توضیحات رسمی را مطالعه کنید

گروه مطالعات بین المللی، حقوقی، تاریخی و سیاسی

دانشگاه میلان یک موسسه آموزشی و تحقیقاتی عمومی است که در سال 1924 تاسیس شده است. امروزه مرکز پیشرو در ایتالیا و اروپا برای بهره وری علمی آن، دانشگاه میلان بزرگترین دانشگاه در منطقه است و 10 نفر از میان دانشکده ها و مدارس و کارکنان آموزشی از بیش از 2000 استاد.

گروه مطالعات بین المللی، حقوقی، تاریخی و سیاسی دانشجویان مقطع کارشناسی و فارغ التحصیل دوره های مختلفی را در زمینه های مختلفی از جمله روابط بین الملل، مطالعات بین المللی حقوقی، تاریخ بین المللی و مطالعات منطقه ای ارائه می دهد. مرکز ما در مرکز شهر میلان واقع شده است و تنها 10 دقیقه پیاده از کلیسای جامع (Duomo di Milano) است. دفتر ما در Palazzo Resta-Pallavicino، یک ساختمان تاریخی واقع شده از طریق Conservatorio است. کنسرت موسیقی مشهور "جوزپه وردی" و کلیسای "سانتا ماریا دلنا پسیه" (XV قرن) فقط چند لحظه دور هستند.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی
  • ایتالیایی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

University of Milan - Department of International, Legal, Historical, and Political Studies

برنامه کارشناسی ارشد در روابط بین الملل (REL) از یک منظر جهانی به شما آموزش عالی و پیشرفته در رشته های سیاسی، حقوقی، اقتصادی و تاریخی می دهد. ... [+]

استاد روابط بین الملل

برنامه کارشناسی ارشد در روابط بین الملل (REL) از یک منظر جهانی به شما آموزش عالی و پیشرفته در رشته های سیاسی، حقوقی، اقتصادی و تاریخی می دهد.

همانطور که شما در این دوره یادگیری دو ساله شرکت می کنید ، این فرصت را دارید که در زمینه های علمی نظیر حقوق بین الملل، موسسات بین المللی، اقتصاد و مقررات، ژئوپلیتیک، تاریخ روابط بین الملل و مطالعات منطقه ای به دنبال دوره های گوناگون تمرینی باشید.... [-]

ایتالیا میلان
اکتبر 2020
تمام وقت
پاره وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Address
Via Festa del Perdono, 7
20122 میلان, لومباردی, ایتالیا