University of Siena

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه سیهنا جوایز مرحله اول، دوره دوم و درجه چرخه طولانی تنها در زمینه های زیر: اقتصاد، داروسازی، حقوق، مهندسی، هنر و علوم انسانی، هنر و علوم انسانی در Arezzo، پزشکی و جراحی، ریاضی، علوم فیزیکی و طبیعی و علوم سیاسی، و همچنین به عنوان چند درجه interfaculty. در میان این درجه، یک لیسانس و نه استاد به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس.

فعالیت های آموزشی از دانشگاه سیهناصفحه اول و دوم دوره های سطح به طور کلی در یکی از پانزده گروه ها انجام شده است.

آموزش و پرورش کارشناسی ارشد در دانشگاه سیهنا است که در مدارس کارشناسی ارشد، مقطع کارشناسی ارشد، آموزش، آموزش پیشرفته و دوره ارتقاء سطح کارایی و مدارس تابستان، در حالی که تحقیقات کارشناسی ارشد در مدارس دکترا انجام شده است.

تحصیل در دانشگاه از سیهنا

دانش آموزان در سیهنا می تواند بخشی از یک جامعه واقعی مردم با انگیزه های تشنگی برای دانش و یادگیری، با هیات علمی توجه و نزدیک و بسیاری از خدمات نوآورانه در دسترس دارند.

سازمان دقیق از آموزش، کیفیت درس (که به طور منظم تحت نظارت)، خدمات برای تسهیل مطالعه مانند کتابخانه کارآمد و به خوبی سازمان یافته و آزمایشگاه ها، و همچنین به عنوان استقبال، جهت گیری و فعالیت های آموزش مداوم، پشتیبانی برای دانش آموزان معلول و کسانی که در مشکل تنها برخی از دانشگاه سیهنا است نقاط قوت.

دانشگاه سیهنا 38 برنامه های مدرک سیکل اول، 1 رشته سیکل، 4 برنامه های مدرک سیکل در زمینه پزشکی و داروسازی تنظیم شده توسط دستورات اتحادیه اروپا و 29 برنامه های مدرک دوره دوم اجرا می شود.

دانشجویان همچنین می توانید از انتخاب گسترده ای از دوره های کارشناسی ارشد، از جمله برنامه درجه دکترا، مدارس تخصصی و برنامه های کارشناسی ارشد، دومی طراحی شده برای ارائه آموزش های خاص در بخش های نوآورانه ترین را انتخاب کنید.

بین المللی ابعاد

  • 315 دانشگاه اروپایی توافق نامه های همکاری در حوزه LLP / پروژه اراسموس
  • 300 کمک هزینه تحصیلی اراسموس مطالعه خارجی و حدود 30 کمک هزینه تحصیلی اراسموس قرار دادن در هر سال اهدا
  • 239 دانشگاه در اروپا، آفریقا، امریکا لاتین، کانادا، فدراسیون روسیه، ژاپن، شرق میانه، USAand Vietnamhave آموزش علمی قراردادهای همکاری
  • 72 دانشگاه خارجی قراردادهای همکاری برای دکترای درجه بین المللی
  • 20 دانشگاه خارجی قراردادهای همکاری برای درجه کارشناسی ارشد بین المللی
  • 40 کمک هزینه تحصیلی برای مطالعه و پژوهش خارجی برای دانشجویان دوره کارشناسی، فارغ التحصیلان، محققان و دانشجویان دکترا در دانشگاه های استرالیا، برزیل، کانادا، شیلی، فدراسیون روسیه، آلمان، ژاپن، مکزیک، پرو، Britainand بزرگ USAare هر سال اهدا

