University of Milan - Department of Economics, Management and Quantitative Methods

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دربارهی ما

دانشگاه میلان است آموزش های عمومی و دانشگاه های پژوهشیکه - با 8 دانشکده و 2 مدرسه و کارکنان آموزش بیش از 2000 استادان - است که توسط طیف گسترده ای از رشته های انضباطی آن مشخص شده است. موسسه پیشرو در ایتالیا و اروپا برای بهره وری علمی، دانشگاه میلان بزرگترین دانشگاه در منطقه است، با حدود 64،000 دانش آموزان؛ آن را نیز یک منبع مهم برای بافت اجتماعی و اقتصادی که آن بخشی است.

میلان ، در واقع، پایتخت لمباردی، یکی از مناطق پویا و بین المللی در اتحادیه اروپا، است رهبر در اقتصاد ملی که در خط مقدم ایتالیایی از تحقیق و توسعه سرمایه گذاری و تعهد به نوآوری در فن آوری است. دانشگاه میلان نیز دارای یک قابل توجه میراث فرهنگی و هنری که شامل ساختمان های مهم تاریخی، مجموعه به ارث برده و به دست آورد، آرشیو ها، باغ های گیاه شناسی و بررا رصدخانه قدیمی راه اندازی شده توسط ماریا ترزا از اتریش.

گروه دانشگاه در بناهای تاریخی مهم در مرکز میلان و در ساختمان های مدرن در منطقه شناخته شده به عنوان کیتا Studi در (شهر مطالعات) قرار دارد.

در میان palazzos که در خانه ها دانشگاه هستند کلسیم گراندا قدیمی (خانه بزرگ) - یک مجموعه به یاد ماندنی از 15 قرن در قلب مرکز شهرستان تاریخی - در 18 قرن پالازو Greppi طراحی شده توسط جوزپه پیرمارینی - که ساخته شده تئاتر اسکالا در میلان - و کالج 17 قرن Sant'Alessandro راه اندازی شده توسط خانواده Arcimboldi.

مجموعه کتاباست، که یکی از غنی ترین در منطقه، در حفظ 47 کتابخانه، در حالی که مرکز APICE جمع آوری سهام کتاب نادر و با ارزش و آرشیو. دانشگاه همچنین دارای یک گروه کر و خود را ارکستر، که فعالانه به زندگی فرهنگی این شهرستان کمک و دریافت قدردانی بین المللی به صورت فزاینده مکرر.

گروه اقتصاد، مدیریت و روش های کمی

وزارت اقتصاد، مدیریت، و روش های کمی (DEMM) یکی از است گروه ایتالیایی دارای امتیاز بالا اقتصاد و مطالعات مرتبط با توجه به تعدادی از رتبه بندی بین المللی است. بخش ما است نام تجاری جدید: آن در تاریخ 27 آوریل 2012 تاسیس شد. با این حال، ریشه های خود را، میتوان ردپای بیش از چهل سال، زمانی که موسسات، ادارات و مراکز تحقیقاتی که به تازگی با هم ادغام شدند به افزایش گروه جدید تاسیس شد. از آن به بعد اعضای همه این نهادها تولید کرده اند تحقیقات با کیفیت بالا در طیف گسترده ای از موضوعات، از انتشار محصولات خود را در بهترین مجلات داخلی و خارجی. ما صفحات وب اختصاص داده شده به اداره فعالیت های تحقیقاتی نشان دادن موضوعات اصلی دنبال شده توسط محققان و مهم ترین نتایج آنها قادر به رسیدن به شده است. منافع پژوهش از کارکنان ما به طور مستقیم اطلاع ما آموزش و طراحی برنامه درسی ما. پیشنهاد ما تعدادی از تدریس برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد و درجه تحقیقات در هر دو ایتالیایی و انگلیسی. در میان برنامه های آموزش داده شده در ایتالیایی ما به خاطر مدرک کارشناسی در Economia مدیریت E و کارشناسی ارشد دو سال در مدیریت dell'innovazione E imprenditorialità. در میان برنامه های زبان انگلیسی تدریس ما به خاطر درجه استاد دو سال در اقتصاد و دارایی، محیط زیست و اقتصاد غذا و اقتصاد و علوم سیاسی، همه آنها را به طور مستقیم توسط وزارت اقتصاد به عنوان اجرا، و همچنین به برنامه دکترا در اقتصاد، اجرا شده توسط لمباردی مدرسه و جوی پیشرفته تحقیقات اقتصادی (لیزر)، یک مدرسه interuniversity مستقر در وزارت. ما همچنین با بخش های دیگر در ارائه همکاری درجه بین رشته ای مشترک در تعدادی از زمینه های مرتبط. در دسته اخیر، ما در خاص یاد سیاست و اقتصاد برنامه درسی، یک مسیر از مدرک کارشناسی در رشته علوم سیاسی است که به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس.

