توضیحات رسمی را مطالعه کنید

خوش آمدید در Siena

University of Siena یکی از قدیمی ترین دانشگاه های اروپا است که در سال 1240 تاسیس شده است.

تاريخ آن در كنار سنت فرهنگي توسكان از قرون وسطي تا دوران مدرن تكامل يافته است.

Siena در قلب توسکانی در میان منظره ای از تپه های نورد آرام قرار دارد. ساخته شده در سه تپه شیب دار و احاطه شده توسط دیوارهای باستانی ، یک شهر منحصر به فرد است که دانش آموزان می توانند یک دوره تحصیل سودآور و پر از فرصت برای غنی سازی شخصی خود بگذرانند.

یک مأموریت بین المللی قوی

University of Siena در هشت قرن تاریخ خود طیف گسترده ای از مطالعات را در زمینه های مختلف فرهنگی ارائه داده است.

با گذشت سالها ، University of Siena با هدف تقویت روابط بین الملل دانشگاهی و جذب دانشجویان و محققان از نقاط مختلف جهان ، استراتژی خود را در زمینه بین المللی تقویت کرده است.

در اوایل قرن بیست و یکم ، این مؤسسه تاریخی با تعداد زیادی از همکاریهای بین المللی توانسته است با چالش های مربوط به جهانی سازی یادگیری ، دانش و تحقیقات روبرو شود.

هر سال توافق نامه ها و پروژه های همکاری بین المللی ایجاد می شود و تعداد دوره ها و دوره های ارائه شده به زبان انگلیسی را افزایش می دهد ، رتبه های ملی و بین المللی خوبی را در اختیار شما قرار می دهد. اینها برخی از نکات برجسته University of Siena .

برنامه های بین المللی تابستانی در Siena

چندین دانشگاه بین المللی با University of Siena همکاری می کنند و این مکان را برای برنامه های تابستانی خود انتخاب کرده اند:

 • کالج هاروارد (ایالات متحده) ، برنامه تابستانی: "زیبایی ، رهبری و نوآوری"
 • دانشگاه ییل (ایالات متحده) ، "یک سفر ادبی ، تاریخی ، فرهنگی و جغرافیایی در توسکانی"
 • دانشگاه اموری (ایالات متحده) ، "شیمی برای زندگی
 • انستیتوی فناوری نیوجرسی ، کالج معماری و طراحی هیلیر (ایالات متحده): "تاریخ و هنر معماری و توسعه شهری"
 • کالج آلوز فاریا ، Faculdades ALFA (برزیل) ، "Democracia e desenvolvimento"
 • دانشگاه تورنتو (کانادا) ، مدرسه تابستانی کالج وودزورث
 • دانشکده حقوق دانشگاه تولان (ایالات متحده) ، "حقوق بین الملل ، میراث فرهنگی و هنر"

رتبه بندی ها و اعتبارنامه ها

با بیش از 17000 دانشجو ، University of Siena موقعیت خود را در رده بندی های HEI ملی و بین المللی تأیید می کند.

در سال 2019 University of Siena جایگاه خود را در بین مقام های برتر در بین دانشگاه های متوسط ایتالیایی در طبقه بندی CENSIS ، مرکز مطالعات و سیاست های اجتماعی ایتالیا تأیید می کند: 2 در کل و با توجه به خدمات و ساختارها ، سوم در مورد بین المللی شدن.

U-Multirank یک رویکرد چند بعدی و کاربر محور برای رتبه بندی بین المللی موسسات آموزش عالی است. این برنامه عملکرد دانشگاههای عالی دانشگاهها را در پنج بعد از فعالیتهای خود شامل: تدریس و یادگیری ، تحقیق ، انتقال دانش ، گرایش بین المللی و تعامل منطقه ای می کند.

University of Siena در برخی از زیر بخش های پنج نشانگر ، به ویژه در آموزش ، عملکرد خوبی را حفظ می کند

رتبه بندی دانشگاه های جهانی Qs براساس موضوع ، University of Siena به عنوان یکی از بهترین های جهان معرفی می کند.

مطابق با این رتبه بندی ، University of Siena در 2 رشته موضوعی گسترده در سطح ملی و بین المللی ایستاده است و در 32 رشته نمره کسب کرده است.

علاوه بر این ، ایالات متحده از Siena با وجود ورود اخیر II های جدید بین المللی در طبقه بندی جهانی ، می تواند موقعیت خود را در لیست رتبه بندی کلی حفظ کند.

Times Higher Education (THE) ارائه دهنده برتر داده های آموزش عالی برای موسسات تحقیقاتی جهان است. داده ها و ابزارهای محک آن توسط بسیاری از معتبرترین دانشگاه های جهان برای دستیابی به اهداف استراتژیک خود استفاده می شود.

University of Siena در مقایسه با سال 2018 جایگاه خود را در رتبه بندی کلی (351/400) افزایش می دهد و به رتبه 51-75 در رده بندی تدریس اروپا می رسد.

رتبه بندی علمی دانشگاه های جهانی در سال 2019 (ARWU ، همچنین با عنوان رتبه بندی شانگهای شناخته می شود) شهرت روز افزون University of Siena تأیید می کند ، که با قرار گرفتن در محدوده "501-600" ، در رتبه های قبلی خود به میزان قابل توجهی بهبود یافته است.

مرکز رتبه بندی دانشگاه های جهانی (CWUR) بزرگترین رتبه های دانشگاهی دانشگاه های جهانی را منتشر می کند. University of Siena طبق فهرست جدید CWUR برای سال های 2019-2020 ، از بین بیست هزار دانشگاه در سراسر جهان # 470 رتبه دارد. این باعث می شود University of Siena 2.4 درصد برتر در سراسر جهان باشد که یک دستاورد برجسته است.

سیستم دانشگاه ایتالیا

چرخه اول (کارشناسی)

این چرخه منحصراً از کورسی دی لوره تشکیل شده است. این برنامه های مدرک ، دانش کافی از روش ها و مطالب علمی کلی و همچنین مهارت های تخصصی خاص را در اختیار دانشجویان قرار می دهد. مورد نیاز دسترسی عمومی مدارک تحصیلی ایتالیایی است که پس از اتمام 13 سال تحصیل و قبولی در امتحان دولتی مربوطه ، مدارک تحصیلی را ترک می کند. مدارک تحصیلی خارجی قابل مقایسه نیز ممکن است پذیرفته شود. پذیرش در برخی از دوره ها ممکن است براساس شرایط خاص دوره باشد.