ده دلیل برای تحصیل در دانشگاه از سیهنا

1. اولین بار در میان دانشگاه های ایتالیا

دانشگاه سیهنا تماس تا 1240 باز می گردد. یکی از قدیمی ترین دانشگاه ها در ایتالیا، آن را نیز یکی از معتبر ترین. دانشگاه سیهنا دارای یک سنت قوی مربوط به دانش و تعهد به هر دو تحقیق و نوآوری. با توجه به طبقه بندی سال 2012 از روزنامه "رپوبلیکا" (راهنمای Censis)، سینا دارای بهترین دانشگاه در ایتالیا برای سازه، خدمات، تحصیلی، وب سایت و بین المللی. این دانشگاه دولتی پنجم و سوم دانشگاه به طور کلی با توجه به طبقه بندی سال 2012 از دانشگاه های ایتالیا منتشر شده توسط روزنامه "ایل Sole 24 Ore" است. سیهنا ارائه می دهد طیف گسترده ای از دوره در 15 گروه مربوط به زمینه های علوم تجربی، پزشکی و علوم پزشکی، ادبیات، تاریخ، فلسفه و هنر، اقتصاد، حقوق و علوم سیاسی. اول، دوم، دوره طولانی تک و دوره های کارشناسی ارشد در هر دو ایتالیایی یا انگلیسی تدریس می شود. همچنین مدارس تابستان و دوره های تخصصی برای آموزش حرفه ای در زمینه های مختلف مربوط به فرهنگ و جامعه ایتالیا وجود دارد.

2. GRANT مطالعه و اقامت دانشجویان بین المللی می تواند برای کمک های مالی مطالعه و محل اقامت در سالن های دانشگاه اقامت. کمک های مالی از دانشجویان تبرئه از پرداخت هزینه البته، محل سکونت، غذا در محیط های اغذیه فروشی دانشگاه و ارائه کمک مالی به هزینه های زندگی. نرم افزار می توانید به صورت آنلاین ساخته شده است. کمک های مالی مطالعه و محل اقامت با دانشگاه خود اختصاص داده است، اما توسط DSU توسکانی، آژانس منطقه ای برای حق تحصیل در دانشگاه.

3. پشتیبانی از مطالعه زبان ایتالیایی و فرهنگ دانش آموزان پس از رسیدن از کشور های دیگر با یک سری از جلسات به آنها خو گرفتن به فرهنگ ایتالیایی و زبان، استقبال کرد. این جلسات رایگان می باشد و اتفاق در ابتدای ترم اول بود. آنها در ارتباطات عمومی به ایتالیایی تمرکز و ارائه اطلاعات عملی در زندگی در شهرستان سیهنا (فرهنگ، موسیقی، موزه ها، اجازه اقامت، بانک ها، اداره پست) و دانشگاه است.

4. پشتیبانی از معلمان دانش آموزان بین المللی بر اساس این ایده که "دانش آموزان به دانش آموزان کمک"، در دانشگاه سیهنا آموزگار جوان از نقاط مختلف جهان کمک و راهنمایی به دانشجویان بین المللی در مورد 2 خدمات دانشگاه و دانشگاه های ایتالیا به طور کلی. دانشجویان بین المللی نیز پشتیبانی برای تسهیل یکپارچه سازی فرهنگی دانشجویان جدید در جامعه دانشگاهی Sienese.

5. سابقه کار در شرکت های ایتالیایی دانشگاه سیهنا قرار می دهد دانشجویان بین المللی در تماس با کسب و کارهای محلی (مانند نوارتیس و بانک مونت دئی Paschi سیهنا دی) و آنهایی که ملی، با توجه به منافع خاص خود را دارند. سابقه کار بخشی از بسیاری از رشته فراهم می کند و تجربه حرفه ای در یک شرکت ایتالیایی و یا مدیریت عمومی، که می تواند هر دو برای یادگیری زبان مفید و برای دیدن خلاقیت و بهره وری از شرکت های ایتالیایی دست اول.

6. تحرک اروپا در طول مطالعات خود را در دانشگاه از سیهنا دانشجویان بین المللی می تواند یک دوره بین 3 و 12 ماه در یک کشور اروپایی را صرف کنند، از طریق برنامه LLP / اراسموس. این اجازه می دهد آنها برای به دست آوردن دانش عمیق از فرهنگ اروپایی و یادگیری یک زبان اروپایی است. دانش آموزان می توانند از دانشگاه های اروپایی که با آن دانشگاه از سیهنا است موافقتنامه های دو جانبه شرکت خواهند کرد. دانش آموزان در انتخاب خود را از این طرح شهرستان، محل اقامت و مطالعه کمک کند. امتحانات گرفته شده در دیگر دانشگاه های اروپایی با اعتبار است که در دانشگاه سیهنا به مطالعات دانش آموزان کمک شناخته شده است.

