University of Trieste

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه تریستون که در سال 1924 تاسیس شده است، یک University of Trieste متوسط ​​با جمعیت دانشجویی تقریبا 16،000 است. این برنامه طیف گسترده ای از برنامه های دوره ای را در رشته کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا، و همچنین اساتید حرفه ای کوتاه، کارشناسی ارشد و برنامه های تخصصی، که اکثر آنها در منطقه پزشکی هستند، ارائه می دهد. برخی برنامه های درجه به زبان انگلیسی تدریس می شود.

این دانشگاه در حال حاضر دارای 10 بخش: اقتصاد ، تجارت، علوم ریاضی و آمار ؛ مهندسی و معماری ؛ علوم انسانی؛ حقوقی، زبان، ترجمه و مطالعات ترجمه ؛ ریاضی و علوم زمین ؛ پزشکی، جراحی و علوم پزشکی ؛ علوم انسانی ؛ علوم دارویی و شیمیایی ؛ فیزیک؛ علوم سیاسی و اجتماعی .

این دانشگاه در بسیاری از پروژه های تحقیقاتی در سطح ملی و بین المللی شرکت می کند. همچنین در برنامه های مختلف دانشجویی و کارکنان با دانشگاه های اتحادیه اروپا مشارکت دارد و با چندین دانشگاه اروپای شرقی و سایر کشورهای غیر اتحادیه اروپا همکاری می کند.

تحرک بین المللی در University of Trieste

دانشگاه ها تقاطع دانش هستند.

به دنبال استراتژی لیسبون، که بر ایجاد یک جامعه مبتنی بر دانش رقابتی و رقابتی تأکید دارد، تحرک بین المللی و بین المللی شدن دانشگاه ها ممکن است یک ابزار استراتژیک برای توسعه اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی یک کشور باشد. آنها می توانند به عنوان یک چالش و فرصتی برای درگیر شدن در موسسات عالی در نظر گرفته شوند تا گستره وسیعی از دوره های ارائه شده را غنی تر کنند.

بین المللی شدن سیستم آن، که از مدتها پیش توسط University of Trieste آغاز شده، کاملا با این نکات همراه است و همچنین در موقعیت استراتژیک و حرفه ای تاریخی بین المللی شهر تریست قرار دارد.

University of Trieste فعالانه در برنامه های مختلف در سطح اروپا مشارکت می کند (LLP Erasmus، Leonardo da Vinci، Alpe Adria، School of Summer Summer) و در چارچوب گسترده تر اروپا (Tempus) و بین المللی (برنامه ISEP، برنامه تحویل بین المللی، Marco Polo پروژه)

مکان ها

تریست

Address
Piazzale Europa, 1
34127 تریست, فریولی-ونزیا جولیا, ایتالیا