این مطالعات 3 سال به طول انجامید. این جایزه به دانشجویانی اهدا می شود که 180 اعتبار ECTS کسب کرده اند (موسوم به Crediti Formativi Universitari - CFU) و کلیه الزامات درسی از جمله تولید مقاله نهایی یا پروژه نهایی معادل آن را برآورده می کند. Laurea دسترسی به Magistrale Corsi di Laurea و همچنین سایر برنامه های مطالعه چرخه 2 را در اختیار شما قرار می دهد.

چرخه دوم (کارشناسی ارشد)

برنامه های اصلی درجه در این چرخه ، Corsi di Laurea Magistrale است. آنها آموزش در سطح پیشرفته ای را برای انجام فعالیت های بسیار ماهرانه در مناطق خاص ارائه می دهند. دسترسی توسط مدرک Laurea یا مدرک خارجی قابل مقایسه است. پذیرش مبتنی بر الزامات دوره خاص است که توسط دانشگاه های واحد تعیین می شود. این مطالعات 2 سال به طول انجامید. مدرک Laurea Magistrale به دانشجویانی اعطا می شود که 120 اعتبار ECTS / CFU کسب کرده اند و کلیه الزامات درسی ، از جمله تولید و دفاع عمومی یک پایان نامه اصلی را برآورده می کنند.

برخی از برنامه ها (یعنی برنامه های دندانپزشکی ، پزشکی ، دامپزشکی ، داروسازی ، معماری ، مهندسی ساخت و ساز / معماری ، قانون ، آموزش ابتدایی) تعریف شده اند "برنامه های چرخه یگانه" (Corsi a ciclo unico). برای مدارس ایتالیایی دسترسی به این برنامه ها (واجد شرایط ورود به خارج از کشور). پذیرش مبتنی بر امتحانات ورودی است.

چرخه سوم

برنامه های اصلی درجه در این چرخه عبارتند از: Corsi di Dottorato di Ricerca (برنامه های DOCTORATE تحقیقاتی). دانشجویان / محققان جوان که در این برنامه ها ثبت نام کرده اند ، روش های تحقیق علمی پیشرفته را بدست می آورند ، در فن آوری های جدید آموزش خواهند دید و در هر جا که لازم باشد در آزمایشگاه های تحقیقاتی فعالیت خواهند کرد . دسترسی توسط مدرک Laurea Magistrale (یا یک درجه خارجی قابل مقایسه). پذیرش مبتنی بر یک آزمون رقابتی است. مطالعات حداقل سه سال به طول انجامد و شامل تکمیل و دفاع عمومی یک پروژه تحقیقاتی اصلی است.

برنامه های دیگر

برنامه های حرفه ای کارشناسی ارشد دانشگاه ، سطح 1 یا 2 (Corsi di Master Universitario di primo livello).

اینها برنامه هایی برای چرخه دوم است که پس از اتمام دوره اول ، تخصص بیشتری یا آموزش مداوم بالاتر را در اختیار دانشجویان قرار می دهد. دسترسی توسط یک لوریا (مدرک لیسانس (یا یک مدرک خارجی قابل مقایسه) برای سطح 1 یا Laurea Magistrale (درجه کارشناسی ارشد) برای سطح 2 است ؛ پذیرش ممکن است مشروط بر الزامات اضافی باشد. یا به هر برنامه چرخه سوم دیگر ، از آنجا که این نوع دوره ها متعلق به الزامات عمومی تعیین شده در سطح ملی نیست ، اما تحت مسئولیت خودمختار هر دانشگاه ارائه می شود.

Ref: وزارت آموزش ایتالیا (MIUR) http://www.miur.it/guida/guide.htm

120457_SCHEMASISTUNIVITA.jpg

در University of Siena

دانش آموزان در Siena می توانند بخشی از یک جامعه واقعی از افراد با انگیزه از تشنگی دانش و یادگیری باشند ، با داشتن کادر علمی دقیق و نزدیک و بسیاری از خدمات نوآورانه در اختیار آنها.

ساماندهی دقیق تدریس ، کیفیت دروس (که بطور منظم مورد نظارت قرار می گیرد) ، خدماتی برای تسهیل در مطالعه مانند کتابخانه ها و آزمایشگاه های کارآمد و منظم و همچنین فعالیت های استقبال ، جهت گیری و تدریس مداوم ، پشتیبانی از دانشجویان معلول و کسانی که در مشکل هستند فقط برخی از نقاط قوت University of Siena .

University of Siena دوره های سطح اول و دوم را برگزار می کند که به زبان ایتالیایی و / یا انگلیسی تدریس می شود.

ممکن است برخی از این دوره ها با توجه به آزمون پذیرش محلی یا ملی ، دسترسی محدود داشته باشند.

دانشجویان همچنین می توانند از بین طیف گسترده ای از دوره های کارشناسی ارشد ، شامل برنامه های دکترا ، مدارس تخصصی و برنامه های حرفه ای پیشرفته را انتخاب کنند که دومی برای ارائه آموزش های خاص در خلاقانه ترین بخش ها طراحی شده است.

سال تاسیس

برای اطمینان از فرصت برای همه دانشجویان بین المللی برای درخواست برنامه های تحصیلی خود، University of Siena همچنین می تواند سال تاسیس را ارائه دهد.

یک سال بنیاد به عنوان پلی بین مدارک تحصیلی فعلی شما و دوره های اول دانشگاه ایتالیا (کارشناسی) و یا به عنوان ابزاری برای پر کردن شکاف در پیشینه تحصیلی یک دانشجوی بین المللی که از کشوری که سیستم آموزش عالی نیاز به کوتاه تر دارد ، عمل می کند. دوره آموزش و پرورش نسبت به دوره "فرآیند بولونیا" که در اتحادیه اروپا اجرا شده است.

علاوه بر این، برنامه FY فراهم می کند دانش آموزان آماده سازی مناسب در درک زبان ایتالیایی و آمادگی عمیق دانشگاهی برای ورود به دانشگاه ایتالیایی. به طور خاص، به لطف این برنامه، دانشجویان بین المللی فرصتی برای بهبود زبان نوشته شده و گفتاری ایتالیایی خود، مهارت های ارتباطی خود را دارند و می توانند با معیارهای تدریس و یادگیری دانشگاهی ایتالیایی و اتحادیه اروپا آشنا شوند.

شما می توانید درخواست کنید ...

