University of Siena

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

این دانشگاه سیهنا جوایز مرحله اول، دوره دوم و درجه چرخه طولانی تنها در زمینه های زیر: اقتصاد، داروسازی، حقوق، مهندسی، هنر و علوم انسانی، هنر و علوم انسانی در Arezzo، پزشکی و جراحی، ریاضی، علوم فیزیکی و طبیعی و علوم سیاسی، و همچنین به عنوان چند درجه interfaculty. در میان این درجه، یک لیسانس و نه استاد به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس.

فعالیت های آموزشی از دانشگاه سیهناصفحه اول و دوم دوره های سطح به طور کلی در یکی از پانزده گروه ها انجام شده است. آموزش و پرورش کارشناسی ارشد در دانشگاه سیهنا است که در مدارس کارشناسی ارشد، مقطع کارشناسی ارشد، آموزش، آموزش پیشرفته و دوره ارتقاء سطح کارایی و مدارس تابستان، در حالی که تحقیقات کارشناسی ارشد در مدارس دکترا انجام شده است.

تحصیل در دانشگاه از سیهنا

دانش آموزان در سیهنا می تواند بخشی از یک جامعه واقعی مردم با انگیزه های تشنگی برای دانش و یادگیری، با هیات علمی توجه و نزدیک و بسیاری از خدمات نوآورانه در دسترس دارند.

سازمان دقیق از آموزش، کیفیت درس (که به طور منظم تحت نظارت)، خدمات برای تسهیل مطالعه مانند کتابخانه کارآمد و به خوبی سازمان یافته و آزمایشگاه ها، و همچنین به عنوان استقبال، جهت گیری و فعالیت های آموزش مداوم، پشتیبانی برای دانش آموزان معلول و کسانی که در مشکل تنها برخی از دانشگاه سیهنا است نقاط قوت.

دانشگاه سیهنا 38 برنامه های مدرک سیکل اول، 1 رشته سیکل، 4 برنامه های مدرک سیکل در زمینه پزشکی و داروسازی تنظیم شده توسط دستورات اتحادیه اروپا و 29 برنامه های مدرک دوره دوم اجرا می شود.

دانشجویان همچنین می توانید از انتخاب گسترده ای از دوره های کارشناسی ارشد، از جمله برنامه درجه دکترا، مدارس تخصصی و برنامه های کارشناسی ارشد، دومی طراحی شده برای ارائه آموزش های خاص در بخش های نوآورانه ترین را انتخاب کنید.

بین المللی ابعاد

  • 315 دانشگاه اروپایی توافق نامه های همکاری در حوزه LLP / پروژه اراسموس
  • 300 کمک هزینه تحصیلی اراسموس مطالعه خارجی و حدود 30 کمک هزینه تحصیلی اراسموس قرار دادن در هر سال اهدا
  • 239 دانشگاه در اروپا، آفریقا، امریکا لاتین، کانادا، فدراسیون روسیه، ژاپن، شرق میانه، USAand Vietnamhave آموزش علمی قراردادهای همکاری
  • 72 دانشگاه خارجی قراردادهای همکاری برای دکترای درجه بین المللی
  • 20 دانشگاه خارجی قراردادهای همکاری برای درجه کارشناسی ارشد بین المللی
  • 40 کمک هزینه تحصیلی برای مطالعه و پژوهش خارجی برای دانشجویان دوره کارشناسی، فارغ التحصیلان، محققان و دانشجویان دکترا در دانشگاه های استرالیا، برزیل، کانادا، شیلی، فدراسیون روسیه، آلمان، ژاپن، مکزیک، پرو، Britainand بزرگ USAare هر سال اهدا

