University of Siena

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

این دانشگاه سیهنا جوایز مرحله اول، دوره دوم و درجه چرخه طولانی تنها در زمینه های زیر: اقتصاد، داروسازی، حقوق، مهندسی، هنر و علوم انسانی، هنر و علوم انسانی در Arezzo، پزشکی و جراحی، ریاضی، علوم فیزیکی و طبیعی و علوم سیاسی، و همچنین به عنوان چند درجه interfaculty. در میان این درجه، یک لیسانس و نه استاد به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس.

فعالیت های آموزشی از دانشگاه سیهناصفحه اول و دوم دوره های سطح به طور کلی در یکی از پانزده گروه ها انجام شده است. آموزش و پرورش کارشناسی ارشد در دانشگاه سیهنا است که در مدارس کارشناسی ارشد، مقطع کارشناسی ارشد، آموزش، آموزش پیشرفته و دوره ارتقاء سطح کارایی و مدارس تابستان، در حالی که تحقیقات کارشناسی ارشد در مدارس دکترا انجام شده است.

تحصیل در دانشگاه از سیهنا

دانش آموزان در سیهنا می تواند بخشی از یک جامعه واقعی مردم با انگیزه های تشنگی برای دانش و یادگیری، با هیات علمی توجه و نزدیک و بسیاری از خدمات نوآورانه در دسترس دارند.

سازمان دقیق از آموزش، کیفیت درس (که به طور منظم تحت نظارت)، خدمات برای تسهیل مطالعه مانند کتابخانه کارآمد و به خوبی سازمان یافته و آزمایشگاه ها، و همچنین به عنوان استقبال، جهت گیری و فعالیت های آموزش مداوم، پشتیبانی برای دانش آموزان معلول و کسانی که در مشکل تنها برخی از دانشگاه سیهنا است نقاط قوت.

دانشگاه سیهنا 38 برنامه های مدرک سیکل اول، 1 رشته سیکل، 4 برنامه های مدرک سیکل در زمینه پزشکی و داروسازی تنظیم شده توسط دستورات اتحادیه اروپا و 29 برنامه های مدرک دوره دوم اجرا می شود.

دانشجویان همچنین می توانید از انتخاب گسترده ای از دوره های کارشناسی ارشد، از جمله برنامه درجه دکترا، مدارس تخصصی و برنامه های کارشناسی ارشد، دومی طراحی شده برای ارائه آموزش های خاص در بخش های نوآورانه ترین را انتخاب کنید.

بین المللی ابعاد

  • 315 دانشگاه اروپایی توافق نامه های همکاری در حوزه LLP / پروژه اراسموس
  • 300 کمک هزینه تحصیلی اراسموس مطالعه خارجی و حدود 30 کمک هزینه تحصیلی اراسموس قرار دادن در هر سال اهدا
  • 239 دانشگاه در اروپا، آفریقا، امریکا لاتین، کانادا، فدراسیون روسیه، ژاپن، شرق میانه، USAand Vietnamhave آموزش علمی قراردادهای همکاری
  • 72 دانشگاه خارجی قراردادهای همکاری برای دکترای درجه بین المللی
  • 20 دانشگاه خارجی قراردادهای همکاری برای درجه کارشناسی ارشد بین المللی
  • 40 کمک هزینه تحصیلی برای مطالعه و پژوهش خارجی برای دانشجویان دوره کارشناسی، فارغ التحصیلان، محققان و دانشجویان دکترا در دانشگاه های استرالیا، برزیل، کانادا، شیلی، فدراسیون روسیه، آلمان، ژاپن، مکزیک، پرو، Britainand بزرگ USAare هر سال اهدا