7. ایتالیایی صدور گواهینامه زبان دانش آموزان می توانند استفاده از خدمات آموزش زبان در دسترس در سنترو Linguistico دی Ateneo است. مرکز ارائه می دهد دوره های رایگان زبان انگلیسی، فرانسوی، اسپانیایی، آلمانی، پرتغالی، روسی، و همچنین آزمایشگاه های خود دسترسی، دوره های آنلاین و امکان را به امتحانات زبان انگلیسی در سطح B1 و B2. دانش آموزان همچنین می توانید برای امتحانات شناخته شده بین المللی زبان انگلیسی در اینجا، که توسط دانشگاه کمبریج (PET، FCE، CAE، CPE) و شورای بریتانیا (IELTS) نشسته است.

8. 360 درجه درجه SPORT دانشجویان بین المللی می تواند در این دوره از ژیمناستیک، تنیس، رقص، فوتبال (مرد و زن)، دفاع از خود، تیراندازی با کمان، شنا، یوگا، پینگ پنگ شرکت کنند. ایتالیایی مرکز ورزشی دانشگاه (CUSI) نیز ارائه می دهد فرصت را به تمرین های ورزشی مختلف، از جودو به بسکتبال، والیبال (مرد و زن)، راگبی و شمشیربازی. دانش آموزان امکان دسترسی به امکانات ورزشی در قیمت با تخفیف دارند.

9. موسیقی و تئاتر نوازندگان جوان علاقه مند به موسیقی جاز و موسیقی دیگر می توانید مکرر دوره از معتبر جاز Fondazione سیهنا، آکادمی ملی جاز، ارائه می دهد که یک سری از کلاس مقدماتی و کارشناسی ارشد در موسیقی جاز و موسیقی مرتبط معاصر، مانند همجوشی، بد بو، موسیقی لاتین، بلوز ، جاز و راک، و غیره. آژانس منطقه ای برای حق تحصیل دانشگاه - دانشجویان همچنین فرصت های زیادی برای شرکت در رویدادهای در سیهنا و توسکانی به لطف همکاری با DSU توسکانی است.

10. اجتماعی و فوق برنامه فعالیت های دانشجویان خارجی می تواند در بازدیدکننده داشته است هدایت، تور در حومه اهل توسکانی و به معروف ترین سایت های ایتالیا، بازدید از موزه علم و آنهایی که مربوط به مد (مانند موزه گوچی)، ورزش، تبادل گفتگو، و تمام فعالیت های اجتماعی سازمان یافته در شرکت همکاری با گروه ESN سیهنا (GES)، یک عضو از IESN (بین المللی اراسموس دانشجو شبکه). گروه ESN سیهنا ترویج مبادلات فرهنگی بین مردم از ملیت های مختلف.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید کارشناسی ارشد(MSc) » از دوره های ارشد بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

استاد در کامپیوتر و اتوماسیون مهندسی

Campus تمام وقت October 2017 ایتالیا Siena

کارشناسی ارشد کامپیوتر و مهندسی اتوماسیون هدف ارائه شایستگی در سطح بالا برای طراحی، مدیریت، توسعه و نوآوری در زمینه های سخت افزار و نرم افزار معماری پیشرفته، و سیستم های کنترل رباتیک و. به طور خاص، این برنامه در تعامل انسان و ماشین در یک مفهوم گسترده ای متمرکز شده است، موضوعاتی مانند هوش مصنوعی، یادگیری ماشین، پردازش کارایی بالا از داده های عظیم پوشا ... [+]