ده دلیل برای تحصیل در دانشگاه از سیهنا

1. اولین بار در میان دانشگاه های ایتالیا

دانشگاه سیهنا تماس تا 1240 باز می گردد. یکی از قدیمی ترین دانشگاه ها در ایتالیا، آن را نیز یکی از معتبر ترین. دانشگاه سیهنا دارای یک سنت قوی مربوط به دانش و تعهد به هر دو تحقیق و نوآوری. با توجه به طبقه بندی سال 2012 از روزنامه "رپوبلیکا" (راهنمای Censis)، سینا دارای بهترین دانشگاه در ایتالیا برای سازه، خدمات، تحصیلی، وب سایت و بین المللی. این دانشگاه دولتی پنجم و سوم دانشگاه به طور کلی با توجه به طبقه بندی سال 2012 از دانشگاه های ایتالیا منتشر شده توسط روزنامه "ایل Sole 24 Ore" است. سیهنا ارائه می دهد طیف گسترده ای از دوره در 15 گروه مربوط به زمینه های علوم تجربی، پزشکی و علوم پزشکی، ادبیات، تاریخ، فلسفه و هنر، اقتصاد، حقوق و علوم سیاسی. اول، دوم، دوره طولانی تک و دوره های کارشناسی ارشد در هر دو ایتالیایی یا انگلیسی تدریس می شود. همچنین مدارس تابستان و دوره های تخصصی برای آموزش حرفه ای در زمینه های مختلف مربوط به فرهنگ و جامعه ایتالیا وجود دارد.

2. GRANT مطالعه و اقامت دانشجویان بین المللی می تواند برای کمک های مالی مطالعه و محل اقامت در سالن های دانشگاه اقامت. کمک های مالی از دانشجویان تبرئه از پرداخت هزینه البته، محل سکونت، غذا در محیط های اغذیه فروشی دانشگاه و ارائه کمک مالی به هزینه های زندگی. نرم افزار می توانید به صورت آنلاین ساخته شده است. کمک های مالی مطالعه و محل اقامت با دانشگاه خود اختصاص داده است، اما توسط DSU توسکانی، آژانس منطقه ای برای حق تحصیل در دانشگاه.

3. پشتیبانی از مطالعه زبان ایتالیایی و فرهنگ دانش آموزان پس از رسیدن از کشور های دیگر با یک سری از جلسات به آنها خو گرفتن به فرهنگ ایتالیایی و زبان، استقبال کرد. این جلسات رایگان می باشد و اتفاق در ابتدای ترم اول بود. آنها در ارتباطات عمومی به ایتالیایی تمرکز و ارائه اطلاعات عملی در زندگی در شهرستان سیهنا (فرهنگ، موسیقی، موزه ها، اجازه اقامت، بانک ها، اداره پست) و دانشگاه است.

4. پشتیبانی از معلمان دانش آموزان بین المللی بر اساس این ایده که "دانش آموزان به دانش آموزان کمک"، در دانشگاه سیهنا آموزگار جوان از نقاط مختلف جهان کمک و راهنمایی به دانشجویان بین المللی در مورد 2 خدمات دانشگاه و دانشگاه های ایتالیا به طور کلی. دانشجویان بین المللی نیز پشتیبانی برای تسهیل یکپارچه سازی فرهنگی دانشجویان جدید در جامعه دانشگاهی Sienese.

5. سابقه کار در شرکت های ایتالیایی دانشگاه سیهنا قرار می دهد دانشجویان بین المللی در تماس با کسب و کارهای محلی (مانند نوارتیس و بانک مونت دئی Paschi سیهنا دی) و آنهایی که ملی، با توجه به منافع خاص خود را دارند. سابقه کار بخشی از بسیاری از رشته فراهم می کند و تجربه حرفه ای در یک شرکت ایتالیایی و یا مدیریت عمومی، که می تواند هر دو برای یادگیری زبان مفید و برای دیدن خلاقیت و بهره وری از شرکت های ایتالیایی دست اول.