ده دلیل برای تحصیل در دانشگاه از سیهنا

1. اولین بار در میان دانشگاه های ایتالیا

دانشگاه سیهنا تماس تا 1240 باز می گردد. یکی از قدیمی ترین دانشگاه ها در ایتالیا، آن را نیز یکی از معتبر ترین. دانشگاه سیهنا دارای یک سنت قوی مربوط به دانش و تعهد به هر دو تحقیق و نوآوری. با توجه به طبقه بندی سال 2012 از روزنامه "رپوبلیکا" (راهنمای Censis)، سینا دارای بهترین دانشگاه در ایتالیا برای سازه، خدمات، تحصیلی، وب سایت و بین المللی. این دانشگاه دولتی پنجم و سوم دانشگاه به طور کلی با توجه به طبقه بندی سال 2012 از دانشگاه های ایتالیا منتشر شده توسط روزنامه "ایل Sole 24 Ore" است. سیهنا ارائه می دهد طیف گسترده ای از دوره در 15 گروه مربوط به زمینه های علوم تجربی، پزشکی و علوم پزشکی، ادبیات، تاریخ، فلسفه و هنر، اقتصاد، حقوق و علوم سیاسی. اول، دوم، دوره طولانی تک و دوره های کارشناسی ارشد در هر دو ایتالیایی یا انگلیسی تدریس می شود. همچنین مدارس تابستان و دوره های تخصصی برای آموزش حرفه ای در زمینه های مختلف مربوط به فرهنگ و جامعه ایتالیا وجود دارد.

2. GRANT مطالعه و اقامت دانشجویان بین المللی می تواند برای کمک های مالی مطالعه و محل اقامت در سالن های دانشگاه اقامت. کمک های مالی از دانشجویان تبرئه از پرداخت هزینه البته، محل سکونت، غذا در محیط های اغذیه فروشی دانشگاه و ارائه کمک مالی به هزینه های زندگی. نرم افزار می توانید به صورت آنلاین ساخته شده است. کمک های مالی مطالعه و محل اقامت با دانشگاه خود اختصاص داده است، اما توسط DSU توسکانی، آژانس منطقه ای برای حق تحصیل در دانشگاه.

3. پشتیبانی از مطالعه زبان ایتالیایی و فرهنگ دانش آموزان پس از رسیدن از کشور های دیگر با یک سری از جلسات به آنها خو گرفتن به فرهنگ ایتالیایی و زبان، استقبال کرد. این جلسات رایگان می باشد و اتفاق در ابتدای ترم اول بود. آنها در ارتباطات عمومی به ایتالیایی تمرکز و ارائه اطلاعات عملی در زندگی در شهرستان سیهنا (فرهنگ، موسیقی، موزه ها، اجازه اقامت، بانک ها، اداره پست) و دانشگاه است.

4. پشتیبانی از معلمان دانش آموزان بین المللی بر اساس این ایده که "دانش آموزان به دانش آموزان کمک"، در دانشگاه سیهنا آموزگار جوان از نقاط مختلف جهان کمک و راهنمایی به دانشجویان بین المللی در مورد 2 خدمات دانشگاه و دانشگاه های ایتالیا به طور کلی. دانشجویان بین المللی نیز پشتیبانی برای تسهیل یکپارچه سازی فرهنگی دانشجویان جدید در جامعه دانشگاهی Sienese.

5. سابقه کار در شرکت های ایتالیایی دانشگاه سیهنا قرار می دهد دانشجویان بین المللی در تماس با کسب و کارهای محلی (مانند نوارتیس و بانک مونت دئی Paschi سیهنا دی) و آنهایی که ملی، با توجه به منافع خاص خود را دارند. سابقه کار بخشی از بسیاری از رشته فراهم می کند و تجربه حرفه ای در یک شرکت ایتالیایی و یا مدیریت عمومی، که می تواند هر دو برای یادگیری زبان مفید و برای دیدن خلاقیت و بهره وری از شرکت های ایتالیایی دست اول.

6. تحرک اروپا در طول مطالعات خود را در دانشگاه از سیهنا دانشجویان بین المللی می تواند یک دوره بین 3 و 12 ماه در یک کشور اروپایی را صرف کنند، از طریق برنامه LLP / اراسموس. این اجازه می دهد آنها برای به دست آوردن دانش عمیق از فرهنگ اروپایی و یادگیری یک زبان اروپایی است. دانش آموزان می توانند از دانشگاه های اروپایی که با آن دانشگاه از سیهنا است موافقتنامه های دو جانبه شرکت خواهند کرد. دانش آموزان در انتخاب خود را از این طرح شهرستان، محل اقامت و مطالعه کمک کند. امتحانات گرفته شده در دیگر دانشگاه های اروپایی با اعتبار است که در دانشگاه سیهنا به مطالعات دانش آموزان کمک شناخته شده است.