ما سعی می شود به عنوان روشن که ممکن است در آنچه که ما از دانش آموزان ما انتظار دارند و آنچه دانش آموزان ما می توانید از ما انتظار می رود. ما همچنین سعی کنید برای توصیف آنچه که ما برنامه ریزی برای انجام به عنوان دقیق که ما می توانیم. اداره از دانش آموزان جوامع و فارغ التحصیلان انجمن که، در همکاری با اداره ها و دفاتر قرار دادن دانشگاه، نقش فعال در ارائه بازی فرصت های مرحله و اشتغال. درصد بالایی از فارغ التحصیلان ما پیدا کردن یک شغل بلافاصله پس از فارغ التحصیلی و یا حمل بر مطالعه در برنامه های پیشرفته تر. ما شما را تشویق به کشف ما صفحات وب اختصاص داده شده به اداره فعالیت های آموزشی برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد فرصت های چند وزارت را تامین می کنند.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
  • ایتالیایی

از دوره های ارشد بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

کارشناسی ارشد در اقتصاد و امور مالی (MEF)

Campus تمام وقت October 2018 ایتالیا Milan

اقتصاد و دارایی یک برنامه منحصر به فرد استاد با هدف ارائه یک پس زمینه تحصیلی عالی و حس عملی امروز بازارهای مالی و اقتصاد بین المللی است. [+]

اهداف دوره و ساختار

اقتصاد و دارایی یک برنامه منحصر به فرد استاد با هدف ارائه یک پس زمینه تحصیلی عالی و حس عملی امروز بازارهای مالی و اقتصاد بین المللی است.

درجه کارشناسی ارشد در اقتصاد و دارایی یک برنامه واقعا چند رشته است، ارائه مجموعه ای متعادل از دوره های در اقتصاد و امور مالی با حمایت چند دوره کمی.

فارغ التحصیلان این دوره کارشناسی ارشد آموزش پیشرفته در روش کمی و ابزار مناسب برای تفسیر و تجزیه و تحلیل پدیده های اقتصادی و مالی و به کار به طور مستقیم در بازارهای مالی و یا در نهادهای اقتصادی بین المللی دریافت خواهید کرد. برنامه مطالعه طراحی شده است برای ارائه به دانش آموزان با پس زمینه جامد از طریق توسعه مباحث تئوری اقتصادی، تحلیل بازارهای مالی بین المللی و تئوری تصمیم گیری در شرایط عدم اطمینان. این شامل مطالعه بازارهای مالی از هر دو نقطه نظر حقوق بین الملل، تاریخ و اقتصاد.... [-]


کارشناسی ارشد در اقتصاد و علوم سیاسی (EPS)

Campus تمام وقت October 2018 ایتالیا Milan

EPS دوره بین المللی به طور کامل در زبان انگلیسی با یک مسیر یادگیری میان رشته ای مجرب آموزش داده، یکپارچه سازی ابزارهای پیشرفته تحلیلی در اقتصاد، علوم سیاسی و روشهای کمی است. [+]

اهداف دوره و ساختار

EPS دوره بین المللی به طور کامل در زبان انگلیسی با یک مسیر یادگیری میان رشته ای مجرب آموزش داده، یکپارچه سازی ابزارهای پیشرفته تحلیلی در اقتصاد، علوم سیاسی و روشهای کمی است.

درجه EPS یک برنامه چند رشته ای، ارائه یک پیشنهاد متعادل از دوره های در اقتصاد و علوم سیاسی و روش های کمی است.

در طول سال اول، دانش آموزان خواهد شد در ابزار به طور کلی پیشرفته از سه رشته آموزش دیده، در حالی که در آموزش دوم سال در مباحث پیشرفته در حوزه های اقتصاد و سیاست بین المللی تمرکز دارد.... [-]


کارشناسی ارشد در مدیریت نوآوری و کارآفرینی

Campus تمام وقت September 2018 ایتالیا Milan

نوآوری و کارآفرینی دو اهرم اساسی که توسعه پایدار از شرکت ها و کشورها است که بر ساخته شده است. [+]

نوآوری و کارآفرینی دو اهرم اساسی که توسعه پایدار از شرکت ها و کشورها است که بر ساخته شده است. با مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت نوآوری و کارآفرینی، دانشگاه میلان در آموزش مدیران و کارآفرینان آینده با مهارت های لازم برای راه اندازی کسب و کار جدید و حاکم بر فرآیندهای پیچیده تغییر اجتماعی و سازمانی ضمنی در توسعه نوآوری هدف.

فارغ التحصیلان ما در هر دو شرکت از خروج و با نام تجاری جدید شروع یو پی اس کار می کنند. در شرکت های موجود، آنها در مدیریت پروژه های نوآورانه درگیر و ارائه تخصص خود در زمینه های مدیریت پروژه، مدیریت دانش و بازاریابی رسانه های اجتماعی و دیجیتال. در نام تجاری جدید شروع یو پی اس، آنها می توانند به طور فعال به کار تیم کارآفرینی با ارائه شایستگی خاص در زمینه های مدل سازی کسب و کار، جمع آوری کمک مالی و مدیریت منابع مالی. ... [-]


تماس

University of Milan Department of Economics, Management and Quantitative Methods - Via Conservatorio

آدرس Via Conservatorio 7
20122 Milan, ایتالیا
وب سایت http://eng.demm.unimi.it/ecm/home
تلفن +39 02 503 21522