6. تحرک اروپا در طول مطالعات خود را در دانشگاه از سیهنا دانشجویان بین المللی می تواند یک دوره بین 3 و 12 ماه در یک کشور اروپایی را صرف کنند، از طریق برنامه LLP / اراسموس. این اجازه می دهد آنها برای به دست آوردن دانش عمیق از فرهنگ اروپایی و یادگیری یک زبان اروپایی است. دانش آموزان می توانند از دانشگاه های اروپایی که با آن دانشگاه از سیهنا است موافقتنامه های دو جانبه شرکت خواهند کرد. دانش آموزان در انتخاب خود را از این طرح شهرستان، محل اقامت و مطالعه کمک کند. امتحانات گرفته شده در دیگر دانشگاه های اروپایی با اعتبار است که در دانشگاه سیهنا به مطالعات دانش آموزان کمک شناخته شده است.

7. ایتالیایی صدور گواهینامه زبان دانش آموزان می توانند استفاده از خدمات آموزش زبان در دسترس در سنترو Linguistico دی Ateneo است. مرکز ارائه می دهد دوره های رایگان زبان انگلیسی، فرانسوی، اسپانیایی، آلمانی، پرتغالی، روسی، و همچنین آزمایشگاه های خود دسترسی، دوره های آنلاین و امکان را به امتحانات زبان انگلیسی در سطح B1 و B2. دانش آموزان همچنین می توانید برای امتحانات شناخته شده بین المللی زبان انگلیسی در اینجا، که توسط دانشگاه کمبریج (PET، FCE، CAE، CPE) و شورای بریتانیا (IELTS) نشسته است.

8. 360 درجه درجه SPORT دانشجویان بین المللی می تواند در این دوره از ژیمناستیک، تنیس، رقص، فوتبال (مرد و زن)، دفاع از خود، تیراندازی با کمان، شنا، یوگا، پینگ پنگ شرکت کنند. ایتالیایی مرکز ورزشی دانشگاه (CUSI) نیز ارائه می دهد فرصت را به تمرین های ورزشی مختلف، از جودو به بسکتبال، والیبال (مرد و زن)، راگبی و شمشیربازی. دانش آموزان امکان دسترسی به امکانات ورزشی در قیمت با تخفیف دارند.

9. موسیقی و تئاتر نوازندگان جوان علاقه مند به موسیقی جاز و موسیقی دیگر می توانید مکرر دوره از معتبر جاز Fondazione سیهنا، آکادمی ملی جاز، ارائه می دهد که یک سری از کلاس مقدماتی و کارشناسی ارشد در موسیقی جاز و موسیقی مرتبط معاصر، مانند همجوشی، بد بو، موسیقی لاتین، بلوز ، جاز و راک، و غیره. آژانس منطقه ای برای حق تحصیل دانشگاه - دانشجویان همچنین فرصت های زیادی برای شرکت در رویدادهای در سیهنا و توسکانی به لطف همکاری با DSU توسکانی است.

10. اجتماعی و فوق برنامه فعالیت های دانشجویان خارجی می تواند در بازدیدکننده داشته است هدایت، تور در حومه اهل توسکانی و به معروف ترین سایت های ایتالیا، بازدید از موزه علم و آنهایی که مربوط به مد (مانند موزه گوچی)، ورزش، تبادل گفتگو، و تمام فعالیت های اجتماعی سازمان یافته در شرکت همکاری با گروه ESN سیهنا (GES)، یک عضو از IESN (بین المللی اراسموس دانشجو شبکه). گروه ESN سیهنا ترویج مبادلات فرهنگی بین مردم از ملیت های مختلف.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید کارشناسی ارشد(MSc) » از دوره های ارشد بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

استاد در کامپیوتر و اتوماسیون مهندسی

Campus تمام وقت October 2017 ایتالیا Siena

کارشناسی ارشد کامپیوتر و مهندسی اتوماسیون هدف ارائه شایستگی در سطح بالا برای طراحی، مدیریت، توسعه و نوآوری در زمینه های سخت افزار و نرم افزار معماری پیشرفته، و سیستم های کنترل رباتیک و. به طور خاص، این برنامه در تعامل انسان و ماشین در یک مفهوم گسترده ای متمرکز شده است، موضوعاتی مانند هوش مصنوعی، یادگیری ماشین، پردازش کارایی بالا از داده های عظیم پوشا ... [+]