7. ایتالیایی صدور گواهینامه زبان دانش آموزان می توانند استفاده از خدمات آموزش زبان در دسترس در سنترو Linguistico دی Ateneo است. مرکز ارائه می دهد دوره های رایگان زبان انگلیسی، فرانسوی، اسپانیایی، آلمانی، پرتغالی، روسی، و همچنین آزمایشگاه های خود دسترسی، دوره های آنلاین و امکان را به امتحانات زبان انگلیسی در سطح B1 و B2. دانش آموزان همچنین می توانید برای امتحانات شناخته شده بین المللی زبان انگلیسی در اینجا، که توسط دانشگاه کمبریج (PET، FCE، CAE، CPE) و شورای بریتانیا (IELTS) نشسته است.

8. 360 درجه درجه SPORT دانشجویان بین المللی می تواند در این دوره از ژیمناستیک، تنیس، رقص، فوتبال (مرد و زن)، دفاع از خود، تیراندازی با کمان، شنا، یوگا، پینگ پنگ شرکت کنند. ایتالیایی مرکز ورزشی دانشگاه (CUSI) نیز ارائه می دهد فرصت را به تمرین های ورزشی مختلف، از جودو به بسکتبال، والیبال (مرد و زن)، راگبی و شمشیربازی. دانش آموزان امکان دسترسی به امکانات ورزشی در قیمت با تخفیف دارند.

9. موسیقی و تئاتر نوازندگان جوان علاقه مند به موسیقی جاز و موسیقی دیگر می توانید مکرر دوره از معتبر جاز Fondazione سیهنا، آکادمی ملی جاز، ارائه می دهد که یک سری از کلاس مقدماتی و کارشناسی ارشد در موسیقی جاز و موسیقی مرتبط معاصر، مانند همجوشی، بد بو، موسیقی لاتین، بلوز ، جاز و راک، و غیره. آژانس منطقه ای برای حق تحصیل دانشگاه - دانشجویان همچنین فرصت های زیادی برای شرکت در رویدادهای در سیهنا و توسکانی به لطف همکاری با DSU توسکانی است.

10. اجتماعی و فوق برنامه فعالیت های دانشجویان خارجی می تواند در بازدیدکننده داشته است هدایت، تور در حومه اهل توسکانی و به معروف ترین سایت های ایتالیا، بازدید از موزه علم و آنهایی که مربوط به مد (مانند موزه گوچی)، ورزش، تبادل گفتگو، و تمام فعالیت های اجتماعی سازمان یافته در شرکت همکاری با گروه ESN سیهنا (GES)، یک عضو از IESN (بین المللی اراسموس دانشجو شبکه). گروه ESN سیهنا ترویج مبادلات فرهنگی بین مردم از ملیت های مختلف.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید MAs » بازدید کنید MScs » از دوره های ارشد بازدید کنید » بازدید کنید کارشناسی ارشد(MSc) » بازدید کنید کارشناسی ارشد - HealthcareStudies » بازدید کنید کارشناسی »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

استاد شیمی

Campus تمام وقت October 2018 ایتالیا Siena

کارشناسی ارشد شیمی در سطح عالی با استادان برجسته از سراسر جهان است. این فرصت آموزشی منحصر به فرد را در یک محیط دانشجویی بین المللی فراهم می کند. [+]

علم شیمی

کارشناسی ارشد شیمی در سطح عالی با استادان برجسته از سراسر جهان است. این فرصت آموزشی منحصر به فرد را در یک محیط دانشجویی بین المللی فراهم می کند.

دوره های هسته و اختیاری موجود در برنامه به طیف وسیعی از فرصت های آموزشی و آموزشی اجازه می دهد که طیف گسترده ای از فرصت های استخدامی و تحقیقاتی را که از ارتباطات نزدیک با شرکای صنعتی محلی و بین المللی متولد شده است، فراهم کند.

