova که در آن شعاع حدود 2 مگاوات، دفاتر اصلی اقتصاد دیجیتال مانند گوگل، سامسونگ، لینکدین، آمازون و همچنین موسساتی نظیر Unicredit، منطقه لومباردی، شهرداری میلان و بسیاری از مناطق دیگر دیگران است.

روش آموزشی

  • استراتژی: بهترین شیوه های آنلاین موثر، استراتژی های کسب و کار گرا، دانش بلافاصله قابل اجرا در شرکت است
  • رویکرد عملی: عملیاتی: جهت کسب و کار، بتن و عملی، یادگیری برای افزایش مشتریان
  • ابزار و نرم افزار: استفاده از ابزار حرفه ای، مستقیما در نرم افزار مطالعه، ایجاد کمپین ها، صفحات آنلاین، وبلاگ ها ...
  • ایجاد حساب: ایجاد حساب برای فعالیت ها با معلم، پیکربندی حساب ها زندگی می کنند، با استفاده از ویژگی های اصلی همراه با معلم ...
  • مثال ها و تاریخچه های مورد: مراجع به موارد واقعی، سایت ها و کمپین های زنده نشان داده شده است
  • سوالات آنلاین و در کلاس درس: سوالات در طول درس زنده، پاسخ زنده، مدرس برای حمایت از دانش آموزان آنلاین
  • تمرینات زنده: تمرین های عملی در طول درس، شبیه سازی های واقعی، اصلاحات در کلاس درس
  • تمرینات در خانه: تمرینات عملی در طول درس، اصلاحات انجام شده در کلاس درس
  • فعالیت های کاری: موارد واقعی، استفاده از ابزارهای حرفه ای، ایجاد کمپین ها، صفحات اینترنتی، انجام فعالیت های بازاریابی ورودی، گزارش ها

محدوده تخصص

تخصص و تخصص در بازاریابی دیجیتال DIGITAL COACH توسط این واقعیت تایید شده است که ما یک شرکای GOOGLE است، که تنها سازمانهای حرفه ای وب میتوانند با نشان دادن اینکه کارکنان دارای گواهینامه GOOGLE هستند، به طور مداوم تمام بهترین عملکردها را در مبارزات آنلاین، انجام تداوم و حجم قابل توجهی از فعالیت های بازاریابی وب. مربی دیجیتال یک مدرسه است که به طور انحصاری در زمینه بازاریابی دیجیتال (وب، رسانه های اجتماعی و تجارت الکترونیک) تخصص دارد و به همین دلیل است که دانشگاه های عمومی و مدارس تجاری به طور کلی شناخته نمی شوند. ما بسیار خوب در نظر گرفته و به رسمیت شناخته شده توسط شرکت های در بخش بازار که در آن ما (بازاریابی دیجیتال) کار می کنند، تا آنجا که دانش آموزان سابق ما امروز در شرکت های مانند گوگل، مایکروسافت، اپل، Uci Cinemas، Tradedoubler، Mc Donald's، Casa.it و بسیاری دیگر.

روابط با شرکت ها

تعامل با بازاریابی و مدیریت منابع انسانی شرکت هایی مانند ZALANDO، FERRERO، ADIDAS، NATUZZI، RADIO DEEJAY. مربی دیجیتال بهترین جوایز بین المللی را در دنیای دیجیتال در ایتالیا وارد می کند، که عمدتا به بازار آمریکا اشاره دارد. از واژگان آمریکایی ما برنامه های آموزشی دوره های ما، روش های تدریس، نرم افزار و ابزارهایی را که آموزش می دهیم برای استفاده و بهترین شیوه های ارائه شده ما به ارث می بریم.

جهت

مدیریت شرکت به LUCA PAPA سپرده شده است، که از طریق آن می توانید پروفايل Linkedin را با کلیک بر روی تصویر نشان داده شده مشاهده کنید. از سال 2002 تاکنون، لوکا به عنوان یک مربی، بیش از 35،000 متخصص از بیش از 280 مهمترین شرکت های چند ملیتی که در ایتالیا حضور دارند، در دوره های خود شرکت می کنند. لوکا همچنین یکی از 3 ایتالیایی آموزشگاه های منطقه ای GOOGLE، متخصصان برتر است که توسط گوگل انتخاب شده اند تا متخصصان مهم ترین سازمان های بین المللی وب را آموزش دهند. مربیان منطقه ای Google متخصصین دیجیتال با بالاترین مشخصات هستند و هر کشوری بین 3 تا 5 حداکثر است.

مکان ها

میلان

Address
Viale Francesco Restelli,3/7
20124 میلان, لومباردی, ایتالیا