 • اگر دانشجوی بین المللی هستید و کمتر از 12 سال تحصیلات را پشت سر گذاشته اید
 • اگر یک دانشجوی بین المللی هستید که نیاز به زبان اضافی ایتالیایی و آمادگی دانشگاهی برای ورود به سال 1 برنامه لیسانس ایتالیایی را دارید
 • اگر دارای مدرک تحصیلی دبیرستان آمریکایی باشید که شامل مکان های پیشرفته (APP) مورد نیاز برای ثبت نام مطابق با قوانین فعلی نیست

دوره بنیاد در همکاری بین دانشگاهی در Stranieri di Siena و University of Siena می شود و می تواند شما را برای مقاطع مختلف در مجموع 60 اعتبار ECTS آماده کند.

الزامات زبان اصلی

دانش آموزان می توانند به برنامه FY که حداقل در سطح B1 (CEFR) ورود به زبان ایتالیایی ارائه می شود بپیوندند. در پایان FY ، صلاحیت خروجی B2-سطح (CEFR) اطمینان خواهد یافت. این مربوط به سطح مورد نیاز دانشگاه های ایتالیا برای پذیرش در یک دوره مدرک است.

هزینه ها

هزینه تحصیلی FY برنامه از 4700 € برای هر دانش آموز مورد نیاز است.

گزینه های مطالعه

 • اقتصاد
 • علم و تکنولوژی

اطلاعات در: https://www.unistrasi.it/1/652/4372/Foundation_Year.htm

اعتبار دانشگاه (CFU)

مدارک تحصیلی از طریق کسب اعتبار دانشگاه (CFU) به پایان می رسد. CFU اندازه گیری از حجم کار مورد نیاز برای دستیابی به نتایج یادگیری برای دوره ای است که در آن ثبت نام کرده اید. یک CFU مربوط به 25 ساعت کار دروس و آموزش شامل مطالعه فردی ، سخنرانی ها و آزمایشگاه ها است. به هر واحد درسی یا فعالیت آموزشی تعداد مشخصی از اعتبارات دانشگاه اختصاص می یابد.

پس از گذراندن امتحان یا هر نوع ارزیابی دیگر ، اعتبارات مربوطه را بدون توجه به نمره های خود دریافت خواهید کرد.

میانگین میزان کار مورد نیاز یک دانشجوی تمام وقت دانشگاه در یک سال تحصیلی معادل 60 اعتبار است.

برنامه درسی

یک برنامه مطالعاتی فعالیت های آموزشی و ماژول های دوره / امتحانات را که باید برای شرکت در هر سال از دوره مدرک شرکت کنید برای گذراندن دوره فارغ التحصیلی ذکر کرده است.

برخی از ماژول ها و امتحانات دروس الزامی هستند و در آیین نامه های برنامه دروس فردی مشخص می شوند ، در حالی که سایرین انتخابی هستند. شما باید یک برنامه مطالعاتی را مطابق با الزامات مندرج در آیین نامه دوره های خاص تدوین کنید.

شما می توانید برنامه مطالعاتی خود را از دو طریق ارسال کنید:

 • از طریق روش آنلاین
 • بصورت حضوری در دفتر دانشجویی و دوره های مدیریت دوره شما.

امتحانات

در طول هر سال تحصیلی ، شما فقط می توانید در امتحانات ماژول های موجود در برنامه تحصیلی خود را برای آن سال بنشینید. امتحان ممکن است شفاهی و / یا کتبی و / یا عملی باشد. علائم به عنوان نکات از سی بیان می شوند.

به افرادی که امتحان را می گذرانند ، فارغ از نمره های آنها ، اعتبار مربوطه اعطا می شوند.

نمره پاس 18/30 است. در مورد امتیازات برتر (30/30) ، کمیته می تواند افتخارات کسب کند.

سازمان آموزش

University of Siena 15 بخش برای ساماندهی برنامه های دانشگاهی ، یک سیستم دو ترم را اتخاذ کرده است. در پایان هر ترم یک دوره امتحان تعیین شده است.

تقویم علمی نشانگر

ترم پاییز (نیمسال اول)

 • اول اکتبر تا 20 ژانویه
 • دوره امتحان: 20 ژانویه - 28 فوریه

دوره بهار (ترم دوم)

 • 1 مارس تا اول ژوئن
 • دوره امتحان: اول ژوئن - 31 تیر

کلاس ها برای تعطیلات در کریسمس و عید پاک و همچنین در تابستان (از پایان ماه ژوئیه تا شروع سال تحصیلی بعدی) متوقف می شوند.

برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به آدرس بین‌الملل @unisi.it بنویسید

تحصیل و آموزش در خارج از کشور

از طریق برنامه های تحرک خود ، University of Siena این فرصت را به شما می دهد که تجربه یادگیری خود را با یک دوره تحصیلی و / یا آموزش در خارج از کشور غنی کنید.

تحصیل در اروپا با اراسموس

از میان اولین کسانی که به برنامه Erasmus پیوسته اند ، University of Siena در حال حاضر با حدود 400 دانشگاه در سراسر اروپا همکاری می کند.

از طریق اراسموس برای مطالعات می توانید دوره هایی را در خارج از کشور شرکت کنید ، در امتحانات بنشینید و برای پایان نامه خود برای دوره 3-12 ماه تحقیق انجام دهید. شما می توانید بیش از یک بار در طول تحصیلات دانشگاهی در برنامه شرکت کنید.

درعوض ، برای گذراندن دوره های کارآموزی یا کارآموزی در شرکت ها یا موسسات خارج از کشور ، به برنامه کارآموز اراسموس پلاس بپیوندید.

شما همچنین می توانید پس از پایان نامه کارآموزی کارآموزی را شروع کنید. این یک موقعیت خاص برای شما فراهم می کند تا خود را در بازار کار قرار دهید.

برنامه Erasmus همچنین از طریق تحقق اعتبار بین المللی (ICM) فرصت های تحصیل در خارج از اروپا را فراهم می کند.

سایر برنامه های بین المللی

همه ساله تقاضای کمک هزینه برای تکمیل دوره های تحصیل یا تحقیق در دانشگاه های اروپا ، آمریکا ، کانادا ، استرالیا ، آمریکای لاتین ، فدراسیون روسیه ، کره جنوبی و ژاپن وجود دارد.

تماس های درخواستی هر ساله در پاییز منتشر می شود. همانطور که در فراخوان های فردی برای درخواست ذکر شده است ، نیازهای برنامه به مقصد شما بستگی دارد.