[-]

استاد مطالعات بین المللی - مطالعات برنامه درسی اروپا

Campus تمام وقت October 2018 ایتالیا Siena

برنامه دوره دوم دوره (Laurea Magistrale) در مطالعات بین المللی (LM-52) دانش آموزان را با دانش بین رشته ای در زمینه حقوق، اقتصاد، علوم سیاسی، جامعه شناسی، تاریخ و زبان ها فراهم می کند. [+]

مطالعات بین المللی (مطالعات اروپایی تخصص)

برنامه دوره دوم دوره (Laurea Magistrale) در مطالعات بین المللی (LM-52) دانش آموزان را با دانش بین رشته ای در زمینه حقوق، اقتصاد، علوم سیاسی، جامعه شناسی، تاریخ و زبان ها فراهم می کند. شایستگی های به دست آمده، فارغ التحصیلان را قادر می سازد پدیده های سیاسی، اقتصادی و اجتماعی را در مقیاس بین المللی تحلیل کرده و بر پیچیدگی دنیای معاصر بازتاب دهند. فارغ التحصیلان به خوبی برای موقعیت های سطح بالا در شرکت ها، سازمان ها، سازمان ها و موسسات ملی و بین المللی، هم عمومی و هم خصوصی، مناسب هستند.... [-]


کارشناسی ارشد اقتصاد - برنامه درسی اقتصاد

Campus تمام وقت October 2018 ایتالیا Siena

کارشناسی ارشد در اقتصاد برنامه فارغ التحصیل دو سال که با هدف ارائه یک سطح بالا از آموزش و پرورش در اقتصاد است. ریاضیات، اقتصاد خرد، اقتصاد کلان و اقتصاد سنجی - - به منظور برای دانش آموزان برای به دست آوردن ابزار پیشرفته برای تجزیه و تحلیل اقتصادی، ارائه می دهد یک آرایه وسیعی از موضوعات تخصصی در بیشتر زمینه های اقتصاد مدرن این برنامه در چهار دوره هسته ای ساخته شده است. این برنامه به طور کامل به زبان انگلیسی برگزار می شود. [+]

اقتصاد (اقتصاد تخصصی) کارشناسی ارشد اقتصاد یک برنامه فارغ التحصیل دو ساله است که هدف آن ارائه یک سطح پیشرفته تحصیل در اقتصاد است. ریاضیات، اقتصاد خرد، اقتصاد کلان و اقتصاد سنجی - - به منظور برای دانش آموزان برای به دست آوردن ابزار پیشرفته برای تجزیه و تحلیل اقتصادی، ارائه می دهد یک آرایه وسیعی از موضوعات تخصصی در بیشتر زمینه های اقتصاد مدرن این برنامه در چهار دوره هسته ای ساخته شده است. این برنامه به طور کامل به زبان انگلیسی برگزار می شود.... [-]


کارشناسی ارشد در مالیه

Campus تمام وقت October 2018 ایتالیا Siena

برنامه کارشناسی ارشد در امور مالی یک دوره دو ساله است که به طور کامل به زبان انگلیسی در مورد برنامه های کاربردی مالی، مدل ها و راه حل های از دیدگاه های شرکت های بزرگ، اقتصادی و کمی تحویل داده می شود. این برنامه مهمترین جنبه های فنی و کمی مالی را در استفاده منظم در موسسات مالی پوشش می دهد. [+]

FINANCE

برنامه کارشناسی ارشد در امور مالی یک دوره دو ساله است که به طور کامل به زبان انگلیسی در مورد برنامه های کاربردی مالی، مدل ها و راه حل های از دیدگاه های شرکت های بزرگ، اقتصادی و کمی تحویل داده می شود. این برنامه مهمترین جنبه های فنی و کمی مالی را در استفاده منظم در موسسات مالی پوشش می دهد.