استاد در کامپیوتر و اتوماسیون مهندسی LM-32-120 اعتبار · زبان: انگلیسی (سطح B1 مورد نیاز) · تخصص: سیستم های اطلاعات، رباتیک و اتوماسیون · سال: 2 · clausus Numerus: بدون کارشناسی ارشد کامپیوتر و مهندسی اتوماسیون هدف ارائه شایستگی در سطح بالا برای طراحی، مدیریت، توسعه و نوآوری در زمینه های سخت افزار و نرم افزار معماری پیشرفته، و سیستم های کنترل رباتیک و. به طور خاص، این برنامه در تعامل humanmachine در یک مفهوم گسترده ای متمرکز شده است، موضوعاتی مانند هوش مصنوعی، یادگیری ماشین، پردازش با کارایی بالا از مجموعه داده های عظیم، رابط انسان و ربات، و سیستم های اتوماسیون تولید پوشا است. این برنامه فراهم می کند و ظرفیتهای پیشرفته در زمینه کامپیوتر و اتوماسیون مهندسی. برای گرفتن پذیرش در این دوره از مطالعات دانش آموزان باید دارای: یک پس زمینه در ریاضیات، آمار و فیزیک، معادل یک به دست آمده در درجه سطح اول (BA) مهندسی؛ اصول اصول علم کامپیوتر، کنترل، الکترونیک و مخابرات، مهارت های برنامه نویسی عمومی. طرح مطالعه 2015/16 سیستم های تخصصی اطلاعات آموزش داده شده در سال اول انگلیسی · ماشین آلات و سیستم های صف 6 ECTF · جستجوی پیشرفته تصویر دیجیتال پردازش 9 ECTF · عملکرد بالا معماری کامپیوتر 9 ECTF · یادگیری ماشین 6 ECTF · سیستم های پیشرفته پایگاه داده 6 ECTF · هوش مصنوعی 9 ECTF · مدل و زبان برای بیوانفورماتیک 6 ECTF · بهینه سازی شبکه 6 ECTF · فعالیت های دیگر برای توانایی های زبانی بیشتر (سطح B2 انگلیسی) 3 ECTF سال دوم... [-]

البته کارشناسی ارشد در شیمی

Campus تمام وقت October 2017 ایتالیا Siena

استاد درجه دانش آموزان با دانش و مهارت های پیشرفته در مهم ترین مناطق شیمی (فیزیکی، معدنی، آلی و بیوشیمی) آماده می شود. این مطالعات به دانش آموز برای طیف گسترده ای از فعالیت های حرفه ای و همچنین مطالعات دکترای ادامه آماده کند. درس ها با سخنرانی خاص در مورد موضوعات مربوط به شیمی برای زندگی علم و یا برای توسعه پایدار تکمیل شده است. [+]

زبان: انگلیسی (سطح B2 مورد نیاز) clausus Numerus: بدون استاد درجه دانش آموزان با دانش و مهارت های پیشرفته در مهم ترین مناطق شیمی (فیزیکی، معدنی، آلی و بیوشیمی) آماده می شود. این مطالعات به دانش آموز برای طیف گسترده ای از فعالیت های حرفه ای و همچنین مطالعات دکترای ادامه آماده کند. درس ها با سخنرانی خاص در مورد موضوعات مربوط به شیمی برای زندگی علم و یا برای توسعه پایدار تکمیل شده است. فعالیت سال دوم شامل 300 ساعت کارآموزی در شرکت های مشغول به کار در تمام زمینه های شیمی. دانش آموزان با شرکت در یک پروژه سطح بالا تحقیق (6-8 ماه) در گروه های تحقیقاتی بین المللی در دانشگاه سیهنا و یا دیگر نهادهای دولتی یا خصوصی مطالعات خود را کامل است. دانش آموزان این فرصت برای رشته دو بین المللی اعمال می شود. طرح مطالعه 2015/16 سال اول شیمی فیزیک پیشرفته (I E II MOD.) 12 ECTF شیمی معدنی پیشرفته (I E II MOD.) 12 ECTF پیشرفته شیمی آلی (من E II MOD.) 12 ECTF شیمی تجزیه پیشرفته 6 ECTF پیشرفته شیمی زیستی 6 ECTF insegnamenti توجه (در هر سازمان ملل متحد جمع دی 12 ECTF) دا scegliere all'interno دل ها Gruppo 1 O دل ها Gruppo 2: گروپو 1 (شیمی برای زندگی): Bioorganic شیمی 6؛ متابولومیک 6، پروتئین کریستالوگرافی 6، شیمی سطح و نانومواد 6، عناصر محاسباتی آلی طیف سنجی 6 گروپو 2 (شیمی برای توسعه پایدار): Neutraceutical و شیمی مواد غذایی 6؛ بیوتکنولوژی صنعتی 6؛ طیف سنجی محیط زیست 6 سال دوم Attività... [-]

