University of Padova

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه پادووا یکی از قدیمی ترین و معتبر ترین در اروپا صندلی از یادگیری است. آن را یک دانشگاه چند رشته که با هدف ارائه دانش آموزان خود را با هر دو آموزش های حرفه ای و یک پس زمینه فرهنگی جامد است. مدرک از دانشگاه پادوا نمادی از داشتن دست یک هدف بلند پروازانه، یکی است که به رسمیت شناخته شده و آرزو توسط دانشجویان و کارفرمایان به طور یکسان است.

دوره های آموزشی در دانشگاه پادووا به طور مداوم در به منظور پاسخگویی به نیازهای در حال تغییر بازار کار به روز شد. درجه بهداشت و درمان آن، به عنوان مثال، پوشش طیف گسترده ای از دوره جدید مانند پرستاری اطفال (دانشکده پزشکی)، و یا توانبخشی اعصاب و اعصاب و روان (روان شناسی). برنامه های مدرک مهندسی موجود در زمینه های عمران، معماری، محیط زیست، صنعتی و مهندسی اطلاعات است.

دانشگاه پادوا درجه همچنین منعکس کننده نیازهای امروز برای حفاظت از محیط زیست با هر دو دوره در علوم و تکنولوژی محیط زیست (علوم کشاورزی)، و مصرف کنندگان با ایمنی و بهداشت مواد غذایی (دامپزشکی). تحقیقات به دارو نیز با بیوتکنولوژی دارویی (داروخانه) تحت پوشش، به عنوان پژوهش به محصولات سلام فن آوری با یک دوره در علم مواد (علوم) است. تاکید زیادی نیز در علوم انسانی، مانند تاریخ و حفاظت از هنری و میراث فرهنگی (هنر و فلسفه)، و در تربیت معلم با یک دوره در اولیه آموزش و پرورش (آموزش و پرورش) دوره های سنتی دانشگاه .این برای حرفه ای در حقوق، اقتصاد قرار می گیرد، و مدیریت کسب و کار در کنار دوره های تجزیه و تحلیل سیستم های اجتماعی که پیچیده مانند علوم جامعه شناسی (علوم سیاسی) و آمار، جمعیت و جامعه (علوم آماری) اجرا شود.

علاوه بر این، دانشجویان دانشگاه بسیار با انگیزه نیز ممکن است برای ورود به مدرسه گالیله آموزش عالی اعمال می شود. پس از یک فرآیند انتخاب خواستار، هر سال 30 دانش آموزان انتخاب شده برای حضور در سطح بالا در خانه دوره های مدرسه و به استفاده از خدمات خاص آن است.

تاریخچه

دانشگاه پادوا در 1222 تاسیس شد، پس از یک گروه از دانش آموزان و معلمان تصمیم به اینجا می آیند از بولونیا. آنها یک بدن آزاد از دانشمندان، که با توجه به محل خود را از مبدا به nationes، که در آن دانش آموزان اساسنامه مورد تایید قرار گرفتند، در rettore (پیشوا، و یا صدراعظم) انتخاب و معلمان خود را، که با پول دانش آموزان جمع آوری پرداخت شد انتخاب کرد. Universa Universis Patavina Libertas در: دفاع از آزادی اندیشه در مطالعه و تدریس ویژگی های متمایز که امروز زندگی می کند در شعار دانشگاه تبدیل شد.

معرفی روش های تجربی و آزمایشی همراه با آموزش تئوری مشخص شده اند سحرگاه از یک عصر طلایی. در قرن 16th و 17th، پادوا یک کارگاه از ایده ها و خانه را به چهره که تاریخ فرهنگی و علمی بشریت تغییر شد. آنها شامل آندریا Vesalio، که آناتومی مدرن تاسیس شد، و همچنین به عنوان ستاره شناس کوپرنیک و گالیله، که مشاهده آسمان در اینجا.

پادوا همچنین vaunts اولین دانشگاه باغ گیاه شناسی در جهان و یک تئاتر تشریحی دائم، که توسط Girolamo Fabrici D'Acquapendente ساخته شده است. ویلیام هاروی، که مشهور است برای توصیف گردش خون شد، مورد مطالعه در پادوا، و در سال 1678 النا Lucrezia Cornaro Piscopia اولین زن در جهان به اهدا می شود یک مدرک دانشگاهی شد.

از سقوط جمهوری Serenissima ونیز در سال 1797 مشخص شده آغاز دوران تاریکی. پادوا تحت حکومت فرانسه برای اولین بار و پس از آن کاهش یافت اتریشی، عبور از Risorgimento پر سر و صدا ایتالیا، که همچنین دانشگاه است.

بین اواخر قرن 19th و اوایل 20th، دانشگاه گسترش یافت و دانشکده فنی و مهندسی، داروسازی، و علوم سیاسی همراه با دانشکده سنتی خود را از حقوق، پزشکی، هنر و فلسفه، و علوم.

ظهور فاشیسم ارزش دانشگاه از اندیشه آزاد و استقلال فرهنگی محدود شده است. استادان آن وفاداری به حکومت، پس از آن تصویب قوانین نژادی ایتالیا و اخراج استادان یهودی یکی از تاریک ترین دوره در تاریخ دانشگاه باز سوگند یاد کرد. رئیس Concetto ها Marchesi دانشگاه از خواب خود را تکان داد و در ارتفاع اشغال آلمان درخواست تجدید نظر شجاع ساخته شده به دانش آموزان به مبارزه برای آزادی از ایتالیا. برای فداکاری خود را به نام آزادی، دانشگاه پادووا یک مدال طلا به خاطر شجاعت نظامی، تنها دانشگاه برای دریافت چنین افتخاری اهدا شد.

در طول دوران پس از جنگ، دانشگاه دانشکده های آموزش و پرورش، علوم کشاورزی، و روانشناسی را باز کرد و، در 1990s، دانشکده دامپزشکی، و اقتصاد و مدیریت کسب و کار. در قرن 20th، دانشگاه پادوا چهره های بزرگ ادبی مانند دیگو والری و Concetto ها Marchesi تولید؛ مهندسان از قد و قامت از جوزپه کلمبو، "کارشناسی ارشد مکانیک آسمانی"؛ ریاضیدانان مانند Tullio لوی چوی؛ حقوقدانان آلفردو روکو و پولادین و Livio. فلاسفه لوئیجی Stefanini و انریکو Opocher. و پزشکان مانند وینچنتزو Gallucci، که اولین پیوند قلب در ایتالیا انجام شده است. هزاره جدید باز با برخی از اکتشافات مهم جدید، به خصوص در پزشکی، زیست پزشکی، مهندسی و فناوری هوافضا.

مکان ها

پادوا

University of Padova

Address
Via 8 Febbraio, 2
35122 Padova

35122 پادوا, ونتو, ایتالیا
تلفن
+39 049 827 5111

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها

کارشناسی ارشد
کارشناسی ارشد(MA)
کارشناسی ارشد(MSc)