برنامه کارشناسی ارشد مالی به منظور تهیه دانش آموزان برای طیف گسترده ای از حرفه ها در داخل و خارج از صنعت مالی، از جمله مالی پیشرفته شرکت، مهندسی مالی و مدیریت ریسک، مدیریت دارایی های کمی، پیش بینی اقتصاد کلان و مالی، تجارت کمی، و تحقیقات کاربردی .... [-]


کارشناسی ارشد در مدیریت مهندسی

Campus تمام وقت October 2018 ایتالیا Siena

کارشناسی ارشد مهندسی مدیریت توانایی های بالایی را برای مدل سازی، بهینه سازی، تصمیم گیری و مدیریت سازمان ها فراهم می کند. برنامه مطالعه بر اقتصاد صنعتی و بازاریابی، برنامه ریزی فرایندهای نوآوری و مدیریت پروژه تمرکز دارد. [+]

مدیریت مهندسی

کارشناسی ارشد مهندسی مدیریت توانایی های بالایی را برای مدل سازی، بهینه سازی، تصمیم گیری و مدیریت سازمان ها فراهم می کند. برنامه مطالعه بر اقتصاد صنعتی و بازاریابی، برنامه ریزی فرایندهای نوآوری و مدیریت پروژه تمرکز دارد. این دوره همچنین فراهم می کند مبانی مدل سازی ریاضی، داده ها و تجزیه و تحلیل تصمیم گیری و بهینه سازی سیستم های پیچیده است.

اهداف

این یک دوره 2 ساله فارغ التحصیل است که به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس می شود، به دانشجویان خارجی و خارجی ارائه می شود.... [-]


کارشناسی ارشد دیپلماسی عمومی و فرهنگی

Campus تمام وقت October 2018 ایتالیا Siena

برنامه های کارشناسی ارشد دیپلماسی عمومی و فرهنگی بر مبنای تجربیات اعضای مختلف اعضای هیات علمی که در دیپلماسی فرهنگی و پروژه های علمی فعال و فعال بودند، شامل دانشجویانی با زمینه های متنوع از علوم اجتماعی به علوم انسانی می شود و هدف آن ارتقاء دانش دانش آموزان زمینه روابط و همکاری های بین المللی جدید. در مرکز برنامه دو موضوع است: نقش مذاکرات بین فرهنگی و ساختن نهادها و سیاست های فرهنگی در سطح بین المللی. [+]

دیپلماسی عمومی و فرهنگی (تخصص دیپلماسی عمومی، دیپلماسی فرهنگی تخصصی)

برنامه های کارشناسی ارشد دیپلماسی عمومی و فرهنگی بر مبنای تجربیات اعضای مختلف اعضای هیات علمی که در دیپلماسی فرهنگی و پروژه های علمی فعال و فعال بودند، شامل دانشجویانی با زمینه های متنوع از علوم اجتماعی به علوم انسانی می شود و هدف آن ارتقاء دانش دانش آموزان زمینه روابط و همکاری های بین المللی جدید. در مرکز برنامه دو موضوع است: نقش مذاکرات بین فرهنگی و ساختن نهادها و سیاست های فرهنگی در سطح بین المللی.... [-]


کارشناسی ارشد(MA)

استاد زبان و ذهن: زبان شناسی و مطالعات شناختی

Campus تمام وقت October 2018 ایتالیا Siena

برنامه کارشناسی ارشد در زبان و ذهن. زبان شناسی و مطالعات شناختی "در دو برنامه درسی بیان شده است: زبان شناسی و شناخت؛ فلسفه و شناخت این برنامه در هر دو برنامه درسی، بر مطالعه زبان در منظر مطالعات شناختی و فلسفه زبان و ذهن تمرکز دارد. [+]

زبان و ذهن: زبان شناسی و مطالعات شناختی (زبان شناسی تخصصی و شناخت، فلسفه و شناخت تخصص)

برنامه کارشناسی ارشد در زبان و ذهن. زبان شناسی و مطالعات شناختی "در دو برنامه درسی بیان شده است:

زبان شناسی و شناخت فلسفه و شناخت

این برنامه در هر دو برنامه درسی، بر مطالعه زبان در منظر مطالعات شناختی و فلسفه زبان و ذهن تمرکز دارد. این در درجه اول به دانشجویان علاقه مند است:

شرح عمیق زبان های بشری، در انواع مختلف خود را از جمله گویش های مختلف. مطالعه زبان به عنوان ظرفیت شناختی و ارتباط آن در حوزه درک زبان اول و دوم و آسیب شناسی زبان؛ مطالعه پایگاه های فلسفی، روانشناختی، بیولوژیکی و اجتماعی زبان و شناخت؛ مطالعه اهمیت تجزیه و تحلیل زبان انسانی برای مطالعات فلسفی. ... [-]

کارشناسی ارشد(MSc)

MSC در مهندسی الکترونیک و ارتباطات

Campus تمام وقت October 2018 ایتالیا Siena

کارشناسی ارشد مهندسی ارتباطات الکترونیک با هدف ایجاد دانشآموختگان با دانش پیشرفته در ارتباطات مخابراتی و سیستمهای الکترونیکی و با مهارتهای جدید برای طراحی، توسعه و نگهداری آنها انجام شده است. این برنامه مطالعاتی را در زمینه های فنی اصلی مانند تکنیک های ارتباط دیجیتال، نظریه اطلاعات، طراحی الکترونیکی و تکنیک های با فرکانس بالا ارائه می دهد. [+]

مهندسی الکترونیک و ارتباطات

کارشناسی ارشد مهندسی ارتباطات الکترونیک با هدف ایجاد دانشآموختگان با دانش پیشرفته در ارتباطات مخابراتی و سیستمهای الکترونیکی و با مهارتهای جدید برای طراحی، توسعه و نگهداری آنها انجام شده است. این برنامه مطالعاتی را در زمینه های فنی اصلی مانند تکنیک های ارتباط دیجیتال، نظریه اطلاعات، طراحی الکترونیکی و تکنیک های با فرکانس بالا ارائه می دهد. علاوه بر آموزش جامع ریاضی و مهندسی، دانشجویان می توانند مهارت های خود را با توجه به تعدادی از ماژول های گزینه در زمینه های کاربردی مانند امنیت، ایمنی، انرژی و محیط زیست را با توجه به نیاز خود بهبود بخشد.... [-]


استاد در ریاضیات کاربردی

Campus تمام وقت October 2018 ایتالیا Siena

این یک دوره 2 ساله فارغ التحصیل است که به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس می شود، به دانشجویان خارجی و خارجی ارائه می شود. [+]

ریاضیات کاربردی

این یک دوره 2 ساله فارغ التحصیل است که به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس می شود، به دانشجویان خارجی و خارجی ارائه می شود.

کارشناسی ارشد ریاضی کاربردی با هدف ارائه مهارتهای سطح بالا برای رسمیت و تحلیل ریاضی از مشکلات ناشی از علوم و فنون کاربردی، با توجه ویژه به تجزیه و تحلیل داده های بزرگ و سیستم های پیچیده.

این برنامه دوره هایی را فراهم می کند که مهارت های اساسی ریاضی را پوشش می دهد و تمام زمینه های اصلی ریاضی را شامل می شود (منطق ریاضی، جبر، هندسه، تحلیل ریاضی، فیزیک ریاضی، آمار، تحلیل عددی، بهینه سازی، مبانی ریاضی). سپس، دانشجویان دوره های انتخابی متمرکز در زمینه هایی هستند که حمایت از روش های پیشرفته ریاضی در پژوهش های علمی اخیر و توسعه فن آوری ها بنیانی است. این دوره ها موضوعاتی نظیر نظریه زبان رسمی، روش های گسسته در ریاضیات، کاربرد تجزیه و تحلیل داده ها، بیوانفورماتیک و سیستم های اطلاعاتی برای درک ساختارها در سیستم های بزرگ داده ها و شبکه ها، تکنیک های مدل سازی، تحلیل و شبیه سازی سیستم های دینامیکی پیچیده، گسسته سیستم های رویداد و سیستم های غیر خطی کنترل. دانش آموز برای تعامل با متخصصان در زمینه های علمی و فن آوری که در آن پشتیبانی از ابزارهای ریاضی پیشرفته مورد نیاز است آموزش دیده است. مهارت های به دست آمده شامل توانایی بازیابی اطلاعات متدولوژیکی از ادبیات پیشرفته ریاضی می باشد. دانش آموزانی که علاقه مند به تحصیل هستند می توانند این دوره را... [-]