کارشناسی ارشد(MSc)

البته کارشناس ارشد الکترونیک و مهندسی ارتباطات

Campus تمام وقت October 2017 ایتالیا Siena

مدرک کارشناسی ارشد در مهندسی الکترونیک و ارتباطات با هدف به شکل یک فارغ التحصیل با مهارت های پیشرفته در پردازش و انتقال اطلاعات سیستم و ارائه دانش خاص در طراحی دستگاه ها و سیستم های الکترونیکی. آن را فراهم می مهارتها و ابزار مورد نیاز روش برای طراحی و توسعه سیستم های سیگنال و پردازش تصویر، طراحی آنتن، سیستم های مایکروویو و دستگاه های آنالوگ و دیجیتال طراحی الکترونیکی با برنامه های کاربردی در زمینه های الکترونیک، مخابرات. [+]

زبان: انگلیسی (سطح B1 مورد نیاز) clausus Numerus: بدون درجه دو: دانشگاه کارلوس سوم - مادرید (Spagna) مدرک کارشناسی ارشد در مهندسی الکترونیک و ارتباطات با هدف به شکل یک فارغ التحصیل با مهارت های پیشرفته در پردازش و انتقال اطلاعات سیستم و ارائه دانش خاص در طراحی دستگاه ها و سیستم های الکترونیکی. آن را فراهم می مهارتها و ابزار مورد نیاز روش برای طراحی و توسعه سیستم های سیگنال و پردازش تصویر، طراحی آنتن، سیستم های مایکروویو و دستگاه های آنالوگ و دیجیتال طراحی الکترونیکی با برنامه های کاربردی در زمینه های الکترونیک، مخابرات. این برنامه فراهم می کند روش های حساب دیفرانسیل و انتگرال پیشرفته ریاضی، در تجزیه و تحلیل عملکرد و پیچیده خاص، به منظور معرفی ابزار لازم برای مدلسازی و رسمی راه حل از مشکلات مهندسی اطلاعات پیچیده است. طرح مطالعه 2015/16 سال اول پیشرفته پردازش تصویر دیجیتال 9 ECTF قابلیت اطمینان و طراحی برای ایمنی 6 ECTF آنالوگ طراحی مدار 6 ECTF مایکروویو و نوری مهندسی 9 ECTF شبکه 6 ECTF روش های ریاضی برای مهندسی 6 ECTF پردازش سیگنال آماری 6 ECTF آنتن و انتشار 9 ECTF های اضافی attività در ulteriori conoscenze linguistiche (INGLESE livello B2) 3 ECTF سال دوم ارتباطات دیجیتال 9 ECTF تئوری اطلاعات 6 ECTF Tirocinio 9 ECTF PROVA آخر (TESI) 18 ECTF آدرس اجزا و insegnamenti scelta DAL seguente ها Gruppo (در هر سازمان ملل متحد توتال دی 18 ECTF): طراحی نرم افزار و خدمات 6، سیستم های الکتریکی و بازار انرژی 6، اندازه گیری آزمایشگاهی صنعتی 6،... [-]

البته کارشناس ارشد مدیریت و نظارت

Campus تمام وقت October 2017 ایتالیا Siena

مطالعات بازرگانی، اقتصاد، حقوق، آمار و ریاضیات - کارشناسی ارشد مدیریت و نظارت، برنامه درسی حسابداری و مدیریت دانش در چهار زمینه اصلی فراهم می کند. [+]