اگر معدل نمره قبولی شما بعد از سال اول دوره اول دوره شما حداقل 27/30 باشد ، می توانید با توجه به توافق مقرر ، متقاضی دریافت کمک هزینه تحصیل در تابستان برای شرکت در یک دوره آموزش زبان انگلیسی در King's College Cambridge (انگلستان) شوید. .

برنامه های دو درجه

دانش آموزان می توانند با شرکت در مراحل انتخاب داخلی ، برای یک برنامه دوقطبی اقدام کنند. این برنامه دانش آموزان را قادر می سازد تا یک دوره تحصیلی و امتحانات خود را در دانشگاه شریک به پایان برسانند. از University of Siena و موسسه همکار به دانشجویان مدرک اعطا می شود.

برای تقاضای کمک هزینه های بین المللی تحرک ، دانشجویان باید منتظر انتشار فراخوان برنامه های درخواستی (در پاییز) یا فراخوان برنامه Erasmus for Traineeship (در طول سال) باشند.

یادگیری ساختارهای پشتیبانی و خدمات دانشجویان

کتابخانه ها

University of Siena دارای پنج کتابخانه ویژه در زمینه های زیر است: علوم انسانی ، اقتصاد ، قانون-سیاست ، علم-فناوری و پزشکی-داروسازی-زیست شناسی. آنها در مجتمعهای مختلف تدریس ، سیستم كتابخانه دانشگاه Siena (سیستما بیبیكوتاریو دی آتنئو ، SBA) را تشکیل می دهند.

برای مشورت کتاب یا اسناد موجود در کتابخانه ، از بستر یکپارچه One Search استفاده کنید. این امکان را برای شما فراهم می کند که حتی 24 ساعت شبانه روز ، حتی از ایستگاه های کاری خارجی ، کاتالوگ دانشگاه را جستجو کنید.

CLA - مرکز زبان دانشگاه

برای یادگیری زبانهای خارجی می توانید از خدمات آموزشی CLA استفاده کنید.

زبانهای زیر در سطوح مختلفی آموزش داده می شود: انگلیسی ، فرانسوی ، اسپانیایی ، آلمانی ، پرتغالی ، روسی و چینی (فقط آرزو).

مرکز زبان سطح B1 ، B2 و C1 مهارت های زبان انگلیسی را برای دوره های دانشگاهی و دوره های آمادگی مربوطه در کلاس یا دوره های آمیخته ارائه می دهد ، که دروس چهره به چهره را با یادگیری آنلاین با کمک یک مدرس ارائه می دهد.

برای تسهیل در یادگیری خودمختار ، CLA آزمایشگاه های زبان دسترسی به خود را مجهز به ایستگاه های کاری صوتی و تصویری و رایانه ای ارائه می دهد و در آن می توانید مواد پشتیبانی برای دوره ها و آمادگی آزمون را پیدا کنید.

CLA یک مرکز امتحانی رسمی برای گواهینامه های بین المللی مهارت دانشگاه انگلیسی کمبریج به زبان انگلیسی است (PET ، FCE ، CAE ، CPE)

پلاتفرم یادگیری الکترونیکی دانشگاه ، پورتال MOODLE

بستر یادگیری الکترونیکی میزبان دوره های آموزش الکترونیکی و ماژول های خاصی از دوره های سنتی است. هدف ایجاد محیطی متناسب با اهداف آموزشی این دوره و تحریک کننده برای دانش آموز است که از آنها خواسته می شود تا با محتوای کلاس مجازی ارتباط برقرار کنند.

رابط کاربری ممکن است از هر دستگاه (رایانه شخصی ، رایانه لوحی ، تلفن هوشمند) قابل دسترسی باشد.

موارد زیر برای هر واحد درسی در دسترس خواهد بود: برنامه درسی ، منابع کتابشناختی ، مطالب آموزشی ، ضبط سخنرانی ها ، ابزار همکاری (انجمن ها ، گفتگوها) و برای ارزیابی / خود ارزیابی (پرسشنامه ها ، بازخورد ها و غیره).

elearning.unisi.it/moodle/

آزمایشگاه سانتا چیارا

http://santachiaralab.unisi.it/

santachiaralab@unisi.it

دانشجویان بین المللی آینده نگر و ثبت نام شده

این مکان بین المللی بخشی از دفتر اطلاعات URP است که در ساختمان دانشگاه اصلی (URP ، Banchi di Sotto 55 ، Siena) واقع شده است.

این فعالیت ها و خدمات مختلفی را که به دانشجویان بین المللی ارائه می شود زیر یک سقف جمع می کند: افرادی که برای ثبت نام در یک یا چند موضوع ، یک دوره مدرک دانشگاهی یا فارغ التحصیل در University of Siena ثبت نام کرده و یا قصد دارند ثبت نام کنند.

مکان بین المللی از طریق دسترسی اولیه به محیط محلی و دانشگاهی تا ادغام کامل آنها ، از کاربران بین المللی پشتیبانی می کند.

بررسی اجمالی ثبت نام

مراجعه به University of Siena جهت ارزیابی صلاحیت های داوطلب آسان است. در اینجا مراحل زیر آمده است. شما می توانید از طریق سیستم درخواست آنلاین ما - https://apply.unisi.it/ - حداکثر تا دو دوره دوره اول یا دوم سطح (برنامه لیسانس و کارشناسی ارشد) اقدام کنید و ارزیابی تقریباً در طی یک ماه ارسال می شود ، بعد از تاریخ بسته شدن مصرف مرتبط هزینه درخواست 30 یورو در هر دوره است. پس از ثبت نام ، برای ورود بیشتر در برنامه آنلاین خود ، فقط باید با کد دسترسی شخصی خود وارد شوید. لطفاً توجه داشته باشید که می توانید در تمام مدت زمان دریافت برنامه برای برنامه خود کار کنید.

به طور معمول دوره برای درخواست از اوایل نوامبر تا اواخر آوریل باز است ، با تغییرات مختلف بسته به برنامه های مختلف. تقویم نهایی در پلت فرم برنامه ذکر شده در بالا موجود خواهد بود.

فرآیند برنامه

مرحله 1: برنامه مناسب را پیدا کنید (می توانید حداکثر دو برنامه را انتخاب کنید).

مرحله 2: برای شروع درخواست خود ، روی "تبدیل شدن به متقاضی" کلیک کنید. اندکی پس از آن کد دسترسی شخصی خود را از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.

مرحله 3: بسته برنامه خود را ایجاد کنید (مطابق برنامه خاص مورد نظر خود).