رشته های کارشناسی ارشد روز باز 8 MAY 2017 کنند- RETTORATO (از Banchi دی Sotto، 55 - سیهنا) از ساعت 9 صبح تا 7 بعدازظهر به ارائه به صورت زنده بر روی پورتال دانشگاه در جریان http://live.unisi.it/ روز دوشنبه، 2017 مه 8، درهای خواهد در دانشگاه سیهنا به منظور کشف برنامه های کارشناسی ارشد دانشگاه را باز کنید. ساعت 9 صبح به در Aula مگنا از پالازو دل Rettorato، رئیس جمهور از کمیته آموزش برای دوره های مطالعه و نمایندگان برای حرفه ای مشاوره و راهنمایی خدمات را به طیف وسیعی از دوره های پیشرفته از دانشگاه سیهنا در حال حاضر. اگر شما فقط یک برنامه آموزشی سه ساله به اتمام و شما مایل به تخصص، روز باز یک فرصت برای کشف مسیر خود را در یک پیشنهاد گسترده ای از دوره های آموزشی که شامل برنامه های درجه 29 استاد، از جمله 13 به زبان انگلیسی است، و که از محدوده علوم انسانی به علوم. برنامه های تحصیلات تکمیلی زبان انگلیسی به زبان انگلیسی ارائه شده است. ارائه به صورت زنده بر روی پورتال دانشگاه در جریان http://live.unisi.it/ در این رویداد، شما همچنین می خواهد قادر به تماس با دانش آموزان معلم در حضور اسکایپ برای توضیحات و اطلاعات در حساب های زیر می باشد: unisi.orientamento unisi.orientamento2 فیزیک، مهندسی، ریاضیات منطقه 5:00-19:00 ارائه دوره های کارشناسی ارشد توسط رئیس گروه فناوری اطلاعات و علوم ریاضی پروفسور آندریا Garulli، و توسط معاونت راهنمایی حرفه ای، پروفسور دومنیکو Prattichizzo و پروفسور لوکا Chiantini: - کامپیوتر و مهندسی اتوماسیون - الکترونیک و... [-]

البته کارشناسی ارشد در شیمی

Campus تمام وقت October 2017 ایتالیا Siena

استاد درجه دانش آموزان با دانش و مهارت های پیشرفته در مهم ترین مناطق شیمی (فیزیکی، معدنی، آلی و بیوشیمی) آماده می شود. این مطالعات به دانش آموز برای طیف گسترده ای از فعالیت های حرفه ای و همچنین مطالعات دکترای ادامه آماده کند. درس ها با سخنرانی خاص در مورد موضوعات مربوط به شیمی برای زندگی علم و یا برای توسعه پایدار تکمیل شده است. [+]

رشته های کارشناسی ارشد روز باز 8 MAY 2017 کنند- RETTORATO (از Banchi دی Sotto، 55 - سیهنا) از ساعت 9 صبح تا 7 بعدازظهر به ارائه به صورت زنده بر روی پورتال دانشگاه در جریان http://live.unisi.it/ روز دوشنبه، 2017 مه 8، درهای خواهد در دانشگاه سیهنا به منظور کشف برنامه های کارشناسی ارشد دانشگاه را باز کنید. ساعت 9 صبح به در Aula مگنا از پالازو دل Rettorato، رئیس جمهور از کمیته آموزش برای دوره های مطالعه و نمایندگان برای حرفه ای مشاوره و راهنمایی خدمات را به طیف وسیعی از دوره های پیشرفته از دانشگاه سیهنا در حال حاضر. اگر شما فقط یک برنامه آموزشی سه ساله به اتمام و شما مایل به تخصص، روز باز یک فرصت برای کشف مسیر خود را در یک پیشنهاد گسترده ای از دوره های آموزشی که شامل برنامه های درجه 29 استاد، از جمله 13 به زبان انگلیسی است، و که از محدوده علوم انسانی به علوم. برنامه های تحصیلات تکمیلی زبان انگلیسی به زبان انگلیسی ارائه شده است. ارائه به صورت زنده بر روی پورتال دانشگاه در جریان http://live.unisi.it/ در این رویداد، شما همچنین می خواهد قادر به تماس با دانش آموزان معلم در حضور اسکایپ برای توضیحات و اطلاعات در حساب های زیر می باشد: unisi.orientamento unisi.orientamento2 محیط زیست، زیست شناسی، شیمی، داروسازی، زمین شناسی 3:00-15:45 ارائه دوره های کارشناسی ارشد توسط رئیس جمهور دوره مطالعه و توسط ارشاد فنی و حرفه ای خدمات مشاوره وزارت نمایندگان: - زیست شناسی 3:45-04:15 ارائه PM از دوره های کارشناسی ارشد توسط... [-]