زبان: انگلیسی (سطح B2 مورد نیاز) clausus Numerus: بدون درجه دو: دانشگاه بین المللی مدرسه کسب و کار اروپا اشلوس Reichartshausen Rheingau / ویسبادن (Germania به) و دانشگاه ایالتی لباچفسکی از Nizhni نووگورود (روسیه) بررسی اجمالی کارشناسی ارشد مدیریت و نظارت، برنامه درسی حسابداری و مدیریت دانش در چهار زمینه اصلی به شرح زیر فراهم کند: مطالعات کسب و کار: دوره های در این منطقه به طور عمده موضوعات نگرانی مربوط به مدیریت، کنترل و اندازه گیری عملکرد هر دو شرکت های خصوصی و دولتی. علاوه بر این، هدف چند دوره به دانش آموزان با دانش و شایستگی به درک پدیده های اقتصادی بین المللی و به برنامه ریزی و توسعه استراتژی کسب و کار و در هر دو سطح شرکت. دوره های استفاده از روش های تدریس / آموزش تعاملی، با هدف انتقال مهارت های حرفه ای، توانایی ها، و نگرش است که در افزایش اثربخشی فرایند یادگیری، کار گروهی، توانایی درگیری کاهش، و رهبری به منظور دانش آموزان را قادر به ایجاد موثر مدیریتی مفید هستند / تصمیمات کارآفرینی در تیم و همچنین خود گردان است. اقتصاد: این منطقه شامل دوره که تعمیق مباحث مربوط به پویایی اقتصاد خرد مربوط به مدیریت شرکت، و همچنین به رقابت کسب و کار و تکامل از محیط زیست عامل بین المللی است. توجه خاص به مفاهیم اقتصاد خرد و مدل های مورد نیاز برای درک انتخاب مدیریتی مربوط به سازمان داخلی شرکت و موقعیت رقابتی آن، و همچنین به عنوان به موضوع جهانی شدن و پیامدهای آن در محیط رقابتی و... [-]

زبان البته کارشناسی ارشد و ذهن: زبان شناسی و مطالعات شناختی

Campus تمام وقت October 2017 ایتالیا Siena

کارشناسی ارشد برنامه در دو برنامه درسی بیان شده است: زبان شناسی و شناخت؛ فلسفه و شناخت است. دو تغییر در MA قبل فعال در همان کلاس معرفی شده است. اولین اصلاح هدف به استرس شخصیت حال حاضر به شدت بین المللی کارشناسی ارشد برنامه تا به عنوان به نفع دسترسی از دانشجویان بین المللی و تعامل بین دانشجویان ایتالیایی و خارجی؛ فرصت دسترسی به بین المللی ... [+]

زبان انگلیسی تخصص: زبان شناسی و شناخت، فلسفه و شناخت clausus Numerus: بدون دو درجه: دانشگاه پاریس 1 - پانتئون سوربن کارشناسی ارشد برنامه در دو برنامه درسی بیان شده است: زبان شناسی و شناخت؛ فلسفه و شناخت است. دو تغییر در MA قبل فعال در همان کلاس معرفی شده است. اولین اصلاح هدف به استرس شخصیت حال حاضر به شدت بین المللی کارشناسی ارشد برنامه تا به عنوان به نفع دسترسی از دانشجویان بین المللی و تعامل بین دانشجویان ایتالیایی و خارجی؛ فرصت برای دسترسی به برنامه های دکترا بین المللی؛ ظرفیت از دانش آموزان به طور فعال در کنفرانس ها و سمینارهای بین المللی شرکت؛ امکان دسترسی به فرصت های شغلی در خارج از کشور. اصلاح دوم - همچنین از نظر مهاجرت برخی از دوره های کارشناسی ارشد برنامه قبلی که یکی از در حال حاضر اصلاح به یک MA متفاوت است - با هدف ایجاد یک شکل است که در همان زمان منسجم و متنوع، که در آن یک غالب تعداد دوره های مشترک در حال حاضر در سال اول این برنامه هستند و از سال دوم به یک در مطالعه عمق در یکی از دو جهت اختصاص داده است. طرح مطالعه 2015/16 تخصصی Linguistics و شناخت به زبان انگلیسی تدریس سال اول ساختارهای نحوی و معناشناسی ترکیبی (ساختار نحوی + معناشناسی ترکیبی) 12 ECTS منطق و نظریه معنا (منطق + نظریه معنا) 12 ECTS فلسفه ذهن (ذهن و مغز + ذهن و زبان) 12 ECTS نظریه دستور زبان و زبان کسب 6 ECTS زبان، جامعه و... [-]