مرحله 4: منتظر جواب برنامه خود باشید. بعد از ثبت درخواست ، کمیته ثبت نام پیشینه و مهارت های شما را در مقابل الزامات برنامه های مدرک دانشگاهی که انتخاب کرده اید ارزیابی می کند.

تقریباً یک ماه از تاریخ بسته شدن میزان دریافت ، درمورد پذیرش به شما اطلاع داده می شود. در صورت تعداد زیاد برنامه ، دانشجویانی که براساس مدارک ارائه شده ، انتخاب را تصویب می کنند ، باید برای شرکت در آزمون کتبی از راه دور ، احتمالاً پس از مصاحبه دعوت شوند. تاریخ های آزمون کتبی از راه دور از طریق آدرس ایمیل مورد استفاده برای برنامه به دانشجویان پذیرش شده ارسال می شود.

مرحله 5: آیین نامه ثبت نام دانشگاه را در سفارت ایتالیا / کنسولگری کشور خود بررسی کنید.

مرحله ششم: اگر شما شهروند غیر اتحادیه اروپا هستید که در خارج از کشور اقامت دارد ، مراحل قبل از ثبت نام برای اخذ مطالعه VISA شما در نمایندگی دیپلماتیک کشور ایتالیا انجام می شود.

نکته مهم برای دانشجویان بین المللی

برای اهداف پذیرش دانشجویان بین المللی ، University of Siena از استخدام کنندگان مستقر در خارج از کشور استفاده نمی کند.

University of Siena مستقل پذیرش دانشجو را در برنامه های مدرک مدیریت می کند.

کلیه پرسنل و دفاتر University of Siena منحصراً از طریق آدرس های ایمیل unisi.it خود ارتباط برقرار می کنند ، هیچ آدرس ایمیل دیگری از طرف پرسنل یا دفاتر University of Siena .

اگر می خواهید صحت نامه پذیرش را تأیید کنید ، لطفا با Internationalplace@unisi.it تماس بگیرید و یک کپی از نامه را ضمیمه کنید.

شهروندان عضو اتحادیه غیر اروپایی در خارج از کشور

پس از ارزیابی ، در صورت مثبت ، داوطلبان نامه قبولی از University of Siena را دریافت می کنند. هر داوطلب باید مطابق رویه های خاص موجود در هر IDR در نمایندگی دیپلماتیک مناسب ایتالیا ثبت نام کند.

آزمون زبان ایتالیایی

آزمون زبان ایتالیایی برای متقاضیان غیر اتحادیه اروپا که می خواهند در یک دوره دانشگاهی که به زبان ایتالیایی تدریس می شود ، ثبت نام کنند ، اجباری است. به طور معمول در University of Siena این آزمون در اوایل ماه سپتامبر برنامه ریزی شده است.

داوطلبان دارای دانش معتبر از ایتالیایی یا افرادی که متقاضی دوره هایی هستند که به زبان انگلیسی تحویل داده می شوند ، نباید این آزمون را انجام دهند.

شهریه شهریه

شهریه دانشگاهی

تحصیلات دانشگاهی در ایتالیا توسط دولت ایتالیا تأسیس شده است. به همین دلیل است که شهریه به طور کلی نسبت به بسیاری از کشورها پایین تر است.

University of Siena آیین نامه مربوط به هزینه های دانشجویی را سالانه منتشر می کند. دانشجویان ثبت نام شده در دوره های دوره اول ، چرخه دوم و دوره های تک دوره طولانی از یک تا چهار شهریه شهریه پرداخت می کنند. مبلغ مربوط به هر دانشجویی بین المللی بر اساس کشور مبداء وی و دوره انتخاب شده است. مبلغ قابل پرداخت با استفاده از این ابزار قابل محاسبه است

http://www.maprin.unisi.it/tasse18_19/ric_tax.php

بورس تحصیلی DSU

دانشجویان می توانند با توجه به درآمد خانواده خود ، از بورس تحصیلی ارائه شده توسط DSU (برنامه "حق تحصیل منطقه ای") استفاده کنند. این امر باعث ایجاد رتبه ای از تکالیف می شود و فقط دانش آموزان در جایگاه خوبی از این مزیت برخوردار می شوند

فراخوان سالانه درخواست های مربوط به بورس های تحصیلی DSU در ماه جولای در وب سایت DSU Toscana www.dsu.toscana.it منتشر می شود

محل اقامت

آژانس DSU توسکانی طیف گسترده ای از خدمات پشتیبانی دانشجویان مانند اسکان ، رستوران های دانشگاه ، ورزش را در اختیار دارد.

محل اقامت

در Siena گزینه های مختلفی از مسکن وجود دارد ، از سالن های اقامت دانشگاه گرفته تا محل اسکان خصوصی (آپارتمان های فردی / مشترک یا اتاق های یک نفره یا دو نفره).

University of Siena دارای اقامتگاه دانشجویی به همین ترتیب نیست ، اما می تواند از مکان هایی در خوابگاه های متعلق به DSU استفاده کند. در سینا 11 اقامتگاه دانشگاه وجود دارد ، برخی در مرکز شهر ، برخی نزدیک به دیوارهای شهر و به خوبی به شهر و بخش ها متصل هستند که همه آنها دارای اتصال wi-fi رایگان هستند.

هر سال تحصیلی DSU اطلاعیه ای را برای اعطای بورس های تحصیلی و مکان های اقامتی منتشر می کند که در صفحه زیر موجود است: www.dsu.toscana.it/servizi/benefici-a-gli-studenti/borsa-di-studio- e-posto-alloggio

اطلاعات بیشتر در مورد بورس تحصیلی و خدمات DSU در: www.dsu.toscana.it

رستوران ها

غذاهای دانشگاه توسط DSU Toscana اداره می شود که وعده های غذایی کم هزینه (از 2.80 تا 4.00 یورو) با منوها متنوع را به دانشجویان ارائه می دهد.

برای دسترسی به کانکس های دانشگاه دانشجویان نیاز به کارت هوشمند دارند که پس از ثبت نام صادر می شود. برای تبادل دانشجویان این کارت پس از ثبت نام در دانشگاه توسط دفتر روابط بین الملل صادر می شود.

CUS - مرکز ورزشی

این دانشگاه با همکاری DSU و مرکز ورزشی دانشگاه Siena (CUS) ، دانشجویان را با ارائه دوره هایی به صورت رایگان یا با نرخ های کاهش یافته در: بسکتبال ، فوتبال ، والیبال ، راگبی ، جودو ، تمرین وزنه برداری ، شمشیربازی و تنیس ارتقا می دهد.