کارشناسی ارشد(MSc)

البته کارشناس ارشد الکترونیک و مهندسی ارتباطات

Campus تمام وقت October 2017 ایتالیا Siena

مدرک کارشناسی ارشد در مهندسی الکترونیک و ارتباطات با هدف به شکل یک فارغ التحصیل با مهارت های پیشرفته در پردازش و انتقال اطلاعات سیستم و ارائه دانش خاص در طراحی دستگاه ها و سیستم های الکترونیکی. آن را فراهم می مهارتها و ابزار مورد نیاز روش برای طراحی و توسعه سیستم های سیگنال و پردازش تصویر، طراحی آنتن، سیستم های مایکروویو و دستگاه های آنالوگ و دیجیتال طراحی الکترونیکی با برنامه های کاربردی در زمینه های الکترونیک، مخابرات. [+]

رشته های کارشناسی ارشد روز باز 8 MAY 2017 کنند- RETTORATO (از Banchi دی Sotto، 55 - سیهنا) از ساعت 9 صبح تا 7 بعدازظهر به ارائه به صورت زنده بر روی پورتال دانشگاه در جریان http://live.unisi.it/ روز دوشنبه، 2017 مه 8، درهای خواهد در دانشگاه سیهنا به منظور کشف برنامه های کارشناسی ارشد دانشگاه را باز کنید. ساعت 9 صبح به در Aula مگنا از پالازو دل Rettorato، رئیس جمهور از کمیته آموزش برای دوره های مطالعه و نمایندگان برای حرفه ای مشاوره و راهنمایی خدمات را به طیف وسیعی از دوره های پیشرفته از دانشگاه سیهنا در حال حاضر. اگر شما فقط یک برنامه آموزشی سه ساله به اتمام و شما مایل به تخصص، روز باز یک فرصت برای کشف مسیر خود را در یک پیشنهاد گسترده ای از دوره های آموزشی که شامل برنامه های درجه 29 استاد، از جمله 13 به زبان انگلیسی است، و که از محدوده علوم انسانی به علوم. برنامه های تحصیلات تکمیلی زبان انگلیسی به زبان انگلیسی ارائه شده است. ارائه به صورت زنده بر روی پورتال دانشگاه در جریان http://live.unisi.it/ در این رویداد، شما همچنین می خواهد قادر به تماس با دانش آموزان معلم در حضور اسکایپ برای توضیحات و اطلاعات در حساب های زیر می باشد: unisi.orientamento unisi.orientamento2 فیزیک، مهندسی، ریاضیات منطقه 5:00-19:00 ارائه دوره های کارشناسی ارشد توسط رئیس گروه فناوری اطلاعات و علوم ریاضی پروفسور آندریا Garulli، و توسط معاونت راهنمایی حرفه ای، پروفسور دومنیکو Prattichizzo و پروفسور لوکا Chiantini: - کامپیوتر و مهندسی اتوماسیون - الکترونیک و... [-]

البته کارشناس ارشد مدیریت و نظارت

Campus تمام وقت October 2017 ایتالیا Siena

مطالعات بازرگانی، اقتصاد، حقوق، آمار و ریاضیات - کارشناسی ارشد مدیریت و نظارت، برنامه درسی حسابداری و مدیریت دانش در چهار زمینه اصلی فراهم می کند. [+]