استاد زیست شناسی - تنوع زیستی برنامه درسی و سلامت محیطی

Campus تمام وقت October 2018 ایتالیا Siena

دوره مدرک در رشته زیست شناسی یک دوره تخصصی تخصصی برای دسترسی به سطح پیشرفته آموزش (PhD) و انجام پژوهش های علمی در دانشگاه ها یا آزمایشگاه های تحقیقاتی دولتی یا خصوصی، فعالیت های پروژه در شرکت های بیوتکنولوژی، داروسازی و کشاورزی / مواد غذایی و سازمان های دولتی و خصوصی و فرصت های شغلی در زمینه های زیست محیطی، تنوع زیستی و سلامت. [+]

زیست شناسی (تخصص تنوع زیستی و بهداشت محیط)

مدرک کارشناسی ارشد در زیست شناسی یک دوره تخصصی تخصصی برای دسترسی به سطوح پیشرفته آموزش (PhD) و انجام تحقیقات علمی در دانشگاه ها یا آزمایشگاه های تحقیقاتی دولتی یا خصوصی، فعالیت های پروژه در زمینه های بیوتکنولوژی، شرکت های داروسازی و کشاورزی / مواد غذایی و عمومی سازمان های خصوصی و فرصت های شغلی در زمینه های تاثیر گذاری زیست محیطی، تنوع زیستی و سلامت.... [-]


استاد مدیریت و مدیریت - حسابداری و مدیریت برنامه درسی

Campus تمام وقت October 2018 ایتالیا Siena

این برنامه با هدف ارائه دانش آموزان به درک مفاهیم اصلی نظری و کاربردی در حسابداری و مدیریت در سطح پیشرفته است. [+]

مدیریت و مدیریت (تخصص در حسابداری و مدیریت)

این برنامه با هدف ارائه دانش آموزان به درک مفاهیم اصلی نظری و کاربردی در حسابداری و مدیریت در سطح پیشرفته است.

دانش آموزان با نظریه های اقتصادی و مدیریت مدرن، مفاهیم، ​​تکنیک ها و برنامه های کاربردی خود آشنا هستند. اهداف مهم این است که دانش آموزان ابزار پیشرفته ای را برای بررسی مسائل اقتصادی، اجتماعی، حقوقی، فرهنگی و تکنولوژیکی به دانش آموزان ارائه دهند تا بتوانند دانش نظری خود را برای تجزیه و تحلیل و حل سوالات پژوهش های خاص مورد استفاده قرار دهند.... [-]


کارشناس ارشد مهندسی کامپیوتر و اتوماسیون

Campus تمام وقت October 2018 ایتالیا Siena

کارشناسی ارشد کامپیوتر و اتوماسیون مهندسی با هدف ارائه مهارتهای بالاتری برای طراحی، مدیریت، توسعه و نوآوری در زمینه معماری سخت افزاری پیشرفته و سیستم های کنترل و رباتیک انجام شده است. [+]

مهندسی کامپیوتر و اتوماسیون (سیستم های اطلاعات تخصصی، تخصصی رباتیک و اتوماسیون)

کارشناسی ارشد کامپیوتر و اتوماسیون مهندسی با هدف ارائه مهارتهای بالاتری برای طراحی، مدیریت، توسعه و نوآوری در زمینه معماری سخت افزاری پیشرفته و سیستم های کنترل و رباتیک انجام شده است. به طور خاص، این برنامه در تعامل انسان و ماشین در یک مفهوم گسترده ای متمرکز شده است، موضوعاتی مانند هوش مصنوعی، یادگیری ماشین، پردازش با کارایی بالا از مجموعه داده های عظیم، رابط انسان و ربات، و سیستم های اتوماسیون تولید پوشا است.... [-]


ویدئو ها

Università di Siena. Meet your life, build your future.

تماس

Università di Siena - Palazzo del Rettorato

آدرس Università degli Studi di Siena - Rettorato, via Banchi di Sotto 55
53100 Siena, ایتالیا
تلفن +39 0577 232111