کارشناسی ارشد اقتصاد

Campus تمام وقت October 2017 ایتالیا Siena

کارشناسی ارشد در اقتصاد برنامه فارغ التحصیل دو سال که با هدف ارائه یک سطح بالا از آموزش و پرورش در اقتصاد است. [+]

زبان: ایتالیایی یا انگلیسی (سطح B2 مورد نیاز) تخصص: اقتصاد محیط زیست و توسعه (به ایتالیایی تدریس)، اقتصاد (تدریس به زبان انگلیسی). درجه دو: دانشگاه لیوبلیانا (اسلوونی) و یا دانشگاه اوپسالا (سوئد) سال: 2 clausus Numerus: بدون کارشناسی ارشد در اقتصاد برنامه فارغ التحصیل دو سال که با هدف ارائه یک سطح بالا از آموزش و پرورش در اقتصاد است. ریاضیات، اقتصاد خرد، اقتصاد کلان و اقتصاد سنجی - - به منظور برای دانش آموزان برای به دست آوردن ابزار پیشرفته برای تجزیه و تحلیل اقتصادی، ارائه می دهد یک آرایه وسیعی از موضوعات تخصصی در بیشتر زمینه های اقتصاد مدرن این برنامه در چهار دوره هسته ای ساخته شده است. این برنامه طراحی شده است را به دانش آموزان ما توانایی رویکرد طیف گسترده ای از مسائل اقتصادی و اجتماعی است. علاوه بر این، سنت فرهنگی از وزارت اقتصاد در سیهنا همواره مورد علاقه یک رویکرد کثرت گرا به تجزیه و تحلیل مشکلات اقتصادی، در اعتقاد به این که قرار گرفتن در معرض دیدگاه های نظری رقابت تسهیل درک درستی از پدیده های اقتصادی. در همان روح، سیهنا همواره "آلودگی" از رویکرد اقتصادی با رشته های دیگر، مانند سایر علوم اجتماعی، تاریخ، حقوق، و همچنین به عنوان زیست شناسی، روانشناسی، و غیره تشویق به کارشناسی ارشد در اقتصاد بستری، داوطلبان باید دارای: مهارت ها و شایستگی در ریاضیات و آمار. مفاهیم خرد و اقتصاد کلان در سطح متوسط. مهارت های اساسی در اقتصاد؛ یک مهارت انگلیسی تایید شده از سطح B2. به طور معمول، دانشجویان پذیرفته درجه سه ساله... [-]

کارشناسی ارشد در امور مالی

Campus تمام وقت October 2017 ایتالیا Siena

کارشناسی ارشد امور مالی دانش در سه حوزه اصلی ارائه: منطقه کمی. دانش آموزان در روش عمیق استفاده می شود در بازارهای مالی به قیمت اوراق بهادار مالی مطالعه: [+]