رشته های کارشناسی ارشد روز باز 8 MAY 2017 کنند- RETTORATO (از Banchi دی Sotto، 55 - سیهنا) از ساعت 9 صبح تا 7 بعدازظهر به ارائه به صورت زنده بر روی پورتال دانشگاه در جریان http://live.unisi.it/ روز دوشنبه، 2017 مه 8، درهای خواهد در دانشگاه سیهنا به منظور کشف برنامه های کارشناسی ارشد دانشگاه را باز کنید. ساعت 9 صبح به در Aula مگنا از پالازو دل Rettorato، رئیس جمهور از کمیته آموزش برای دوره های مطالعه و نمایندگان برای حرفه ای مشاوره و راهنمایی خدمات را به طیف وسیعی از دوره های پیشرفته از دانشگاه سیهنا در حال حاضر. اگر شما فقط یک برنامه آموزشی سه ساله به اتمام و شما مایل به تخصص، روز باز یک فرصت برای کشف مسیر خود را در یک پیشنهاد گسترده ای از دوره های آموزشی که شامل برنامه های درجه 29 استاد، از جمله 13 به زبان انگلیسی است، و که از محدوده علوم انسانی به علوم. برنامه های تحصیلات تکمیلی زبان انگلیسی به زبان انگلیسی ارائه شده است. ارائه به صورت زنده بر روی پورتال دانشگاه در جریان http://live.unisi.it/ در این رویداد، شما همچنین می خواهد قادر به تماس با دانش آموزان معلم در حضور اسکایپ برای توضیحات و اطلاعات در حساب های زیر می باشد: unisi.orientamento unisi.orientamento2 اقتصاد، حقوق، علوم سیاسی، علوم اجتماعی منطقه 9:00-09:40 AM ارائه از دوره های کارشناسی ارشد که رؤسای گروه اقتصاد سیاسی آمار، پروفسور محمود Vasta، و وزارت کسب و کار و مطالعات حقوقی ، پروفسور رضا دی در Pietra، و یا نمایندگان آنها:... [-]

زبان البته کارشناسی ارشد و ذهن: زبان شناسی و مطالعات شناختی

Campus تمام وقت October 2017 ایتالیا Siena

کارشناسی ارشد برنامه در دو برنامه درسی بیان شده است: زبان شناسی و شناخت؛ فلسفه و شناخت است. دو تغییر در MA قبل فعال در همان کلاس معرفی شده است. اولین اصلاح هدف به استرس شخصیت حال حاضر به شدت بین المللی کارشناسی ارشد برنامه تا به عنوان به نفع دسترسی از دانشجویان بین المللی و تعامل بین دانشجویان ایتالیایی و خارجی؛ فرصت دسترسی به بین المللی ... [+]

رشته های کارشناسی ارشد روز باز 8 MAY 2017 کنند- RETTORATO (از Banchi دی Sotto، 55 - سیهنا) از ساعت 9 صبح تا 7 بعدازظهر به ارائه به صورت زنده بر روی پورتال دانشگاه در جریان http://live.unisi.it/ روز دوشنبه، 2017 مه 8، درهای خواهد در دانشگاه سیهنا به منظور کشف برنامه های کارشناسی ارشد دانشگاه را باز کنید. ساعت 9 صبح به در Aula مگنا از پالازو دل Rettorato، رئیس جمهور از کمیته آموزش برای دوره های مطالعه و نمایندگان برای حرفه ای مشاوره و راهنمایی خدمات را به طیف وسیعی از دوره های پیشرفته از دانشگاه سیهنا در حال حاضر. اگر شما فقط یک برنامه آموزشی سه ساله به اتمام و شما مایل به تخصص، روز باز یک فرصت برای کشف مسیر خود را در یک پیشنهاد گسترده ای از دوره های آموزشی که شامل برنامه های درجه 29 استاد، از جمله 13 به زبان انگلیسی است، و که از محدوده علوم انسانی به علوم. برنامه های تحصیلات تکمیلی زبان انگلیسی به زبان انگلیسی ارائه شده است. ارائه به صورت زنده بر روی پورتال دانشگاه در جریان http://live.unisi.it/ در این رویداد، شما همچنین می خواهد قادر به تماس با دانش آموزان معلم در حضور اسکایپ برای توضیحات و اطلاعات در حساب های زیر می باشد: unisi.orientamento unisi.orientamento2 سازمان میراث فرهنگی، آموزش، زبان، تاریخ و منطقه فلسفه 11:00-11:40 AM ارائه از دوره های کارشناسی ارشد توسط رئیس جمهور دوره مطالعه و توسط ارشاد فنی و حرفه ای خدمات مشاوره وزارت نمایندگان: - باستان شناسی - تاریخ هنر - تاریخچه و... [-]