مسابقات ورزشی رقابتی که توسط فدراسیون های ملی مربوطه به رسمیت شناخته شود نیز برگزار می شود. در این رویدادها پیش بینی می کنید ، دانشجویان باید کارت عضویت DSU-Toscana / CUS را در اختیار داشته باشند.

خدمات شغلی

برای اینکه به طور مستقیم با دنیای شغلی در تماس باشید و پشتیبانی لازم را انجام دهید ، Placing Of Office روزهای شغلی ، ارائه شرکت ها و رویدادهای دپارتمان را برای ارائه اطلاعات در مورد شرکت ها در زمینه های خاص مورد علاقه سازماندهی می کند.

علاوه بر این ، کارآموزی پیشرفته (یا "کارآموزی آموزش عالی و تحقیقاتی") به شما این امکان را می دهد که در طی سال گذشته یک دوره چرخه دوم از طریق یک قرارداد استخدامی آزاد به یک شرکت وارد شوید و این امکان را به شما می دهد که همزمان مدرک خود را نیز انجام دهید.

www.unisi.it/plaction

Erasmus Siena Group (ESN / GES)

اگر دانشجوی سابق اراسموس یا دانشجوی خارجی هستید که در Siena تحصیل می کنید ، می توانید با گروه Erasmus Siena (GES) تماس بگیرید: این گروه از دانشجویان داوطلب بدون هیچ وابستگی سیاسی و مذهبی است که به ادغام دانشجویان بین المللی در جامعه دانشگاه Siena کمک می کند. ساختار اجتماعی شهر و اطلاعاتی را در اختیار دانشجویان ایتالیایی علاقه مند به برنامه های تحرک قرار می دهد.

ESN Siena GES عضو "ESN" (شبکه دانشجویی اراسموس) است ، شبکه ای از انجمن ها که نماینده دانشجویان بین المللی است ، بنابراین فرصتهایی را برای درک فرهنگی و توسعه خود تحت اصل دانش آموزان کمک می کند تا دانشجویان.

نمایندگان ESN Siena هر ساله در جلسات مختلف ESN شرکت می کنند تا در مورد راهکارهای مشترک برای ارتقاء برنامه های تحرک بحث و گفتگو کنند.

www.gruppoerasmussiena.it

سیستم دوستان

برنامه دوستان توسط University of Siena با همکاری انجمن ESN Siena GES ترویج می شود. هدف آن تنها کمک به تبادل دانش آموزان با موضوعات عملی در رابطه با اسکان آنها در کشور جدید نیست. این هدف عمدتاً تسهیل ادغام در زندگی دانشگاهی ایتالیا و جامعه دانشجویی ایتالیا است.

برنامه Buddy ، مهمتر از همه ، فرصتی عالی برای دوستان جدید از سایر نقاط جهان و ایجاد دوستی های بین فرهنگی طولانی مدت است! در چهارچوب برنامه ، دوستان این فرصت را می یابند که به یک زبان خارجی تمرین کنند ، با فرهنگهای مختلف آشنا شوند ، مهارتهای اجتماعی خود را توسعه دهند. دوستان همچنین این فرصت را می یابند که در رویدادهای اجتماعی حمایت مالی شرکت کنند تا دوستان خود را ملاقات کنند و در رویدادهای انحصاری ESN Siena GES شرکت کنند.

یافتن اطلاعات

از کجا می توانید اطلاعات پیدا کنید؟ در وب سایت ، شبکه های اجتماعی دانشگاه و وب سایت های بخش ، تمام اطلاعات نهادی مورد نیاز و همچنین اطلاعیه های جلسات و رویدادها را خواهید یافت.

دفتر مقابل دانشگاه: URP و مکان بین المللی

برای دریافت اطلاعات کلی در مورد University of Siena ، خدمات ، دوره ها ، امکانات و فرصت ها می توانید با اداره اطلاعات - URP تماس بگیرید. همچنین می توانید در مورد بلوغ و ثبت نام اطلاعات کسب کرده و در انجام این مراحل بصورت آنلاین (در دفتر جلوی ، از طریق تلفن یا ایمیل) از info@unisi.it کمک بگیرید.

محل بین المللی ، بخشی از دفتر URP - اطلاعات ، به دانشجویان بین المللی اختصاص داده شده است ، به ویژه برای کسانی که ثبت نام کرده اند یا مایل به ثبت نام در مقطع اول (لیسانس و کارشناسی ارشد یک سیکل) ، سطح دوم (دوره کارشناسی ارشد) هستند یا ماژول انفرادی

دانشجویان می توانند برای دریافت اطلاعات در مورد دانشگاه و خدمات آن ، مجوزهای اقامت ، بیمه درمانی ، کد مالیات ایتالیا (کد پستی) ، اعتبار یک مدرک دانشگاهی ، تشخیص مدارک دانشگاهی خارجی ، کوتاه شدن یک دوره با محل بین المللی تماس بگیرند.

internationalplace@unisi.it

دانشجویان تحرک بین المللی باید خوش آمدید دفتر در incoming@unisi.it تماس

برنامه‌های آموزش داده شده در:
 • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

University of Siena

کارشناسی ارشد اقتصاد یک برنامه فارغ التحصیل دو ساله است که هدف آن ارائه یک سطح پیشرفته تحصیل در اقتصاد است. این برنامه بر اساس چهار دوره ی اصلی - ریاضی، اقتصاد ریزی، اقتص ... [+]

کارشناسی ارشد اقتصاد یک برنامه فارغ التحصیل دو ساله است که هدف آن ارائه یک سطح پیشرفته تحصیل در اقتصاد است. این برنامه بر اساس چهار دوره ی اصلی - ریاضی، اقتصاد ریزی، اقتصاد کلان و اقتصاد سنجی ساخته شده است تا دانشجویان بتوانند ابزار پیشرفته ای را برای تجزیه و تحلیل اقتصادی به دست آورند و مجموعه ای گسترده از موضوعات تخصصی در اکثر زمینه های اقتصاد مدرن ارائه می دهد. این برنامه به طور کامل به زبان انگلیسی برگزار می شود.... [-]

ایتالیا سیینا
اکتبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Siena

یک دوره کارشناسی ارشد دو ساله، به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس می شود، برای دانش آموزانی که مایل به درک خود از تجزیه و تحلیل مالی در یک محیط بسیار تعاملی هستند، طراحی ش ... [+]

یک دوره کارشناسی ارشد دو ساله، به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس می شود ، برای دانش آموزانی که مایل به درک خود از تجزیه و تحلیل مالی در یک محیط بسیار تعاملی هستند، طراحی شده است.

