University of Siena

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در هشت قرن تاریخ خود ، University of Siena در زمینه های مختلف فرهنگی ، مطالعات گسترده ای را انجام داده است.

در سال 2019 University of Siena جایگاه خود را در رده های برتر در بین دانشگاه های متوسط ایتالیا در طبقه بندی CENSIS ، مرکز مطالعات و سیاست های اجتماعی ایتالیا تأیید می کنند: 2 در کل و با توجه به خدمات و ساختارها ، سوم در مورد بین المللی شدن.

مطابق با این رتبه بندی ، University of Siena در سطح ملی و بین المللی در 2 حوزه موضوعی گسترده قرار دارد و در 32 موضوع نمره کسب می کند.

چرخه اول (کارشناسی)

برنامه های اصلی درجه در این چرخه ، Corsi di Laurea Magistrale است. آنها آموزش و پرورش را در سطح پیشرفته ای برای انجام فعالیت های دارای مهارت بالا در مناطق خاص ارائه می دهند. دسترسی توسط مدرک Laurea یا مدرک خارجی قابل مقایسه است. پذیرش مبتنی بر الزامات دوره خاص است که توسط دانشگاه های واحد تعیین می شود. این مطالعات 2 سال به طول انجامید. مدرک Laurea Magistrale به دانشجویانی اعطا می شود که 120 اعتبار ECTS / CFU کسب کرده اند و کلیه الزامات درسی ، از جمله تولید و دفاع عمومی یک پایان نامه اصلی را برآورده می کنند.

چرخه سوم

اینها برنامه های چرخه که پس از اتمام دوره اول ، دانش آموزانی را برای تخصص بیشتر یا ادامه تحصیل بالاتر در اختیار دانش آموزان قرار می دهند. دسترسی توسط یک لوریا (مدرک لیسانس (یا یک درجه خارجی قابل مقایسه با درجه) برای سطح 1 یا Laurea Magistrale (درجه کارشناسی ارشد) برای سطح 2 است ؛ پذیرش ممکن است مشروط به الزامات اضافی باشد. مدارک تحصیلی اعطا شده به کورسی دی دوتوراتو دی ریچرا دسترسی نمی دهد. و یا هر برنامه دیگری چرخه 3، از این نوع دوره ها را نمی کند متعلق به الزامات عمومی در سطح ملی، بلکه آن است که تحت مسئولیت خود مختار هر دانشگاه ارائه شده است.

University of Siena

سازمان دقیق تدریس ، کیفیت دروس (که به طور منظم مورد نظارت قرار می گیرد) ، خدمات برای تسهیل در مطالعه مانند کتابخانه ها و آزمایشگاه های کارآمد و به خوبی سازمان یافته ، و همچنین از فعالیت های آموزش استقبال ، جهت گیری و آموزش مداوم ، پشتیبانی می کند. برای دانش آموزان معلول و افراد دشوار فقط برخی از نقاط قوت University of Siena .

سال پایه
  • اقتصاد

برخی از ماژول ها و امتحانات دروس الزامی هستند و در آیین نامه های برنامه دروس فردی مشخص می شوند ، در حالی که سایرین انتخابی هستند. شما باید یک برنامه مطالعاتی را مطابق با الزامات مندرج در آیین نامه دوره های خاص تدوین کنید.

شما می توانید برنامه مطالعاتی خود را از دو طریق ارسال کنید:

ترم بهار (ترم 2)

  • 1 مارس تا اول ژوئن

از طریق برنامه های تحرک خود ، University of Siena این فرصت را به شما می دهد تا تجربه یادگیری خود را با یک دوره تحصیل و / یا آموزش در خارج از کشور غنی کنید.

شما همچنین می توانید پس از پایان نامه کارآموزی کارآموزی را شروع کنید. این یک موقعیت خاص برای شما فراهم می کند تا خود را در بازار کار قرار دهید.

برای یادگیری زبانهای خارجی می توانید از خدمات آموزشی CLA استفاده کنید.

بستر یادگیری الکترونیکی میزبان دوره های آموزش الکترونیکی و ماژول های خاصی از دوره های سنتی است. هدف ایجاد محیطی متناسب با اهداف آموزشی این دوره و تحریک کننده برای دانش آموز است که از آنها خواسته می شود با محتوای کلاس مجازی تعامل برقرار کنند.

دانشجویان بین المللی و آینده نگر

University of Siena مستقل پذیرش دانشجو را در برنامه های مدرک مدیریت می کنند.

بورس تحصیلی DSU

دانشجویان می توانند با توجه به درآمد خانواده خود ، از بورسیه تحصیلی ارائه شده توسط DSU (برنامه "حق تحصیل منطقه ای") استفاده کنند. این امر باعث ایجاد رتبه ای از تکالیف می شود و فقط دانش آموزان در جایگاه خوبی از این مزایا برخوردار می شوند.

برای دسترسی به کانکس های دانشگاه دانشجویان نیاز به کارت هوشمند دارند که پس از ثبت نام صادر می شود. برای تبادل دانشجویان این کارت پس از ثبت نام در دانشگاه توسط دفتر روابط بین الملل صادر می شود.

خدمات شغلی

دفتر مقابل دانشگاه: URP و مکان بین المللی

دانشجویان می توانند برای دریافت اطلاعات در مورد دانشگاه و خدمات آن ، مجوز اقامت ، بیمه درمانی ، کد مالیات ایتالیا (کد مالیات فیشال) ، اعتبار مدرک تحصیلی ، تشخیص مدارک دانشگاهی خارجی ، کوتاه شدن یک دوره ، با محل بین المللی تماس بگیرند.

internationalplace@unisi.it

مکان ها

سیینا

Università di Siena - Palazzo del Rettorato

Address
Università degli Studi di Siena - Rettorato, via Banchi di Sotto 55 
53100
53100 سیینا, توسکانی, ایتالیا
تلفن
+39 0577 232111