کارشناسی ارشد اقتصاد

Campus تمام وقت October 2017 ایتالیا Siena

کارشناسی ارشد در اقتصاد برنامه فارغ التحصیل دو سال که با هدف ارائه یک سطح بالا از آموزش و پرورش در اقتصاد است. [+]

رشته های کارشناسی ارشد روز باز 8 MAY 2017 کنند- RETTORATO (از Banchi دی Sotto، 55 - سیهنا) از ساعت 9 صبح تا 7 بعدازظهر به ارائه به صورت زنده بر روی پورتال دانشگاه در جریان http://live.unisi.it/ روز دوشنبه، 2017 مه 8، درهای خواهد در دانشگاه سیهنا به منظور کشف برنامه های کارشناسی ارشد دانشگاه را باز کنید. ساعت 9 صبح به در Aula مگنا از پالازو دل Rettorato، رئیس جمهور از کمیته آموزش برای دوره های مطالعه و نمایندگان برای حرفه ای مشاوره و راهنمایی خدمات را به طیف وسیعی از دوره های پیشرفته از دانشگاه سیهنا در حال حاضر. اگر شما فقط یک برنامه آموزشی سه ساله به اتمام و شما مایل به تخصص، روز باز یک فرصت برای کشف مسیر خود را در یک پیشنهاد گسترده ای از دوره های آموزشی که شامل برنامه های درجه 29 استاد، از جمله 13 به زبان انگلیسی است، و که از محدوده علوم انسانی به علوم. برنامه های تحصیلات تکمیلی زبان انگلیسی به زبان انگلیسی ارائه شده است. ارائه به صورت زنده بر روی پورتال دانشگاه در جریان http://live.unisi.it/ در این رویداد، شما همچنین می خواهد قادر به تماس با دانش آموزان معلم در حضور اسکایپ برای توضیحات و اطلاعات در حساب های زیر می باشد: unisi.orientamento unisi.orientamento2 اقتصاد، حقوق، علوم سیاسی، علوم اجتماعی منطقه 9:00-09:40 AM ارائه از دوره های کارشناسی ارشد که رؤسای گروه اقتصاد سیاسی آمار، پروفسور محمود Vasta، و وزارت کسب و کار و مطالعات حقوقی ، پروفسور رضا دی در Pietra، و یا نمایندگان آنها:... [-]

کارشناسی ارشد در امور مالی

Campus تمام وقت October 2017 ایتالیا Siena

کارشناسی ارشد امور مالی دانش در سه حوزه اصلی ارائه: منطقه کمی. دانش آموزان در روش عمیق استفاده می شود در بازارهای مالی به قیمت اوراق بهادار مالی مطالعه: [+]