فارغ التحصیلان معمولا به کار در بانک های سرمایه گذاری، شرکت های سرمایه گذاری خصوصی، مدیران دارایی و موسسات غیر مالی می پردازند.

برنامه درسی تأکید ویژه ای بر امور مالی شرکت ها، مهندسی مالی و مدیریت ریسک، مدیریت دارایی کمی، تجزیه و تحلیل اقتصاد کلان، تجارت کمی و مقررات مالی دارد.... [-]

ایتالیا سیینا
اکتبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Siena

برنامه دوره دوم دوره (Laurea Magistrale) در مطالعات بین المللی (LM-52) دانش آموزان را با دانش بین رشته ای در زمینه حقوق، اقتصاد، علوم سیاسی، جامعه شناسی، تاریخ و زبان ها ... [+]

برنامه دوره دوم دوره (Laurea Magistrale) در مطالعات بین المللی (LM-52) دانش آموزان را با دانش بین رشته ای در زمینه حقوق، اقتصاد، علوم سیاسی، جامعه شناسی، تاریخ و زبان ها فراهم می کند.

شایستگی های به دست آمده، فارغ التحصیلان را قادر می سازد پدیده های سیاسی، اقتصادی و اجتماعی را در مقیاس بین المللی تحلیل کنند و به پیچیدگی دنیای معاصر بازتاب دهند. فارغ التحصیلان به خوبی برای موقعیت های سطح بالا در شرکت ها، سازمان ها، سازمان ها و موسسات ملی و بین المللی، هم عمومی و هم خصوصی، مناسب هستند.... [-]

ایتالیا سیینا
اکتبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Siena

کارشناسی ارشد شیمی در سطح عالی با استادان برجسته از سراسر جهان است. این فرصت آموزشی منحصر به فرد را در یک محیط دانشجویی بین المللی فراهم می کند. ... [+]

کارشناسی ارشد شیمی در سطح عالی با استادان برجسته از سراسر جهان است. این فرصت آموزشی منحصر به فرد را در یک محیط دانشجویی بین المللی فراهم می کند. دوره های هسته و اختیاری موجود در برنامه به طیف وسیعی از فرصت های آموزشی و آموزشی اجازه می دهد که طیف گسترده ای از فرصت های استخدامی و تحقیقاتی را که از ارتباطات نزدیک با شرکای صنعتی محلی و بین المللی متولد شده است، فراهم کند.

این مدرک کارشناسی ارشد دانش آموزان را با دانش و مهارت های پیشرفته در مهم ترین زمینه های شیمی (فیزیکی، معدنی، ارگانیک و بیوشیمی) آماده می کند. این مطالعات دانشجویان را برای طیف گسترده ای از فعالیت های حرفه ای و همچنان ادامه تحصیلات دکترا آماده خواهد کرد. درسها با سخنرانی های خاص در مورد موضوعات مرتبط با شیمی برای علم زندگی و یا برای توسعه پایدار تکمیل شده است. فعالیت سال دوم شامل 300 ساعت کارآموزی در شرکت هایی است که در همه زمینه های شیمی کار می کنند. دانش آموزان تحصیلات خود را با مشارکت در یک پروژه تحقیقاتی بالا (6-8 ماه) در گروه های تحقیقاتی بین المللی در University of Siena یا سایر نهادهای عمومی یا خصوصی تکمیل خواهند کرد.... [-]

ایتالیا سیینا
اکتبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Siena

برنامه های کارشناسی ارشد دیپلماسی عمومی و فرهنگی بر اساس تجربیات اعضای مختلف استادانی که در دیپلماسی فرهنگی و پروژه های علمی فعالیت می کنند و فعال هستند، شامل دانشجویانی ... [+]

برنامه های کارشناسی ارشد دیپلماسی عمومی و فرهنگی بر اساس تجربیات اعضای مختلف استادانی که در دیپلماسی فرهنگی و پروژه های علمی فعالیت می کنند و فعال هستند، شامل دانشجویانی با زمینه های متنوع از علوم اجتماعی به علوم انسانی می شود و هدف آن ارتقاء دانش دانش آموزان زمینه روابط و همکاری های بین المللی جدید. در مرکز برنامه دو موضوع است: نقش مذاکرات بین فرهنگی و ساختن نهادها و سیاست های فرهنگی در سطح بین المللی.... [-]

ایتالیا سیینا
اکتبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
2 دوره حقوق شناسی خود را مشخص کنید
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Siena

MSC در مدیریت مهندسی سطح بالایی را برای مدل سازی، بهینه سازی، تصمیم گیری و مدیریت سازمان ها فراهم می کند. برنامه مطالعه بر اقتصاد صنعتی و بازاریابی، برنامه ریزی فرایندهای ... [+]

این یک دوره 2 ساله فارغ التحصیل است که به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس می شود، به دانشجویان خارجی و خارجی ارائه می شود.

MSC در مدیریت مهندسی سطح بالایی را برای مدل سازی، بهینه سازی، تصمیم گیری و مدیریت سازمان ها فراهم می کند. برنامه مطالعه بر اقتصاد صنعتی و بازاریابی، برنامه ریزی فرایندهای نوآوری و مدیریت پروژه تمرکز دارد. این دوره همچنین فراهم می کند مبانی مدل سازی ریاضی، داده ها و تجزیه و تحلیل تصمیم گیری و بهینه سازی سیستم های پیچیده است.... [-]

ایتالیا سیینا
اکتبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

کارشناسی ارشد(MA)

University of Siena

برنامه کارشناسی ارشد در زبان و ذهن. زبان شناسی و مطالعات شناختی "در دو برنامه درسی بیان شده است: زبان شناسی و شناخت؛ فلسفه و شناخت این برنامه در هر دو برنامه درسی، بر مطا ... [+]

برنامه کارشناسی ارشد در زبان و ذهن. زبان شناسی و مطالعات شناختی " در دو برنامه درسی بیان شده است:

زبان شناسی و شناختفلسفه و شناخت

این برنامه در هر دو برنامه درسی، بر مطالعه زبان در منظر مطالعات شناختی و فلسفه زبان و ذهن تمرکز دارد. این در درجه اول به دانشجویان علاقه مند است:

شرح عمیق زبان های بشری، در انواع مختلف خود را از جمله گویش های مختلف.مطالعه زبان به عنوان ظرفیت شناختی و ارتباط آن در حوزه درک زبان اول و دوم و آسیب شناسی زبان؛مطالعه پایگاه های فلسفی، روانشناختی، بیولوژیکی و اجتماعی زبان و شناخت؛مطالعه اهمیت تجزیه و تحلیل زبان انسانی برای مطالعات فلسفی.آرشیو عکس Università di Siena... [-]
ایتالیا سیینا
اکتبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

کارشناسی ارشد(MSc)

University of Siena

هدف این دوره، ارائه دانش آموزان به دانش عمیق از مفاهیم اصلی نظری و کاربردی در حسابداری و مدیریت، با اشاره خاص به دینامیک اقتصادی و مدیریتی در زمینه بین المللی است. ... [+]

مدیریت و مدیریت (تخصص در حسابداری و مدیریت)

هدف این دوره، ارائه دانش آموزان به دانش عمیق از مفاهیم اصلی نظری و کاربردی در حسابداری و مدیریت، با اشاره خاص به دینامیک اقتصادی و مدیریتی در زمینه بین المللی است.

دانش آموزان با نظریه های اقتصادی و مدیریت مدرن، مفاهیم، ​​تکنیک ها و برنامه های کاربردی خود آشنا هستند. هدف این است که دانش آموزان را با ابزار پیشرفته مورد نیاز برای بررسی مسائل اقتصادی، اجتماعی، حقوقی، فرهنگی و تکنولوژیکی فراهم سازند.... [-]

ایتالیا سیینا
اکتبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Siena

دوره مدرک در رشته زیست شناسی یک دوره تخصصی تخصصی برای دسترسی به سطح پیشرفته آموزش (PhD) و انجام پژوهش های علمی در دانشگاه ها یا آزمایشگاه های تحقیقاتی دولتی یا خصوصی، فعا ... [+]

زیست شناسی (تخصص تنوع زیستی و بهداشت محیط)

دوره مدرک در رشته زیست شناسی یک دوره تخصصی تخصصی برای دسترسی به سطح پیشرفته آموزش (PhD) و انجام پژوهش های علمی در دانشگاه ها یا آزمایشگاه های تحقیقاتی دولتی یا خصوصی، فعالیت های پروژه در شرکت های بیوتکنولوژی، داروسازی و کشاورزی / مواد غذایی و سازمان های دولتی و خصوصی و فرصت های شغلی در زمینه های زیست محیطی، تنوع زیستی و سلامت.

تنوع زیستی و سلامت محیطی یکی از دو مسیر آموزشی برنامه درسی زیست شناسی University of Siena .... [-]

ایتالیا سیینا
اکتبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Siena

کارشناسی ارشد ریاضی کاربردی هدف آن ارائه صلاحیت های سطح بالا برای رسمیت و تجزیه و تحلیل ریاضی در نتیجه از مشکلات ناشی از علوم و فنون کاربردی است، با تمرکز ویژه ای در تجزی ... [+]

ریاضیات کاربردی

این یک دوره 2 ساله فارغ التحصیل است که به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس می شود، به دانشجویان خارجی و خارجی ارائه می شود.

کارشناسی ارشد ریاضی کاربردی هدف آن ارائه صلاحیت های سطح بالا برای رسمیت و تجزیه و تحلیل ریاضی در نتیجه از مشکلات ناشی از علوم و فنون کاربردی است، با تمرکز ویژه ای در تجزیه و تحلیل داده های بزرگ و سیستم های پیچیده است.

این برنامه دوره هایی را فراهم می کند که شایستگی های ریاضی پایه را پوشش می دهد، شامل تمام زمینه های اصلی ریاضیات (منطق ریاضی، جبر، هندسه، تجزیه و تحلیل ریاضی، فیزیک ریاضی، آمار، تجزیه و تحلیل عددی، بهینه سازی، مبانی ریاضیات).... [-]

ایتالیا سیینا
اکتبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Siena

مدرک کارشناسی ارشد مهندسی الکترونیک و ارتباطات با هدف ایجاد یک فارغ التحصیل با مهارت های پیشرفته در پردازش و انتقال اطلاعات از سیستم و ارائه دانش خاص در طراحی دستگاه ها و ... [+]

مهندسی الکترونیک و ارتباطات

این یک دوره 2 ساله فارغ التحصیل است که به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس می شود، به دانشجویان خارجی و خارجی ارائه می شود.

مدرک کارشناسی ارشد مهندسی الکترونیک و ارتباطات با هدف ایجاد یک فارغ التحصیل با مهارت های پیشرفته در پردازش و انتقال اطلاعات از سیستم و ارائه دانش خاص در طراحی دستگاه ها و سیستم های الکترونیکی است. این مهارت ها و روش های متداول مورد نیاز برای طراحی و توسعه سیستم های پردازش سیگنال و تصویر، طراحی آنتن، سیستم های مایکروویو و دستگاه ها، طراحی آنالوگ و دیجیتال الکترونیکی با برنامه های کاربردی در زمینه های الکترونیک، ارتباطات راه دور است.... [-]

ایتالیا سیینا
اکتبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Siena

کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر و اتوماسیون با هدف ارائه مهارتهای بالاتری برای طراحی، مدیریت، توسعه و نوآوری در زمینه معماری سخت افزاری و نرم افزاری پیشرفته و سیستم های کنت ... [+]

مهندسی کامپیوتر و اتوماسیون

کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر و اتوماسیون با هدف ارائه مهارتهای بالاتری برای طراحی، مدیریت، توسعه و نوآوری در زمینه معماری سخت افزاری و نرم افزاری پیشرفته و سیستم های کنترل و رباتیک انجام شده است. به طور خاص، این برنامه بر تعامل انسان و ماشین در حوزه وسیعی تمرکز دارد، شامل موضوعاتی مانند هوش مصنوعی، یادگیری ماشین، پردازش با کارایی بالا از مجموعه داده های عظیم، رابط های روبات انسان و سیستم های اتوماسیون تولید است.... [-]

ایتالیا سیینا
اکتبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Università di Siena. Meet your life, build your future.

Università di Siena - Palazzo del Rettorato
Address
Università degli Studi di Siena - Rettorato, via Banchi di Sotto 55 
53100
53100 سیینا, توسکانی, ایتالیا
تلفن
+39 0577 232111