University of Turin

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درخواست در UniTo برای سالهای 2020-2021 در href = "https://apply.unito.it

برای اطلاعات در مورد روش و مهلت درخواست اینجا را کلیک کنید.

-------------------------------------------------- ------

University of Turin یکی از قدیمی ترین و معتبر ترین دانشگاه های ایتالیا است .

میزبانی حدود 70.000 دانش آموز ، 4.000 کارآموزی و کارکنان اداری و فنی ، 1800 دانشجوی کارشناسی ارشد و دکتری و 120 ساختمان در مناطق مختلف تورین و مکان های کلیدی در پیمونت ، University of Turin می تواند به عنوان " یک شهر، "فرهنگ ترویج و تولید پژوهش، نوآوری، آموزش و اشتغال.

132080_012_campus_luigi_einaudi.jpgعکس از میشل د اتوویو

University of Turin امروز یکی از بزرگترین دانشگاه های ایتالیایی است که برای تحقیقات و آموزش های بین المللی باز است. این تحقیقات علمی را انجام می دهد و دوره ها را در همه رشته ها، به جز مهندسی و معماری، سازماندهی می کند. این یک بخشی جدایی ناپذیر از جامعه است که برای احیای مناطق شهری و حومه ای، ترویج تعاملات فرهنگی، ادغام اجتماعی و توسعه، تشویق گفتگو و بینش در مورد واقعیت های جاری است.

کمک هزینه تحصیلی برای دانشجویان بین المللی

اطلاعات: en.unito.it/international-scholarships

دوره های آموزشی

University of Turin تقریبا همه زمینه های دانش را پوشش می دهد؛ مرکز تحقیقات تشخیصی پزشکی، بیوسنسوریسیستی و نانوتکنولوژی یکی از بهترین ها در ایتالیا است.

برخی از دوره های ارائه شده در ایتالیا منحصر به فرد هستند، مانند استراتژی نظامی، بیوتکنولوژی، علوم ورزشی، ترمیم و حفاظت (در Venaria).

University of Turin یک سنت تحقیق قابل توجه در زمینه های سنتی مانند تاریخ، فلسفه، حقوق، اقتصاد و پزشکی دارد، اما در حال حاضر در بخش های مهم مدرن مانند علوم غذایی، سیاست های اجتماعی، فناوری اطلاعات، هنرهای نمایشی و علوم ارتباطات .

132081_019_graf_library.jpgعکس از آندره گورمانی

برنامه مبانی

(دانشجوی لیسانس)

پذیرش به دوره اول ابتدایی ایتالیا معمولا حداقل 12 سال حضور در مدارس متوسطه است.

دانشجویان کارشناسی که مدرک دیپلم متوسطه خود را پس از یک دوره کمتر از 12 سال به دست آوردند ممکن است به برنامه بنیاد پیوست: یک دوره ی یک ساله آنلاین که 60 لیتر را شامل می شود، بیشتر شامل زبان ایتالیایی و فرهنگ و دیگر موضوعات مورد علاقه است. دانشجویان بین المللی مجاز به شرکت در برنامه های آنلاین در کشورهای خود می باشند، به غیر از آزمون نهایی که در University of Turin .

برنامه بنیاد برای حداکثر 30 اعتبار در زبان و فرهنگ ایتالیایی برای دانشجویانی که سال تحصیلی آنها شش ماه قبل از سال تحصیلی ایتالیایی به پایان رسیده و مورد نیاز برای کسب اعتبارات دانشگاهی بیشتر نیست، باز است.

اطلاعات در https://foundationprogramme.unito.it/

کتابخانه ها و موزه ها

بیش از 70 کتابخانه دانشگاهی شامل حدود دو میلیون کتاب وجود دارد: 100 هزار جلد آنتیک است. باغ گیاه شناسی و چندین موزه دانشگاهی مانند "Cesare Lombroso" - موزه انسان شناسی جنایی و "لوئیجی رولاندو" - موزه آناتومی انسان شناخته شده است.

این دانشگاه علاقه زیادی به شبکه موزه های محلی، در زمینه های مختلف از مصر تا هنر معاصر دارد و رسانه های خود، رادیو، تلویزیون و واحدهای تولید فیلم را اجرا می کند.

یک تعهد قوی

دانشگاه موضعی فعال در زمینه مسائل اجتماعی مانند محیط زیست، مواد مخدر، فرصت های برابر و حقوق افراد با نیازهای ویژه دارد. همچنین از طریق همکاری با هند، چین، کشورهای در حال توسعه در آسیا، آمریکای لاتین، اروپای شرقی، منطقه مدیترانه و تعدادی از سازمان های بین المللی در منطقه فعالیت می کند.

آژانس منطقه ای پیمونت برای حق تحصیل در دانشگاه (EDISU) - یک موسسه منطقه ای که به دانشجویان کمک می کند، بورس تحصیلی را به دانشجویان دانشگاه براساس پیش نیازهای شایستگی و نیازها اعطا می کند: میزان کمک هزینه تحصیلی بستگی به وضعیت مالی دانشجویان دارد.

132082_020_palazzo_rettorato.jpgعکس از University of Turin

مکان ها

تورین

Address
Via Giuseppe Verdi 8
10124 تورین, پیمانت, ایتالیا
تلفن
+39 011 6706111