رشته های کارشناسی ارشد روز باز 8 MAY 2017 کنند- RETTORATO (از Banchi دی Sotto، 55 - سیهنا) از ساعت 9 صبح تا 7 بعدازظهر به ارائه به صورت زنده بر روی پورتال دانشگاه در جریان http://live.unisi.it/ روز دوشنبه، 2017 مه 8، درهای خواهد در دانشگاه سیهنا به منظور کشف برنامه های کارشناسی ارشد دانشگاه را باز کنید. ساعت 9 صبح به در Aula مگنا از پالازو دل Rettorato، رئیس جمهور از کمیته آموزش برای دوره های مطالعه و نمایندگان برای حرفه ای مشاوره و راهنمایی خدمات را به طیف وسیعی از دوره های پیشرفته از دانشگاه سیهنا در حال حاضر. اگر شما فقط یک برنامه آموزشی سه ساله به اتمام و شما مایل به تخصص، روز باز یک فرصت برای کشف مسیر خود را در یک پیشنهاد گسترده ای از دوره های آموزشی که شامل برنامه های درجه 29 استاد، از جمله 13 به زبان انگلیسی است، و که از محدوده علوم انسانی به علوم. برنامه های تحصیلات تکمیلی زبان انگلیسی به زبان انگلیسی ارائه شده است. ارائه به صورت زنده بر روی پورتال دانشگاه در جریان http://live.unisi.it/ unisi.orientamento اقتصاد unisi.orientamento2، حقوق، علوم سیاسی، علوم اجتماعی منطقه از 09:00 تا 09: در طول این رویداد، شما همچنین قادر خواهد بود برای تماس با دانش آموزان معلم در حضور اسکایپ برای توضیحات و اطلاعات در حساب های زیر می باشد: ارائه 40 صبح از دوره های کارشناسی ارشد که رؤسای گروه اقتصاد سیاسی آمار، پروفسور محمود Vasta، و وزارت کسب و کار و مطالعات حقوقی، پروفسور رضا دی در Pietra،... [-]

کارشناسی ارشد مطالعات بین المللی

Campus تمام وقت October 2017 ایتالیا Siena

کارشناسی ارشد علوم در روابط بین الملل با هدف ارائه دانش از روش ها و محتوای آموزشی فرهنگی، علمی و حرفه ای در زمینه های زیر از یادگیری: تاریخی، اقتصادی، حقوق، علوم سیاسی، زبانی. [+]

رشته های کارشناسی ارشد روز باز 8 MAY 2017 کنند- RETTORATO (از Banchi دی Sotto، 55 - سیهنا) از ساعت 9 صبح تا 7 بعدازظهر به ارائه به صورت زنده بر روی پورتال دانشگاه در جریان http://live.unisi.it/ روز دوشنبه، 2017 مه 8، درهای خواهد در دانشگاه سیهنا به منظور کشف برنامه های کارشناسی ارشد دانشگاه را باز کنید. ساعت 9 صبح به در Aula مگنا از پالازو دل Rettorato، رئیس جمهور از کمیته آموزش برای دوره های مطالعه و نمایندگان برای حرفه ای مشاوره و راهنمایی خدمات را به طیف وسیعی از دوره های پیشرفته از دانشگاه سیهنا در حال حاضر. اگر شما فقط یک برنامه آموزشی سه ساله به اتمام و شما مایل به تخصص، روز باز یک فرصت برای کشف مسیر خود را در یک پیشنهاد گسترده ای از دوره های آموزشی که شامل برنامه های درجه 29 استاد، از جمله 13 به زبان انگلیسی است، و که از محدوده علوم انسانی به علوم. برنامه های تحصیلات تکمیلی زبان انگلیسی به زبان انگلیسی ارائه شده است. ارائه به صورت زنده بر روی پورتال دانشگاه در جریان http://live.unisi.it/ در این رویداد، شما همچنین می خواهد قادر به تماس با دانش آموزان معلم در حضور اسکایپ برای توضیحات و اطلاعات در حساب های زیر می باشد: unisi.orientamento unisi.orientamento2 اقتصاد، حقوق، علوم سیاسی، علوم اجتماعی منطقه 9:00-09:40 AM ارائه از دوره های کارشناسی ارشد که رؤسای گروه اقتصاد سیاسی آمار، پروفسور محمود Vasta، و وزارت کسب و کار و مطالعات حقوقی ، پروفسور رضا دی در Pietra، و یا نمایندگان آنها:... [-]

ویدئو ها

Università di Siena. Meet your life, build your future.

تماس

Università di Siena - Palazzo del Rettorato

آدرس Banchi di Sotto 55
53100 Siena, Italy
تلفن +39 0577 232111