زبان: انگلیسی (سطح B2 مورد نیاز) clausus Numerus: بدون سال: 2 دو درجه: مدرسه کسب و کار بین المللی دانشگاه اروپایی اشلوس Reichartshausen Rheingau / ویسبادن (Germania به) و یا * دانشگاه دی Lubiana (اسلوونی) و یا Romanian- آمریکا دانشگاه - Bucarest در (رومانی) کارشناسی ارشد امور مالی دانش در سه حوزه اصلی ارائه: منطقه کمی. دانش آموزان در عمیق روش های مورد استفاده در بازارهای مالی به قیمت اوراق بهادار مالی مطالعه: اصول اساسی حساب اتفاقی، بدون آربیتراژ اصل و ریسک خنثی (تسمه زیر گردن اسب) قیمت گذاری، قیمت گذاری مشتقات، مشتقات نرخ بهره، مدل نوسانات تصادفی، اقتصاد مالی. منطقه اقتصادی. دانش آموزان را به چارچوب نظری اقتصاد مالی مدرن در معرض: مدل های اقتصاد خرد برای کسب و کار و امور مالی، مدل با اطلاعات نامتقارن و تصمیم گیری تحت عدم قطعیت، اقتصاد پولی و روش های بانک مرکزی؛ منطقه مدیریت. دوره های اساسی ما دانش به مطالعه رفتار مالی از شرکت های مالی و غیر مالی و بازارهای مالی فراهم می کند. اقتصاد، مدیریت و کسب و کار، ریاضیات، آمار: به کارشناسی ارشد در امور مالی پذیرفته، داوطلبان باید یک پس زمینه دانشگاهی جامد در زمینه های زیر مطالعه را داشته باشد. دانش باید اقتصاد بازارهای مالی و اصول ریاضیات مالی. متقاضیان باید مهارت های کامپیوتر پایه، حداقل معادل هسته ای ECDL است. به طور معمول، دانشجویان پذیرفته شده یک مدرک دانشگاهی سه سال (لیسانس) را نگه دارید. شرایط پذیرش به درجه رتبه اول را کسب شده توسط دانش آموز بستگی دارد: تحصیل در رشته بازرگانی و... [-]

کارشناسی ارشد مطالعات بین المللی

Campus تمام وقت October 2017 ایتالیا Siena

استاد علوم در روابط بین الملل با هدف ارائه دانش از روش و محتوای آموزش فرهنگی، علمی و حرفه ای در زمینه های زیر از یادگیری: تاریخی، اقتصادی، حقوق، علوم سیاسی، زبانی است. [+]

زبان: ایتالیایی یا انگلیسی (سطح زبان انگلیسی مورد نیاز B2) تخصص: توسعه و همکاری های بین المللی (به ایتالیایی تدریس)، علوم سیاسی و بین المللی (تدریس در ایتالیایی)، مطالعات اروپا (به زبان انگلیسی تدریس) درجه دو: دانشگاه Jagiellonian - کراکوف (POLONIA) سال: 2 clausus Numerus: بدون استاد علوم در روابط بین الملل با هدف ارائه دانش از روش و محتوای آموزش فرهنگی، علمی و حرفه ای در زمینه های زیر از یادگیری: تاریخی، اقتصادی، حقوق، علوم سیاسی، زبانی است. این مهارت ها طراحی شده برای کمک به دانش آموزان توسعه توانایی درک و تجزیه و تحلیل مسائل مربوط به ابعاد بین المللی از پدیده های سیاسی، اقتصادی و اجتماعی است. اهداف خاص از برنامه عبارتند از: ارائه ابزار تحلیلی و دانش سازمانی با هدف درک، ارزیابی و مدیریت مسائل مربوط به جوامع معاصر، روابط پیچیده میان کشورهای روندها در دموکراسی و حمایت از حقوق بشر؛ ارائه، با تمرکز بر ابزار و روش تجزیه و تحلیل مقایسه، دانش در مورد دینامیک فرایندهای تغییر ساختاری در عرصه بین المللی رخ می دهد، و همچنین به عنوان دانش پایه از روش های استفاده شده توسط بدن همکاری های چند جانبه برای توسعه همکاری های توسعه برنامه های. دانشجویان بین المللی را می توان به دوره کارشناسی ارشد در مطالعات اروپا (به زبان انگلیسی تدریس) بستری در صورتی که یک مدرک لیسانس در علوم سیاسی، حقوق، اقتصاد، تاریخ، ارتباطات و جامعه شناسی. آن دانش آموز که یک مدرک لیسانس مختلف را می توان بستری اگر آنها اعتبارات در زیر رشته های علمی را داشته... [-]

ویدئو ها

Università di Siena. Meet your life, build your future.

تماس

Università di Siena - Palazzo del Rettorato

آدرس Banchi di Sotto 55
Siena 53100, Italy
تلفن +39 0577 232111